Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Tonik

Może złą pracę wybrali sobie niektórzy i teraz są niezadowoleni. Nikt na siłę nie trzyma

MrJinx

Jakieś cztery lata temu pracowałem przez chwilę we wspomnianej firmie na umowie na zlecenie. Osobiście nie polecam ,gdyż nie dość ze zarobiłem za miesiąc marne 1500 zł to jeszcze musiałem czekać gdyż księgowa zaspała i na przelew musiałem czekać znacznie dłużej niż inni pracownicy . W dodatku kierownik który obiecał kontakt w sprawie dalszej pracy nie odezwał się do dziś .

Stella

Może trzeba bardziej zaangażować się w pracy i nie będzie powodu do posądzania innych o nieuczciwe praktyki?

Mandaryna

I tu masz racje , bez podpier.....ia premii nie dostaniesz. a brygadzistki co 40 min wychodzą na papierosa siedzą tam po 10 min i dłużej , a 3 min przed 14 ludzi cofają na hale ,szkoda ze nikt tego nie widzi .......

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Tokarz?
Olga

@brak nicka, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Czyli karta Multisport dostępna jest tylko dla pracowników wyższego szczebla? Próbowaliście podejmować jakieś rozmowy w tej sprawie? Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w Fabryka Kart Trefl-Kraków? Jak oceniacie tego pracodawcę? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Olga

@jakajakajaka, może to po prostu niedopatrzenie albo rekrutacja jeszcze trwa? Jeśli bardzo interesuje Cię wynik rekrutacji, to zawsze można samemu skontaktować się z firmą. @Admin, @Administrator, czemu używacie mylących nicków? Rozumiem, że pracujecie w Fabryka Kart Trefl-Kraków. Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

brak nicka
@Olga

Podobno jest karta Multisportu ale nie występuje w "szarych szeregach" i woda w dystrybutorzy gratis.To by było na tyle.

jakajakajaka

Poświęciłam swój czas na rozmowę kwalifikacyjną tam, poświęciłam dzień urlopu, czas na dojazd itd. , rozumiem, że moja osoba mogła się im nie spodobać. Nie rozumiem jednak, że nie potrafią napisać maila , że DZIĘKUJĄ I NIE SĄ W STANIE ZAPROPONOWAĆ STANOWISKA. ŻAL.

Już wiem wszystko!Z 20 premii dodatkowej zabrano pracownikom 10 procent i wrzucone w stawkę.To takie małe kombinatorstwo"przekręt"ale PODWYŻKA BYŁA!Jak by co....Wstyd!!!!!!

Admin

Tak to prawda z podwyzkami żenujące zachowanie przełożonych .chyba im sie wydaje ze nikt nie umie uzywac kalkulatora...

Była pracownica

pracowała tam przez Adecco.Może najpierw plusy bo ich jest zdecydowanie mniej..zimowa pora jest ciepło na hali.jadalnia jest duża i nawet wyposażona.pensja zawsze na czas CHOC NIE ZAWSZE WLASCIWA KWOTA .(usunięte przez administratora) generalnie nie Polecam

PZPR

Polecam lekturę osobom zarządzającym fabryką,może ona pozwoli troszkę otworzyc oczy na problemy jakie w niej istnieją! http://m.interia.pl/praca/news,nId,2521294

Pracownica

Pracowałam w tej firmie przez Addeco i nawet proponowano mi umowę ale zarobki bardzo marne.Gdyby nie 13zł od pis-u ludzie na początkowych umowach zarabiali by napewno mniej ponieważ wieloletni pracownicy zarabiają odrobinę więcej.Uciekłam do biedronki bo na rękę mam przy kasie 15zł/h więc warunki lepsze niż w Trefl.Ogólnie totalny chaos i układy niszczą atmosferę pracy.A szkoda!Może kiedyś ktoś z pięterka to zauważy.Nie polecam.

Chętna

Na swojej stronie mają ofertę pracy na Planistę. Czy ktoś możesz coś więcej powiedzieć jak się pracuje w tej firmie?

EP
@Chętna

Nudzić się nie będziesz :) atmosfera naprawdę jest ok, pomoc zawsze dostaniesz :)

młody

Witam poszukuje pracy i chciałbym zapytać np: Jakie zmiany w pracy, czy za wypłate da sie normalnie żyć, i jak sie dostać do Treflu czy bezpośrednio czy przez okupanckie agencje pracy.

SueKrk
@młody

Złożyłam cv do Trefla przez Urząd Pracy, podobno nie współpracują z agencjami, aplikuj bezpośrednio do nich

Miro

Aplikuje o prace na produkcji czy warto piszcie opinie bo cisza

HoneOnna

Pracowałam poprzez Adecco w Treflu na zasadzie fuchy tzn. kilka dni. Praca jest lekka, choć niekiedy trzeba było troszkę namachać się rękami. Warunki pracy są dobre, hala jest ogrzewana. Na największy plus zasługują ludzie, z którymi współpracowałam ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.