Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

Z okolic okrzei

Jestem po złożeniu CV na adaptery do drukarek proszem o info jak tam jest czy warto tam zaczonc pracować, bo obecnie pracuje i bede musiała się zwolnić aby zatrudnić. Jaka tam stafka jest godzinowa

gość

Widać, jakie jełopy tam pracują :) nawet pisać poprawną polszczyzną nie potrafią, wstyd, dzieci w pierwszej klasie lepiej piszą od was, nic dziwnego, że tylko na taśmówce możecie pracować.

Lala

Synkreon to moje pierwsze miejsce pracy i muszem pochfalic. Atmosfera jest pszednia, kolerzanki z linii super panie, i kierowniczka z gury w pełni profesjonalna i uśmiechnie się jak się powie dzień dobry.

Hansonq
@Lala

Ja nie kto was ku..de polskiego uczył ????. Hehehehe

Jin

Wow naprawde extra firma, pozwalają odrazu chodzić do ubikacji - no rewelacja

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Pani z Lubska

Jestem tam od ponad roku. Praca jest w pozycji że się stoi, ludzie mili, liderki ok. Jak chce się isc do ubikacji to od razu pozwalają.

M.M

dla mnie super, mimo sypania pudru do kartidży jest czysto. Praca jest wpożąndku. Polecam firme.

Sandra P.

Pracuję w firmie Syncreon Logistics już od 2 lat. Zaczynałam pracę przez agencję Randstad. Otrzymałam od agencji umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami oraz prawem do urlopu. Zawsze miałam 100 % premii ponieważ byłam obecna w pracy. Prace wykonujemy 7,5 godziny ponieważ kończymy pierwszą zmianę o 13:45 a drugą zaczynamy 14:15 i mamy 15 minut przerwy w ciągu dnia. Warunki na hali przyjazne, cicho, czysto i na szczęście przy wszystkich stanowiskach jest możliwość siedzenia. Po pół roku przejęli mnie na firmę, zarobki są w porządku jak na dwie zmiany. Wciągnęłam do firmy kilku swoich znajomych - również są zadowoleni z pracy w firmie :)

Pani z Żar

jest tam dużo szansy na awans, i jest profesjonalnie. Troche nogi bolo, ale firma jest zagraniczna i nowoczesna. Morzna awansować jeżeli się spelnia wszystkie polecenia menadżerów z pientra.

T.

Ja tam pracuje, praca jest cieszka bo jest na stojonco. Ogulnie jest fajnie, dla mnie wysoki poziom kadry kierowniczej jak na Zary.

użytkownik333

Syncreon Żary - poniżej krytyki. Praca w napięciu , poganianie pracownika , nawet jak nowa osoba uczy się. Zero wyrozumiałości. Pracownice - mega wredne !!! Obrabianie tyłka na głos. Atmosfera beznadziejna. Taka,że człowiek na następnym dzień nie chce tam wracać. Nie polecam tej firmy. Umowa na pod firme masakra. Przedłużana co tydzień bez świadczeń zdrowotnych. Ze stanowiska pracy chcąc się napić najpierw trzeba poczekać na liderke. Nie radzę używać telefonów ,bo pod koniec pracy można już na następny dzień nie przychodzić do pracy. Premie cięte na maxa za byle co!!! Radzę tam się nie przyjmować. Zwolnienia non stop. Nadaje się to wszystko do telewizji...

Zaufany

Jestem zainteresowany podjęciem pracy na stanowisku więcej niż produkcja. Czy jest szansa dostać się tam do logityki, magazyn? Wiem z pewnych zrodel ze sa tam trenerzy, którzy ucza pracy nowych. Jak tam jest?

N.N.

Firma jak kazda inna, wszedzie sa plusy I minusy. Jezeli ktos wykonuje swoja prace I nie pyskuje to spokojnie moze tam pracowac. A warunki, nie uwazam aby byly ciezkie. Bywaja gorsze.

Georgio

Możecie napisać coś więcej o tej pracy? zarobki, atmosfera, kierownictwo, przerwy, praca zmianowa, nadgodziny ?

Miłka

Ktoś pracuje/pracował? Interesuje mnie atmosfera, zarobki i charakter pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic