Columbus Energy S.A.

Opinie o Columbus Energy S.A.

Arturro

Przeglądałem oferty kilku firm spotkania z przedstawicielami ,przegląd ofert. Zdecydowałem się na Columbus. Opieka po montażu paneli , doradztwo i pomoc z załatwieniem kredytu , można na nich liczyć. Polecam każdemu , znajomy skorzystał też chwali!

Mario M

Firma Columbus Energy jest godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona z ich produktów oraz obsługi. Panele fotowoltaiczne i pompa ciepła, które zakupiłam od tej firmy, działają bardzo dobrze, a co najważniejsze, przyczyniają się do znacznych oszczędności na rachunkach za energię. Firma oferuje również profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań, co pozwoliło mi na dokonanie właściwych wyborów. Dzięki temu, czuję się pewna, że dokonałam najlepszego wyboru w zakresie inwestycji w energię odnawialną. Dodatkowo, obsługa klienta w firmie Columbus Energy była na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy byli bardzo pomocni i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania dotyczące produktów i instalacji. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Columbus Energy wszystkim, którzy szukają nie tylko wysokiej jakości produktów związanych z energią odnawialną, ale również profesjonalnej obsługi i doradztwa. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia z firmą Columbus Energy i polecam ją wszystkim, którzy chcą oszczędzać na rachunkach za energię i zainwestować w przyszłość, korzystając z odnawialnych źródeł energii.

Zawodowiec

Dla mnie kolumbus 10/10. Szybko, dobrze i bezproblemowo. Mogę polecić każdemu. A fotowoltaika serio się opłaca

Anonimowy pracownik

Jestem pracownikiem CE od 6 lat i goraco polecam prace w firmie. Atmosfera jak w rodzinie , z checia chce sie przychodzic do pracy, wynagrodzenie na czas, jak ktos chce pracowac to jest wstanie zarobic dobre wynagrodzenie. W szczegolnosci moge polecic prace pod kierownictwem Dyr. Arletty Czekaj Kwiecien - sprawiedliwa i doceniajaca swoich pracownikow. Jesli szukasz pracy to smialo mozesz aplikowac napewno nie bedziesz zalowac.

Pierwsze dostałem krótki telefon od rekruterki i umówienie się na spotkanie - ja akurat miałem je w biurze bo jestem z okolicy, ale z tego co wiem to jest też możliwość przeprowadzenia rekrutacji online. Rozmowa trwała chyba coś koło 40 minut, w przyjemnej, ale profesjonalnej atmosferze, nie żałuję że byłem na miejscu bo zobaczyłem od razu centale i biuro w jakim pracują, najwyższy poziom, serio, mało podobnych biur widziałem, chociaż sprzedaję głównie biznes i wiele miałem okazje zosbaczyć, az trudno uwierzyć, że to nadal polska firma.

Rozmowa dotyczyła najpierw dotychczasowego doświadczenia zawodowego, budowania relacji z Klientami, ukierunkowania na klienta indywidualnego czy biznesowego. Było też kilka pytań o motywacje, samodzielnosć, styl pracy, pracę na celach. Już na tym etapie dowiedziałem się jak dokładnie wygląda praca, jakie zasady współpracy, raportowanie, etc. Później już drugi etap z bezpośrednim przełożonym i tu już parę konkretnych pytań dotyczących technik sprzedażowych, zasad psychologicznych i takie ogólne poznanie się, bardzo fajne to było spotkanie, ale tu to już zależy od regionu bo to albo dyrektor obszaru albo team leder będzie.

Daria

Zacznę od początku, gdy zostawilismy na stronie do siebie kontakt szybko zadzwonili i umówilismy się na spotkanie z doradcą już na drugi dzień. Pan doradca pojawił się punktualnie no i od razu przystąpił do rzeczy, sprawdził czy dach nadaje sie do montażu póżniej sprawdził rachunki, popytał o sposób korzystania z prądu i dalsze plany, ktore by mogly zwiekszyc zuzycie no i na tej podstawie dobrał instalację. Nie podpisalismy umowy od razu bo mielismy jescze spotkanie z przedstawicielem innej firmy i chcielismy porownac oferty, no i tu Columbus wyszedł mocno na plus. Poczynając od kompetencji przedstawiciela po sprzęt no i dodatkowe usługi, zależało mi też na tym żeby panele ładnie wyglądały a tam nie mieli opcji całych czarnych. Podpisalismy więc umowę z Columbus i jakoś dwa tygodnie pozniej panele byly zamontowane. Ekipa bardzo wporządku, wykonali instalację czysto i schludnie, pozniej juz tylko wymiana licznika (Coumbus załatwił papiery), no i moglismy korzystać. Instalację mam od lipca zeszlego roku, wiec juz te nowe zasady rozliczeń (rodzice jescze maja stary system) ale wydaje mi sie ze suma sumarum wychodzi bardzo podobnie, mimo ze wszyscy straszyli ze nie bedzie sie opłacać. Jesteśmy zadowoleni, uzyski wg tego co mowi mąż lepsze niż byly planowane. Polecamy.

