Opinie o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. w Wyszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. w Wyszków

Alicja

Co konkretnie widzisz po sformułowaniem „cichy mobbing”? W jakim charakterze się on objawia? Jest to spore oskarżenia dlatego podam tu definicję mobbingu—>> Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu Czy tego typu sytuacje mają miejsce w Quad/Graphics Europe?

@Alicja

Nie wiem jak jest pod tym względem w innych krajach ale w Polsce wielu biegłych radzi jednak, aby dać sobie spokój z oskarżeniami o mobbing w sądzie (nawet jeśli miał miejsce), że te sprawy są bardzo trudne do udowodnienia i nie warto tracić zdrowia. Cichy mobbing to może taki, który wszyscy widzą ale każdy cicho siedzi, bo zdesperowani boją się o własne stanowiska, a może i sami biorą w tym udział zbiorowo? I taki teatr najprawdopodobniej odbywa się też w sądzie. Aktualnie szukanie nowej pracy wygląda tak, że HR kontaktują się miedzy sobą z jednej firmy do drugiej i przesyłają rekomendacje, pozytywne lub negatywne o danych pracownikach. Również czasem nieprawdziwe, lub dla wybranych wywindowane, które pomagają w dostaniu nowej pracy lub lepszego wynagrodzenia. Ludzie się boją. Może Pani usunąć komentarz Bateryjki i tak mało wskóra, a sama skala ocen świadczy swoje. W tej branży znajdą się i tacy co za darmo będą robić, byleby się czegoś nauczyć. Aż człowiek nauczy się pracując w takich firmach co to znaczy zostać potraktowanym naprawdę podle.

Alicja

Dziękuję za Twoją wypowiedź, uważasz więc, że w Polsce niewiele można wskórać w walce z mobbingiem o czym świadczą nawet słowa biegłych. Niemniej jednak mobbing to coś złego i im więcej osób zacznie zwracać na to uwagę tym szybciej sprawa z nim związana stanie się bardziej istotna i nabierze większego znaczenia. Ludzie zaczną być bardziej świadomi swoich praw - to bardzo ważne. Może i rzeczywiście teraz jest trudno udowodnić komuś mobbing ale z pewnością zgodzisz się ze mną, że trzeba ku temu dążyć. Portal GoWork również wyszedł z inicjatywą, która ma na celu zwalczaniu sytuacji związanych z mobbingiem. Cała akcja mieści się po kliknięciu w baner u góry strony pod hasłem " koniec z płaczem, krzykiem i mobbingiem w pracy" - zachęcam Cię do zapoznania się z treścią tam zawartą.

Alicja

Bardzo często bywa tak, że negatywne opinie są dodawane tylko przez te osoby, które odeszły, bądź zostały zwolnione z pracy. Tego typu komentarze są wtedy pisane pod dyktando frustracji. Wraz z upływem czasu emocje opadają, by w sposób bardziej racjonalny podejść do opinii związanej z pracą w danej firmie. Piszę to, gdyż napisałaś wiele złych rzeczy o pracy w Quad/Graphics Europe wspominając jednocześnie, że bardzo długo tam pracowałaś. Coś chyba jednak musiało Ciebie trzymać w tej pracy?

PracowNick

Oj Marcin, Marcin ...

Wujo Dobra Rada

Tak czytam i zastanawiam sie, kolego, ktora to juz z kolei firma co tak niesprawiedliwie Cie potraktowala. Trzecia? Czwarta? :) Zastanow sie czasem czy to moze z Toba nie jest cos nie tak.

Obserwator

chyba przyniosę popcorn... a na poważnie to skąd tyle jadu ? wszyscy źli dookoła ? jeden pokrzywdzony ?

