Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Gugas87

Witam planuje wyjechać przez ta agencje w kwietniu ktos tez sie wybiera jestem z Inowrocławia

516196711
@Gugas87

Tak na i na początku maja daj znać czy już jesteś

Bożena
@516196711

Hej i jak sytuacja?Planuje wyjazd .

Mariusz
@Bożena

Gdzie konkretnie chcesz jechać? To twój pierwszy wyjazd?

Jonas
@Bożena

Hej, jestem tu dwa miesiące i słabo z godzinami bywa że w tygodniu jestem tylko 3 dni w pracy. Przyjechałem na zarobek więc zależy mi na godzinach.Jestem rozczarowany bo ludzi nowych przyjmują a dla tych ci są pracy nie ma. Szkoda ,spróbuj w innej agencji. Powodzenia

Weronika
@Jonas

To nie masz zapewnionej pracy normalnie na cały etat?

Agencja pracy nie za pewnia pracownikom godzin pracy raz jest praca raz jej nie ma za 40 godzin pracy dostałem 240euro.Dla mnie to kpiny co robią z ludźmi raz pojechalem do pracy to nie było mnie liście pracownikow i kierownik zakładu kazał mi wracać na domek.Ta agencja pracy jest nie poważna

Baldo

Ja za 48 mam 400€ w tym biurze pozrawiam

Tata3

To racja, niby sezon a pracy nie ma,pomimo ciągłych prośb o planiwanie do pracy i ogromnych chęci godzin brak. Jest środa a ja dopiero 8h przerobiłem.Nie wiem czy to problem z organizacją pracy przez biuro czy rzeczywiście mało pracy a chętnych dużo

Dawid English

Wyjechałem z tym biurem do pracy w Holandii po raz pierwszy. Bardzo dobra obsługa klienta, zero ściemy. Wyjazd i praca tak jak ustalono podczas konsultacji przez telefon czy skype. Zakwaterowanie dobre, trzeba sprzątać jak w domu. Jeśli jedziesz do pracy za granice to dobrze trafiłeś bo jeśli imprezować i palić zioło to zostań w Polsce.

@Dawid English

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy :)

Czy Duijndam international oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Każda osoba wyjeżdżająca do pracy do Holandii otrzymuje przed wyjazdem umowę o skierowanie do pracy w Holandii i umowę o pracę na warunkach holenderskich.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Madzia 50

Nie polecam pracy przez tą agencje oraz pracy w firmie Natura pride dojazdy miały być rowerem do 5 km a trzeba było dojeżdżać po 9 km od 10 km dopiero była możliwość dostania auta. Mimo pokonanej drogi na miejscu w firmie dowiadywało się iż ma się rezerwę czyli nie wchodzi się na hale i wracasz do domu. Pracowało się tylko 2-3 dni w tygodniu żeby zarobić na opłatę za zakwaterowanie i ubezpieczenie. Nie było żadnej możliwości aby iść do innej pracy. Panie koordynatorki nie miłe. (usunięte przez administratora)Nawet gdy się pracowało po 2 dni w tygodniu to wypłata była 70 euro a za mieszkanie pobierana była opata 98 euro plus całość za ubezpieczenie. Jedna wielka porażka na więcej niż 30 godz nawet z sobota i niedziela nie było co liczyć wypłaty nie większe niż 250 euro

Hejhej
@Madzia 50

Zgadzam się z tym, miałam to samo. Same rezerwy i wracanie się do domu

Dominika
@Hejhej

Witam. Również mieliśmy taka sytuacje z tym ze my autem dojezdzalismy swoim prywatnym po 50 km dziennie i nawet za paliwo nie zwracali.

golas

Siemka, szukam chętnej osoby ktora również myśli o pracy za granicą w tej Firmie . W dwójke zawsze raźniej wyjechac ktoś z okolic Rzeszowa?

