Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.

Wyszków

Opinie o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.

admin 2015-08-21 12:43:39
Znasz pracowników firmy Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. i wiesz co się w niej dzieje? Daj nam znać i zostaw opinię na naszym forum.
Korek 2016-01-25 16:46:06
8 lat pracy w tym gównie. Brak szacunku do pracownika. Przełożeniu kłamią w żywe oczy to jest najgorsze. Większość z nich to nieuki którzy awansowali i wykonują polecenia Jakuba D.. Wdzięczność za tak prestiżowe stanowisko wynagradzają tym że chamscy dla ludzi, oszukują i manipulują, wyzywają i mogli by zrobić wiele więcej bo myśl że utracą tak dobrze płatną pracę z ich żadnym wykształceniem paraliżuje ich. W ciągu 8 lat odeszło z stamtąd wielu inteligentnych i mądrych ludzi. Dziwię się że aż tyle wytrzymałem z tym że na początku było inaczej. Nie polecam tej firmy nikomu.
e 2016-05-16 16:00:45
oczywiście, jako np.Administrator Baz Danych Oracle liczył;abym na co najmniej 10 000, to byłoby odpowiednie
Zostaw swoją opinię o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. - Wyszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.