DSA Investment S.A.

Opinie o DSA Investment S.A.

szarmach

Firma całkiem całkiem. Tak jak to w fiansowych - trzeba się trochę nalatać i nagadać. Z tym że w DSA chociaż trochę człowieka szanują. W moich wcześniejszych firmach tego typu czułem się jak robot czyli jak jesteś potrzebny to pompują Cię na maksa a jak nie to baterie wyjmują i milcz. Tutaj na szczęście jest trochę inaczej. Może dlatego że nie jest to wielka korporacja.

uwe5

Dla pracowników to dobra firma. Ja odczuwam tutaj przyjazną atmosferę mimo tego, że często trzeba pracować pod presją czasu. Nierzadko też trudno zdobyć klientów. Ale jeżeli ktoś jest ambitny i potrafi poradzić sobie w trudniejszych moemntach to tutaj zarobi niezłe pieniądze.

jan90

@renata87 składaj im swoje CV. Firma jest bardzo otwarta na nowych ludzi. Ja się dostałem poza rekrutacją i pracuję już u nich prawie 2 lata.

janek

Ja byłem kompletnie zielony jak przyszedłem do pracy w DSA. Znajomi ze studiów mówili mi zawsze, że mam gadane i ja to bym się nadawał do sprzedaży itp. Jako, że po studiach nie miałem wielkiej alternatywy (mogłem wracać do domu i robić fizycznie na budowie, bo u nas w lubelskim rynek pracy bardzo kiepski) to postanowiłem spróbować i przekonać się czy znajomi mieli rację. Dobrze, że trafiłem do DSA bo dzięki właśnie szkoleniom udało mi się tu utrzymać. Podoba mi się również atmosera w pracy. Dlatego polecam DSA Investment młodym ludziom, którzy szukają swojego miejsca.

marlena

Niektórzy mówią, że w tej branży górna granica dochodów jest nieskończona :). Coś w tym jest. Ale tak na poważnie to zależy od twojego doświadczenia, znajomości produktu, obycia z klientem i umiejętności sprzedażowych. Nawet jeżeli nie masz wielkiego doświadczenia to jeżeli się przyłożysz, weźmiesz udział w szkoleniach i posłuchasz szefa co masz robić to w ciągu 6 miesięcy dojdziesz do poziomu kilku tysięcy złotych (4-5 tys.). Znam doradców, którzy mają pensje 5-cio cyfrowe, więc wszystko zależy od człowieka i jego zaangażowania.

mic_kuc

Dobry sprzedawca z prowizji żyje lepiej niż z bardzo dobrej pensji. Zresztą to właśnie prowizja zachęca sprzedawcę do działania. Oczywiście, żeby być skutecznym i w końcu zgarniać przyzwoitą prowizję to trzeba trochę popracować również nad sobą - potrzebne są szkolenia sprzedażowe i produktowe. Dlatego warto wybrać firmę, która takie szkolenia zapewnia, szczególnie na początku swojej kariery sprzedażowej. W DSA to zapewniają. Przeszedłem to na własnej skórze i gdyby nie szkolenia pewnie nie doszedłbym do tak dobrych wyników.

marcin

Próbujcie swoich sił w DSA. Ja uważam, że warto. Oczywiście trzeba intensywnie popracować, brać udział w szkoleniach i budować swój portfel klientów. To jest najtrudniejsze na poczatku bo pracuje się więcej czasu niż w typowej pracy biurowej ale późniejszy efekt jest satysfakcjonujący. Atmosfera jest również ok. Nie ma dziwnych sytuacji i arogacji a mi to już wystarczy. Wiadomo, że pewne wymagania są, bo trzeba realizować pewne wyniki ale są on do osiągnięcia.

szym_oon

Z tego co widzę w ofercie pracy to jest napisane nie "szybką" tylko "jasną" ścieżkę awansu. To prawda bo sytaucja jest jesna - menegerami zostaje się tutaj za wyniki pracy a nie za znajomości. Czyli nie ma takich sytauacji, że np ja Ciebie znam, jesteś moim dobrym znajomym, pracowałeś gdzieś tam wczesniej na stanowisku kierowniczym to ja postanawiam Cię zatrudnić na menegera u mnie, nie licząć się z tym, że w mojej firmie możesz sobie nie poradzić na takim stanowisku. @żono pana Waldka aplikuj a sama się przekonasz, że firma jest rzetelna.

marek

Nie ma się co za dużo rozpisywać. Napiszę krótko - DSA Investment S.A to bardzo dobra i uczciwa firma, w której szanują swoich pracowników i dbają o ich rozwój zawodowy.

mont

Firma ok. Nie ma co za dużo pisać. Jak ktoś się tu sprawdzi to będzie zadowolony bo pracowitych doradców się tutaj dobrze traktuje. Liczą sie wyniki a nie układy

szym_oon

Potwierdzam słowa mojego przedmówcy, z tym, że ja tutaj akurat pracuję i wiem, że atmosfera jest ok. Co do branży to też calkowicie zgadzam się z przedmówcą - jeżeli ktoś wie co to za branża, wie jakie sa oczekiwania w tej branży i jaki klient to DSA będzie bardzo dobrym wyborem jako miejsce pracy.

