Columbus Energy S.A.

Opinie o Columbus Energy S.A.

Grażka

Columbus to była pierwsza firma, w której zatrudniłam się po studiach. Pracowałam tam 2,5 roku i wspominam bardzo dobrze. Dużo się nauczyłam, weszłam w karierę zawodową w fajnym i zgranym zespole. Cieszę się, że właśnie tam trafiłam - po części to dzięki Columbus jestem tu gdzie jestem (współwłaścicielką własnej firmy!). Dzięki za możliwość rozwoju :)

Koko

Jestem zadowolony, zdecydowałem się na nich z polecenia, każdy powie, że 8nie było najtaniej ale z rodziny już 2 osoby mają instalację Columbus i nie zawiedli się. Wazne dla mnie jest ze jest w razie czego kontakt z nimi, jak to ma działać 30 lat to lepiej wybrać kogoś spraedzonego

Pati

Miła obsługa klienta, szybka realizacja i załatwione wszystkie dokumenty. O nic sie nie musiałam martwić. Za nami już rok i i przyjechał niedawno Pan na sprawdzenie czy wszystko jest ok - zmierzył czy wszystko zostało poprawnie zamontowane i czy coś się przypadkiem przez ten rok nie wydarzyło. Polecam

zibi

Pełna profeska. Jak tylko dostaliśmy decyzję o finansowaniu, wszystko poszło gładko. Ekipa montowała sprawnie, terminowo i z dbałością o dach, rynny i otoczenie. Sama instalacja działa na 5 z+ i schludnie wygląda na dachu. Polecam!!

Pierwsze dostałem krótki telefon od rekruterki i umówienie się na spotkanie - ja akurat miałem je w biurze bo jestem z okolicy, ale z tego co wiem to jest też możliwość przeprowadzenia rekrutacji online. Rozmowa trwała chyba coś koło 40 minut, w przyjemnej, ale profesjonalnej atmosferze, nie żałuję że byłem na miejscu bo zobaczyłem od razu centale i biuro w jakim pracują, najwyższy poziom, serio, mało podobnych biur widziałem, chociaż sprzedaję głównie biznes i wiele miałem okazje zosbaczyć, az trudno uwierzyć, że to nadal polska firma.

Rozmowa dotyczyła najpierw dotychczasowego doświadczenia zawodowego, budowania relacji z Klientami, ukierunkowania na klienta indywidualnego czy biznesowego. Było też kilka pytań o motywacje, samodzielnosć, styl pracy, pracę na celach. Już na tym etapie dowiedziałem się jak dokładnie wygląda praca, jakie zasady współpracy, raportowanie, etc. Później już drugi etap z bezpośrednim przełożonym i tu już parę konkretnych pytań dotyczących technik sprzedażowych, zasad psychologicznych i takie ogólne poznanie się, bardzo fajne to było spotkanie, ale tu to już zależy od regionu bo to albo dyrektor obszaru albo team leder będzie.

Iio

Polecam, wszystko na 5tke!

tomek w.

Jestem szczęśliwym właścicielem instalacji od Columbus od ponad roku. Niedawno zdecydowałem się na rozbudowę mojego systemu, a Columbus zaproponował mi korzystną ofertę, którą postanowiłem wykorzystać. Montaż został przeprowadzony z ogromnym profesjonalizmem i organizacją. Widać, że bezpieczeństwo podczas prac było priorytetem ekipy, co było też ważne dla mnie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z jakości usług i mogę je polecić.

@tomek w.

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Dziękujemy za polecenie :)

Bożena Rokosz

Jestem bardzo zadowolona z fotowoltaiki teraz maja nam montować pompę ciepła, Kilka dni emu podpisaliśmy umowę i czekamy na montaż. Mamy nadzieję, że podobnie jak panele obniży rachunki za ogrzewanie bo w tym roku to był już dramat jak te ceny za opał skoczyły w górę. Dam znać co po montażu, ale jeśli chodzi o instalację na dachu to super. Pomoc od a do zet, cały czas jesteśmy w kontakcie z doradcą, który się nami opiekuje i w razie problemow czy pytań pomaga. Polecam!

Mario

Bardzo sympatycznie się rozmawiało z przedstawicielem Columbusa. Szybko i sprawnie poszło załatwienie wszystkich formalności związanych z kredytem i PGE. Montaż terminowy, a Panowie pełen profesjonalizm. Służyli doradztwem co do miejsca montażu i wyjaśnili co i jak z falownikiem i jego obsługą. Jestem ogromnie zadowolony i mogę polecić każdemu kto chce korzystać z energii słonecznej.

Katia

Firma Columbus zapewnia szybkie realizacje zamówień dzięki kompetentnym, pomocnym i przyjaznym doradcom. Załatwienie wszystkich formalności i dokumentów potrzebnych do zrealizowania zamówienia odbywa się przez firmę, co pozwala uniknąć dodatkowych stresów. Dodatkowo, firma oferuje bezpłatne monitorowanie i weryfikację zainstalowanych systemów oraz efektywne doradztwo poprzez infolinię. Polecam produkty firmy Columbus. Instalację mam od 1,5 roku, produkcja jest efektywna, a instalacja wydajna. Kolejnym krokiem w niezależność energetyczną będzie w moim przypadku inwestycja w magazyn energii.

@Katia

Jest nam niezmiernie miło, że nam Pani zaufała i jest zadowolona ze swojej decyzji. Serdecznie pozdrawiamy :)

silver

Columbusa oceniam na 5 gwiazdek - montaż, obsługę klienta i serwis instalacji, który miałem niedawno. Mam porównanie z sąsiadami którzy korzystali z usług innych instalatorów i praktycznie karzdy z nich miał jakieś problemy.