NoName

Nie wiesz o jakim Marcinie pisze PracowNick, a jednak twierdzisz, że pracowałeś w tej firmie. Natomiast z tego co wiem to niejaki Marcin pracował na oddziale w Gdańsku praktycznie od początku jego istnienia. Oooj coś tu się nie trzyma kupy. Skąd teraz mamy mieć pewność czy pozostałe kwestie nie są również "podkoloryzowane"? Coś mi to wygląda na celowe szkalowanie firmy i szukanie zemsty. Nieładnie :/

Q-We-R-Ty

MaxPayne, Czy perspektywe jednej osoby można nazwać prawdą? Czy możesz powiedzieć co cię odróznia od wszystkich ludzi co "teoretycznie" cię szykanowali (pominę przymiotniki jakimi ich określiłeś)? Teraz ty to robisz tylko że online. Dziękujemy za te naprawdę "rzetelne" rady, jestem pewien że wielu z nich skorzysta. Ciężko jednak, nie ulec wrażeniu, że jedynie co aktualnie robisz to wylewasz swoje żale w dyskusji online poszukując osób, ktore przytakną i poglaskają po glówce mówiac jaki to jesteś pokrzywdzony. Tak przy okazji, zanim dodasz nowy komentarz to przeczytaj poprzedni, gubisz się w zeznaniach.

Q-We-R-Ty

Czy owy swiadek w tym przypadku nie nagina prawdy na swoja korzysc? Hmm ktoz to wie... Widze ze nasza definicja perfekcji jest dosc rozbiezna, ale patrzac na caloksztalt twoich wypowiedzi jakos to mnie nie dziwi. Nie wiem skad wrazenie ze nie pracuje w tej firmie. Dobrze znam warunki tu w Gdansku i niestety z przykroscia dla ciebie stwierdzam ze twoj przypadek jest dosyc odosobniony. Jakbys chcial napisac naprawde rzetelna opinie zrobilbys to raz a nie wypisujesz dziesiatki komentarzy (i to w dodatku pod wlasnymi wypowiedziami).

Q-We-R-Ty

Jezeli czytanie ze zrozumiem to dla ciebie zbyt ciezka sprawa to zrobie pozwol ze pomoge Nigdzie nie napisalem nic pozytywnego, a jedynie stwierdzilem ze twoj przypadek jest jak deliktnie rzecz ujmujac unikatowy. Nie rozumiem skad twoja interpretacja o teoretycznym pozytywnym brzmieniu tego zdania. (Chyba jednak moja wypowiedz o twojej tendencji do naginania prawdy jest dosyc trafna) Tak przy okazji, czy ktos kto chcialby wypowiedziec sie w elokwentnie i rzetelnie odkrywajac przy tym cala prawde o niecnych wystepkach swojego bylego pracodawcy, przy braku argumentow ublizalby innym..? Moglbys zachowac choc troche kultury wypowiedzi ;)

WiernyFan

Ładnie się rozkręciłeś kolego. Czekamy na kolejne opinie na temat pozostałych pracowników tej firmy - na pewno chętnie czegoś się o sobie dowiedzą!

WTA

Marcinie, Rzeczywistość jest taka iż jesteś kiepskim grafikiem i automatycznym operatorem, który nie widzi innej ścieszki rozwiązania niż ta którą ci wytyczono. Kiedyś nazywał byś się czeladnikiem. Jedyne czego nie można ci odmówić to skrupulatność w wykonywaniu napisanych poleceń. Problem nie leży w firmie Quad tylko w tobie, szkoda iż tego nie zauważasz. Po rozstaniu z poprzednią firmą w której pracowałeś zaledwie 3 miesiące również rozpętałeś burzę w internecie na tym także portalu o takim samym zabarwieniu. Informuję cię także iż przekroczyłeś granice prawne zamieszczając wpis identyfikujący się z moją osobą. Strona została zapisana i jeśli nie zaprzestaniesz bezpodstawnego szkalowania mnie czy też pracowników Quada poczynione zostaną odpowiednie kroki do tego abyś odpowiedział za swoje wypowiedzi na tym formu. Jednocześnie zwracam się do administratora tego portalu o zachowanie logów w celu ewentualnej identyfikacji Pana Max Payn alias Marco Polo. Odpowiedni E-mail zostanie wystosowany do Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Piotr Matuszewski iod@gowork.pl po konsultacji prawnej.

Elon Musk

Potrzebuję takich jak ty w mojej firmie! Umowa już czeka!

Anonimek

Kocham absolutnie wszystko co tu czytam. Normalnie ludzie piszą jakieś nudne, typowe rzeczy pokroju, że praca nudna, niekreatywną, że typowe korpo, że człowiek to tylko taka mróweczka w wielkiej machinie. A tu? Klaruje nam się obraz Adonisa poligrafii, mistrza grafiki, króla nowych technologii, sprowadzonego do parteru przez zazdrosnych, patetycznych, nic nieumiejących zjadaczy gili i sera z uszu! Jakiej wyobraźni wymaga wymyślenie takiej historii.

AS

Marcin... jedyną osobą która nie tylko przyznawała się do brania narkotyków, ale jeszcze chwaliła, ze przychodzi pod ich wpływem do pracy byłeś ty. I poważnie polecam ci przystopować i iść do lekarza zanim zrobisz sobie krzywdę. Twoje urojenia zawsze utrudniały życie i prace wszystkim na około, ale teraz naprawdę jest to niepokojące. Przykro mi, że wyleciałeś mimo tego, że od pierwszych dni w pracy leciałeś na skargę z każdą rzeczą która wpadła ci w ucho (prawdziwą czy wyobrażoną) byleby tylko zyskać kilka punktów u szefostwa (których nie mogłeś zyskać ani umiejętnościami retuszerskimi ani znajomością języka czy to angielskiego czy ojczystego). Przykro mi też, że nie potrafisz odróżniać żartów od rzeczywistości, to musi być dla ciebie naprawdę trudne. Mimo, że twój schizofreniczny elaborat i dyskusja z samym sobą dostarczyły nam na początku sporo uciechy, to już chyba ten czas żebyś zrozumiał, że nie tylko robisz z siebie pośmiewisko, ale też możesz narobić sobie naprawdę dużo problemów. Więc jeżeli wylewanie swoich urojeń naprawdę ci pomaga, kup sobie pamiętnik. W między czasie odstaw zioło i zacznij brać leki bo jest z tobą naprawdę źle. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

FBI

Co za spostrzegawczość! Ach ta umiejętność pozyskania dowodów! I w międzyczasie dyskrecja! Oraz bezwarunkowe poczucie sprawiedliwości? Zostań gdzie jesteś, już lecimy z propozycją rekrutacji!

Anonimek

I jeszcze narkomani do tego! Istna historia sensacyjna z elementami Lovecraftowskiej grozy. Ta opowieść mrozi krew w żyłach, powoduje skręt kiszek i jest silnie moczopędna! D:

Pchelka

Wiem z doświadczenia, że po trawie facetowi "konar nie płonie", przez co jest bardzo zfrustrowany...

Konar
@Pchelka

HAHAHAHAHAHA zapewne dlatego tak się uzewnętrznia tu na forum.

Konar

Nareszcie.

WTA

Marcin jeżeli mam być szczery to ja ubolewam nad tym, że zostałeś zwolniony. Byłeś bardzo skrupulatny w swojej pracy no może nie jak Tonny stark ale dawałałeś radę, doceniałem to osobiście. Zastanawiam się tylko po co ten heit? Myślę iż tylko dlatego że uważasz isz zostałeś zwolniony niesprawiedliwie, nie możesz się z tym pogodzić. Ok, ale dlaczego jedziesz po wszystkich? Poszukaj w sobie. Nasza praca w Quadzie daje nam satysfakcjie, mi na bank nie wiem jak innym ale jest ok. Pozdrawiam cię, zjadacz gili

Worker

Szkoda tylko, że spaliłeś za sobą przysłowiowe "mosty". Oczerniając ludzi którzy nie raz stawali w twojej obronie. I powinieneś być wdzięczny, że nikt nie pochwalił się tu twoimi historiami (z detalami), komentarzami i dokonaniami...

