Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Roman

No gdzie wasze zgłoszenia?

jamMrozik

Gdzie jest przelew ???? Oj oj oj, pewnie wysłali przez pomyłkę na inne konto , lub poprostu zapomnieli . . . . To ze jeszcze ta firma kogucik istnieje i to ze podwykonawcy jeszcze jadą w trasę to juz jest mega szmaciarstwo . A do tego NAC reprezentuje te (usunięte przez administratora) zresztą tych kosiarek itp dziennie jest tyle do odebrania co długów delty . Trafił swój na swego ......

Magic
@jamMrozik

Najpierw oddaj paczki a potem stękaj o przelew.

Tomasz
@Magic

Szkoda ze Wy tak nie oddawaliscie pobrań , za karty paliwowe czy też za auta hahaha debile. ...

@Tomasz

Po co takich ludzi zatrudnialiście ? Możesz mieć pretensje tylko do siebie

10 czerwca w Rozalinie jest piknik Delta City. Kto chętny to zapraszamy szykuje się niezła impreza komu winni są kasę to będą oddawać. Sporo ciekawych atrakcji będzie zaprasza Pani Dyrektor HR

Alibaba

Co prawda to prawda. W Poznaniu po 2-3 msc odbieralismy wyplate. W dodatku oskarzali wszystkich jak leci o skradzione paczki. Byle argument zeby tylko nie zaplacic, no i kierownik poznanskiego oddzialu Pan Łukasz. Kretacz i sciemniacz jakich malo

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
przewoznik

witamy wszystkich leszczy pracujacych w DELCIE ja równierz do nich należe pytanie gdzie sa moje pieniadze 23 maj a przelewu dla przewozników nie widu .....................

ROMAN
@przewoznik

LUDZIE KURIERZY ORGANIZUJMY SIE PONEDZIAŁEK STOIMY NIE WYJEZDZAMY ZBIERAM ZAPISY KTO KTÓRY ODDZIAŁ NIE WYJEZDZA PO WSZYSTKIM ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA IMPREZE DO ROZALINA 10 CZERWCA DELTA STAWIA będą lody no i oczywiście kosiarki i będa zawody w koszeniu trawy do wygrania ......usmiech Pani D............. pozdrawiam były kierownik Delty City

idzie nowe

Koniec delty jest blisko ale Blaszczyk jest jak gowno zawsze wypłynie na powierzchnie na pohybel smieciowi idzie nowe

Trol
@idzie nowe

Zazdrosc przez ciebie przemawia

koala

Współczuję tym którzy tam jeszcze siedzą, oczekują tygodniami na wypłaty, żyją nadzieją... szczerze? Jak dla mnie to ta firma to patologia. Żal mi pracowników, sponiewieranie, mobbing na porządku dziennym, mógłbym wiele powiedzieć ale co to zmieni. Nawet bezdomnemu z ulicy bym nie polecał tam pracować...

@koala

Tak gqdasz a skad niby wolumen paczek rosnie tak dynamicznie ?

Mariusz
@Marek

To głos zazdrości Koali... firma normalnie działa, wypłaty są wolumen rośnie ale niektórym to nie w smak. To konkurencja bo poprzednie wpisy niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Coś tam słyszeli ale nic dokładnie więc dopowiadają swoje i liczą na oklaski.

Jarek
@Mariusz

Brawo Delta tak trzymac !

JACEK
@Jarek

Działają i to dobrze i pozyskują nowe firmy i odzyskują firmy które stracili. Polecam i Pozdrawiam. Zobaczymy za rok firma będzie duża a tutaj i tak głąby będę wpisywać wpisy.

HT
@koala

Firma nawet tym "zatrudnionym" kurierom nie daje umowy o pracę żadnej a później jeszcze dorabiają ideologię i oskarżają ich o kradzież - znam kilka takich przypadków, pobrania zabierają kierownicy bez potwierdzeń a później składają pozwy do Sądów, że kurier się nie rozliczył z powierzonych pieniędzy lub dopisują przesyłki rzekomo wydane kurierowi do doręczenia. Nie polecam jak najdalej od tej firmy Poznań jako klient a tym bardziej jako pracownik.

full

nic nikt nie pisze ?? czy to oznacza ze firma juz nie istnieje?

@full

Najprawdopodobniej cenzura pracuje na pełnych obrotach, całe to forum przez to staje sie smieszne!!!

ex

Niedowiarką DC pokaże środkowy palec.

xxx
@ex

pokazac to dc moze jedynie gola (usunięte przez administratora)

Witek

Gdyby Pan A. nie udupil tba to inpost zostalby zupenie inaczej wyceniony na rynku i prawdopodobnie by upadl. Wiec masz odpowiedz ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o dolary.

noors

witam. to moze zastanowimy sie kto "uratowal" delte? Arciszewski persona dosc tajemnicza i wlasciciel fimy dystrybuujacej wyroby amerykanskiej firmy NAC. NAC jednovzesnie mial zostac klientem delty i dawac miesiecznie 600 -800 paczek. nie daje nawet polowy a sezon ogrodniczy juz sie zaczal. i Nac i Arciszewski przelewaja jakas kase ale sytuacja nie jest tak rozowa jak ja przedstawiaja Blaszczyk, Bozek czy Jablonski. Ci inwestorzy nie beda pompowac pieniedzy w nieskonczonosc i kiedys beda chcieli ja odzyskac.. i co bedzie wtedy???albo sprzedadza firme albo zredukuja tych darmozjadow np. z dzialu handlowego ktory generuje koszty w postaci pensji , kwot placonych za niby przejechane kilometry do klientow a nie przynosi spodziewanych efektow .Paczek jest malo do tego sa sprzedawane za niskie ceny. Probuja odzyskac klientow ktorych stracili w grudniu i styczniu przez pobrania i niedoreczone paczki obnizajac im ceny . Nie na wszystkich to dziala zachecająco. Do tego MB "sprzedal " czesc kluczowych firm do Patrona bo w ten sposob splaca im dlug jaki ma wobec wlasciciela Patrona ktorego po prostu chcial oszukac. To jeszcze potrwa . W kazdym razie sytuacja nie jest brylantowa. A to co pisza to proba przefstawienia firmy w dobrym swietle. to nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia

Jarek
@noors

A co Arciszewski ma wspolnego z ta spolka ?

@noors

A moze najpierw sie zastanowmy kto doprowadzil Delte prawie do upadku ? moze nad tym sie zastanowmy Upadek Delty to wina jej wlascicieli D i M Blaszczyk. Dorota poczula kase i wydawala pieniadze bez pamieci . Buty po 1000zł ,torebki po kilkaset zł, najnowsze modele telefonow dla siebie i corki i to tez za duza kase , mimo ze obie korzystaly tylko z kilku funkcji i rownie dobrze moglyby sie poslugiwac modelem Nokii 3310 i raczej nie zauwazyly by roznicy. Wreszcie bardzo kosztowne wyjazdy wakacyjne . i wiele rzeczy na ktore wydawali dziesiatki tysiecy zlotych kiedy np. brakowalo na paliwo , na wyplaty , naprawy taboru w warsztatach gdzie potrafili zalegac po kilkadziesiat tysiecy itp. Zupelnie nie liczyli sie z niczym i nikim. Michal natomiast robil inwestycje ktore mialy niby usprawnic dzialanie firmy a tak naprawde byly nie przemyslanymi i zupelnie nie mialy uzasadnienia ekonomicznego Zatrudnienie w 2014 Jablonskiego i Bozka bylo najgorsza rzecza jaka zrobil Michal . To był poczatek konca Delty pod kierownictwem malzenstwa Blaszczyk Ci dwaj wprowadzili balagan i ferment i do tego brali za to kolosalne pieniadze. Za co bierze pensje Bozek to naprawde nie wiem. Ten facet nie robi nic pozytecznego . Delta kiedys posuwala sie malymi kroczkami do przodu piela sie po szczebelkach w gore . Odkad Michal zaczal zasiegac opini i sluchac Jablonskiego i Bozka firma zaczela sie staczac do tego stopnia ze juz nizej nie mozna. Odbudowac wszystko bedzie bardzo trudno. dzis firma nalezy do funduszu a jutro moze nalezac do jakiegos Iksinskiego

Martin

Delta zaczela sie staczac jak pojawili sie ludzie A. pytanie co dalej ?

Macho

Witam, jest juz 11-ty, po 2 -giej sesji elixiru a na koncie echo!!!,.W zyciu sie nie spotkałem z podobnym dziadostwem!!.Mam tylko nadzieje ze nie bedzie takiej sytuacji co w lutym, kiedy to w oddziale w Poznaniu otrzymalismy wynagrodzenie za styczen dopiero 24.02 i to po strajku!!!!.

Malpa
@Macho

Ludzie po 3 miesiace nie otrzymyja kasy i nie strajkuja a ty juz pajacujesz.

Kk
@Macho

I co ? Kasę dostałeś to teraz siedzisz cicho ???? Napisz wszystkim, że pieniądze masz !!!

Klient
@Kk

Moze i ma ale bez odetek

Macho

Witam, od tego miesiaca wyplaty miały byc na konta !, Jest 10- ty godz 16 :30 po 2 sesji elixiru i echo.Oni sa niereformowalni!!!

Abc

Są wypłaty?

Pawel

Maciek pokaz wszystkim jak sie zarzadza.

Uwaga kasuja wpisy

krolik

Blaszczyki nie maja juz nic do gadania. majac jakies marne kilkanascie% udzialow wiecie co mozna zrobic? byc figura na zebraniu wspolnikow podpisac liste i cicho siedziec. Panstwo B tak naprawde sa pracownikami we wlasnej bylej firmie . Zal mi ich. Pewnie niedlugo bo nowi pracownicy wyj...... ich z hukiem. A Waldek jeszcze pracuje.? pewnie tak bo gdzie on pojdzie majac tyle lat. trzyma sie Delty jak wesz kozucha.

@krolik

Dobrze ze ktos przejzal na oczy. Czekamy na spadochrony i czekamy na wielkie fuzjie ha ha ha

WOLF

Wszyscy , narzekacie i dalej pracujecie , jestescie zalosni , zamiast wypisywac bzdury bierzcie sie za pozyskiwanie klientow a nie tylko czekacie tylko jak wam cos skapnie , ja to bym was wszystkich wywalil na sibir .

to ja

witam mi wisza kase od listopada br juz papiery sa w sadzie, to sa niepowazni ludzie zero odzewu na e mail zero na tel, porozmawiamy inaczej

Pipi

Frachtowiec to na morzu chyba jest ?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa