Opinie o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam w Potsdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam w Potsdam

bodzio

do anonima.kiedy wyjeżdżasz?

ja sie wybieram ^^ ale pakowanie makaronów itd ok. Lipska jakieś opinie ?

bodzio

czy ktoś wybiera się do pracy do Niemiec do pakowania ciasta?A może już ktoś tam pracuje?piszcie wszystko co wiecie o tej pracy i wogole.

kunia

ja pracowalam średnio 8/9 godz.,za fajne mieszkanie z pralką płaciłam 250e za miesiąc co jest w porównaniu do innych firm gdzie pracowałam tanio. Wypłaty były zawsze terminowe, przelewane w dwóch ratach. Ludzie i opieka w porządku.Jak dla mnie firma okey.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
ada

No tak za miesiąc pracy 800e i trzeba się za to utrzymać, a na sałatka pracowałam i za 56 dni pracy zrobiłam na czysto 3 tyś euro, no fakt ze pracowałam po 10-12 godzin dziennie, ale w końcu pojechałam do pracy a nie na wczasy. A w Kirsch to oszczędzają godzin, więcej się siedzi w wynajętym domu niż pracuje totalna porażka, szkoda zachodu.......

student
@ada

Ada a na tych sałatkach to z jakiej firmy pracowałaś i gdzie?

priti

Nie chce się wierzyć,że tyle zarobiłaś.Przez miesiąc 800e to się zgodzę,ale nie przez 2 miesiące. Może jeszcze ktoś mi odpisze,kto był na pakowaniu mięsa.

ada

Lipa a nie zarobek ,800e i jeszcze się trzeba z tego utrzymać. Nie warto , szkoda zachodu.Ja tydzień temu wróciłam z przetwórstwa sałatek i po 56 dniach zrobiłam prawie 3 tyś euro , to to się nazywa praca i zarobek, a nie to co Pan Rafałek oferuje. Czerpią zyski , a Polakom fige dają zarobić.

priti

Zamierzam wyjechać do suhl na pakowanie mięsa.Może napisze ktoś otym jak tam jest .jakie mieszkania i ile można zarobić.

jaaaaaaaa

wiec tak, praca na szpicach i hali jest fajna. najgorsi to sa ludzie. polacy za granica pokazuja co to nie oni, rzadza tymi co maja mniejszy staz pracy i oczywiscie najgorsze jest kablowanie. z wyplatami to roznie. przez pierwsze miesiace wyplacane sa smieci niby wychodzi 1500 lub 1600 a na reke z 800-900euro. smieszne.

alinaa

Pracowałam przez ta firmą w Witzee i jestem bardzo zadowolona wszystko bylo w jak najlepszych porzadku praca spoko ludzie tez okey naprawde nie bylo na co narzekac

Domcia

Ja zamierzam wyjechać z tej firmy z koleżanką do pakowania zestawów grillowych w Saksonii, jak to wygląda? jak praca i ludzie?zakwaterowanie?

ada

Warunki mieszkaniowe to zależy gdzie trafisz , ale najczęściej wynajmują domy w których również mieszkają właściciele, nam się trafiło mieszkać w normalnych warunkach,ale w tym domu nie było pralki,to był poprostu koszmar , pralismy w rękach, wszystko gniło bo deszcz na dworze padał a ubrania nie odwirowane...Ten brak pralki to częste były przypadki wśród pracowników.

Aki

Hmm a czy mógłby ktoś opisać warunki mieszkaniowe? Na czym dokładniej polega praca?

Czesia
@Aki

To prawda, ja płaciłam też 30 euro,i małżeństwo które miało samochód chcieli żeby za nich pracować bo jak nie to usłyszałam" niech idzie na pieszo" a do pracy było 17 km.Do firmy nie mam zastrzeżeń, wszystko było tak jak powiedziała mi pani Agnieszka.Ale mam pretensję i żąl do Węglińskich bo to oni zrobili mi dużo przykrości i musiałam zrezygnować z pracy.

ada

Tak, wypłata jest w dwóch ratach pierwszego dnia mc 350e,potem 15 wyrównanie.Bardzo drogie jest mieszkanie w wynajętych domach bo aż 250e, potem trzeba zapłacić za wynajęcie auta 50e miesięcznie od osoby i składka na paliwo ok30e, trzeba niestety dojeżdżać ponieważ zakład jest oddalony od miejsca zamieszkania od 8 km, do nawet 30 km, to zależy gdzie kogo zakwateruja.

MLac

a jak z wyplata??? Jest wogole kasa na koncie, w terminie?

ada

Też pracowałam przez tą firmę przy drobiu w Wietze .Traktują Ludzi przedmiotowo miałam podpisaną umowę na okres 4 mc.A po trzech miesiącach, szykując się do pracy o godzinie 12 przyjechał nasz szanowny "koordynator Rafał i oświadczył że dziś ostatni dzień pracujemy i czas się pakować.Dla mnie był to szok nie miałam czasu na spakowane oraz na załatwienie transportu do polski ,to w Polsce tak ludzi nie traktują ponieważ pierw dają 2 tygodnie wypowiedzenie,a nie pozbywają się ludzi w taki sposób.

miła

Aha i ważna informacja na chłodni jest mega zimno więc radzę wsiąść ciepłe rzeczy. Przerwy są średnio co 2 godziny, darmowa kawa czy herbata ale to i tak nie pomaga przy 11 godzinach pracy:(

miła

Witam, ja z mężem pracuję w Haren w zakładach mięsnych i nikomu nie polecam tej pracy. Praca na taśmie, popołudniówki od 16:15 do 03.00 nad ranem. Masakra!!! Do tego ludzie są strasznie nieprzyjemni, nie chcą pomagać nowym pracownikom - najgorsi niestety są polacy co tam długo siedzą. Ogólnie trzeba uważać co się robi i z kim się rozmawia bo kablują. (usunięte przez administratora)

poszukujący3

Witam ! Czy ktoś pracował przez tą firmę w chłodni w miejscowości Haren (Ems) ? Jak tak, to jaka atmosfera? Jak mieszkania? Pozdrawiam !

Do pan samochodzik

Pracujesz w Niemczech przez te firme ?Czy pieniądze są na koncie? Nie ma żadnych problemów ? Warunki mieszkaniowe ok ?

Zostaw merytoryczną opinię o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam - Potsdam

• Jak się pracuje w K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam?

Zobacz opinie na temat firmy K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam