Opinie o Green Talent w Steenberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Green Talent. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Talent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Talent w Steenberg

Eoeo12

Nie polecam pracy na sortowni nr 17 na kapitellandzie, "kierowniczki" P. Basia i P. Ela same nic nie robia a rozkazuja innym, donosza do szefostwa wszystko co sie dzieje , nie mozna rozmawiac bo odrazu biegna i sie skarżą, ale wsumie widac po tych Paniach ze nic nie robia tylko stoja, uwazaja sie za kogos a w tej firmie sa jednym wielkim gownem

Alicja
@Eoeo12

Pamiętaj, że na forum raczej unika się używania danych personalnych. To może warto byłoby właśnie samemu porozmawiać z Szefostwem Green Talent o zachowaniu tych Kierowniczek, przedstawić swój punkt widzenia. Jak myślisz?

artur01

pracowalem w tamtym roku na zbiorach. Domek byl oke spoko ludzie agencja tez bez problemow. Wyplata zawsze na czas i wszystko bylo prawidlowo. Kordynatorki pomocnezawsze odpowiadaja na pytania i pomagaja we wszystkim. Jestem w Holandii i bardzo chcialbym wrocic do pracy, prosze o pilny kontakt i pozdrawiam

Stefan
@artur01

Organizowali dojazd na miejsce pracy? Na ich stronie widziałem że cały dalej szukają osób do pracy https://www.greentalent.pl/warunki-pracy/rekrutacja

NiCk

Witam... pracuje w tej agencji juz jakis czas niby wszystko spoko, fajny domek, ludzie na domku tez fajni. Gdy potrzebujemy żeby nam cos przywiezli na domek to przywoza max po tygodniu. Ale jest jedno ale! Malo godzin, przekrety na solarisach, w aucie jezdzimy w 5 osob i kazdy ma liczone inaczej za auto jeden wiecej drugi mniej, problem zeby zapisali do lekarza "bo zapomialam hihi" totalna olewka. Aaaa no i oczywiście słynny "RUCHOMY PODATEK" nie rozumiem do dzis pojęcia tego słowa bo koordynatorki same nie umieją wytłumaczyć co to takiego jest, przy takich samych godzinach różnica 50-60€ . Nie odbieranie telefonów , nie odpisywanie na maila.-> Groźby do pracowników "jak nie pojdziesz do pracy to Cie (usunięte przez administratora) "nie byles w pracy to dajemy ci ostatnie ostrzezenie i jak jeszcze raz bedziesz zygac ze zmeczenia to cie wywalimy". Masz sraczke to i tak musisz isc do roboty bo jak nie to rozmowa z managerem który na ta rozmowe sie i tak nie wstawia, pytanie dlaczego?

Para para

Witam...Ja z mężem pracowaliśmy w tej agencji..Nie polecamy tej agencji szczególnie ze względu na brak jasności w solarisach..Na solarisach nie zgadzają się pieniądze a oni twierdzą ze wszytko jest okey..Jeżeli chcesz się wykłócić o swoje to i tak nic się nie uzyska bo nie masz nic do powiedzenia...Musisz tylko chodzić do pracy i o nic się nie pytać i wykonywać normę mimo tego ze masz płacone na godzinę...

Czy kandydat na stanowisko Operator wózka widłowego bocznego - reachtruck w firmie Green Talent ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Zenek

Podpowiecie jak dostać się do tej agencji? Czy można na nich liczyć jak się już jest w pracy?

Zawiedziony
@Zenek

Poszukaj lepiej innej agencji bo green nie gwarantuje żadnych godzin !!!! Moze być tak ze 3 dni w tygodniu będziesz bez pracy a za chatę cię nalicza 105e. Koordynatorki? Tak są ale w biurze w steenbergen i nie licz na adekwatny kontakt w razie potrzeby. Piszesz maila o wolne to odpowiadają na niego po terminie kiedy chcesz wolne wiec chyba wszystko jasne

Kulfon

Witam ja pracowałem przez jakiś czas w biuze wiem wiem jak to jest widzialem na własne oczy.Dziwie się dziewczyną że mają jeszcze siłę gadać z niektórymi pracownikami bo są upierdliwi ja to jestem ich pełen podziwu.Praca dobra jest,dziewczyny też mile i chętnie pomaga pracownikom ja ze swojej strony problemu nie miałem żadnego.

