Opinie o Green Talent w Steenberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Green Talent. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Talent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Talent w Steenberg

jula

tak greentalent to paniusie które gorsze od kapo nadgodziny nie ma w solarisach i po zjezdzie do polski nie wypłacają urlopowe też nie wypłacają walimy nadgodziny ale one idą do kieszeni panienkom z biura tygodniowo robisz człowieku 56 godzin a tygodniówka 269euro niewolnictwo rządzi polka Anna żona Patryka właściciela no a przy niej jej koleżaneczki lubicie robić na kogoś i być niewolnikiem to greentalent sie nadaje

@jula

Masz jakies dowody na nich.? Może warto abyśmy wszyscy się spełni i do prawnika

mam i to wtrazne

@anonymous

Skontaktuj się ze mną mailu. Piona_za_chamstwo@interia.pl.

Doresc sa luam legatura

@jula

Tak to fakt powinny wracać do Polski i jajami chandlować

Jola

Witam :) Może to nie opinia a pytania gdzie mieszczą się mieszkania green talent czy są hotele pracownicze czy domki ?

@Jola

To są bungale mieszka tam najgorsza patologia płacisz prawie 100 euro a mieszkasz jak name linie odpuść ta firmę mogę polecić coś lepszego

@Jola

Albo swiniarnie,śmierdzi tam ze wyjść sie nie da.mają jeszcze przerobione baraki na mieszkania,po 4 os na pokoj

@anonymous

Ajaką polecisz firme? Jakie biuro?

@anonymous

A dla pary maja pokoje?zapewniają?

@Mela

Może i zapewniają ale warunki są masakryczne, a i uważaj ja salaris.najlepiej zrób zdjęcia pokoju po później dostaniesz karę nie wiadomo za co:)

Tak to poleć

Kary za co

@Xxxx

A wjakiej miejscowosc te pokoje?to hotel?

Yhs
@anonymous

Podkreślam 100e tygodniowo ????

Hotele są ale burdele jest nie zły. Nie POLECAM

@Kasia

Co masz na mysli?burdel...

@Mela

W melinie. Pani przez telefon nazwała to pensjonatem haha

Boxer

Najgorsze biuro w holandi.Noclegi mają na wsiach zabitymi deskami.Smród 10 metrow od domu obora konie krowy świnie smród bród muchy komary karaluchy.Kupa ćpunów pijaków i zboczeńców.Nie wypłacalni trzeba upominać się o pieniądze bo kradną księgowe biorą do własnej kieszeni i mają na fryzjera paznokcie i ubrania.2 tyg pracujesz 2 siedzisz w domu.Wakacyjnych niema drą kase na kazdym kroku.domy są przepełnione ludzmi.Zimna woda grzyb zasrane brudne mterace.Przyjezdzasz na domek okazuje sie że ani prześcieradła niema tylko czeka na Ciebie brudny smierdzący moczem materac.Zapchany zlew i śmieci .W lodowkach (usunięte przez administratora) i smród.Przyjezdzasz i musisz sprzątać bo biuro ma (usunięte przez administratora) w Ciebie.Kordynatorki patrycja i ta magda tylko sie ładnie uśmiechają i liczą twoje pieniążki i dzielą się nimi .Zmyślone korekty niepoprawne ciegle robią na ich korzyść.Myślałem że przyjade pracować a zostałem z niczym.Jeżeli przyjechałeś pracować i zarabiać na dalsze swoje życie i myslisz o przyszłości wybij sobie z głowy te biuro.

Młody

Biuro jak biuro. Ale ten nie ogar na hotelu w Ossendrechcie jestem tu od dziś normalnie masakra.

@Młody

To jeszcze nie wszystko co tu się odpierdala, walą drzwiami pała papierowy trawe piją drą ryja. I my tu płacimy takie same pieniądze jak inni na domkach. To się w głowie nie mieści.