Zibi
@silver

Super, u nas to samo. Też jesteśmy zadowoleni mega :)

@Zibi

Bardzo nam miło. Dziękujemy za słowa uznania! :)

Robox

Działa? Działa :) I to dla mnie najważniejsze. Rachunki niskie, kontakt z firmą ok. Polecam.

@Robox

Gratulujemy wysokich uzysków i dziękujemy za pozytywną opinię :)

łuki

mogę polecić, już jeden sąsiad też się zgłosił do columbusa, ma mieć montaż w przyszłym tygodnu

@łuki

Dziękujemy! :) Każde polecenie jest dla nas bardzo ważne.

baloo

Jestem zadowolony z instalacji fotowoltaicznej. Miła obsługa, doradzają we wszystkim i w szybkich terminach montują. Oprócz fotowoltaiki doradzają też jaka pompa ciepła będzie odpowiednia dla domu. Dla mnie to duży plus że wszystko związane z ogrzewaniem domu można załatwić w jednej firmie.

@baloo

Dziękujemy za miłe słowa :)

oze projektant

Zdobyłem tutaj mega doświadczenie, po 2 latach zdecydowałem się zmienić pracę, ale będę zawsze dobrze wspinać i zespół i to ile nauczyłem się zaraz po studiach, płaca okej, ale też nie na jakimś niesamowitym poziomie, teraz wróciłem w rodzinne strony i zaczynam swoją działalność.

@oze projektant

Bardzo nam miło, że masz pozytywne doświadczenia z firmą. Powodzenia w prowadzeniu własnej działalności! :)

Wojciech Oleszycki

Bardzo profesjonalna firma. Wszystko zostało przeprowadzone szybko, sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Przedstawiciel firmy dokładnie przedstawił co było związane z instalacją paneli fotowoltaicznych. Po podjęciu decyzji o zainstalowaniu paneli, firma szybko i sprawnie przygotowała projekt, dokumentację oraz przeprowadziła montaż. Instalatorzy, wykonali swoją pracę sprawnie i dokładnie, a po zakończeniu zostawili należyty porządek. Obsługa oraz podgląd pracy paneli przez aplikację została dokładnie przedstawiona i wyjaśniona przez fachowca. Polecam

@Wojciech Oleszycki

Dziękujemy za miłe słowa :)

Mariusz B.
@Wojciech Oleszycki

Mamy z rodziną tożsame doświadczenia z firmą. Cały proces sprzedażowy i montażowy przebiegł bardzo sprawnie i miło. Jesteśmy zadowoleni z usług tej spółki i polecamy ją znajomym :)

Marzena

Hej, chciałabym opowiedzieć o moim doświadczeniu w pracy w Columbus. W firmie pracowałam w latach 2018-2021. Zrezygnowałam z racji tego, że mąż dostał pracę za granicą i się wyprowadziliśmy. Miałam szansę pracować w dziale DWS i ten dział ocenię. Kierownictwo - 10/10 - zawsze pomocne, otwarte i z dobrym podejściem do każdego pracownika. Sama praca ok - pracowałam też w innych firmach na podobnych stanowiskach i w Columbus wspominam najlepiej. Zespół - zgrany, każdy miły, zawsze były jakieś śmieszki w wolnych chwilach. Cieszę się, że miałam szansę pracować w tej firmie. A wiele znajomości stamtąd zostało ze mną do dziś :)

@Marzena

Hej Marzena, cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenie z pracą u nas! :)

TomcioPaluch

Jeżeli pragniesz uniezależnić się od stale wzrastających kosztów energii elektrycznej w nadchodzących latach, a także chcesz zainwestować w innowacyjne rozwiązania technologiczne i poszukujesz wiarygodnego i godnego zaufania dostawcy systemów fotowoltaicznych, który zapewni Ci pełne wsparcie od pierwszego kontaktu, przekazując fachową wiedzę w prosty i zrozumiały sposób, a następnie przeprowadzą szybki, profesjonalny, skuteczny i czysty montaż przez ekipę specjalistów, wraz z dalszą opieką nad Twoją instalacją, firma columbus jest idealnym wyborem dla Ciebie. To właśnie ta firma zrealizowała instalację fotowoltaiczną na moim domu. Montaż przeprowadzono w ciągu jednego dnia, a instrukcja obsługi instalacji była profesjonalna i dokładna. Po kilku miesiącach od instalacji, jestem bardzo zadowolony z efektów jej działania. Ich produkty bazują najnowocześniejszych technologicznie rozwiązaniach, takich jak panele fotowoltaiczne o wysokiej wydajności, falownik i inne niezbędne elementy. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka godnego zaufania dostawcy systemów fotowoltaicznych.

iioio

jak najbardziej wszystko w porządku

Alina

Dzięki oszczędnościom z fotowoltaiki od Columbusa, mieliśmy możliwość zainwestowania w pompę ciepła, co pozwoliło nam uniknąć problemów wynikających z kryzysu energetycznego w Polsce. Teraz nie martwimy się wysokimi cenami prądu ani gazu, zero zmartwień, polecam

J.

My się dzięki Bogu uwinęliśmy z fotowoltaiką i pompą przed tym całym kryzysem energetycznym i podwyżki za węgiel (któr przedtem mieliśmy) nas ominęły... Był śnieg i mróz i wszystko na cacy działa... W domu ciepło a panelki też robią swoje..

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Energy S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 399.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 259 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Columbus Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Columbus Energy S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Columbus Energy S.A.