Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Rozczarowana

Ogólnie w Polsce proponują co innego a na miejscu w Holandii okazuje się co innego. Rzucanie z firmy na firmę, nigdy nie wiesz ile popracujesz na danej firmie i kiedy skończy się praca. (usunięte przez administratora)Zaświadczenie o niekaralności to tylko papier. Lepiej od razu poszukaj prywatnego mieszkania bo nigdy nie wiesz z kim będziesz mieszkać(usunięte przez administratora)

Czy jest tutaj ktoś kto pracuje w Honselersdijk lub okolicach przy kwiatach udzieli swojej opinii na temat pracy oraz zarobków? Z góry dziękuje :)

Gosc
@Gość

Dołączam się również rozważam nad ta oferta , jest tutaj może ktoś pracujący tam mogący udzielić informacji jak wyglądają godziny i zarobki?

Witam Mam pytanie. Jak wygląda sytuacja gdy ktoś zjezdża do Polski i po jakimś czasie chce ponownie wrócić? Kontaktuję się wtedy z biurem w Polsce? czy bezpośrednio w Holandii? Dodam że pod agencją pracuję blisko rok czasu. Planuję zjazd do Polski na miesiąc czasu, urlopu raczej na tak długo nie dostanę.

Powinieneś skontaktować się z biurem w Polsce.

Prosimy o kontakt z naszymi biurami, na pewno uda nam się uzgodnić dogodny termin powrotu do Holandii. Pozdrawiamy :)

Czy jest możliwość w Duijndam international pracy na część etatu?

kinia

A co z pozostałą częścią? Chcesz siedzieć na domku? No chyba, że masz swoje zakwaterowanie, ale to już w Holandii musisz sobie prace załatwiać.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami, przekażemy wszystkie informacje. Pozdrawiamy :)

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Kat

Witam jaka jest stawka za godzine pracy na szklarni przez agencje Duijndam?

@Kat

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami. Przekażemy wszystkie informacje odnośnie ofert pracy i zarobków. Pozdrawiamy :)

anna

hej czy ma może ktoś zdjęcia zzakawterowania lub może opisąć?

Maniek

Jak wygląda sytuacja na warzywach i owocach przy pakowaniu sortowaniu itd..itp ? Czy są godziny i można godziwie zarobić ? Jakie warunki mieszkaniowie ? Bodajże praca blisko Hagi ? Z góry dzięki za odpowiedz :-)

@Maniek

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z pracą i zakwaterowaniem. Pozdrawiamy :)

@Maniek

Tez jestem ciekawa, ktos cos wie?

nikson

Jade z Duijndamem przed świętami, ktoś jeszcze? Zaproponowali mi darmowy transport do Holandii wiec jeszcze skorzystam bo część kosztów odpadnie :)

@nikson

Do jakiej pracy? Cos wiesz? Ja tez jade;)

Angela

Pracowałam przed Duijndam przez pół roku, praca przy storczykach także nic ciężkiego. Po rejestracji bardzo szybko do mnie zadzwonili i po rozmowie tego samego dnia zaproponowali wyjazd, ale miałam już doświadczenie i znam angielski. Na zakwaterowanie nie mogę narzekać, a i współlokatorzy się fajni trafili. Jedynie dojazd do pracy na rowerze był czasem męczący, ale chyba lepsze to niż stanie w korkach jak niektórzy, którzy dojeżdżali samochodem. Polecam tą agencje.

@Angela

Dziękujemy za komentarz, zapraszamy do ponownej współpracy. Pozdrawiamy ;)

Irena

Pierwszy mój wyjazd do Holandii był przez Duijndam. Pracowałam przez te biuro 5 miesięcy i byłam bardzo zadowolona. Stała praca, wynagrodzenie na czasz, idealnie warunki mieszkaniowe. Osobno chcę podziękować koordynatoram z biura w Wateringen. Zawsze można na nich liczyć i załatwić każdą sprawę.

@Irena

Dziękujemy za pozytywną opinię, jest nam bardzo miło. Pozdrawiamy :)

Basia123

Hej,wybieramy sie w połowie października do polowy grudnia ze znajomymi do pracy,opłaca się ? Ile wychodzi na czysto po odliczeniu? Prosze o szybkie odpowiedzi

@Basia123

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami, udzielimy wszystkich informacji na temat warunków zatrudnienia :)

Rose20

Witam . Przebywam w Holandii . Pracuję za pośrednictwem biura Axidus . Chciałabym bym się przenieść do Duijndam . Proszę mi powiedzieć czy się opłaca? Jest tzw ,, wiekówka " ? Jak wyglądają warunki ?