Już_wiesz_kto?

Słabe zarobki w porównaniu do natłoku obowiązków. Brak szacunku do pracownika który jest tylko "cyferka". Ogólnie sytuacja wygląda tak, że kto (usunięte przez administratora) dostaje fory. Są równi i rowniejsi, a pozycje można sobie wypracować, nie ciężka praca, ale załącznikiem w postaci 0,5l lub większej pojemności. Jawne przyzwolenie na ćpanie w pracy, białe nosy na flowpacku, toalety pracownicze wręcz tona w białym (usunięte przez administratora). Załatwić coś w biurze graniczy z cudem. Przekrety na godzinach, kilometrach, mieszkaniach. Jeśli mozna te klitki 1,5 m x 1,5 m nazwać w ogóle pomieszczeniem mieszkalnym. Kuriozalne kary za mieszkania argumentowane niczym. Salarisy nieczytelne. O jakichkolwiek korektach można zapomnieć. Podsumowując jak masz możliwość omijaj szerokim łukiem. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, może są tam uczciwi ludzie, niestety nie miałem szczęścia na nich trafić. Nie pozdrawiam.

Xxx
@Już_wiesz_kto?

Flowpack to praktycznie same cpuny i kryminalisci, którzy tego nie ukrywają, że siedzieli. Najgorsze, że biuro i brygadzista nie reagują a człowiek z takim marginesem społecznym na domku musi mieszkać.

Witam , każdej napotkanej osobie odradzę tą agencje ,podejście pań z biura fatalne . Praca w LG Oosterhout okazała się porażką w umowie oraz ustaleniach miałem wykonywać pracę jako reachtruck operator w praktyce 5 H przekładania palet na pakingu !!! Zupełna dezinformacja na firmie jak rownież w agencji , drużyna pierścienia powinna odstawić narkotyki i zabrać się za pracę . Mówiąc o narkotykach mówię o panu BHV z LG , bo na normalnego nie wyglądał .

Tralalalal

Nie polecam tej firmy. Niby transport do pracy miał być ok czyli jeżeli jeździ się w 5 osób to niby płacimy mniej za auto a tu na salarisie tracą jak za zboże!!! I odpowiedź od koordynatorki : ale ja nie miałam tych 2 czy 3 osób wpisanych mimo tego że sama dzwoniła i informowała że tego i tego dnia zabieraj te i tamte osoby. Miało być mniej za auto a tu ponad 20 e place za transport mimo tego że jeździmy w 5 osób!!! No zwrotu nie będzie bo za późno zgłoszone. Katastrofa....

Stefan
@Tralalalal

Czy inne aspekty zatrudnienia poza transportem Ci odpowiadają? Jak wyglądają warunki zakwaterowania? Jesteś z nich zadowolona? Masz dobry kontakt z koordynatorem projektu? Zawsze warto mieć osobę, która pomoże rozwiązywać problemy, które zastałaś na miejscu. Jak długie są kontakty i czy masz w tygodniu dni wolne? Twoja opinia będzie istotna dla osób, które wybierają się tam do pracy.

@Tralalalal

Witaj Xlat letu kierowca firmowy w green talencie zarabiał 100 euro na miesiac a teraz?

Trala
@Stefan

Pewnie jesteś którąś z koordynatorek hehe

@Trala

Nie jestem żadnym (usunięte przez administratora)koordynatorem,,tylko tam pracowałem pod szklarnia,,kilka ładnych lat

mała mi

jakie 100 e za bycie kierowcą ?? to są jakieś bzdury. chyba na minusie 100 e miesiecznie. Nie wiem kto takie pierdoły pisze ale widze ze musicie miec problem z zatrudnianiem ludzi do pracy dlatego takie świetne opinie wystawiacie. Pozdr

@mała mi

Piałem że np 10 lat temu z tego co słyszałem kierowca zarabiał 100 euro tygodniowo,,a teraz jest lipa

@mała mi

ZROZUMCIE JEDNO DLA TAKICH AGENCJI MASZ BYC WYDAJNY(A) I PRZYNOSIC ZYSKI,,a jesli chcesz zarobic to owszem załatw sobie prywatne mieszkanko,samochód,wez się do roboty,zbieraj godzinki,,i wtedy idzie odłożyc,,a tak to przyjeżdzają z myslią że kokosy zbiją pod szklarnią,,coś za coś

