Columbus Energy S.A.

Opinie o Columbus Energy S.A.

Kk

Polecam

Edek

Warto było postawić na dużą, sprawdzona firmę, miałem problem z energetyką i pomogli mi tu choć w sumie nie musieli, także szacun.

Krystyna Z.

Rzetelna firma godna polecenia! Wykonanie i montaż paneli, obsługa klienta, kontakt - wszystko super! Z fotowoltaiki jestem bardzo zadowolona, jak rachunek miałam 250 zł tak teraz koło 30-40 zł i to w większości są opłaty stałe. Teraz czas na pompę ciepła i pozbycie się rachunków za gaz. Daje zasłużone 5 gwiazdek :)

@Krystyna Z.

Proszę dobrze przedyskutować ten temat, ponieważ pieniądze są ogromne a jak już Pani podpisze umowę z nimi to oznacza że akceptuje wszystko. My się podpisaliśmy pod pompą razem z panelami. Założyli nam za mało paneli i nie możemy z nimi nic zdziałać. Powiedzieli tylko że zgodziliśmy się na to przy podpisywaniu umowy

Krystian
@Krystyna Z.

Absolutnie potwierdzam najlepsza firma na rynku

Szymi

Czasem czytam wiele negatywnym opinii na temat domy Columbus. Mnie przy dwóch osobnych, działających instalacji ominęły wszelkie negatywy. W mojej opinii firma jest profesjonalna i godna polecenia. Same plusy, zero minusów ;)

@Szymi

Dziękujemy!

Pierwsze dostałem krótki telefon od rekruterki i umówienie się na spotkanie - ja akurat miałem je w biurze bo jestem z okolicy, ale z tego co wiem to jest też możliwość przeprowadzenia rekrutacji online. Rozmowa trwała chyba coś koło 40 minut, w przyjemnej, ale profesjonalnej atmosferze, nie żałuję że byłem na miejscu bo zobaczyłem od razu centale i biuro w jakim pracują, najwyższy poziom, serio, mało podobnych biur widziałem, chociaż sprzedaję głównie biznes i wiele miałem okazje zosbaczyć, az trudno uwierzyć, że to nadal polska firma.

Rozmowa dotyczyła najpierw dotychczasowego doświadczenia zawodowego, budowania relacji z Klientami, ukierunkowania na klienta indywidualnego czy biznesowego. Było też kilka pytań o motywacje, samodzielnosć, styl pracy, pracę na celach. Już na tym etapie dowiedziałem się jak dokładnie wygląda praca, jakie zasady współpracy, raportowanie, etc. Później już drugi etap z bezpośrednim przełożonym i tu już parę konkretnych pytań dotyczących technik sprzedażowych, zasad psychologicznych i takie ogólne poznanie się, bardzo fajne to było spotkanie, ale tu to już zależy od regionu bo to albo dyrektor obszaru albo team leder będzie.

Robercik

Mam od nich pompę i jestem bardzo zadowolony. Ogrzewam dom i wodę od października 2022 i od tego czasu rachunki za ogrzewanie spadły o jakieś 80% w stosunku do poprzedniego roku gdzie ogrzewałem gazem. Oczywiście mam fotowoltaikę, przez co rachunki są tak niskie. Fotowoltaika niestety nie od Columbus tylko od lokalnego instalatora, który się nagle rozpłyną w powietrzu przez co zostałem bez obsługi technicznej i w razie problemów musze szukać majstrów od fotowoltaiki co w malym miescie nie jest latwe. Jeśli chodzi o Columbus i pompę to jak na razie wszystko w najlepszym porządku, obsługa na najwyższym poziomie, doradca zawsze pomocny, instalatorzy fachowi. Oby tak dalej

Arek

Działa lepiej niż zakładałem a jak mam pytanie to odbierają telefony i można o wszystko dopytać, warte swojej ceny

@Arek

Owszem odbiorą telefon ale do porozumienia się z nimi to ciężko. Winę przelewają na klienta

Paulina Z.

