Opinie o Green Talent w Steenberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Green Talent. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Talent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Talent w Steenberg

Myślący

Jakie dodatkowe świadczenia!Wakacyjne masz w tej firmie wypłacane,ale nie odczujesz tego na Solaris.Biuro nie jest złe ale zarobki są marne.Jako pomocnik w PL na budowie tyle zarobisz,więc poco się spinać za te ochłapy i najważniejsze jesteś u siebie nie na emigracji.

Rafiki

Greentalent to patusy ..koordynatorki to porażka..omijać z daleka niech Rumunów zatrudniają za 10brutto..najgorsza agencja

xxxx

Jak jest aktualnie z pracą w tej firmie?

Er
@xxxx

Dołączam do pytania, startujemy teraz 22 I chcieliśmy się zorientować jak jest

SZCZUREK

Praca ktora miała trwać minimum 6 tyg. na magazynie LG, jako orderpicker - trwała 1 tydzień na magazynie Pankos, orderpickerów nawet nie widziałem. W piatek otrzymałem telefon, że do niedzieli mam się wyprowadzić. K... stwo. Ostatecznie w Pon. coś ogarnąłem i w środę się wyprowadziłem ale możecie sobie wyobrazić moja pierwszą reakcję. Razem ze mną z pracą pożegnało się kilka innych osób. Lokacja w porzadku - ale 1.5 h od pracy! 3 godziny w samochodzie. Oni wchodzą dopiero na logistykę ze szklarni-sektora AGF ogólnie. Podpisują wszystko co klient chce, więc zapewniają nadwyżkę ludzi, co może się kończyć niespodziewanie zakończeniem pracy. Dobre dla klienta, dla Nas nie. Jesli szukacie stabilnej pracy w logistyce. Nie polecam.

Czy kandydat na stanowisko Operator wózka widłowego bocznego - reachtruck w firmie Green Talent ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Słabe zarobki, za mieszkanie dużo chcą. .Mieszkania różne, luksusow nie ma. trochę jednak za dużo osób w jednym mieszkaniu .moim zdaniem 10 czy 13 osob to jednak dużo . Za dojazd do pracy również pobierają opłaty (najmniej mogą wziąć 10e, a najwięcej 20e) za tydzień, zależy ile osób w samochodzie ..... ogólnie biuro w miare... problemow większych nie było. Ale kary za (usunięte przez administratora) na mieszkaniu lubia dawac choć nie sprawdzają tego kto robi największy (usunięte przez administratora)

Łukasz

Pani Temido, po pierwsze 'msciwy gość' to nie ja, po drugie nie zostałem zwolniony za groźby karalne bo za takie przewinienie prawnie nie mogę zwolnić ze stałego kontraktu. Zostałem zwolniony dyscyplinarnie za atak nożem na wiadomo kogo, co nigdy nie miało miejsca! To jest właśnie green Talent jak chcą mogą wszystko! Nie polecam agencji. Pozdrawiam ;)

luki

hejka pracuje ktoś sortowni i pakowni cebuli oraz ziemniaków w Steenbergen warto jechać

Alicja
@luki

Hej, nie wiem czy uda Ci się tu uzyskać jakieś nowe i aktualne informacje bo ostatni z wpisów dodany został w kwietniu 2020 roku. Jeśli jesteś zainteresowana wyjazdem to może warto udać się do firmy by uzyskać odpowiedzi na swoje pytania? Jeśli byś się zdecydowała i czegoś się dowiesz to daj tu znać, proszę.

Obraz nędzy i rozpaczy, niemiły klimat, brygadziści niekompetentni dla obrony własnego stołka są zdolni zrobić dosłownie WSZYSTKO! Brak honoru o poszanowania samego siebie haha tragedia ODRADZAM WSPÓŁPRACY

Likwidacja szklarni

Witam, czy ktoś z tej oferty się wybiera 2.11?

gość2304

Witam. Czy wybiera się ktoś na likwidację szklarni 15 października?