@AS

Skoro tak jak twierdzisz przyznawałem się do palenia trawy w pracy (ciekawe jak to robiłem skoro nawet na przerwy nie wychodziłem) to czemu (usunięte przez administratora)nie zrobiłeś testów przez ponad 2 lata? Aha bo musiałbyś zwolnić z firmy również czołowych graczy, którzy jadą na twardo? Jakieś nagrania z kamery lub dyktafonu? Urojenia to ty masz Panie HR, bo co innego o tobie pracownicy mówią (bardzo źle), a co innego reprezentujesz na forum wraz ze swoimi klakierami. Taki jesteś znawca umiejętności retuszerskich to czemu w statystykach pod względem jakości byłem drugi, a gdy wprowadziliście na moja prośbę liczenie prac, wypadałem kwartalnie aż o 25% lepiej od pozostałych w ripie? Poza tym mam wydrukowanego skill matrixa i jakoś nie pokrywa się z twoim zeznaniem. Głupoty piszesz o mnie, które mają zerowe pokrycie z prawdą. Co do języka ojczystego chłopie, z tym przegiąłeś i mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy i powiesz mi to w twarz, podobnie do pozostałych lamusów, podkładających świnie. Nie polecam pracy w tym toksycznym środowisku, radzę przeczytać wszystkie negatywy, które są odzwierciedleniem tej chorej firmy, a raczej grupy ludzi którzy tworzą ten klimat. Co do informowania dyrekcji o każdej głupocie, to faktycznie głupotą jest dyskryminacja, podkładanie wadliwego sprzętu (zawalony MAC, uszkodzone rysiki), chamskie wypowiedzi na temat firmy, podkładanie świń, hakowanie systemu? W normalnej firmie każde zgłoszenie jest sprawdzane, a w waszej wyrzucają ludzi pod pretekstem wyssanym z palca. Jeszcze raz przypomnę, co to był za pretekst? - Na całokształt wzorowej pracy przez okres ponad dwóch lat, jeden raz odmówiłem wykonania zlecenia, gdyż uwcześnię informując, była to kolejna podłożona świnia, poza kolejnością w tabeli, której operatorzy mieli się ściśle trzymać. I na twoje nieszczęście, może ty powinieneś się przebadać na schizofrenie, bo ja pomimo tego, że paliłem trawę nie wydaję orzeczeń lekarskich z palca tak jak ty to robisz. Może minąłeś się z powołaniem. Osobiście zostałem przebadany przez biegłych (zgłaszając mobbing w odpowiednich placówkach) - i jak się okazało nie mam schizofrenii, a orzeczenia kilku lekarzy były jednoznaczne - nieuczciwa konkurencja w miejscu pracy. Zalecenia lekarskie - zmienić pracę. Więc buja w hu... pajacu, oraz pozostali. Do zobaczenia. Mam nadzieję, że jak się spotkamy to będziecie również odważni w wypowiadaniu kłamstw i prześmiewaniu mnie na forum. A tego od Pchełki, bo domyślam się który to taki, zazdrościsz bo twoja stara wygląda jak kupa (usunięte przez administratora) Nie bój śmieciu o mój korzeń. Jeszcze się przekonasz jaki twardy.

Szurający kurz z podłogi
@Max Payne

(usunięte przez administratora), po takim czasie mógłbyś sobie darować. Nie wiem co masz za urojenia, ale z tego co pamietam to ludzie Cie lubili, zw wyjątkiem twojej nieumiejętnosci rozpoznawania ironii i sarkazmu czym nadszarpnąłeś ludziom opinie skarżąc kłamliwie do pani ... wiesz jestem jednym z tych których oskarżasz o branie narkotyków w pracy, masz jaja na swoje zdanie kasę postawić ? Się chłopie zdziwisz - ale ja nie bo jako osoba nie odróżniająca żartu od poważnej rozmowy łykasz wszystko jak pelikan. Zajmij się wreszcie swoim życiem i dziewczyną, bo rozpamiętywać sytuacje z przed chyba roku to jest trochę chore. I odłóż to palenie bo serio wypisujesz głupoty które tylko tobie zaszkodzą. I najlepsze jest to że wielu osobom było ciebie szkoda, bo przykładałeś się do roboty na swój sposób , ale zachciało ci się niezdrowych wyścigów, na dodatek twój brak kontroli nad agresją spowodował ze ludzie się Ciebie czasem bali; ale to było do przeżycia - do czasu aż zmieszałeś wszyskich z błotem, nazywając narkomanami, śmierdzielami i kampusiami. Przypomnę Ci raz jeszcze kto z każdą zasłyszaną plotką latał do dyrekcji na skargi nie mając dowodów - TY. Sam jesteś sobie chłopie winien, nikt Ci w tym nie pomógł. Spójrz wreszcie na siebie krytycznym okiem i odpuść bo to jest Serio żałosne, chyba że lubisz kiedy wszyscy się z Ciebie smieją

