DSA Investment S.A.

Opinie o DSA Investment S.A.

Słyszałem, że DSA Investment ma opinię świetnego pracodawcy. Może coś wiecie czy prowadzą rekrutację?

Lidia

Poszukują obecnie do pracy w Kraśniku jako Specjalista ds. Telefonicznej obsługi klienta. Z ich oferty wynika, że gwarantują Aatrakcyjne warunki wynagradzania, jasno określony zakres obowiązków, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość zdobycia doświadczenia w branży finansowej. Ktoś składa cv na takie stanowisko pracy?

janek
@Lidia

To musisz pytać raczej na oddziale lubelskim bo z tego co widziałem to tam jest ta oferta. Tutaj mamy oddział w Bydgoszczy więc raczej nikt Ci odpowiedzi nie udzieli.

@Lidia

Dzień dobry, prowadzimy rekrutację w oddziale lubelskim, natomiast stanowisko, o którym Pani pisze jest stanowiskiem, które umożliwia pracę zdalną. Zatem jeżeli na co dzień zamieszkuje Pani w Kraśniku - po odbyciu szkolenia nie powinno to stanowić przeszkody do podjęcia pracy. Zachęcamy do brania udziału w procesie rekrutacji! Pozdrawiamy

bb1
@janek

Janek to chyba raczej Ty pomyliłeś wątki...Tutaj mamy forum centrali z Wrocławia. Lidia a Ty jak chcesz uzyskać odpowiedź to faktycznie pisz na oddziale w Lublinie. Tam jest rekrutacja na to stanowisko.

barak

Napiszę krótko - świetna atmosfera, dobre zarobki, dużo szkoleń. Minusem jest coraz trudniejszy rynek, jednak jeżeli ktoś jest aktywny i się nieustannie rozwija to daje sobie z powyższym problemem doskonale radę.

Rafał

O ile DSA Investment S.A. poszukuje teraz Doradców sprzedaży produktów bankowych, o tyle mają niezłe stawki w tym momencie

czesław

Polecam wszystkim zainteresowanym pracą w branży finansowej. W DSA zdobyłem wiedzę, która teraz procentuje. Początkowo było mi ciężko i miałem mizerne wyniki. Na szczęście dzięki licznym szkoleniom i pomocy ze strony menagera zacząłem stopniowo coraz lepiej zarabiać. Z takim wsparciem nie spotkałem się jeszcze nigdy w mojej karierze zawodowej.

oddał

Ja to bym się chętnie załapał, zwłaszcza, że dbają o to, żeby umowa była w pełni respektowana, to dobry znak

jasiu

A gdzie to ogłoszenie się znajduje? Możesz podać link?

viktor

Chyba pomyliłeś wątki. Piszemy tutaj o DSA a nie o Auchan....

kate

Firma jest bardzo elastyczna. Nawet jeżeli nie ma obecnie rekrutacji to można wysłać CV. Ja tak się dostałam do tej pracy. Szukałam i wysyłałam Cv nawet tam gdzie nie było ogłoszeń. Z DSA się odezwali i tak zaczęłam tutaj swoją karierę. Także warto próbować.

poster

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz

wiesiek

Zarabia się tutaj bardzo przyzwoite pieniądze. Jeżeli się zaangażujesz to będziesz bardzo zadowolony.

Nikita

Jak każda praca ta też ma swoje plusy i minusy. Czasem trzeba się trochę namęczyć. Trafiają się też mniej przyjemni klienci. Firma jednak zapewnia pracownikom odpowiednie przygotowanie i docenia tych, którzy się angażują.

remigiusz

Możesz podać link do tego ogłoszenia?

tymon

A to na pewno oferta DSA Investment? Gdzie ją znalazłeś?

tom

Praca jest sprzedażowa. Bardzo dobrze płatna jeżeli masz wyniki. Wielu ludzi odnalazło się tu i zarabiają grubo ponad średnią krajową. Niestety nie każdy się nadaje. Jak wiesz sprzedawcą trzeba się albo urodzić albo do tego się przygotować i wyszkolić. Firma oferuje Ci profesjonalne szkolenia, więc jeżeli masz szczere chęci i otwarty umysł to dasz sobie radę.

purek33

A jak wyglada rekrutacja?

anton
@purek33

Rekrutacja to dwie rozmowy kwalifikacyjne. Pierwsza to selekcja kandydatów. Druga jest już decydująca o zatrudnieniu konkretnych osób. Nie ma bzdurnych testów.

andrzej

Firma typowo sprzedażowa - to trzeba sobie jasno powiedzieć. Zresztą nikt w firmie tego nie ukrywa. Chcesz być dobry w tym fachu? Firma oferuje Ci szkolenia. I to mi się właśnie podoba. Postawili na rozwój swoich ludzi. Dzięki temu czuję, że jestem o krok przed moimi kolegami pracującymi w konkurencyjnych firmach.

Agaga

Czy w tej firmie jest takie stanowisko jak asystenta menadżera. Dzisiaj byłam w tej sprawie na rozmowie ale też zaczął od sprzedaży i wgl. Tak to też zajmuje się sprzedażą nie ma takiego stanowisko którego nie była związane ze sprzedażą?

szyper
@Agaga

Nie za bardzo rozumiem. Takie stanowisko jest ale aststent menadżera sprzedaży też zajmuje się sprzedażą. A Ty byś chciała być aststentką menadżera sprzedaży i nie zajmować się tym? Dobrze rozumiem?

castel

Dobra i rzetelna polska firma. Szanują swoich ludzi i inwestują w ich rozwój. Polecam pracę wszystkim, którzy lubią działać w terenie wśród ludzi.

kleszcz

krótko i zwięźle PLUSY: - Atmosfera - zarobki - szkolenia MINUSY: - presja czasu - trudny klient

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A.?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.