Opinie o Laudam w Roosendaal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laudam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laudam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laudam w Roosendaal

Andrzej Nowy wpis

Kiedy robicie przelewy ?? czy z momentem zaczecia pracy dopiero po miesiacu ?? czy danego dnia kazdego miesiaca niezaleznie od tego kiedy sie zaczelo pracowac ??

X Nowy wpis
@Andrzej

Co 4 tygodnie są Dochodzą w pierwszy wtorek miesiąca z reguły

Wiecie, czy Laudam udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Aga Nowy wpis

Czy ktos sie wybiera teraz tam do pracy??

Nina

Nazywam się Nina i jestem właścicielem, dyrektorem w firmie Laudam. Jak czytam opinie o moim kochanym Laudam-ie to serce mi się kraje. Jak czytam, jak brzydko się mówi o moich wspaniałych kolegach to płakać mi się chce! Przyjechałam do Holandii 30 lat temu, mieszkałam w karawanie na kempingu i zbierałam na czarno truskawki. Byłam wdzięczna za każdą pracę. Dziś ludzie przyjeżdżają na gotowe: do umeblowanych, ciepłych mieszkań, otrzymują prace i transport, skąd ta złość i niezadowolenie? Jeśli jesteś normalnym człowiekiem i chce ci się pracować, to jestem przekonana, że w firmie Laudam znajdziesz swoje miejsce. Jeśli chodzi o mieszkanie, to niestety trzeba je samemu sprzątać i trzeba to robić, co najmniej raz w tygodniu. Laudam to super fajna firma, serdecznie zapraszam.

@Nina

Pani ruszy (usunięte przez administratora) z za biurka i pojedzie zobaczyć co się dzieje na lokacjach .... Mieszkałem na kilku , Breda , Bergen op zoom i roosendalu . Przykra prawda zawsze boli ... Koordynatorów też powinna pani lepiej obserwować . Najwyższa pora ściągnąć różowe okulary .... I jeszcze jedno skoro pani na zbiorach robiła i mieszkała w kontenerze zna Pani to uczucie kiedy wracasz do domu po 10 h pracy i nie masz kompletnie nic po za łóżkiem .... Nie miłe uczucie prawda??????? Czemu stara babo gotujesz swoim rodaka taki los ?????????

Smiech na sali
@Nina

Pani Nino! Z całym szacunkiem ale wasze domki to istna patologia i wylęgarnia cpunow i alkoholikow. Domki sa po 450euro za miesiąc, a nie potraficie pomalować obrzyganej ściany, zaszczanych materacy. Przyjmujecie każdego nie sprawdzając tych domkow co się tam dzieje. Czasy sie zmieniły, a Pani jak robiła na czarno to najpewniej pracowała Pani u Holendra i u niego mieszkała - tak bylo 30lat temu.

Kkkk
@Nina

Nie jestem żadna rodzina ani znajomym . Mówię po sobie. Naprawdę ta Pani mówi sama prawda. Jeśli ktoś jest normalny w laudamie znajdzie miejsce. Normalne biuro. Wszystko idzie załatwić. Nie żałuję że tam pracowałem . Pracowałem na wózku. Miałem wypłaty po 1850 e za 170 godzin . Polecam ogarniętym.