Luucijfer
@Adam

Niestety zdazaja sie ludzie którzy naduzywaja alkocholu tudiez innych srodków. Tacy jednak wykroszaja sie w krotkim czasie.Nie sa zainteresowani praca i blokuja tylko miejsce tym,ktorym na tej pracy zalezy. Jednak dorosli ludzie powinni brac odpowiedzialnosc za swoje uczynki. Wielu z nich jest jednak tylko pelnoletnia,bo do doroslosci to im daleko. Niedorzeczne jest oczekiwac od jakiegokolwiek biura zeby nianczyla takich ludzi. Daja oni ogolny zly obraz tego jacy potrafia byc Polacy za granica. Nie maja zazwyczaj zadnych kwalifikacji,za to wygorowane oczekiwania.Na szczescie nie wszyscy sa tacy.Ci pierwsi sa jedynie halasliwi i dlatego rzucaja sie w oczy. Ludzie ktorym zalezy na pracy,wiedza ze trzeba dlugo i ciezko pracowac zeby do czegos dojsc. W dzisiejszych czasach jednak kazdy flustrat moze obrzucac blotem kazdego kogo zechce.Najczesciej oczywiscie anonimowo. Przydaly by sie jakies rzetelne opinie ktore moga pomoc innym a nie tylko wylewanie pomyj. Wiecej odpowiedzialnosci za swoje zycie!

Czy kandydat na stanowisko Operator wózka widłowego bocznego - reachtruck w firmie Green Talent ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
A KSz

Jestem pracownikiem tej firmy i Ci co piszą bzdury na temat firmy są w błędzie. Zawsze są pieniądze na czas koordynator, y w porządku są. A na hotelu w Ossendrecht sprząta się po sobie a nie zostawia (usunięte przez administratora) i idzie się. Ludzie ogarnijcie się co piszecie bo te złe opinie to nie świadczą o firmie tylko o was jacy jestescie

Złodzieje

Nie polecam złodziejskiej firmy zdzierają kase jak tylko mogą.

tylkoja

może kiedyś było to biuro a teraz (usunięte przez administratora) co ściąga z ludzi haracz więcej zabierają niż ludzie zarabiają wielkie damy wyrwane z obory solarisy to jedna niewiadoma nadgodziny to temat tabu sami sobie piszemy i tylko tyle a biuro twierdzi że wypłacą zjeżdżasz do polski i nie ma kasy i jak im udowodni sie że są co to co piszemy hm Madzia to tylko zbywa uśmieszkami i obiecankami albo wcale nie odbierają telefonu odradzam grenntalent

Dziwi mnie fakt że na szklarniach nie ma płaconego szkodliwego. Leja chemię nie patrząc na ludzi. Nie trzymają się norm godzinowych jakie powinny być po oprysku, niestety greentalent na to nie reaguje ani nie rekompensuje. Człowiek daje z siebie wszystko ,a zawsze jest źle. Niestety ale ja też nie polecam

Betti.
@Ania

Leja chemię na głowy, to po pierwsze, a po drugie, nie pozwalają pic wody w szklarni oraz wyjść do toalety. Polaczek, betonowy Krzysiek, wyrwał mi buteleczkę wody z ręki, śmiejąc mi się w twarz, uwaga, temperatura w szklarni,65 stopni.

Me
@Betti.

Ja bym mu wyrwała a co to byliscie w Oswiecimiu?(usunięte przez administratora)...tak sobie wlasnie pizwalaja polaczki...wode ma zapewnic pracodawca a zwlaszcza prz takich temperaturach...

Betti.
@Me

Pracodawca holenderski wie, ze Polka przyjedzie do pracy i musi pracować jak niewolnik w szklarni, bez wody i wyjścia do toalety. Polak za Polakiem powinien być,w Holandii Polak dla Polaka wróg nr 1????

