DSA Investment S.A.

Opinie o DSA Investment S.A.

Tomasz Korulczyk

Do DSA trafiłem ok. 2 lata temu. Choć moi bracia pracowali już dla DSA dłużej i namawiali mnie od dłuższego czasu to nie mogłem sie do tego przekonać. W końcu jak poszedłem na tacierzyński w pracy to rozpocząłem współpracę z DSA i to był strzał w 10. Obecnie jestem dwuzawodowcem i zredukowałem mój etat w IT na rzecz współpracy z DSA, a jak wiadomo branża IT jest bardzo dobrze opłacana. Współpracuję i zamierzam współpracować dalej bo: 1) nigdy nie było problemy z terminami płatności oraz z rozliczeniami z firmą 2) firma zachowuje się lojalnie wobec lojalnych pracowników / współpracowników 3) poza finansami w tym wszystkim nie jest gubione to co najważniejsze, czyli człowiek, co dość często się zdarza w wielu korporacjach 4) jest to firma Polska o atmosferze bliskich, wręcz rodzinnych relacji co mi bardzo odpowiada.

Dominika Pakuła

Na temat pracy w DSA Investment S.A. mogę napisać wyłącznie w superlatywach: - rzetelna firma, (GK Votum - notowana na GPW) - przejrzyste warunki zatrudnienia i wynagradzania - pomoc Dyrektora/Menedżera - ludzkie podejście do pracownika - elastyczny czas pracy, co osobiście bardzo sobie cenię - rewelacyjny system motywacyjny - dostęp do doskonałych szkoleń zarówno w formie bezpośredniej jak i online - możliwość uczestniczenia w wielu projektach Taki Pracodawca to prawdziwe szczęście, a praca w takiej firmie - to nie praca. To przede wszystkim możliwość samorozwoju i doskonalenia się, możliwość zarabiana bardzo dobrych pieniędzy oraz zwiedzania świata. A ponadto - niesienie pomocy innym ludziom. Polecam serdecznie Dominika Pakuła

Mateusz Lipiec

Z perspektywy 9 lat współpracy z DSA Investment S.A. mogę z czystym sumieniem polecić współpracę! Aspekty wyróżniające tę firmę; -super rodzinna atmosfera, -dobre zarobki, -wynagrodzenia zawsze na czas, -mocna pozycja na rynku(Grupa kapitałowa notowana na GPW) -możliwość rozwoju i awansów. Polecam Mateusz Lipiec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Na stronie Praca.pl zamieszczono 15 marca kilka aktualnych ofert pracy do firmy DSA Investment S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Doradca Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Działania rekrutacyjne 2023: REKORDOWY ROK i PONAD 1000 NOWYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Systematyczność i konsekwencja w działaniu przynosi oczekiwane wyniki.

W całym 2023 roku spółka DSA Investment pozyskała ponad 975 nowych współpracowników oraz ponad 85 konsultantów do realizowanego projektu pomocy kredytobiorcom, poszkodowanym przez nieuczciwe działania banków. Jest to łącznie ponad 1000 osób, szukających nowych wyzwań zawodowych w szeregach naszej spółki.

Dewiza „Pomagaj i Zarabiaj” już drugi rok z rzędu, dynamicznie napędzała rozwój całej Grupy Kapitałowej Votum i osiągane przez nią wyniki sprzedażowe w realizowanych projektach.

Zapraszamy do lektury:

Oraz zapraszamy do współpracy: biuro@dsa.pl oraz rekrutacja@dsa.pl

Rekrutacja 2023w toku...

Do grudnia bieżącego roku DSA Investment zasiliło ponad 900 nowych Współpracowników do realizowanego projektu pomocy kredytobiorcom, poszkodowanym przez nieuczciwe działania banków.

Uruchamiamy nowe projekty i otwieramy się na kolejne grupy Klientów!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:
-> rekrutacja@dsa.pl
-> votum-sa.pl/kariera/oferty-pracy/dsa/

DSA Investment S.A.
Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław
tel. 71/334 50 50
e-mail: biuro@dsa.pl
Karol

Proszę o informację czy firma odzyskała prowizje i odsetki od nie spłaconego kredytu który w dalszym ciągu się spłaca. Oczywiście umowa banku tak skonstruowana ze wliczona prowizi w raty itp

@Karol

Dzień dobry Panie Karolu, wstępnie patrząc, to dopytuje Pan o zastosowanie tzw. Sankcji Kredytu Darmowego jaką opisuje m.in. art. 45 ustawy o kredycie konsumenckim. Tego rodzaju sprawy są przez nas obsługiwane. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu przez formularz: https://dsa.pl/szybki-kontakt/

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DSA Investment S.A.?