@Rose20

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami w Polsce, udzielimy wszystkich informacji na temat warunków zatrudnienia. Pozdrawiamy :)

comptable

Jestem po rozmowie (polski i angielski)na skype i mam obawy czy warto z nimi jechać.Pytałem rekrutera czy są gwarancje godzin w tygodniu 36 h a ono odpowiedziała, ze "agencja nie może panu zagwrantować tego w umowie" wiec mam dylemat : jechać nie jechać??? Nie wybieram sie do Holandii w celach rekreacyjno-turystycznych ale zeby zarobic. 100 euro na czysto po odliczeniach to zaden dla mnie biznes.Da sie u nich zarobic i nie ma patologii na lokacjach? Byl ktoś?

elżunia
@comptable

Pojechałam zarobić w sezonie.Byłam 3 miesiące i mega się rozczarowałam .Godz.nie było dużo a były tygodnie gdzie miałam 31, 33, 35 a w odpowiedzi słyszałam ,że było jeszcze mniej.Oczywiście były dni wolne w tygodniu.Gdy chciałam zmienić pracę to usłyszałam z kolei,że to nie jest takie łatwe.( nie pojmuję co to za problem dla biura ), Ludzie to koszmar jakiś.Kontaktu z koordynatorem nie było,na maile nie raczyli odpisywać.Nie wiem kto pisze te pozytywne opinie o tym biurze chyba sami sobie wystawiają te komentarze.Jedno jest pewne,biuro Duijndam będę omijać szerokim łukiem,bardzo szerokim.

Wiktoria
@elżunia

Opinie o miejscach pracy często bardzo różnią się od siebie. A na jakim stanowisku pracowałaś w Duijndam international, bo nie napisałaś nic na ten temat? Przykro mi, że jesteś rozczarowana pracą w tej firmie.

elżunia
@elżunia

pracowałam na produkcji,pakowanie i ważenie pomidorów

@elżunia

Dziękujemy za opinię, przykro nam, że współpraca nie ułożyła się pomyślnie. W przyszłości zapraszamy również do kontaktu z biurem w Polsce, dołożymy wszelkich starań aby pomóc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiamy.

Rambo
@comptable

Witam. Czy wyjechałes z ta agencja ?Napisz jak jest?

James hol

czy firma prowadzi teraz jakieś rekrutacje? Jak można się zgłosić? Pracowałem już w Holandii, Belgii, Niemczech... potrzebuje dobrego pośrednika.

@James hol

Rekrutacje są przeprowadzane przez cały rok, zapraszamy do kontaktu, na pewno uda nam się znaleźć odpowiednią ofertę. Pozdrawiamy :)

masson

Byłem na cebulkach, praca na produkcji nic trudnego i ciezkiego. Byłem kierowcą za co miałem dodatkowy bonus. Jak ktoś planuje wyjazd w najbliższym czasie to polecam bo z tego co się orientuje to pracy tam maja jeszcze duzo.

@masson

Dziękujemy za opinię, miło nam, że jesteś zadowolony :) pozdrawiamy.

Kizia

Pracuję przez Duijndam już 5 miesięcy. Nie narzekam. Mieszkam na domku firmowym, warunki super.

@Kizia

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy i życzymy udanej współpracy :)

Roxi

jestem bardzo zadowolona, wraz ze znajomymi byłam na cebulkach kwiatowych. Kontakt z biurem w Polsce ok, wszystko tak jak uzgodniliśmy, najpierw rozmowa, potem udało się dla nas znaleźć fajną oferte, umowy i całe info na maila, jak coś było niejasne to zawsze wytłumaczyli przez telefon. Na miejscu też było w porzadku, mieszkanie ok. Ja wraz ze znajomymi polecamy bo nie spotkała nas żadna niemiła sytuacja.

@Roxi

Dziękujemy za pozytywną opinie, zapraszamy do współpracy również w przyszłym roku, pozdrawiamy ;)

Kasiowa

Pracowałam 2 sezony na wakacje i w tym toku tez chcem jechac, planujemy z chłopakiem i znajomymi się wybrać.rok tmeu było spoko, dużo godzin ale jak ktoś chce zarobić to spoko. Ostanio udało nam się mieszkać razem wiec to na plus, bo w innych agencjach nas spławiali...

@Kasiowa

Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, na pewno i tym razem uda się znaleźć odpowiednią ofertę. Pozdrawiamy.

bnm
@Duijndam Works

Mieszkanie 92 euro tyg, 23,45 ubezpieczenie, ile zostaje kasy na rekę po potrąceniach przy stawce 9,94 euro

@bnm

@BNW zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem pod nr 774027735.

Paula
@bnm

Jak Ci się nie chce do roboty chodzić bądź przejebiesz na zioło to sorry ????????????????

Miejscowy

Przy takiej stawce zostaje 200 eu / tyg

zadowolony

moim zdaniem jedna z lepszych agencji. Pracowałem tam około 8 miesiecy, nie było nigdy większych problemów, wypłaty na czas, praca jak praca głównie szklarnie, jakaś tam produkcja. Ja byłem w porządku do nich to i oni dla mnie.

@zadowolony

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy :)

Mynia

Witam ja sobie chwale to biuro właśnie zastanawiam się nad ponownym wyjazdem

@Mynia

Dziękujemy za opinię, życzymy ponownie udanego wyjazdu. Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works