Opinie o Qassa w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Qassa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qassa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qassa w Rybnik

realista Nowy wpis

Zniknęli z rynku i zabrali moje wynagrodzenie. Ktoś ma jakiś kontakt do nich ? Jak odzyskać ciężko zarobione pieniądze >

Ola Nowy wpis

Qassa to (usunięte przez administratora) jak nazbieraja pieniędzy, zamykają swoją działaność a ludziom ponizej 50 zł kasy nie wypłacają. Co oznacza zarobek w milionach dla qassy. Z podanych przez Qassa Polska informacji wynika, że na terenie Polski zarejestrowanych jest 980000 respondentów . Przyjmując że tylko połowa z nich ma na swoich rachunkach po 25 zł , wychodzi na to że Qassa Polska defrauduje ponad 12 250 000 zł. Teraz tj. w maju 2018 r. zamknęli swoją działanosć drugi raz. Zamykając się wysłali do respondentów e-maile w których należało kliknąć w link i wypełnić ankiete za 1000 pkt. W ten sposób zdobyli adresy respondentów do ich nowego panelu "Panelweb", ale punktow nie doliczyli...To (usunięte przez administratora) nalezy ich unikać...

Edyta Nowy wpis

@Amiga, tego typu opinie na tym forum są bezużyteczne. Proszę Cię o przeniesienie się z nimi do innego miejsca. Tutaj powinny znajdować się tylko merytoryczne opinie o qassa jako pracodawcy, aby były rzetelnym źródłem informacji dla osób, które chciałyby się w tej firmie zatrudnić.

Amiga Nowy wpis

Więcej można zarobić na opinie.pl , zawsze kilka złotych wpadnie http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=41035974

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Qassa się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karol

Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej o programie QASSA? Zainteresowało mnie to bardzo

Szit i nic poza tym. Może i ktoś na tym zarabia ale nie zwykły Kowalski.Dwa miesiące i 2.70 na koncie.Gówmo!!!

Aga

Nie dostałam 5zl za przystapienie do Qassa :(

getha21

a ja powiem tak mam 53zl i jak chce przelac pieniądze na konto to wszystko niby idzie dobrze a przy potwierdzeniu przelewu wyskakuje blad ze nieprawidlowa nazwa banku gdzie sam wybiera bank. osobiście mysle ze to oszustwo i dorabiają się na naszej naiwności. sciema jak większość tego gowna. 20.04,2017

R

Witam :) uzbierałam kwotę niezbędną do wypłaty Przy wpisywaniu danych do przelewu-komunikat -nieprawidłowa nazwa banku i numer IBAN -sprawdzałam to kilka razy wszystko poprawnie wpisuje wysłałam maila z opisem problemu -zero odpowiedzi. Bzdura totalna i naciąganie ludzi Wszystko teoretycznie działa dopóki nie chcesz swoich pieniędzy-szkoda czasu -naciągacze i oszuści

MM95

U mnie też wyskakuje okienko "nieprawidłowa nazwa banku". Ktoś wie, co z tym fantem zrobić?

nimka

a juz pare razy chciałam wypłacić środki i był komunikat, że nazwa banku nieprawidłowa. A to jest nieprawda!! czy ktos miał teraz ten problem, co zrobiliście?

emi
@nimka

mam to samo nieprawidłowa nazwa banku wyskakuje nie da sie zlecić przelewu

madeline

Ja byłam i jestem zadowolona z qassa. Owszem, były przejściowe problemy z wypłatami (w okolicach lata), ale jest już wszystko w porządku i w październiku dostałam kolejne 50 zł. Dowód wypłaty (usunięte przez administratora)

As

No wiesz co, problemy mają tylko Ci co źle wypełniają papiery

qassowicz

ja dostałam pieniadze ale byl problem w zleceniu wyplaty napisalam konkretnego maila nie byl mily ,ale szybko wyplacili i juz daje sobie spokoj z tym

qassowicz

żeby zarobić 50zl trzeba 2 lata poświęcić

rozczarowana

qassa, nie wypłaca kasy za zebrane punkty. Na dzień dzisiejszy proponują bony zakupowe na jakieś zbedne głupoty

Gringo

Uwaga na Qassa!!!!!!!!!!!!!!! Witam wszystkich! Chciałem wszystkich przestrzec przed tymi oszustami,spędziłem na stronie tych złodziei blisko 3 lata, na klikaniu w ich reklamy straciłem bardzo dużo czasu i prądu(wiadomo-pieniądze) Na chwilę obecną mam 999 000qoins czyli 49,95 zł,przypominam że kwota do wypłaty to najmniej 50zł,czyli brakuje mi 5gr lub 2 maili . Niestety po tej kwocie kontakt z tymi oszustami nagle się urwał,więc napisałem do nich kilka maili z zapytaniem co się dzieje a oni odpisali chyba po 4 moim mailu,że to wina mojej skrzynki pocztowej i żebym zmienił pocztę,tak też zrobiłem, dla świętego spokoju ale będąc przekonanym o ich nieuczciwych zamiarach. Po zalogowaniu się z nowej poczty nie otrzymałem żadnego maila a po wylogowaniu i zalogowaniu po raz kolejny, pokazuje się komunikat że moje konto jest nieaktywne, Więc wysyłam ponownie z ich strony link aktywujący ale historia skutecznie się powtarza!!!Zero kontaktu z szanownymi złodziejami, zero maili,nic!!!Zamilkli na amen! Uprzedzam was ludzie kochani,nie dawajcie zarobić tym OSZUSTOM!!!! Wszelkie pozytywne opinie oraz dowody wypłat pochodzą tylko i wyłącznie od nich,od ludzi z tej wysoce szemranej stronki!! Nie dajcie się zwieść!!!!Dodam jeszcze że mój brat i siostra także byli tam zarejestrowani i sytuacja wyglądała podobnie, przy kwocie sięgającej już prawie wypłaty,strona zamilkła,zero maili,zero kontaktu,zero pieniędzy!!!! Precz z Qassa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam

Antoni

Najsampierw napisałem emaila do obsługi klienta Qassa ,że błąd w nazwie banku, więc otrzymałem odpowiedź, że pracują nad tym, a ja jak chcę to mogę wysłać im emaila z danymi i oni sami dokonają przelewu, 26 maja br. wysłałem takiego emajla , po miesiącu wysłałem emajla z interwencją i za tydzień drugiego, do dnia dzisiejszego nie mam nic ani pieniędzy ani odpowiedzi. Krótko ściema!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

aaa

A co jest nie tak z wypłatą przez PayPal? Oczywiście zakładając, że w ogóle nastąpi.

bacha

dołączam do grona poszkodowanych-niewyplaconych. Ja zleciłam 24 kwietnia i rownież do dzis nie ma pieniedzy. pisałam maila to na pierwszego odpisali ze maja problemy z bankiem i mogą mi wyplacic przez konto poaypall lub zamienic na bon. Licząc sie z tym ze tych pieniedzy nie zobacze chciałam zamienic to na bon i zero odezwu z ich strony. Banda złodziei i oszustów. aga bankructwo nie jest ogłoszone - strona działa dalej może powinniśmy jednak coś z tym zrobic i utrzec im w koncu nosa??? skoro zbankrutowali to niech zamkna strone.

Zostaw merytoryczną opinię o Qassa - Rybnik

Qassa