Opinie o Lanfam - Invest Piotr Langosz w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lanfam - Invest Piotr Langosz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lanfam - Invest Piotr Langosz o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lanfam - Invest Piotr Langosz w Tarnowo Podgórne

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy Lanfam - Invest Piotr Langosz zapewnia kartę multisportu?

Arek Nowy wpis

Myślicie że jak nie mam doświadczenia to mam szansę?

Andy Nowy wpis

jak dla mnie jest ok

Dawid Nowy wpis

Na pewno każdemu czytającemu ten wątek brakuje aktualnych informacji na temat firmy Lanfam - Invest. Czy firma aktualnie prowadzi rekrutację, a jeśli tak, to na jakie stanowisko? Czy pracownicy są zadowoleni z warunków zatrudnienia w firmie? Możecie dać nam znać? Są to ważne dla innych informacje.

jas

W połowie sierpnia odbyła się rozmowa w sprawie pracy. miejsce pracy: starbucks, kawiarnia. obecni na rozmowie: menadżer d.s. rozwoju rynku i Pan prezes czyli właściciel. rozmowa przebiegła moim zdaniem nie najgorzej. panowie zadawali normalne pytania dotyczące gastronomii. prezes mówi także żebym się nie sugerował opiniami w internecie,czego nie robię, bo wiem że tam zazwyczaj opinie negatywne. ostatnie pytanie dotyczyło zarobków. ja podałem swoją stawkę. w odpowiedzi usłyszałem: czy jeżeli firma lanfam zgodzi się na moje warunki, to przestane szukać innych ofert pracy, by mieć pewność że dotrzymam swojego słowa. lanfam miała dwa tygodnie na odpowiedź. a wiec zawarliśmy, (niestety nie pisaną) umowę dżentelmeńską. po dwóch tyg.firma jest na tak.(dalej nie podpisujemy niczego) ja przestaję szukać innych ofert pracy. pojawiam się na kilka godzin w firmie by zobaczyć jak moja praca będzie wyglądała. koniec listopada, po trzech miesiącach pojawiam się w firmie by podpisać umowę. prezes od samego początku narzeka,że pojawiłem się w najmniej odpowiednim momencie. ja na to,że gł.menager tak mnie umówił. kręcimy się wokół szukając miejsca na podpisanie umowy. w końcu znaleźliśmy: parapet okienny.totalny brak szacunku i poszanowania. niestety na umowie była inna kwota, niż ta na którą się umówiliśmy.niższa. na moje zapytanie, że inaczej się umówiliśmy, prezes zaczyna się denerwować mówiąc,że nie ma czasu,że nigdy tak nie mówił i nigdy nie zawiera umów indywidualnych. niestety opinie w internecie są prawdą, gruszki na wierzbie........osoby tam zatrudnione to przede wszystkim z Ukrainy. dlaczego?wszyscy wiemy. prezes zaprzecza sam sobie i zmienia swoje zdanie, o którym nie pamięta. nie polecam tego pracodawcy, bo jeżeli tak zaczyna się współpraca to powodzenia tym wszystkim co tam pracują. niepotrzebna strata czasu, zwodzenie, itp. jeżeli tak jak prowadzi swoją firmę , grał w kosza, to jest to jedno wielkie nieporozumienie.

ona

Dawno nie czytałam takich bzdur czytając opinie mające poprawić pr. Właściciel firmy jest kompletnym furiatem i potrafi sam sobie zaprzeczyć kilkanaście razy w trakcie jednej rozmowy. Jego żona spokojnie na to patrzy. Żeby się u nich utrzymać trzeba mieć stalowe nerwy. Kompletny brak profesjonalizmu jęśli chodzi o tratowanie pracownika. Niektórym płaci całkiem dobrze to fakt, ale zdecydowana większość albo nie wspomina go najlepiej albo miała problemy z płatnościami. Kilka spraw w sądzie i VW pozew zbiorowy.

gsapo

Pracodawca zawsze płaci na czas. Jestem bardzo bardzo zadowolona z pracy w firmie LANFAM-INVEST. Polecam pracodawcę.

nn_wrocl

Od 9.2014 jestem pracownikiem Lanfam -Invest, aż żal czytać te negatywne opinie o firmie. Pracodawca wywiązuje się z każdego ustalenia zawartego na rozmowie kwal. Pieniądze na czas na koncie- kwota zgodna z umową. Jest jeden warunek trzeba CHCIEĆ pracować a nie robić z siebie ofiary losu Zdecydowanie polecam tegoo pracodawcę!!!

Wroclaw

Rozmowa kwalifikacyjna w Starbucks z właścicielem to jakaś kpina i brak profesjonalizmu. Obiecanki cacanki zarobki jako Manager poniżej 2000zł netto.Co chwilę rotacja pracowników. Nikt nie chce pracować we wrocławskim Amazon na stołówce. Facet płaci marnie dlatego pracują tam tylko Ukraińcy. Nie polecam tej firmy, dla mnie to był tylko zmarnowany czas na rozmowę z tym Panem.

on

Właściciel firmy - były koszykarz. Człowiek porywczy i furiat. Kłamca, przekręcający nawet swoje własne myśli. Obiecują gruszki na wierzbie. Umowy, dobra płaca. Potem jest problem z płatnościami. Mają sprawę w sądzie za nadgodziny niewypłacone

Zostaw merytoryczną opinię o Lanfam - Invest Piotr Langosz - Tarnowo Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lanfam - Invest Piotr Langosz?

Kandydaci do pracy w Lanfam - Invest Piotr Langosz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lanfam - Invest Piotr Langosz
3.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Poznańska 82A
    62-080 Tarnowo Podgórne