Rekrutacja 2023konsekwentne działanie przynosi oczekiwane wyniki

W okresie od stycznia do lipca spółka DSA Investment pozyskała ponad 440 nowych Współpracowników oraz 40 Konsultantów do realizowanego projektu pomocy kredytobiorcom, poszkodowanym przez nieuczciwe działania banków.

Naszym celem jest podwoić wynik z roku 2022 na wielu płaszczyznach.

Zapraszamy do lektury i do współpracy:
->https://dsa.pl/stawiamy-na-rozwoj-rekrutacja-dsa-investment-sa/
red. Krzysztof Życzyński

DSA Investment S.A.
Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław
tel. 71/334 50 50
e-mail: biuro@dsa.pl oraz rekrutacja@dsa.pl

Arturo

Pracuje w tej firmie od 20 lat, rozpoczęcie współpracy to najlepsza decyzja w moim życiu.

Daria

Super firma ,dająca możliwości rozwoju, mili współpracownicy. Nie mam zastrzeżeń.

@Daria

Bardzo dziękujemy za opinię i wierzymy, że współpraca będzie długofalowa oraz nieustannie inspirująca.

Hubert

Jakie produkty w swojej ofercie posiada Doradca/Przedstawiciel Finansowy? Chodzi mi o ofertę z rynku ubezpieczeniowo-finansowego, jako sprzedawca ubezpieczeń i produktów inwestycyjnych. Nie interesuje mnie bowiem jedynie praca z frankowiczami. Czy też oferty pracy ograniczają się jedynie do tego profilu działalności?

@Hubert

Dzień dobry Panie Hubercie, praca możliwa jest nie tylko w Projekcie Frankowym. Serdecznie zapraszam Pana do kontaktu gdzie przedstawimy pozostałe możliwości i projekty, jakie realizujemy. Adres e-mail: rekrutacja@dsa.pl Telefon: 533 621 636 Pozdrawiamy serdecznie

Edyta K-Sobkowiak

Firma odporna na kryzys, zarządzana przez profesjonalistów. Ma bardzo dobrą ofertę dla klientów oraz warunki pracy i rozwoju dla pracowników.

Tomasz Korulczyk

Dominika Pakuła

Mateusz Lipiec

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie DSA Investment S.A. na stanowisku Sprzedawczyni? 10 grudnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

KR

Witam, Jest wynagrodzenie podstawowe płatne od umowy + Premia zależna od ilości umów, dodatkowy % po wygraniu sprawy danego klienta (płatny po około 2 latach)

Natalia
@KR

A zdradzisz ile wynosi ten dodatkowy %? :) I czemu jest płatny dopiero po takim okresie?

Ada

@DSA Investment S.A. a czy jest możliwość zatrudnienia na innej formie umowy ?

@Ada

Ada, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji do back office, gdzie możliwe jest zatrudnienie w formie umowy o pracę. Prowadzimy zaś rekrutację do działu sprzedaży, gdzie oferujemy umowy zlecenie lub B2B. Pozdrawiamy!

Dawid

A o co chodzi z ta umowa B2B ?

@Dawid

Dawidzie, chodzi o to, że jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to również możemy współpracować. Umowa B2B oznacza Business to Business. Pozdrawiam! Dawid z DSA.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie DSA Investment S.A.?

Dzień dobry, jeśli chodzi o pracę przedstawiciela, to oferujemy umowę zlecenie lub B2B. Jeśli chodzi o pracę w back office - umowa zlecenie, B2B lub umowa o pracę. Jakiego rodzaju praca Panią/Pana interesuje?

@dawid a jak z telefonami?

Wiecie czy DSA Investment S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dawid

Tak, stali pracownicy mają możliwość korzystania z laptopów.

Klaudia

Pracowałam w DSA kilka lat, bardzo szybko awansowałam, pieniądze były bardzo dobre a wsparcie ze strony firmy bardzo duże. Bardzo dobrze wspominam pracę tam, fajni ludzie, spora ścieżka rozwoju. Nasze drogi rozeszły się / w dobrej atmosferze/ tuż po zmianie ustawy o OFE. Teraz kiedy mieszkam we Wrocławiu zastanawiałam się nad powrotem do sprawdzonego, dobrego pracodawcy ale jednak zdecydowałam się na nieruchomości. Polecam

@Klaudia

@KLAUDIA, dziękujemy za Twoją opinię! Życzymy powodzenia w nowej branży!

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A.?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.