Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Iwo

Kierownictwo chwali się nową fabryką jakby to był jej sukces. A ta hala powstała tylko dzięki pracownikom fizycznym. Tylko. To ich zaangażowanie w tym jednym wielkim chaosie "zarządzania" (usunięte przez administratora) jest autorem tego sukcesu. To im zależy aby ta fabryka działała i przynosiła zyski. To oni przynasza zyski. Ale kiedy prosisz o podwyżkę? Zawsze jest jakaś wymówka. Zawsze. Kiedy prosisz o cokolwiek, zawsze jest problem. Zawsze. Kiedy chcesz wyjść z inicjatywą, zjedzą cię inni... Oby im się powodziło.

Jak długo trwa proces awansu w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.?

Hhheeehhgee

Nie ma takiego procesu. No chyba że lubisz niecne zagrywki...

Gosc

Wirus panuje a kobiety nocna zmiana na produkcji zarobki liche ponad 2tys brutto brak awansu do biura mimo wykszt. Znaj języka. Chemia na produkcji szkodliwa dla zdrowia. W biurze wyższe zarobki 1 zmianowe. Nie polecam tej pracy dla kobiet jeszcze na noc i jeszcze załatwianie przez agencje z Trójmiasta. .

Krakus
@Gosc

To nie ten zakład. Wątpię w Twoje wykształcenie skoro nawet firmy nie umiesz odróżnić.

Zainteresowana

witam czy są w firmie zatrudnienia?? Jakaś rekrutacja??? Jaki jest system zmianowy???? No i najważniejsze jakie są zarobki???? - zarobki mając umowę agencyjną??? - zarobki mając umowę z firmy??? Czy jest możliwość nadgodzin???

Julia
@Zainteresowana

Hej mi ktos powiedział ze szukaja pracowników ,ale za duzo negatywnych opinii ma ta firma z tego co tu czytam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Tokarz?
Arek

@Gosc a nie macie na produkcji jakichś masek ochronnych od chemii?

Nicl
@Arek

Są do zorganizowania gdyby ktoś potrzebował

xyz

Nie jest najgorzej ale pieniędzy to na czas nie wypłacają

Ktoś
@xyz

Na 3 lata spóźnili się 2 razy o dwa dni. Wypłacalni są. Nie pisz głupot.

Abc
@Ktoś

Tylko weź pod uwagę ze bardzo często wypłata się nie zgadza.

xyz
@Ktoś

No to łaski nie robią jak wypłacą na czas, skoro mają zobowiązania wobec Ciebie to dlaczego Ty masz nie mieć zobowiązań wobec nich by wypłacali na czas ?...

Wybitny koleś

Z reguły to jestem tolerancyjny jak mogę , ale jeśli chodzi o tą firmę to jest jakaś kpina. Trefl Kraków jak ognia unika tematu finansowego , niczym neandertalczycy gdy słyszą słowa PODWYŻKA , WYPŁATA albo UMOWA O PRACĘ uciekają. Podwyżka - Ale komu to i po co potrzebne.? Nową hale budujemy przecież? Nawet rząd RP nie ma tutaj nic do gadania ( na dzień 14.02.2022 jak nie było tak nie ma podwyżki do minimalnej kwoty ) Wypłata się nie zgadza ? - Sam fakt , że przyszedłeś do firmy odbiłeś się kartą magnetyczną i wpisałeś się na listę i wypisałeś wszystkie czynności które robiłeś nie usprawiedliwia Cię do tego abyś dostał przepracowaną wypłatę , bo ktoś zapomniał Cię na koniec wpisać do komputera i cóż .. dniówki lecą Umowa o pracę - Witaj nowy pracowniku , pracuj u nas charytatywnie .. rok no a najlepiej więcej , bo konsensus to to , aby się wykazać Pomijając fakt , że na hali produkcyjnej brakuje tylko ,aby narobić na środek bo panuje tam nieporządek to jest tam już NIEBEZPIECZNY NIEPORZĄDEK , który jest na pograniczu wezwania inspekcji. Rozumiem fakt że jest dużo pracy ale nie rozumiem tego , żeby stawiać pieniądz nad bezpieczeństwo pracowników. Biję o to że wszystkie alejki , drogi ewakuacyjne , czy WŁĄCZNIK PRZECIWPOŻAROWY ( o ile działa bo to kwestia sporna) są/jest zakryty paletami. I gratulacje dla ludzi którzy nawet na zaplanowany audyt nie potrafią uporządkować tego syfu.

nowaxxxx 89

Hej mam pytanie czy orientuje się ktoś czy są jakieś oferty do pracy w Treflu? Na dział produkcyjny?

@Janusz o jakich dokładnie stanowiskach mówisz ? Też właśnie jestem zainteresowany praca w tej firmie.

Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje na stanowiska: specjalista ds. wsparcia sprzedaży/International Sales Support oraz operator maszyn konfekcjonujących - https://www.trefl.krakow.pl/pracuj-z-nami/. Czy faktycznie jest duża możliwość rozwoju zawodowego w tej firmie?

Janusz
@Andrzej

Firma prowadzi też rekrutację na inne stanowiska i doczekać się na ich wynik nie idzie. Trudno tu mówić o profesjonalizmie.

Antoni
@Janusz

Chodzi tutaj o wynik rekrutacji czy decyzję po rozmowie z pracodawcą? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Daj znać jeżeli będziesz coś wiedzieć.

Janusz
@Antoni

Aplikowałem chyba z pół roku temu, bo dział zakupów miał się zmieniać czy wręcz rosnąć. No ale tam nikt nawet maila nie napisał o wyniku rekrutacji. Możliwe że oferowane pensje są poniżej godności człowieka, bo na pewno kandydaci nie są aż tak niekompetentni zeby ich ignorować o ile sami nie będą napierać na informację o statusie rekrutacji. Tak czy inaczej żalu nie ma, ale brak profesjonalizmu jednak razi.

Niepołomiczanin

A czy ktoś z biurowych mógłby się wypowiedzieć? Bo na razie z tych wpisów wygląda na to, że produkcyjni pod sobą dołki kopią, a reszta siedzi cicho. Ponoć firma szykuje się do rozbudowy?

Niezadowolony pracownik

Takiego braku szacunku do pracownika jak tutaj nie ma nigdzie. Nie polecam

Niki

Miesiąc temu podpisałem umowę, do tej pory byłem w pracy 5 dni. Firma robi sobie kpinę z ludzi. Myślą ze każdy siedzi i czeka na telefon od nich zeby przyjść do pracy. Masa nowych osób mimo tego, ze nie ma pracy. Odwołują ludzi nieraz po 2 godzinach, w moim przypadku więcej wtedy tracę na dojazd i jestem stratny. Nie polecam, ta firma to jakiś żart. Gdyby było wiadome ze nic nie zarobię to od razu bym podziękował i szukał czegoś innego.

Fiszka
@Niki

U nich kolego nic nie zarobisz.Wiem bo pracowałam.Na sobotę trzeba mieć układ żeby przyjść a tak to lekceważą pracowników swoich a co dopiero z umowy.Lata będziesz pracował bez umowy i każdy ma to gdzieś. A nawet jak dostaniesz umowę to stawki dramatyczne.Niech sobie szukają pracowników bo niedługo nie będzie komu tam pracować to wtedy otworzą cztery oczy!

Alfi.

(usunięte przez administratora) produkcji się niczym nie interesuje. (usunięte przez administratora)wyklina na wszystko i wszystkich. (usunięte przez administratora) strasznie konfliktowy. Brygadzistki co 15 minut na papierosie. Nowy pseudo brygadzista boi się wszystkiego i sprzedaje żeby tylko być czystym. A kolejny pseudo lider cukiernik nic nie wie o maszynie a gra najlepszego.

Alfi

Całkowity wyzysk. Sztuczne stanowiska dla osób które włażą w (usunięte przez administratora) lub sprzedają. Nawet koledzy z maszyny sprzedają za premie, a szczególnie jeden to ZDrajca. Ale przyjmują byle kogo na maszyny nawet piekarzy którzy kompletnie nie znają się na maszynach. Na szczęście już tam nie pracuje. Nie polecam. Cdn.

Jerr3y
@Alfi

dokładnie tak jest , potwierdzam jako były pracownik, pozdrawiam serdecznie mimo wszystko.

Anty alfa
@Alfi

Nie piekarz tylko cukiernik matole.

On
@Alfi

Alfi uczył się rok maszyny i się nie nauczył, a piekarz jak to nazwał po 2 miesiącach umiał 5 razy lepiej

Olga

@Stu, a długo pracujesz już w Fabryka Kart Trefl-Kraków? Muszę też upomnieć Cię, aby na forum nie wypowiadać się w sposób obraźliwy i wulgarny. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Fabryka Kart Trefl-Kraków? Zachęcam Was do dzielenia się swoimi opiniami na temat tego pracodawcy!

a kto ci kazał ściągać zabezpieczenia? to wręcz zabronione jest, więc jeśli zrobiłeś sobie krzywde i masz pretensje to bardziej do lusterka...

Daniel

@Irek boss Możesz rozwinąć swoją opinię? Firma ma dobrą opinię i dziwi mnie Twój wpis.

ludzie w firmie są bardzo fajni, zarząd jeszcze lepszy, pracuję od niedawna ale jestem mega zadowolona... jeśli masz odpowiednie podejście do życia do pracy i do siebie to dołącz do nas :) a nie pożałujesz ;)

Irek boss

Nie polecam tego procederu , nie pozdrawiam

Czarownica

Generalnie praca nie jest zła.lecz ludzie są podli .a w szczególności po lewej stronie hali .jak masz możliwość pójść gdzieś indziej to to zrób

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.