@Szurający kurz z podłogi

Nie należę do osób, które sobie z czasem darują. Mam 3 lata na to by pozwać firmę. Chyba nie wiesz co oznacza słowo kapuś bo sam latałaś ze skargami do kierownika, że niby ja oszukuję, skrupulatnie opisując własne urojone sytuacje. Mój wyścig moja sprawa nie bez powodu zarabiałem 5000+ netto. Nikogo nie obrażałem ani nie wyzywałem, tylko dosłownie opisałem prawdę, włącznie ze smarkojadem. Za wypisywanie mojego imienia i nazwiska na sieci pogadamy sobie w 4 oczy. Widać bardzo was to bolało, że ktoś ,,znikąd,, może ogarniać pracę na wysokim poziomie, nawet jak palił zioło, w przeciwieństwie do ciebie i wiecznym rajdzie na fecie. Za wmieszanie mojej dziewczyny, która w ogóle w tym całym waszym bajzlu nie uczestniczyła, pogadamy w 4 oczy podwójnie. Jeszcze wam się odechce wiraszkowania. Pokaż mi chociaż jedną osobę palącą zioło i agresję. Ty masz chłopaku po tej fecie tak zryty dekiel, że zniekształcasz fakty jak obraz w krzywym zwierciadle. Miej na uwadze, że to co wciągasz wyżera plastik, pomyśl co robi z twoim mózgiem.

@Szurający kurz z podłogi

Poza tym aktualnie mam 100 razy lepszą pracę od tego waszego świastakowania na RIPie i nikt nie mówi, że jestem agresywny, dużo osób tam pali zioło i jest naprawdę fajna atmosfera. Jestem grafikiem projektantem a wiedza jaką zdobyłem w Quadzie jest bardzo mocno doceniana przez aktualnego pracodawcę. Pracuję w składzie z absolwentami po ASP i doświadczonymi projektantami. Mamy do dyspozycji własnego fotografa, kamerzystę, montażystę video. Każdy rodzaj druku, począwszy od flexo po cyfrę, full marketing, projektowanie odzieży, skład etykiet front/end i opakowania, 100% wkładu w wizerunek firmy, projektowanie EXPO, itd... Więc jak widzisz prawda sama się obroniła. To co wy tam robicie, to przedszkole. Aktualnie metalizowane proofy do mnie trafiają pod nos a wy mieliście górę w przełyku już przy jednym pantonie hahaha! My projektujemy po 3 pantony z metalizą, lakierem wybiórczym i wypukłym (tego to nawet na oczy nie widzieliście). Widziałem prototypy w druku objęte patentami, rzeczy o których wy możecie aktualnie śnić. Mam jeszcze pisać aby cię szlag trafił? Do zobaczenia, świat jest mniejszy niż wam się wydaje. No chyba, że skruszeni przyjdziecie do mnie z przeprosinami i wpłacicie 25.000 zł na fundusz charytatywny to wam wybaczę.

@Szurający kurz z podłogi

Zapomniałem dodać, że teraz mam zainstalowany full pakiet Adobe + blender + SketchUp a nie to co wy, tylko indd. ps. ai. pdf. i w dodatku praca na tych waszych lagujących screensherach. A śmiej się razem z kolegami i koleżankami, szyderstwo płazów jest dla mnie tym samym co krytyka głupców.

P
@Max Payne

Super, nie wiedziałem że to świadczy o człowieku. Dla Twojej informacji większość ludzi z którymi masz urojony problem już od dawien dawna tam nie pracuje, i ma głęboko w poważaniu kulturę tej firmy. Mam za to wrażenie że Ciebie to boli, przykro mi że to było dla Ciebie tak ważne miejsce, ja od momentu odejścia nawet raz nie żałowałem swojej decyzji i każdemu doradziłbym tam pracować. Niemniej jednak mam do większości ludzi szacunek bo sobie nie zasłużyli niczym na oszczerstwa i obelgi. Tak naprawdę to Ty pokazujesz tym odgrażaniem się i wyzywaniem ludzi swój brak kultury l. I na prawdę przystopuj z tymi oszczerstwami bo jak się ktoś w końcu wkurzy to będziesz płakał na wokandzie. Na te Twoje halucynacje jest paragraf i to nie jeden

@P

Wyrecytujesz mi te paragrafy jak się spotkamy przypadkiem. I dam ci radę, lepiej nie ćpaj więcej tych twardych bo mózg ci nosem wypłynie.

:D
@Max Payne

uważaj bo się spocisz kolego ;)

Ropuch

A ja napiszę coś o zakładowej stołówce. Nie wiem jaką chemię oni tam sypią do jedzenia, ale porcje są małe, a rozdymają brzuch jakby się zjadło 2 kilo ziemniaków z cebulą. Do tego najgorszej klasy skladniki. Zupa jak stoi w garze, to się rozwarstwia, że jest 10 cm pływającego tłuszczu na wierzchu. Po takim "obiadku" tylko zgaga, wzdęcia i złe samopoczucie.

Puszczam bąki
@Ropuch

Chyba wzieli sobie do serca Pańską opinnię, bo dziś było lekkostrawnie:)

@Ropuch

tamtejsze jedzenie czasem aż parzy w gardło ale nie od temperatury czy ostrości ale od sody czy jakiegoś innego wypełniacza.

Ktoś

Najniższe stawki w regionie. Firma bazuje na taniej sile roboczej. Praca dobra dla 18 latkow co dopiero zaczynaja swoją "przygodę" na rynku pracy.

Byly pracownik.

Produkcja to (usunięte przez administratora) Pieniądze nieadekwatne do trudu w jakim sie pracuje.

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik drukarni
Wyszków
Human Pro Logistics Sp. z o.o.

Niskie zarobki. Nie polecam.

Marian

Zarobki w tej firmie to tragedia. Nie polecam nikomu tej firmy, chyba że ofiarom losu godzącym się na pracę za ochłapy..

Megan

Podpowiedzcie coś o pracy i atmosferze w firmie?

Łun

Robota jak robota(ale odkrywcze), najcieżej na pewno jest na produkcji i pieniądze są tam najmniejsze, kasa zawsze na czas, choć nie ma tu czegoś takiego jak walka o pracownika wynagrodzeniem. Jeśli chodzi o atmosferę to wszystko zależy do jakiego działu sie trafi, w moim pod tym względem jest bardzo dobrze i chyba tylko to mnie trzyma.

Wwy
@Łun

Zdzwilbys się co do tych najgorszych zarobków na produkcji :) często ludzie zarabiają tam sporo większą kasę niż Ci w biurach, oczywiście nie mówię o najniższych stanowiskach.

Stella

Czy tylko marudzić potraficie. Każdy wie na czym polega praca to o co chodzi?

boski :)
@Stella

No słyszycie, jazda do roboty! A nie tu se dyskutanty urządzajo! :D

Korek

8 lat pracy w tym gównie. Brak szacunku do pracownika. Przełożeniu kłamią w żywe oczy to jest najgorsze. Większość z nich to nieuki którzy awansowali i wykonują polecenia Jakuba D.. Wdzięczność za tak prestiżowe stanowisko wynagradzają tym że chamscy dla ludzi, oszukują i manipulują, wyzywają i mogli by zrobić wiele więcej bo myśl że utracą tak dobrze płatną pracę z ich żadnym wykształceniem paraliżuje ich. W ciągu 8 lat odeszło z stamtąd wielu inteligentnych i mądrych ludzi. Dziwię się że aż tyle wytrzymałem z tym że na początku było inaczej. Nie polecam tej firmy nikomu.

Szary
@Korek

Napisałeś prawdę tak tu jest.