Ja również mam złe doświadczenia z tą agencją. Pracowałam na szklarni gdzie był stosowany mobbing wobec pracowników. I jeszcze ten właściciel agencji, Patrick Holender kierował wobec mojej osoby jakieś sprosne uwagi.Kiedy się zwirzyłam koleżanką z pracy, powiedziały że on taki już jest. Odradzam tą agencje, kiedy nagle musiałam wracać do domu nałożyli na mnie karę finansową. Od pracowników nie jest wymagane zaświadczeń o niekaralności, dlatego czułam się niebezpieczne w miejscu zakwaterowania jak i w pracy.

@Kasia

Zgłaszała Pani to gdzieś? U mnie w pracy też był mobbing

Betti553
@Kasia

To witam w klubie. Tam przyjeżdzają osoby karne, tez się bałam .

@@@

Mieszka ktoś w Sas van gent? Podzieli się ktoś opinia na temat pracy przy papryce w tych okolicach?

Kamil
@@@@

byłem tam na 4ever i krótko na vgt.obie koszmarne-uwazjcie na polaczków z betonu,tam to kompletne obozy pracy są,kontrol na każdym kroku i tylko tempo i tempo,tam nie znasz ani dnia ani godziny jak wylecisz...nie warto

xxxxx
@Kamil

w sumie na każdym zakładzie w green talencie tak jest . ludzie zastanówcie się dwa razy zanim tam pojedziecie .

@Kamil

a jak kamil na kapitelandzie pod klamliwa andzelika lepiej

Roxana
@Kamil

4evergreen Stenbergen- szklarnia cięcie papryki, czy toopendrajen. Nie polecam, zły szef , zła atmosfera, złe warunki pracy,

@Roxana

czyli ze co?mobbing jest tam?

Bezkitu
@anonymous

Chyba o 4evergreen kapitaland HvH chodziło. Dziwisz się Roksa? Skoro założyciel i właściciel biura to brat właściciela szklarni? Atmosfera nie fajna, to się zgodzę. Na Vlaardingen mieszkanka firmowe dalej są z tego co widzę. Szkoda mi tych ludzi co tam robią...

Aha
@Bezkitu

4evergreen ! Szczyt beszczelnosci pod kazdym wzgledem ! Pracodawczym oraz osobistym!

Aga

Oj ludzie piszcie o tym co waźne a nie pierdoły....

@Aga

No a to nie jest ważne, że agencja oszukuje. Ze ludzie zapieprzaja, a za chwilę zostają zwolnieni bez powodu? Mało? To ja zapraszam Panią do tej agencji to się Pani przekona

@Xxxx

Xxx jak oszukuja to trzeba odejsc z agencji jak za tydzien bym nie miala zaplacone albo by mi sie niezgadzalo to mowie i odchodzę a ludzie narzekają a pracują i nawet zjada do pl.to itak wracają tak sie składa źe tez pracuje przez biuro i pracowalam w roznych i wiem jak to wyglada...i obgaduja panie z biura wyzywaja poza oczy narzekaja na wyplaty a siedza lub zjada a za poł roku ladują u nich znowu...tylko dlaczego nikt sie nieujawnia jak tak go oszukali albo został pokrzywdzony...

@Aga

Xxx a jak biuro niema pracy to zwalniaja a niby zkad maja wziasć caly czas prace?...sama nazwa mowi to jest agencja pracy tymczasowej i pracy sezonowej...a pozatym niektorzy tak pracuja ze sie prosza o zwolnienie,obijsja sie wolno pracuja niestarannie i myśla ze szef tego niewidzi...a co do mieszkan to jak maja wygladac jak przyjezdza rózna elita polska gdzie mysli ze jedzie do raju nic nierobić tylko spać fo poludnia pić jarać itd...i lecą w ruch co jest pod reką dzwi rozbic to dzwi itd...mozna wszystko zrobic zniszczyc zdemolować bo to nie moje...i wcale sie niedziwie ze taka opinia o nas polakach...i duzo by pisac i yo co trzeba a nie pierdoły....konkrety

@Aga

No to ja zapraszam Panią do tego biura. Uważa Pani że wypłata jest po tygodniu?? Ja myślę że po 3. Skoro nie wie Pani jak wyglądało u mnie w pracy to dlaczego Pani mnie oskarża o to że kłamie.