Mro
@golas

Witam zarejestrowałem się w biurze i będę ogarniał temat pracy muszę się umówić na rozmowę wideo wtedy coś mi zaproponują jestem z lubelskiego podaj maila to się odezwę

@lukasz
@Mro

Jestem z Opola, ogarniam pracę przez biuro stąd, mogę wyjechać w weekend, ktoś chetny? pisz na mail: (usunięte przez administratora), razem raźniej

Domin93
@golas

Witaj! Jestem zainteresowany Ja okolice Rzeszowa myślę też o wyjeździe przez tą agencję Najelpiej własnym środkiem transportu . Odezwij się na mail (usunięte przez administratora) jak jesteś dalej zainteresowany.

domin93
@Domin93

hej napisałem na emelia

Oloo
@Mro

Cześć i jak tam wyjechałeś czy jeszcze nie ogarnęli ci roboty. Jestem zainteresowany też więc jak coś odezwij się

Ada
@@lukasz

Hej napisz proszę opinie na temat pracy i zakwaterowania. Chcę wyjechać z siostra, ale mamy pewne obawy. Możesz na maila adrianawasilewska@op.pl

@ja
@@lukasz

dalej szukasz? tez jestem z opola

Zx

Siemanko jedzie ktoś wyjeżdża ktoś w niedzielę 13.02.2022 ?

Polaa

Ktos chętny na aplikowanie razem do pracy?

Edaa
@Polaa

Ja się zastanawiam żeby jechać

Ela

Jedzie ktoś ,lub może pracuje przy sadzeniu ziół w Poeldijk?

Gosia32
@Ela

Ja się zastanawiam nad wyjazdem ,jeszcze nie dostałam konkretnej oferty ale może ktoś chętny razem wyjechac mój e mail (usunięte przez administratora)

Chętna
@Gosia32

Hej. Ja chce (usunięte przez administratora)

piter

Pracownik pakowni warzyw i owocow MAASDIJK ktoś coś?jak tam jest

Patrycja
@piter

Jeżeli chodzi o firmę (usunięte przez administratora) to średnio polecam. Trzeba szybko robić, bo norma. Masz 2-3 tyg na to, żeby się do uczyć, po tym okresie traktują Cię jak normalnego pracownika. Wymagają szybkości i dobrej precyzji. Atmosfera pracy z Polakami średnia. Panie, które pracują tam dłuższy czas są nie miłe i nawet czasem chamskie. Praca z obcokrajowcami lepiej. Z początku dają gwarancję godz, wypłaty mniej więcej 350e na tydzień, pozniej mało godz, wypaty około 200e. Gdybym miała wrócić tam drugi raz, nie ma takiej opcji.

ilona
@Patrycja

Pracowałam już w kilku agencjach i wszedzie jest podobnie, normy trzeba wyrabiać i nie widzę problemu żeby w te 2-3 tygodnie się tego nauczyć ;) odnośnie atmosfery to coś w tym jest, że te osoby, które pracują dłużej to zawsze wiedzą wszystko najlepiej i nie zawsze są miłe, ale takie uroki w większości takich miejsc. Ja zaczynając tam te kilka miesięcy temu nie miałam obiecanej gwarancji godzin, ale nie było z nimi żadnego problemu, wypłaty tez były ok. Jestem zadowolona z tej agencji, na pewno zostanę do świąt.

Marzena
@ilona

I co, zostałaś do Bożego Narodzenia? Daj znać. Ja szukałam tu informacji, jak się zatrudnić w samej agencji Duijndam. Ofert pracy dla agentów i koordynatorów z językami na ich stronie nie widzę, a przecież ktoś rekrutuje i pilotuje Was, kiedy jedziecie do pracy w Holandii.

Ada
@Marzena

Hej wyjechałaś do pracy przez tą agencję, możesz coś więcej napisać na temat samej pracy, zakwaterowanie i zarobków? Z góry dziękuję

Esrock

Witam. Ktoś może się wybiera, lub jest w Massdijk na pakowaniu warzyw? Ja chcę jechać na 15.11.

