Opinie o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam w Potsdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam w Potsdam

ja Nowy wpis

Witam jest oferta pracy przy serach czy polecacie dziękuje

Ola Nowy wpis

Witam czy pracował ktoś przy ciastkach w Norymberdze Lebkuchen Schmidt od kirsch logistic ?

Dorian Nowy wpis

Podpowiedzcie czy już można starać się o pracę w firmie?

Ciekawa Nowy wpis

Czy był ktoś na produkcji "PIECZYWO" w Fuldzie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Krakow

Praca na serach to porażka nie pozdrawiam szefostwa w zielonych beretach

Były robotnik

Nie polecam tej firmy

Masakra..

Nie polecam pracy przy piernikach w Norymberdze! Kierownictwo bezczelne i z zerowym szacunkiem dla pracownika. Wyzwiska są tu na porządku dziennym. Pracowałem już w różnych firmach ale tak zle nigdzie nie było.

Nick009

A ja nie polecam pracy przy piernikach. Ktos chce wiecej informacji prosze zostawić e-mail. Agencja spoko..mieszkanie w moim przypadku tez spoko ale praca juz nie tak ok.

Jaa
@Nick009

Prosze o informację na temat pracy w piernikach i czemu nie polecasz? zaneta.k@op.pl

Ktoś kto wie
@Jaa

Nie traktują ludzi normalnie jak i Niemcy tak i Polacy zachowują się okropnie a w szczególności kobiety. Poza tym jeśli zachorujesz to weg... Ogólnie atmosfera miała wiele do życzenia.

Gosia
@Ktoś kto wie

zgadzam się atmosfera okropna

Buczka
@Nick009

Proszę o więcej informacji dlaczego praca nie odpowiadała. Wybieram się w to miejsce niedługo. Mój email:gaba10@poczta. onet.eu

@Gosia

A co to znaczy, że kobiety tam zachowują się okropnie? Słaba atmosfera? Powiedzcie więcej.

Szymon Nasionek

Polecam współpracę z tą agencja, zero sciemy, dobra warunki, darmowe zakwaterowanie i to w normalnych warunkach. Osobiście pracowałem w meeder na sercach-lekko nie było ale kwestia przyzwyczajenia. Kolega był na piernika h to warunki takie same ale lżej. Moje sugestie dla K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam: w sumie żadnych zastrzeżeń Lubię atmosferę w K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam za: Dobry kontakt i zero problemów. Coś Ci nie pasuje, starają się rozwiązać problem

Misia
@Szymon Nasionek

Można prosić namiary na agencje i te sery

Qaws
@Szymon Nasionek

Sery nie polecam początek parę miesięcy ok. Teraz firma zwalnia i zatrudnia nowych rzucają po halach zmieniają grafik z dnia na dzień. Firma była super do czasu nie wprowadzenia pracy 5 dni w tygodniu

@Szymon Nasionek

Jak wygląda zakwaterowanie? Piszesz, że jest darmowe a same warunki? Ile osób w pokoju?

Sołtys
@Krzysztof

Ja nie rozumie piszecie mieszkanie za darmo,wcale nie za darmo,skoro na pasku masz 1700e a dostajesz 1100e wyplaty to nie za darmo tylko oferują mieszkania,więc tak to już jest , z roku na rok najniższą płaca krajowa wzrasta a ty jak żuczek zatopiony w błotku dostajesz tyle samo. Ale i tak względem polski lepiej polecam...p

Novvy

Chciałem zapytać czy wybiera się ktoś do pracy przy cieście francuskim, start pracy od 15.10.2019. Lub czy był ktoś już tam? I może cokolwiek powiedzieć na ten temat?

Magdalena
@Novvy

Byli znajomi .chwalili sobie tam pracę .też chciałam tam jechać ale akurat nie było miejsc .spróbuję po nowym roku może się uda

Nowa

A w jakiej miejscowości pracujecie? O jakie są zarobi. Mówimy tu o cieście francuskim?

Basia

Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami z Kirschem, gdzie pracowaliście, jak z mieszkaniem, jak daleko oddalone od miejsca pracy, czy nie zostaliście oszukani...

Nikola
@Basia

Ja pracowałam na slodyczach obiecała pani że jest. Samochód i nie mam się martwić transportem do pracy na miejscu okazało się że są samochody służbowe wynajęcie samochodu slozbowego to 40 euro od osoby i paliwo Swojim. Zakresie. Gdy przyjechałam na miejsce okazało się że nikt nie chce zabierać Swojim. Prywatnym autem ludzi do pracy nie dość że za płaciłam. Za paliwo to i tak był problem.