Śliwka w kompot
@Korek

W Gdańsku jeszcze gorzej.

Marol

Mi się praca w QG nawet podoba. Nikt nie sprawdza nikogo alkomatem, więc przed robotą 2 setki można pyknąć i potem też z jedną, czy dwie. Niby jest jakiś tam zakaz palenia, ale kto by na to zwracał uwage. Robota sama w sobie jak robota. Szału nie ma. Trochę się tu postoi, trochę tam, poprzeżuca się składki z kąta w kąt, poudaje zdziwionego pawiana jak coś się (usunięte przez administratora) z maszyną i jakoś dzień mija. Zresztą jaka płaca, taka praca.

tępienie indywidualizmu, gloryfikacja owczego pędu

Alicja

Witam serdecznie, na stronie internetowej firmy Quad/Graphics Europe znalazłam informacje dotyczące nowych poszukiwań pracowników do firmy. Oferty pracy dotyczą między innymi osób odpowiedzialnych za: produkcję, grafikę, sprzedaż i obsługę klienta, logistykę i transport oraz inne. Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? Czy prowadzone są tam wewnętrzne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników?

dark_warrior

Szczerze nie polecam tego pracodawcy. Miałam okazję pracować dłuższy czas w należącej do Quad/Graphics agencji reklamowej Peppermint jako art director. Pomimo "słodkiej" rozmowy rekrutacyjnej, już pierwszego dnia przekonałam się jaka panuje tam atmosfera naprawdę - bardzo dziwna, niemiła, zabijająca kreatywność. Nikt z nikim nie rozmawia, zakłamanie, dwulicowość, cisza w pokojach, nakazy "szefowej" kreacji jak ma wyglądać dany projekt, brak zaufania do umiejętności pracowników. Szefostwo agencji i dłużej pracujący tam pracownicy tworzą zamkniętą grupę do której nie dopuszczają nowozatrudnionych osób. Słaby przepływ informacji o tym co się dzieje w firmie, w projektach. Jak na tak małą agencję jest bardzo duża rotacja pracowników ...o czymś to świadczy.

Kontakt urwał się po rozmowie kwalifikacyjnej (brak jakiejkolwiek informacji, nawet negatywnej).

Alicja

@Ruda, jak to z Lublina? Przypominam, że wątek dotyczy Quad/Graphics Europe w Wyszkowie. Pracujesz w tym miejscu czy w jakimś innym oddziale? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Quad/Graphics Europe? Widziałam, że firma oferuje program praktyk dla uczniów i studentów. Czy ktoś z Was współpracował z firmą na tej zasadzie?

Ruda

Dziewczyny z Lublina to nawet zielonego pojecia nie maja o czyms takim jak " miła atmosfera w pracy"

Alicja

@abcdef, a czy pracownicy przed rozpoczęciem pracy informowani są o zakresie swoich obowiązków, czy wychodzi to dopiero "w praniu"? Na jakiej umowie pracuje się w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.? A możesz napisać coś więcej o rozmowie rekrutacyjnej, skoro już o niej wspomniałeś? :) Nie widziałam, aby w tym momencie firma prowadziła jakieś rekrutacje, ale jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tym miejscu to myślę, że nie zaszkodzi wysłać swoje CV :)

abcdef

Firma w ładny sposób nazywa i opisuje stanowiska pracy. I na tym koniec. W rzeczywistości człowiek trafia na zwykły helpdesk z niekończąca się kolejką tiketów. Analityk to tak naprawdę 1 linia wsparcia. Osoba na tym stanowisku rozwiązuję tikety z przeróżnych dziedzin z zakresu IT bez wcześniejszego odpowiedniego przeszkolenia. Odbieranie telefonów jeden po drugim -tak wygląda rzeczywiście praca na wyżej wspomnianym stanowisku. Korpo procedury procedury i jeszcze raz procedury. Firma nie daje możliwości awansu. Siedź cicho i rób swoje. Mały plusik za sympatyczną rozmowę kwalifikacyjną. Ale i tak odradzam pracę w tej firmie.

Wiktor

Tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. - Wyszków

• Jak się pracuje w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.