Fotowoltaika od A do Zet - doradzili, wszystko załatwili za mnie i zamontowali. Nie musiałem się niczym przejmować co bardzo sobie cenię bo na co dzień jestem w rozjazdach i nie miałbym czasu upilnować, a żona by mnie zabiła gdybym ją z tym zostawił. Także tu wielki plus. Jeśli chodzi o montaż wszytsko wyglada bardzo dobrze, instalacja wyglada bardzo estetycznie, kable do inwertera tez zostaly tak pociągnięte ze nie ma sladu ze coś bylo robione. Instalacja już produkuje energię, a ja teraz mysle o pompie bo o ile mi obecne ogrzewanie jakoś szczególnie nie przeszkadza (moze dlatego ze wiecej mnie nie ma niz jestem :P) to żona niezadowolona bo trzeba rozpalać, sprzątać, opał dzwigać. Także prezent bedzie jak znalazł ;)

Waldi

Firma wykonywała montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie. Bardzo dobra jakość wykonania, szybko, sprawnie, instalacja już drugi rok stoi i działa wszystko jak należy. Produkcja szczerze mówiąc przewyższyła moje oczekiwania co jest mocno na plus, bo wiadomo, w międzyczasie doszedł jakiś sprzęt mniejszy lub większy. Sprawy związane z dokumentacją również szybko i rzetelnie, dofinansowanie otrzymałem. Firma pełen profesjonalizm. Columbus polecam w 100%

lola
@Waldi

Pełna zgoda :) Też wraz z rodziną jesteśmy baardzo zadowoleni! :) Profeska :)

Andrzej Banasiak

Gorąco polecam , zamontowane 9,62 Kwp w 1 dzień (zakup i montaż - sierpień 2021 ), ekipa sprawna i dokładna . Przed podjęciem decyzji przeanalizowałem oferty kilku innych firm , wybór padł na Columbus . Jestem bardzo zadowolony zarówno z przedstawiciela który dobrze doradził co i ile brać , pomógł z kredytem i cała papierologią , jak i z ekipu montującej . Wszystko elegancko zainstalowane , nic nie wisi luzem , solidna robota . Teraz mysle o magazynie energii , falownik hybryde już mam wiec powinno pojsc gladko. Osobiscie polecam Columbus

Basia

Hej, chcę się podzielić moją opinią o pracy w Columbus bo właśnie kończy się moja przygoda z firmą. Odchodzę, ze względów prywatnych, niezwiązanych z CE. Pracowałam tu przez niecałe 3 lata (minęłoby w maju) więc mam już swoją opinię wyrobioną. Zacznę od atmosfery, bo to jest coś co co najczęściej chwalą ludzie w Columbus - jest genialna. Serio, bez ściemy. Ludzie faktycznie są zżyci, spotykają się nawet po pracy, współpraca jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o warunki pracy no to każdy ma do wyboru zasady na jakich chce pracować, umowa o pracę to oczywiście standard, nie są tu praktykowane śmieciówki jak w innych firmach z branży. Co do zarobków, zawsze na czas, możliwe premie, myślę, że wysokość na poziomie rynkowym, a nawet wyżej. Wiadomo też, że stawka zależy od tego jak się dogadasz no i ile robisz. Jeśli chodzisz do roboty tylko żeby przebimbać 8 godzin to nie ma co liczyć, że ktoś to doceni $. Jeśli ktoś dopiero startuje do Columbus to musze powiedzieć, że zespół HR jest świetny. Bardzo profesjonalne podejście do rekrutacji, stały kontakt z kandydatami i bez względu na wynik, zawsze informacja zwrotna, co niestety nie jest standardem, a powinno być. Szczerze polecam! Mega atmosfera, nauczyłam się tu bardzo dużo i na pewno ułatwi mi to dalszą karierę. Pozdrawiam cały Columbusowy #team