@Aga

Zresztą to nie tylko moja opinia że są złodziejami.

JGT

Banda zlodzieji i oszustow , jedziesz zarobic siedzisz 4 tygodnie bo tyle kusisz czekac zeby cokolwiek Ci wyplacili po czym dostajesz 100 euro bo odciagaja za wszystko nawet (usunięte przez administratora) za telewizje ktorej nie masz . Biuro gdzie kazdy klamie a biuro .. Szkoda slow nikt nie odboera a jak odbierze to nic nie wie banda (usunięte przez administratora) . Pisze swoja opinie nie z nudow , a po to zeby przestrzegac przed nimi , chcesz to nie wierz i jedz , sam sie przekonasz .

Anty-flustrat
@JGT

Osoba która pisze taką opinię, powinna mieć odwagę cywilną i przedstawić się z imienia i nazwiska.

@Anty-flustrat

No własnie dokladnie tak....ale czy to prawde pisze skoro się ukrywa....samo za siebie mówi

Pracownik2010-2016

@Pracownica2016 Witam pracuję przez firmę greentalent już ładnych parę lat i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Co do warunków mieszkania się nie wypowiem bo można trafić na naprawdę ładne domki/mieszkania lub na takie jakie ty opisałaś. Co do pracy to czego ty się spodziewałaś jadąc do pracy SEZONOWEJ? Praca sezonowa głównie zależy od pogody więc jeśli trafi się tydzień z gorszą pogodą po prostu ma się mniej godzin(greentalent nie ma wpływu na pogodę w holandii. Czy się mylę?). "W szklarni było gorąco" No kurcze... Serio!? Nie wiem czy wiesz od czego są szklarnie ale one właśnie mają za zadanie utrzymać odpowiednią temperaturę w środku aby rośliny mogły się dobrze rozwijać. Dla twojej świadomości to nie ty jesteś najważniejsza na szklarni tylko rośliny. Jeśli to Ci nie odpowiada to po co w ogóle przyjechałaś do pracy sezonowej? Piszesz, że nie miałaś sił pracować po południu, a wcześniej wspominałaś coś o długach. No to dziewczyno zastanów się- Pieniądze czy czas wolny od pracy? No takie to trudne!? Nikt ci nie zapłaci za siedzenie i obijanie się. Powinnaś się cieszyć, że przerzucali Cię ze szklarni na chłodnie(pewnie chodziło ci o sortownię lub flowpack) bo wtedy przecież mogłaś wypracować więcej godzin. Dorobiłaś się przeziębienia - bardzo możliwe jeśli nie byłaś przygotowana na różne warunki pracy, nie tak ciężko zabierać ze sobą do pracy długie spodnie i bluzę. Grypa żołądkowa to chyba nie choroba, której można nabawić się poprzez zmianę temperatur więc ten wątek po prostu ominę. Z przełożonymi z biura można dogadać się bez problemu(ja przynajmniej potrafię) jeśli tylko okaże im się trochę szacunku i wyrozumiałości. Nie jesteś jedyna tylko jedna spośród paruset osób i nie oczekuj, że ktokolwiek będzie ci matkował. "siedź i zdychaj, do lekarza cię i tak nie zabierzemy" jestem pewien, że to zdanie uroiłaś sobie w głowie, zamiast komukolwiek z biura to zakomunikować w jakiś normalny sposób. "Już nic nie odpowiedziałam, zaśmiałam się jedynie do słuchawki, i rozłączyłam" no naprawdę dorosła postawa z twojej strony. Podsumowując wydaje mi się, że powinnaś być przygotowana na różne okoliczności, a ty po prostu wolisz wyżalić się anonimowo na tej stronie, obrzucić błotem i pomyjami kogo się tylko da i zapomnieć o sprawie. Zatrudnij się w zakładzie pogrzebowym- tam przynajmniej będziesz miała SZTYWNE godziny pracy i nie nabawisz się przeziębienia, co najwyżej grypy żołądkowej hehe ;) To by było na tyle. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