Marysia
@Esrock

Ja się wybieram na 28.11 :)

Teresa
@Marysia

Witam też się wybieram na 28.11.z kad Pani jedzie?

Mateusz
@Teresa

Witam, do jakieje pracy pani jedzie? bo tez przegladalem oferty tej agencji i wydaje sie po tym co znalazlem o niej byc ok.

Maly
@Esrock

Jesteś już na warzywach ? Możesz coś więcej o tej agencji

Dzidek

Witam ,praca na sałatkach w de haag . Mam parę pytań związku pracy?

karolak

Rekrutacja przebiegła bez problemów, wszystko mogło być zdalnie, nie musiałem jechać specjalnie do biura. W Holandii wszystko tak jak mówiono mi w Polsce. Praca fizyczna, ale nie ma co narzekać, polecam.

@karolak

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy :)

Ewelinnna

Jedna z niewielu agencji, w której nie było problemów z pracą i wypłatami. Domki takie jak wszedzie jedne lepsze drugie gorsze. Jak ktoś będzie chciał narzekać to będzie, ja polecam.

@Ewelinnna

Dziękujemy za opinię :)

,...

Raz chcialem pojechac do nich bo pojawila sie oferta " likwidacja szklari ". Formularz wypelniony i O odpowiedzi. Widocznie nie spelnialem wymagan oferty XDD

Aga

Ktoś jedzie, w październiku??

Radek
@Aga

Ja się właśnie zastanawiam, ale nie wiem jakie tam dokładnie są miesięczne zarobki, Ktoś coś wie?

Aga

Chcę wyjechać przez tą agencję w październiku. Wypowie się ktoś czy warto?

Aga

Praca moolenaar, cebulki. Średnio polecam tą firmę i agencję :) W firmie jednego dnia nie wiedzą co mają z nami zrobić a kolejne 4 każą zapierdzielac jak popadnie, gonią, że to nie jest zabawa tylko praca. Pracujesz do 18 a płacą jak do 17:45 :) W biurze obiecywali że 8h sie robi ;) Ogólnie przerwy są darmowe, nie wliczają się w czas pracy. Nigdy nie wiesz kiedy skończysz.. nikt się nie pofatyguje żeby poinformować o której koniec. Agencja do brak słów.. zero pomocy z ich strony. Autem nie można nawet zjeżdżać do sklepu (chyba że po drodze) a zdarzają się domki, które tych sklepów po drodze nie mają ;) (po drodze czyli stanąć na boku ekspresówki żeby zapitalać do sklepu z buta) Mają gdzieś wszystko, ludzie muszą czekać czasami pare godzin na transport (oczywiście sobie sami załatwiać bo szefostwo ma gdzieś) Ogólnie to takie serio 2/10 : )

Pozytywna
@Aga

Cześć. Aga nie stresuj się. Czasami zdarzają się sytuacje przestoju, czy maszyna się zepsuje, czynnik ludzki zawiedzie. Później trzeba to jednak odpracować. Myślałaś o rowerze jako środku lokomocji? Taka jazda to czysta przyjemność;) Do 10 km dasz radę w jedną stronę. Nie łam się, dasz radę ????. Pozdrawiam. Iwona

@Pozytywna

Niestety agencja nie chce udostępnić roweru:) a nie mam zamiaru sama gdzieś kupować bo to bez sensu jak nie zostaje się się na dłużej ;)

Kamil166

Witam do konca tego miesiaca zamierzam wyjechac za posrednictwem tej firmy, czy ktos bylby zainteresowany ? 20lat Mail : kamil.jaworski@spoko.pl

Martynka
@Kamil166

Polecam - zakwaterowanie niezłe, wypłaty nie wstrzymują No i ludzkie podejście

Kris

Witam jadę do Holandii w środę może ktoś chętny się zabrać

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works