@Nikola

To faktycznie duża niedogodność i dość wysoki koszt. Jak wyglądały warunki zakwaterowania i czy standard był według Ciebie dobry? Przybliż bardziej szczegółowo warunki pracy.

Nikola
@Krzysztof

Na mieszkaniu było Bródno że aż, się lepilo. Tylko zrobić zdjęcia i wysłać na biuro

(usunięte przez administratora) fabryki (usunięte przez administratora) wyzysk i wsiowych polakow ktorzy podkrecaja tempo i sa nadgorliwi naiwne wiesniackie (usunięte przez administratora)

To dlatego, że jest dobrze tak rzadko korzystają ludzie z tego forum?

Zadowoleni

Najlepiej przekonać się samemu... u nas jest pozytwnie. My polecamy! Z małżonką jeteśmy od kwietnia na serach. Nasze mieszkanie jest normalnie wyposażone o czystość dbamy sami. Zapytaliśmy koordynatora o dodatkową lodówkę i po tygodniu właścielka nam ją przywiozła, żona zachorowała i na drugi dzień był termin u lekarza, dlaczego narzekać? Mieszkamy wspónie z inną parą, dzielimy kuchnię i łazienkę, trzeba umieć się dogadać. ..Mamy porównania z innymi firmami jak dla nas u Kirscha opieka jest naprawdę dobra. Na zakładzie pracować trzeba, Niemcy są tacy i tacy, tak samo jak Polacy ale nie spotkałam się z sytuacją wyżej opisaną. Pozdrawiamy.

Jan
@Zadowoleni

Witam. A można wiedziec gdzie jesteście na tych serach?

Kinia1985
@Zadowoleni

Witam,chciałam zapytać czy państwo jesteście może w miejscowości Meeder? Jeżeli tak to chciałabym zapytać jak wygląda praca,jakie są warunki mieszkaniowe,z góry dziękuję

Gosia1992
@Zadowoleni

Witam.. dostałam ofertę wyjazdu wraz z chłopakiem na sery okolice meeder. Czy jest ktoś kto powie jak tam jest.. jakie warunki mieszkalne... i jakie wypłaty

@Gosia1992

Proszę o opinię w sprawie tej pracy. Dziękuję

Gosia
@Jan

Meeder produkcja serów...Nie polecam

Justa

jadę w środe do Norymbergii na pakowanie pierników. Ktos wie jak tam jest? ;)

Piernik
@Justa

Witam.Mam ofertę dla mnie i żony do Norymbergii.Warto jechać?

Natalina
@Justa

Hej ja jade 5.11.18 na pierniki. Mogłabyś cos napisac jak tam jest?

Nowa
@Natalina

Co sądzicie o pracy na piernikach warto tam jechać ? Jak praca mieszkanie ? Proszę o informację

@Nowa

Nie warto

Nicki

Dlaczego nie warto?

Renata
@Kasia

Kasiu, jak widzisz wiele osób interesuje się pracą w Norymbergii. Czy Ty też pracowałaś w tym miejscu? Jeśli będziesz tak miła to proszę, napisz coś więcej na temat pracodawcy jakim jest K - S Kirsch - Sweistechnik Potsdam. Z pewnością będą to cenne informacji dla osób odwiedzających to forum.

Mika
@Nicki

Nie szanują pracowników za nic mają Polaków. Szkoda nerwów. Poważnie

Koleżanka
@Kasia

Nie warto bo jak i niemcy tak i polacy wprowadzają taką atmosferę , ze szkoda słów i nerwów

Karoo

Tez jestem na cieście, u nas dobrze. Widać, że mają więcej roboty, są godziny. Dla mnie i koleżanek niemcy są normalni, mieszkania fajne, blisko zakładu. Kirsch to porządna agencja, nigdy nie było problemu z wypłatą albo z organizacją.

mati
@Karoo

Ciekawe czemu nawet Niemcy uciekają z tego zakładu jak tak fajnie.

Teresa M
@mati

Jam tam pracują już prawie 3lata i nie narzekam

Nicki

Dlaczego taka cisza, czy wszystko jest aż tak dobrze, że nikt nic nie pisze?

Pomocy

Jakie macie doświadczenia z tą firmą, proszę o pomoc ponieważ chcę pojechać do pracy z tej agencji.

Kaska

Był ktoś na pakowaniu artykułów spozywczych i moze podzielic sie opinia ? jak praca ?

Zostaw merytoryczną opinię o K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam - Potsdam

• Jak się pracuje w K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam?

Zobacz opinie na temat firmy K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

K-S Kirsch-Schweißtechnik Potsdam