@Pracownik2010-2016

A cóź ty taki filozof z ciebie?niebądz taki za duźo mądry do przodu bo ci z tyłu braknie....zemsta powraca zapamietaj

Oszukani!!

Witam serdecznie jeśli ktoś z państwa został oszukany przez firmę grren talent proszę domnie pisać nie bac sie niebawem sprawa trafi do sądu szukamy świadków i ludzi oszukany trzeba położyć temu kres

@Oszukani!!

Mnie również Green talent oszukal

Xxxxx

Czy kogoś Green talent oszukalo? Chodzi głównie o jakieś kary nie wiadomo skąd i nie wiadomo za co, oprócz tego np zabierają ci za stłuczke 300 a w umowie jest 250.zrywaja z Tobą umowę bez podania przyczyny. Jeśli tak proszę o maila piona_za_chamstwo@interia.pl

NIEDLUGO BEDA W POLSKIEJ TELEWIZJI MAMY TAKIE DOWODY I CHETNYCH DO WYWIADU POCZATEK KONCA TEGO BIURA ....

basia
@anonymous

ja także mam dowody na ich (usunięte przez administratora) który mają i taki ludziom stwarzają

@anonymous

Kiedy będzie to w telewizji .

JGT
@anonymous

Rowniez jestem zdolny ich zglosic i duzo powiedziec na ich temat

Pablo
@anonymous

No ciekawe ile jestescie w stanie zrobic nietykalnym

basia
@anonymous

też mam dowody i to nagrane

@basia

To ja chce to zobaczyc

@JGT

Ja również. Może w końcu zglosimy to

Xxx

Czy ktoś z Państwa miał może problemy z ta firma, jeśli tak proszę o kontakt sprawa nadaje się do radcy prawnego. Ale potrzebuje więcej osób

Zapamiętasz mnie.

Pracowałam w tej firmie od kwietnia. Hmm.. Dużo by tu mówić, koordynatorzy masakra wielka, nie można się dodzwonić tzn jak ty oczywiście masz problem, zamiast jechać z tobą do lekarza to tłumaczą przez telefon. Nie mozna chorować. Mają swoich ludzi i ich się trzymają. Ogólnie koordynatorka Andżelika to bezczelne głupie babsko, Wielka paniusia. Za to Iwona nigdy nic nie wie. Nie polecam. Człowiek psychikę nie wytrzymuje

@Betti, wyjechałaś do pracy za pośrednictwem green talent? Z tego co piszesz praca jest ciężka i wymagająca. Czy agencja zapewnia Ci kontakt z koordynatorem, który opiekuje się Tobą na miejscu i zajmuje Twoimi sprawami? Mogłabyś napisać, czy zakwaterowanie załatwiała Ci firma, czy leżało to w Twojej gestii? Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem zdrowotnym? Jesteś nim objęta, czy musisz wykupić je sama? Praca jest codziennie, czy możesz liczyć na jakieś wolne dni? Wyjazd jest tylko sezonowy, czy można liczyć na pracę przez cały rok?

Soplica
@Marta

kontakt z koordynatorem wcale nie taki prosty, zakwaterowanie zapewnione niestety pokoje po 4 osoby, nie wiem czy przerwe można nazwać "wolne dni".

Co zrobili?moze dołączę

Zostaw merytoryczną opinię o Green Talent - Steenberg

• Jak się pracuje w Green Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Green Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Talent