Bartek@@@@@@@@@@
@gość2304

TAK

Holandia
@gość2304

Napisz do mnie . zamowienia1900@o2.pl

Gość2304
@Bartek@@@@@@@@@@

Pierwszy raz się wybierasz z tej agencji?

Karol

Mam pytanie ! Czy umowy o pracę w dalszym ciągu są podpisywane nazwą firmy? czyli Green Talent !!! Czy nie powinien znajdować się pod umową podpis osoby która wystawia ten dokument ? Wiem że to głupie pytanie retoryczne ale jeśli nic nie zmieniło się w tej kwestii od lat to ! Jak myślicie? Czy to przypadek? Dlaczego nie podpisuję dokumentu swoim nazwiskiem? Obawiam się czegoś?

Patrycja

Chciałabym się zapytać do jakiej agencji wyjeżdża się do Holandii? Bo wiem że przez Green Talent, ale w pośrednikiem kto jest?

Anetka

Polecam z czystym sumieniem agencje ???? mimo, że projekt został przesunięty dostałam inna prace na ten czas, co prawda mniej godzin, ale nie odtrącili za mieszkanie.

nati

To jakaś kpina obiecują przez telefon pracę potem siedzisz tydzień bez pracy!!!

Nigdy wiecej

Większość normalnych ludzi omija szerokim łukiem tą firmę. Są wyjątku którzy dobrze trafili na normalny dom i pracę. Ale to są jednostkowe przypadki , firma idzie na ilość nie na jakość pracowników. Nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora) nie warto wiem po swoim przypadku niestety za późno się zorientowałem co i jak.

Karol203

Nie polecam, nigdy nie wrócę, pracownicy nie udzielają odpowiednich informacji i naciągają na zakup odpowiednich butów potrzebnych do pracy o których nie Informują przed wyjazdem.

Daniel

Jest tutaj ktoś kto pracuje na produkcji palet? Chcę się dowiedzieć ile można tam zarobić z ewentualnymi nadgodzinami i czy zakład pracy nie jest oddalony 100 km od miejsca zamieszkania, bo nie zamierzam tracić kilku godzin dziennie na dojazdy.

nice
@Daniel

prosze o kontakt tesh.m@hotmail.com

Zdezorientowany

Przez te opinie zwlekam z wyjazdem już 2 miesiące, bo obawiam się, że trafię do jakiegoś dziadostwa. Czy na prawdę wszystkie agencje pracy (usunięte przez administratora) i mają gdzieś pracowników? Dziwne, że nie ma ani jednej uczciwej agencji, a może te opinie wystawiają jakieś ciamajdy co mają dwie lewe ręce, każda praca jest dla nich mega ciężka i uwłaczająca godności człowieka.

nice
@Zdezorientowany

prosze o prywatny kontakt na tesh.m@hotmail.com

Mam umowę haha

Gorąco polecam wszystko git wysyłasz wszystkie dane- cv ,kopie dowodu nr konta masz już umowę ???????? ,praca jest ????bus zamówiony ostatni dzień dzwoni bardzo sympatyczna pani ela pracy nie ma przykro nam ,automatycznie komentarze na FB zablokowanowane ,nikt nie odpowiada , warto praca bardzo wiarygodna i solidna

Paxon

Pracowałem na szklarni VGT ok 8 miesięcy. Jestem zadowolony. Kontakt z koordynatorami zawsze był na przyzwoitym poziomie. Transport zapewniony. Mieszkanie przyzwoite. Może raz się zdarzyło, że nie nie otrzymałem odpowiedzi na maila przez tydzień, ale każdemu może się zdarzyć. Ludzie na szklarni różni - mili, złośliwi, konfidenci. Po czasie wiadomo z kim można się kolegować. Z wypłatami nigdy nie było problemu. Ale... nie opłaca robić się nadgodzin. Podatki zjadają zbyt dużo. Polecam. Może jeszcze kiedyś wrócę ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Green Talent - Steenberg

• Jak się pracuje w Green Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Green Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Talent