Starywyga

Witam wszystkich Pracowałem w tej firmie 7 sezonów zaczynając w 2010 roku Pamiętam czasy gdy na szklarni był Łolik i Arjian Nigdy nie miałem problemów z biurem czy z jakimiś dziwnymi karami ,nawet gdy miałem stłuczke z mojej winy , nie miałem z tego powodu wyciaganych konsekwencji Mieszkałem w różnych miejscach ,są lepsze i gorsze domki Kiedyś za to ,że jeździłem jako kierowca miałem 100€ do wypłaty Teraz zabierają za auto , co nie zmienia faktu ,że mamy kilometry do wykorzystania Osobiście podobała mi się praca na szklarni , I mam zamiar wrócić tam w przyszłym sezonie Pozdrawiam

Witam..Agencja Green talent to ludzie którzy nie chcą słyszeć prawdy...Mieszkając w okolicach Terneuzem pracowałem u niejakiego Belga Filipa ..To jest chory człowiek. .Ludzie przez niego płaczą. ..A to wszystko napędza nie jaka Polka Paulina.....której on ufa ...Jedno wielkie zakłamanie. .Nie jedzie tak...To jest chory zakład pracy.

milusia
@anonymous

hahah ta Paulinka to niezłe ziółko ... tu niby taka miła a tak naprawde to by ci siekiere w plecy wbiła , zero szacunku dla pracownka od niej !!!!

Piter
@anonymous

Zgadza się,znam Filipa i Pauline osobiscie, bardzo(usunięte przez administratora)ludzie

Ni3pokorny

GreenTalent Firma nie jest zła. Jedyne co źle robi to zatrudnia nieodpowiednich ludzi na nieodpowiednie stanowiska bo koordynatorka Angelika powinna już dawno nie pracować w tej firmie a jeżeli już pracować to na innym stanowisku. Niech bierze nóż w ręce idzie na szklarnie bo do koordynowania ludzkimi się nie nadaje. Udaje grzeczną słodzi ale tylko jak dostanie opier¥£l od kogoś bo jeżeli coś trzeba pomóc to jej nie ma.

Agencję Green Talent polecam w stu procentach. Nigdy nie było problemów z wypłatą . Kontakt z koordynatorem bez problemu. W moim przypadku koordynatorka Angelika , zawsze pomoże jesli ma się problem . Wiadomo , jesli ktoś przyjeżdża na wakacje a nie do pracy wystawia negatywny komentarza na agencję .

Zapamiętasz mnie.

Chyba, że ktoś lize (usunięte przez administratora) tej całej paniusi to kontakt ma. Ostatnio wynajęla busa pracownikowi który miał wypadek i jak powiedziała bo za długo jest już na chorobowym. Dla mnie jest po prostu powinna ona robić jakimi zwykły pracownik to może by miała poukładane w głowie

To teraz dojebałes do pieca z agencjon. (usunięte przez administratora) jak nic.

Xd

Wypłata może i na czas. Ale robisz za grosze z każdej strony zabiorą

@Kasia

Jeśli ktoś przyjeżdża na "wakacje " to potem wstawia takie opinie jak wasze. Bo pewnie agencja już miała dość uzerania się z Polską patologią i podziękowali za wspolprace. Ja też mam żal do green talent że zamiast odrazu takich wyrzucać to trzymają ich i pomagają a normalni ludzie na domkach muszą takich znosić. A patologia i tak w koncu napisze opinie bo tylko tyle potrafią

@Adam

Słucham?? Na wakacje? Nie uważam się jak to nazwałes"Polska patologia"uwazam, że właśnie ludzie tacy jak ty, co liczą (usunięte przez administratora) każdej Kordynatorce to może i zarabiają pieniądze. Ja wolę jednak nie lizać (usunięte przez administratora) no i (usunięte przez administratora) za chorobę. Także pozdrawiam Panią Andżelike środkowym palcem

@Zapamiętasz mnie.