Ja tam pracuję już 3 lata i nie myślę o zmianie. Zaaklimatyzowałem się i dużo nauczyłem. Dzisiaj tą wiedzę wykorzystuję w pracy z klientami i ona na mnie zarabia. Gdy pomyślę jak zaczynałem to sam się z sibie śmieje. Byłem taki niepewny i wystaraszony. Myślałem już, że nie dam rady w tej pracy i zrezygnuję. Ale przetrwałem ten trudny moment i udała mi się odnieść sukces. Duża w tym zasługa mojego szefa, który ze mną pracował i motywował. Dlatego każdemu polecam DSA Investemnt.

Borys

Karpis to nie czekaj tylko składaj CV. Możesz tylko zyskać doświadczenie i może nawet pracę na kilka lat. Sam pracuję w DSA i w tej firmie bardzo wiele się nauczyłem - dzięki szkoleniom, które robią dla swoich pracowników oraz trafiłem pod skrzydła dobregro dyrektora. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Mi się udało i polecam.

a$ka

Sezon wakacyjny to świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą podłapać trochę dodatkowego grosza. Nic dziwnego, że DSA także dobrze o tym wiedzą i zachęcają do wzięcia udziału w rekrutacji. W przypadku zawodu Doradcy i tej konkretnej firmy nie ma czegoś takiego, jak limit etatów. Jeśli Doradcy prężnie działają i mają swoich klientów to bez różnicy czy jest ich 5 czy 50.

Mateusz
@a$ka

Ja zacząłem pracę właśnie w czasie wakacji, a potem złapałem przysłowiowego bakcyla i zostałem na dłużej. Pracuję w DSA już ponad 3 lata i nie planuję zmiany pracodawcy.

loora

Praca w młodym zespole. Nie oznacza to jednak, że w mało doświadczonym. Dyrektorzy i Doradcy są bardzo kompetentni, a w tym zawodzie szybko zdobywa się doświadczenie. Odbywające się co jakiś czas szkolenia ugruntowują wiedzę, a także pozwalają się dalej rozwijać. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia zasłużony pracownik ma także przed sobą perspektywę awansu, znacznie bliższą do osiągnięcia niż w wielu innych firmach, które patrzą przede wszystkim na jak najdłuższy staż pracy.

remik

Jedni będą straszyć, inni zachwalać, ale jak człowiek sam nie spróbuje to się nie dowie, czy to praca dla niego. Gdybym czytał te wszystkie niepochlebne opinie w internecie, to pewnie nawet bym nie wysłał do nich CV. Dla mnie praca w DSA była bardzo wartościowym okresem czasu. Nasze drogi się rozeszły, ale nie dlatego, że nie płacili albo nie odpowiadały mi warunki, chciałem sprawdzić się w innej branży, ale te trzy lata w firmie wspominam bardzo dobrze.

Zuzanna

Naprawdę dużą wagę przywiązują do odpowiedniego przeszkolenia pracowników. Szkolenia odbywają się i kilka razy do roku i są prowadzone przez doświadczonych praktyków.

Miq

Ze względu na to, że o wysokości wynagrodzenia decyduje prowizja to na początku rzeczywiście na koniec miesiąca bywało różnie, raz lepiej raz gorzej, ale jako pracodawca zawsze są wobec mnie w porządku. Firma cały czas się rozwija, angażuje się w nowe projekty. Mają dobrze przygotowany program szkoleniowy dla pracowników. Płacą na czas, dbają o dobrą atmosferę i starają się dopowiednio motywowac do pracy.

Boni

Wiedza na temat wynagrodzenia to raczej podstawa, kiedy starasz się o pracę. Pracodawca zwykle też o tym nie zapomina, co najwyżej może wyjaśnić wszystko zbyt ogólnie, ale jak wspomniał kolega wcześniej zawsze można dopytać się w sprawie szczegółów. Po to jest też rozmowa kwalifikacyjna. Nie tlyko Ty masz się dobrze zaprezentować, ale także możesz dowiedzieć się czegoś więcej o firmie. DSA nie ma nic do ukrycia, więc można śmiało pytać. Jeśli coś nie będzie Ci pasowało zawsze można poszukać pracy gdzie indziej, zamiast marnować czas na bezsensowne negatywy.

Leon

Praca w DSA to prosta transakcja wiązana. Pracodawca oczekuje od Ciebie zaangażowania i efektywności. W zamian za to daje dużo swobody, odpowiednie przygotowanie do pracy i adekwatne wynagrodzenie. Warunki poznajesz zanim podpiszesz umowę.

rybAc

Żeby dobrze sobie radzić trzeba mieć dużo pewności siebie i umieć nawiazywać kontakty z ludźmi, bo ta praca to przede wszystkim spotkania z klientami (informacja o tym pojawia się w ogłoszeniach, więc nikt nikogo nie oszukuje). Jak ktoś się ludzi boi to będzie mieć problem. Niezbędną wiedzę zdobywa się na szkoleniach, na które wysyła firma. Dobrze płacą. Nie zdarzyło mi się też, żeby spóźnili się kiedyś z pensją. Ja mogę ich tylko i wyłącznie polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A.?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A.