Opinie o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam w Potsdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam w Potsdam

Riki

Dlaczego polecacie tą agencję, proszę o opinię, ponieważ rozważam wyjazd przez tą agencję.

Pola

Był ktoś na pakowaniu chleba, proszę o opinię na temat tej pracy, warunki mieszkania, jakie wynagroszenie netto i wypłacalność.

zenek

kirsch jako firma spoko.wypłacalni wporzadku ale przestrzegam przed pracą na cieście francuskim i pizzy w sachsen anhalt.Atmosfera w pracy jak w (usunięte przez administratora),wszystko trzeba wiedzieć od pierwszego dnia w pracy.mało kto pomaga się wdrożyć.krzyki,kopanie maszyn przez liniowych.nie wiadomo za co i o co.bardziej człowiek zmęczony psychicznie niż fizycznie.ludzie tam pracujący Polacy spoko,reszte trzeba to poprostu przeżyć....

Michał xxx
@zenek

Byliśmy w hengleinie i potwierdzam opinie. Jak trafi się na zła linke - nie ma życia. Jak nie ma zamówień - siedzi się w domu, a postojowego nie płaca... nie polecam. Sama agencja ok.

POLA

Hej wybieram się za tydzień do wędzarni kiełbasek do Rugenwalder przez Kirsch .Może jest ktoś kto powie coś o pracy i agencji.Będę wdzięczna

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Paula

Ludzie dzięki za tyle informacji. Dzięki Wam może unikne problemów

ter

bo juz sie pogubiłem. ten wątek jest o KIRCH SERVICES i KIRCH GRUPPE tak?

zenek
@ter

tak ale kirsh ma różne oferty pracy w różnych miejscach.Firma kirsch jest dobrym pośrednikiem. Zależy tylko gdzie jest miejsce pracy.

tre

lipa że nikt nie odpowiada na te wszystkie pytania...

Nena

Pracowaliśmy przez 4 miesiące na komisjonowaniu koło Coburga. Praca okey, tylko musieliśmy dojezdzać kolo 37km dzień w dzień, warunki na mieszkaniu spoko. Potem chcieliśmy, żeby nas przeniesiono gdzie indziej bliżej więc Pani z agencji się postarała i było okey dojeżdżaliśmy około 14km. Mieszkanie super na dwie pary i tak mieliśmy na inne zmiany wiec nie było z tym problemu, aż pewnej pięknej soboty koordynator D. poinformował NAS o przeprowadzce ( na jeden tydzień, bo już złożyliśmy wypowiedzenie), do hotelu pracowniczego... ale wielkim plusem jest to, że jest tylko 8 km do pracy.... hotel to jakaś stara rudera gdzie pełno kurzu, śmierdzi, karaluchy i grzyb na ścianach... Jeżeli agencja pracy proponuje mieszkanie za darmo to nie koniecznie, trzeba zgadzać się na takie warunki... mieszka tam dużo ludzi i wszyscy są zadowoleni ... bo jak to mówią mają blisko do pracy ... my przemieszkaliśmy ten tydzień i tyle ...

tre
@Nena

nie ładnie z ich strony tak się mścić za wypowiedzenie. ale rozumiem że zapłacili?

Onaa26

Praca na produkcji pierników?! Czy ktoś moze sie wypowiedzieć?

Mateusz
@Onaa26

My z narzeczona również startujemy od 02.07 !

Młodszy piernikowy
@Onaa26

Praca sama w sobie nie jest trudna, ale za to bardzo monotonna bywa tak że musisz stać przy jednej lini pakując paczki pierników do kartnów przez 8h, przez pierwszy tydzień było kiepsko kręgosłup bolał, ale teraz jak jesteśmy już 3tygodnie to jest całkiem spoko, ludzie są mili i pomocni :D, przerwy są 3, dwie 10 minutowe i 1 30 miutowa. Zmiany od 6 do 14 i 14-22 co tydzień się zmieniają. Mieszkanie mamy jak na 5 osób do przeżycia, jedyny minus to brak pralki. Jak dla mnie praca na plus, ze swojej strony polecam.