Chyba Cię troszkę poniosło, ja nie mam problemów ponieważ zawsze jestem w pracy nie mam problemów typu w weekend się napilem spadlem że schodów teraz mnie trzeba po szpitalach wozić bo to wina greentalent oczywiście nie moja bo przecież był weekend można sie nachac albo nie chce mi się iść do pracy to niby choruje, być może jesteś jednym z takich przypadków to sorry ale tu przyjeżdża się pracować A jeśli ktoś tego nie rozumie to już nie moja sprawa. Ja też nikomu się podlizywac nie musze. Tak jak jestem w porządku nie stwarzam problemów tak biuro jest dla mnie w porządku. Ludzie ogarnijcie się większość złych opini to właśnie od patologi która green talent wyrzucilo. Jeśli tak nie jest to niech Ci wszyscy napiszą swoje imiona i nazwiska a nie nicki. GreenTalent jakoś jeszcze w TV nie ma.

@Adam

Dokładnie tak jak piszesz te opinie wystawia patologia , która została wyrzycona albo myśli , ze przyjedzie i pieniądze będą mu spadać z nieba. Jeśli jesteście tacy odważni to proszę zadzwonic i osobiscie powiedziec w twarz komuś co sie do niego ma. Wystawiają negatywne komentarze i myślą , że są fajni. Nie chcoalo sie pracować to welcome Poland , proste.

Zapamiętasz mnie.

Nie wiem czy nie chciało mi się pracować. Mobbingu przez Panią Elżbietę również nie było? Patologia nie sądzę bo nie piłam, byłam zawsze w pracy. A to że wyszłam z sortownii przez mobbing to też jest nie prawda. Szkoda, tylko że to ja zdegradowali a nie mnie :)

A K Sz
@Xd

To idź do innej firmy może zarobisz więcej. Powodzenia

Turas

Jak to pewnie ty z czerwonym ryjem

@Zapamiętasz mnie.

Zamiast lizania d...zacznij lizać znaczki na poczcie. Praca w sam raz dla takiego,,inteligena".

nigdy więcej

istna bzdura że solidna firma może 3 -4 lata temu to sie zgodze ale teraz dno

Aga

Hahahha , Hotel dla 40 osob z jedna kuchnią ,pokojem 3 na 2 też polecasz ?????Tak sie nie da zyć....????

Joanna

Ta opinia to chyba jest wystawiona przez pracownika biura nie spotkalam sie z osobami ktore mialyby pozytywna opinie na tych zlodziei

Joanna

Na temat Green talent nie bede za duzo sie wypowiadać po prostu banda zlodziei nie polecam tej agencji Moje sugestie dla Green Talent: Po prosru nie polecam nikomu tej agencji pracowalam 3 miesiace tam oszusci i zlodzieje pod kazdym kątem jedynie co mozna zrobic to zglosic to odpowiednich instytucji ja to zrobilam i czekam na final Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Agencja niech sie uczciwie i sumiennie rozliczy z oszukanymi ludzmi

jula

tak greentalent to paniusie które gorsze od kapo nadgodziny nie ma w solarisach i po zjezdzie do polski nie wypłacają urlopowe też nie wypłacają walimy nadgodziny ale one idą do kieszeni panienkom z biura tygodniowo robisz człowieku 56 godzin a tygodniówka 269euro niewolnictwo rządzi polka Anna żona Patryka właściciela no a przy niej jej koleżaneczki lubicie robić na kogoś i być niewolnikiem to greentalent sie nadaje

@jula

Masz jakies dowody na nich.? Może warto abyśmy wszyscy się spełni i do prawnika

mam i to wtrazne

@anonymous

Skontaktuj się ze mną mailu. Piona_za_chamstwo@interia.pl.

Doresc sa luam legatura

@jula

Tak to fakt powinny wracać do Polski i jajami chandlować

Jola

Witam :) Może to nie opinia a pytania gdzie mieszczą się mieszkania green talent czy są hotele pracownicze czy domki ?

@Jola

To są bungale mieszka tam najgorsza patologia płacisz prawie 100 euro a mieszkasz jak name linie odpuść ta firmę mogę polecić coś lepszego

@Jola

Albo swiniarnie,śmierdzi tam ze wyjść sie nie da.mają jeszcze przerobione baraki na mieszkania,po 4 os na pokoj

@anonymous

Ajaką polecisz firme? Jakie biuro?