Przyjemna rekrutacja. Pani Aleksandra, z którą miałam rozmowę to kompetentna i miła rekruterka. Kontakt z działem HR wyjątkowo dobry, fajny feedback. Dostałam robotę, ale zadzwonili z decyzją o dwa dni za późno bo akurat przyjęłam inną, też ciekawą ofertę. Może w przyszłości spróbuję jeszcze raz :) Pozdrawiam Panią Olę posiadaczkę pięknego, czarującego uśmiechu :)

Janek

Polecam. Wszystko ok. Fotowoltika działa dobrze

Lenka

Miałam ostatnio problemy z falownikiem, ale wszystko udało się załatwić przez infolinię w ciągu 2 dni (a byłam nastawiona na większą batalię) :D

Tomek z e-marketingu

Od początku marca nasz dział ruszył z kopyta ze zdwojoną energią i nadzieją na podwyżki (chyba efekt pożyczki na 10 mln EUR zaciągniętej przez CE na koniec lutego). Ostro pracujemy nad poprawą opinii klientów na nasz temat. Praca bardzo rozwija wyobraźnię i słownictwo. Jest super. Zespół zgrany. Każdy klawiatura w klawiaturę pracuje nad zredagowaniem najlepszych opinii. Mamy duże wsparcie w przełożonych.

Piotr P. z Kielc

Potrafią doradzić, wszystko szczegółowo wyjaśnić i mają wysokie klasy sprzęt. Mam od nich panele pv wraz z magazynem energii co świetnie się sprawdza. A i nadmienię, jeśli ktoś tak jak ja jest zainteresowany magazynem to tylko w columbus zrobili od reki, gdzie indziej jak wyraziłem zainteresowanie to handlowcy zaczynali się motać, ze oni tych magazynow to tak naprawde nie maja i tylko fotowoltaika. Także polecam

Peter

Pozytywne zaskoczenie, firma jest już o krok do wejścia na główny parkiet GPW, najs! https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/COLUMBUS-ENERGY-S-A-Zatwierdzenie-przez-KNF-prospektu-emisyjnego-8505234

maXX

fotowoltaikę mam z innej nieistniejącej już firmy :( ale pompę wziąłem już od columbusa - pierwsza zima za nami i przyznam że zdała egzanim a trochę się cykałem jak będzie :):):) myślę o dołożeniu kilku paneli żeby pracowały na pompę i zgłoszę się do nich ale pewnie poczekam na nową edycję mojego prądu bo trochę się zagapiłem i ta się już kończy :(:(

Leszek z mazowieckiego

Polecam wszystkim. To już druga instalacja, którą robię z tą firmą. Pierwsza, na domu jednorodzinnym, działa bez zarzutu. Produkcja energii nawet większa niż zakładana. Drugą właśnie montują u rodziców. Pod koniec wakacji dodatkowo będę brał pompę, nie chcę na kredyt mimo proponowanych całkiem korzystnych warunków, więc chwilę muszę się jeszcze wstrzymać. Także mam nadzieję, że tej zimy żona wyjdzie spod koca :P

Trafiłem do Columbus z polecenia znajomego. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Bardzo dobry kontakt na etapie przygotowywania oferty. Montaż instalacji przebiegł bardzo sprawnie, panowie instalatorzy wykazali się bardzo dużą wiedzą techniczną i pomogli mi dodatkowo z innym problemem "elektrycznym" nie chcąc za to nawet grosza. Instalacja śmiga od października 2022 i wszystko jest OK. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

fc b

pracowałem tam rok i 8 miesięcy i było okk. duża firma, fajne nowoczesne biuro, hajs zawsze na czas i można było poznać spoko ludzi,z niektórymi dalej mam kontakt

Lolo

Cześć, chciałbym opowiedzieć o swoim doświadczeniu w pracy w dziale farm. Robota spoko, ciekawe projekty i zgrany zespół. Przełożona zawsze pomoże jak ma się jakieś pytania czy wątpliwości. Biuro komfortowe - przyjemnie się pracuje. Ja się cieszę z elastycznych godzin pracy, jednego dnia mogę przyjść na 9 drugiego na 7 rano i dla każdego jest to okej. Ogólnie mogę polecić columbus jako pracodawcę.

roza

Aplikowałem niedawno, ale miałem zbyt małe doświadczenie. Trudno. Plus za oddzwonienie i danie mi spoko feedbacku, bo często firmom się nawet tego nie chce robić.

Edyta
@roza

A w ogłoszeniu tak właściwie nie było podane ile doświadczenia jest potrzebnego? O ilu latach tu mowa?

roza
@Edyta

Chodzi o zakres a nie o liczbę lat przepracowanych, można robić 10lat coś w ograniczonym zakresie i budżecie a można przez 2 lata na całkiem inna skalę

Zespół w jakim miałem okazję pracować to prawdziwe złoto, szkoda było zmieniać pracę po paru latach i rozstawać się z ludźmi ale nowe wyzwania czekają, dzięki za (usunięte przez administratora) doświadczenia j dobrej energii!

Www

Dobra praca, dobra płaca

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Energy S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 399.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 259 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Columbus Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Columbus Energy S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Columbus Energy S.A.