Nick00
@Młodszy piernikowy

Ludzie mili i pomocni??? Jesli jestes facetem to na pewno. Kobiety maja gorzej ☺

Piernikowa
@Onaa26

Najłatwiejsza praca jaką kiedykolwiek miałam. Monotonna ale prosta, tempo dopasowane, nawet piernikami pachnie. Mieszkania w mieście, schludne, ładne podwójne pokoje. Z parkingami problem ale ci powiedzą gdzie możesz za darmo parkować. Jeżeli się pracowało za granicą tak długo jak ja i ma się wiele porównań to ten co narzeka szuka dziury w całym. Agencję i pracę polecam!

Xxxx
@Nick00

Dlaczego kobiety mają gorzej? Proszę o przykłady.

Marioo

Witam razem z kumplem jesteśmy studentami i już trzeci rok z żedu jeździmy do pracy na wakacje z kirscha. Bardzo polecam jesteśmy ludźmi też czasem popijemy i poimprezujemy ????to chyba normalne człowiek nie wielbłąd haaaahaa. Mieszkania super czyste sami dbamy mieszkamy jeszcze z jednym małżeństwem i dwoma ziomami ????. Atmosfera w domu spoko trzeba tylko się dogadać. Jeździmy na sery praca spoko wszystko do ogarnięcia. A koordynatorzy to spoko ziomale. Wylatuje na sery do Coburg poimprezujemy będzie git

Black
@Marioo

Proszę napisać jak wygląda ta praca na serach?? Czy jest ciężko???

Tomeg

Witam. Czy ktoś w tym roku był na pakowaniu sera? Jak wygląda praca i ogólne warunki?

Iwona

@Nick009 piszesz, że więcej informacji podasz poprzez maila, jeśli jednak nie naruszają one regulaminu forum gowork.pl to może warto podzielić się takimi sprawami tutaj? Dlaczego piszesz że praca nie jest ok, chodzi o złe traktowanie pracownika? A może o wynagrodzenie? Podziel się swoimi przemyśleniami z innymi użytkownikami forum, takie informacje są na wagę złota.

Iwona

@Kolo jesteś obecnym pracownikiem K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam i możesz coś więcej napisać na temat samej pracy i warunków w niej panujących? Forum służy do wyrażania opinii o pracy w firmie K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam a nie na temat konkretnych osób. @Andrea widzę, że Ty również masz doświadczenie w pracy z K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam. Daj znać jak z Twojej perspektywy wyglądał proces rekrutacji i jakie wymagania stawia pracodawca swoim pracownikom.

Kolo

Tobias Tobiasz....Niekompetentny i swirujacy z zegarkiem Diesla na łapie.osoba nie majaca pojecia co ma robić.na zadawane pytania nie potrafi odp.

Andrea
@Kolo

Gość pan t nigdy nigdzie nie pracował nie zna życia nie umie koło sb nic zrobić A co tu dopiero powiedzieć o pomocy innym zero kompetencji nie potrafi się po polsku nawet wyslowic na spotkaniu bhp robił za tłumacza więcej rozumiałem po niemiecku niż z jego tłumaczeniu po polsku

Podpowiedzcie cos o samej firmie. Wprawdzie słyszałem sporo dobrego ale warto poczytać opinie już pracujących

Ciekawa

Witam, Zwracam sie do was z nastepujacym pytaniem: czy pracujac przez agencje pracy 'Kirsch', macie normalnie liczone godziny pracy wraz z przerwami?

bercik

najlepsza agencja w jakiej do pory pracowałem. Szukacie konkretnej pracy z konkretnymi ludźmi to ja polecam. Pracuję obecnie na kluskach a znajoma na piernikach.

pikusek

Jade do KIRSCH w okoloce Hamburga do pakowania sałatek. Czy ktos wie czym to pachnie?

Iwona

@Justa @Przemek możecie napisać, jak wrażenia z pierwszych dnia w pracy? Czy może jeszcze nie rozpoczęliście pracy samej w sobie? Dla osób, które pierwszy raz rozważają wyjazd za granicę, to właśnie takie bieżące informacje są najważniejsze i mogą powiedzieć najwięcej.

Iwona

@murderdool, wcześniej pytałam o takie rzeczy jak zarobki w K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam, czy kierowników, nikt się do tego nie odniósł, ale może w perspektywie, którą Ty opisujesz nie jest to aż tak ważne. Wcześniej inni użytkownicy wspominali o takich warunkach ale, np. @zadowoleni interweniowali u koordynatorów, (z powodzeniem) czy Ty próbowałaś to robić?

Zostaw merytoryczną opinię o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam - Potsdam

• Jak się pracuje w K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam?

Zobacz opinie na temat firmy K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam