Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.

Wyszków

Opinie o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.

admin 2015-08-21 12:43
Znasz pracowników firmy Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. i wiesz co się w niej dzieje? Daj nam znać i zostaw opinię na naszym forum.
Korek 2016-01-25 16:46
8 lat pracy w tym gównie. Brak szacunku do pracownika. Przełożeniu kłamią w żywe oczy to jest najgorsze. Większość z nich to nieuki którzy awansowali i wykonują polecenia Jakuba D.. Wdzięczność za tak prestiżowe stanowisko wynagradzają tym że chamscy dla ludzi, oszukują i manipulują, wyzywają i mogli by zrobić wiele więcej bo myśl że utracą tak dobrze płatną pracę z ich żadnym wykształceniem paraliżuje ich. W ciągu 8 lat odeszło z stamtąd wielu inteligentnych i mądrych ludzi. Dziwię się że aż tyle wytrzymałem z tym że na początku było inaczej. Nie polecam tej firmy nikomu.
e 2016-05-16 16:00
oczywiście, jako np.Administrator Baz Danych Oracle liczył;abym na co najmniej 10 000, to byłoby odpowiednie
ano 2017-02-21 14:03
Proces rekrutacji ok, zarobki też, duża firma więc o pensje nie trzeba się martwić ale sama praca odradzam. Jak ktoś szuka pracy w korpo to jest wiele innych firm w których można pracować... Tutaj procedury, procedury, procedury, tępienie indywidualności, traktowanie pracowników poniżej standardów tak szumnie ogłaszanych przez firmę ... Niektórzy z przełożonych próbują ci udowodnić niekompetencję, żeby zamaskować swoje braki. Może to zależy od działu, ale możliwość awansu w moim zerowa. Większość osób pracuje tu po kilka lat bo nie mają perspektyw na pracę w jakiejkolwiek innej firmie. Na szczęście nie było mnie tu zbyt długo, ale wystarczająco żeby się zorientować w sytuacji . Nie wiem jak było przed przejęciem przez Amerykanów, ale teraz praca w tej firmie to rozczarowanie...
Alicja 2017-03-01 15:07
@ano, powiedz, a Ty pracujesz w tej firmie?
ano 2017-03-01 15:53
Niestety tak.
Alicja 2017-03-02 10:12
@ano, głowa do góry :)
Papuga 1971 2017-06-25 11:54
Dziadostwo do potęgi.....
Zostaw swoją opinię o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. - Wyszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.