@anonymous

A dla pary maja pokoje?zapewniają?

@Mela

Może i zapewniają ale warunki są masakryczne, a i uważaj ja salaris.najlepiej zrób zdjęcia pokoju po później dostaniesz karę nie wiadomo za co:)

Zyta

Tak to poleć

Kary za co

@Xxxx

A wjakiej miejscowosc te pokoje?to hotel?

Yhs
@anonymous

Podkreślam 100e tygodniowo ????

Hotele są ale burdele jest nie zły. Nie POLECAM

@Kasia

Co masz na mysli?burdel...

@Mela

W melinie. Pani przez telefon nazwała to pensjonatem haha

Boxer

Najgorsze biuro w holandi.Noclegi mają na wsiach zabitymi deskami.Smród 10 metrow od domu obora konie krowy świnie smród bród muchy komary karaluchy.Kupa ćpunów pijaków i zboczeńców.Nie wypłacalni trzeba upominać się o pieniądze bo kradną księgowe biorą do własnej kieszeni i mają na fryzjera paznokcie i ubrania.2 tyg pracujesz 2 siedzisz w domu.Wakacyjnych niema drą kase na kazdym kroku.domy są przepełnione ludzmi.Zimna woda grzyb zasrane brudne mterace.Przyjezdzasz na domek okazuje sie że ani prześcieradła niema tylko czeka na Ciebie brudny smierdzący moczem materac.Zapchany zlew i śmieci .W lodowkach (usunięte przez administratora) i smród.Przyjezdzasz i musisz sprzątać bo biuro ma (usunięte przez administratora) w Ciebie.Kordynatorki patrycja i ta magda tylko sie ładnie uśmiechają i liczą twoje pieniążki i dzielą się nimi .Zmyślone korekty niepoprawne ciegle robią na ich korzyść.Myślałem że przyjade pracować a zostałem z niczym.Jeżeli przyjechałeś pracować i zarabiać na dalsze swoje życie i myslisz o przyszłości wybij sobie z głowy te biuro.

Młody

Biuro jak biuro. Ale ten nie ogar na hotelu w Ossendrechcie jestem tu od dziś normalnie masakra.

@Młody

To jeszcze nie wszystko co tu się odpierdala, walą drzwiami pała papierowy trawe piją drą ryja. I my tu płacimy takie same pieniądze jak inni na domkach. To się w głowie nie mieści.

Luucijfer
@Adam

Niestety zdazaja sie ludzie którzy naduzywaja alkocholu tudiez innych srodków. Tacy jednak wykroszaja sie w krotkim czasie.Nie sa zainteresowani praca i blokuja tylko miejsce tym,ktorym na tej pracy zalezy. Jednak dorosli ludzie powinni brac odpowiedzialnosc za swoje uczynki. Wielu z nich jest jednak tylko pelnoletnia,bo do doroslosci to im daleko. Niedorzeczne jest oczekiwac od jakiegokolwiek biura zeby nianczyla takich ludzi. Daja oni ogolny zly obraz tego jacy potrafia byc Polacy za granica. Nie maja zazwyczaj zadnych kwalifikacji,za to wygorowane oczekiwania.Na szczescie nie wszyscy sa tacy.Ci pierwsi sa jedynie halasliwi i dlatego rzucaja sie w oczy. Ludzie ktorym zalezy na pracy,wiedza ze trzeba dlugo i ciezko pracowac zeby do czegos dojsc. W dzisiejszych czasach jednak kazdy flustrat moze obrzucac blotem kazdego kogo zechce.Najczesciej oczywiscie anonimowo. Przydaly by sie jakies rzetelne opinie ktore moga pomoc innym a nie tylko wylewanie pomyj. Wiecej odpowiedzialnosci za swoje zycie!

A KSz

Jestem pracownikiem tej firmy i Ci co piszą bzdury na temat firmy są w błędzie. Zawsze są pieniądze na czas koordynator, y w porządku są. A na hotelu w Ossendrecht sprząta się po sobie a nie zostawia (usunięte przez administratora) i idzie się. Ludzie ogarnijcie się co piszecie bo te złe opinie to nie świadczą o firmie tylko o was jacy jestescie

Zostaw merytoryczną opinię o Green Talent - Steenberg

• Jak się pracuje w Green Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Green Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Talent