Katarzyna Wrona

W zasadzie dałabym 6 gwiazdek, bo fachowość, podejście są poza skalą. Póki co, od dnia oddania instalacji do użytku, żadne interwencje nie były potrzebne - 2 lata bez zarzutu. A gdyby nawet coś się wydarzyło, to mam pewność, że nie zawiną interesu jak małe firemki. Gwarancje mam na 15 lat no i to jest moim zdaniem zapewnienie o jakości. Polecam Columbus i doradcę, pana Piotra z Rzeszowa, który bardzo pomógł w całym procesie

Rafik

Współpraca bez żadnych zastrzeżeń. Dobra komunikacja zarówno na etapie doradztwa i przedstawienia oferty, jak i samego procesu montażu. Doceniam terminowość oraz bycie słownym, co niestety jest coraz rzadziej spotykane w dzisiejszych czasach. Polecam i na pewno w przyszłości jescze skorzystam z usług, chociazby przy montazu pompy ciepła.

Optymista

Po publikacji raportu rocznego widać, że nadal pierwsi jeśli chodzi o liczbę montaży fotowoltaiki ale tez juz magazynów energii w Polsce, nie dziwne, że wybiera ich dziaisj praktycznie co trzecią osobą zainteresowana tematem, a widziałem też w raporcie, że wyprodukowali swoją pompę ciepła z polska gwarancja i serwisem na miejscu, na pewno dobra alternatywa dla chińczyków bez europejskiego wsparcia

konrad w.

pv-ka działa od jesieni bez zarzutu a firme mogę polecić każdemu

Rafał

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5,55 kWp wykonana terminowo i solidnie. Wszystko działa jak należy, nie spodziewałem się w zimie aż takich wyników więc na duży plus. Formalności w ZE i Państwowej Straży Pożarnej załatwili we własnym zakresie. Ekipa monterów profesjonalna. Instalacja wykonana bardzo starannie. Doradca pan Arkadiusz bardzo pomocny, także po zakonczonym montażu. Ostatnio miałem problem z Wifi to po 5 minutach od mojego telefonu podesłał instrukcje jak się podłączyć od nowa. Polecam Columbus - fachowo, solidnie i na czas!

Atmosfera w pracy nie do podrobienia! Ze względu na przeprowadzkę do innego miasta musiałam zmienić pracę i wciąż tęsknie za ludzmi z Columbusa, to był prawidziwy team! Jeśli chodzi o warunki to w porządku, wypłata ok (wiadomo zawsze chce się więcej, ale nie ma co narzekać), do tego możliwość skorzystania z multisporta czy opieki medycznej. Niby standard, jednak nie wszędzie to jest. Osobiście polecam i pozdrawiam kolegów i koleżanki.

kamil

Już zacząłem panikować, że nie dostanę dotacji z mojego prądu, bo zobaczyłem dzisiaj że wcześniej zamknęli program (!), zadzwoniłem do nich i uspokoili mnie, że będzie po weekendzie info o następnej edycji, a dopłatę będzie można dostać do systemów które sie juz zainstalowalo! uffff, kamień z serca

Kamil

Dzień dobry. Kilka tygodni temu zakończył się u mnie montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii z zasilaniem w trakcie awarii sieci tzn. backup ready. Już miałem okazję przetestować bo w moich okolicach awarie prądu to codzienność. Wyobrażam sobie miny sąsiadów siedzących przy świeczkach, a u mnie światło na full. Instalacja spełnia wszystkie założone wymagania, jest wykonana estetycznie. Ekipa montażowa jak i serwisanci profesjonalni, kompetentni, prace przebiegały sprawnie i planowo Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Polecam Columbus.

Tede

Dzisiaj zakończony montaż, u mnie mega wymagający dach był ale ekipa spisała się na 5+, jestem perfekcjonistom i zwracam uwagę na każdy detal tutaj nie było do czego się przyczepić, nawet zaślepki z logo mielina listwy na dachu. Porządek po pracy i pełna kulturka. Teraz czekam na podłączenie licznika.

Eko

Polecam Columbus jako instalatora fotowoltaiki. Całą współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Sprawny montaż, kompetentny doradca i instalatorzy. Cieszę się, że mogę korzystać z prądu ze słońca i myślę już o kolejnych rozwiązaniach oze :)

Michau

Cenie sobie szybkie dostosowywanie się do zmieniającego się rynku, teraz super opcja dla każdego klienta jest program poleceń, teraz mogę dać klientom narzedzia żeby zwróciła im się instalacja nawet w ciągu 1 roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Energy S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 399.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 259 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Columbus Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Columbus Energy S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Columbus Energy S.A.