Psk
@Nina

Kiedyś tam pracowałem. Nie wiem jak jest obecnie a byłem w dwóch agencjach i laudam był na prawdę ok. Są tylko dwie kwestie. 1) Jeśli nie jesteś oderwany dopiero co od (usunięte przez administratora)mamy i nauczony pracy bądź chcesz pracować to zwyczajnie będziesz zarabiać. 2) jeśli lubisz czystość to będziesz sprzątał/a bo tak zwyczajnie trzeba i inni zapewne też będą. W laudamie zwiedziłem kilka miejscowości i domków. Większość ok. Na jednym fakt mała recydywa na drugim brak sprzątania i trochę syfu. Samemu też trzeba działać naprowadzać czasami na odpowiedni tor i działanie. W 90% procentach jednak było ok. Ważni są ludzie oczywiście . Ja osobiście wolałem mieszkać że starszymi. Normalne podejście do zycia co trzeba zrobić to trzeba. Jeśli coś jest nie tak naprowadza kulturalnie. A jesli laudam troszczy się o swoje opinie to polecam przebadanie opinii bezpsr dnio u pracownika o wyciągnięcie wnioskow. Ogólnie wygląda to tak że agencja jest na prawdę ok pod względem finansowym pracy Negatywne komentarze mogą się pojawiać ze względu na 1) współlokatorów ( laudam powinien badać pojedyncze przypadki i definitywnie odrzucać takie osoby jeśli chodzi o zachowanie stosunek do lokatorów, najmniejsza uwagę ? 2) godziny - czasami nie wyjdzie żeby zapewnić wystarczająca ilość godzin pracowitym ludziom więc może warto pomyśleć o zwolnienie z opłat z mieszkania . Nie ma godzin nie ma ma pozytywnego komentarza ;) Ogólnie laudam nie jest zła agencja Jeśli bym jechał do Holandii to zapewne z tą agencja. Negatywy zawsze będą częściej niż pozytywy. W Polsce też . Jeśli ktoś jest zadowolony z pracy to z reguły nic nie pisze. Jeśli ktoś chce się poskarzyc to napiszę negatywny. Miejcie chęci do pracy i cel. Do idiotów badźcie nautralni. Zarobicie i wrócicie. Może nawet poznacie miłość życia . Kilka przypadków poznałem i wiodą szczęśliwe życie

pwerker
@Nina

To jest totalna ściema co ta pseudo Nina wypisuje, Tak na prawdę to zmyslona postać żeby (usunięte przez administratora) klientów OTTOWorkforce,greentalent,goodmorning i focus oraz kilka innych biur pracy, to tylko przykrywka żeby oszukać pracownnników

Ilona
@Nina

Chyba nie do końca umeblowanych. Przyjechaliśmy z partnerem do was w pokoju jest tylko komoda

Aplikowałeś do firmy Laudam? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Order Picker w AH, wiele lokalizacji
Carrière
(2060 opinii)
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
Damian

Mam pytanie co do zarobków. Ile wychodzi dla faceta miesięcznie na rękę?

Tak motywuje :) Pani zarządzająca firmą otwarcie mówi że jak by mogła to by wszystkich (usunięte przez administratora) gdy człowiek walczy o swoje . Aż chce się pracować.

Paulina
@Anonim

przecież to co piszesz nie do pomyślenia jest gdy jest rynek pracownika, ktoś sobie pozwala na mówienie tak do siebie? nikt nie zwróci wprost tej pani uwagi, nie ma w firmie żadnego kozaka? ;)

xddd

To jakaś kpina co tam się dzieje, nie ogarnięta firma...przez 2 miesiące zarobiłem 5000 tys zł...W Polsce więcej się zarobi

Rori
@xddd

Widzisz komentarze innych ludzi , piszą że syf nie agencja. To po było jechać ?

Tomasz

Bezsensowna praca na telefon , warunki masakra , brak kompetencji ze strony P.Piotra był rażący . Brak pracy , dają zarabiać marne grosze . (usunięte przez administratora)

Lukas

Ja powiem krótko - kto chce pracowac ten wyjdzie na swoje. Domek trafil mi sie spoko, wiadomo, nie byl to hotel 5 gwiazdkowy ale mieszkalem z bratem w jedym pokoju, dbalismy o porzadek. Z lokatorami mielismy dogadane ze co weekend inna para ogarnia lazienke i kuchnie. plus za internet dostepny na calym domku. Teraz rodzina potrzebuje mnie w Polce ale w przyszlym roku planuje wrocic do Laudam.

Eivor

Laudam to najgorsza agencja w jakiej byłem ... Brak kompetencji ze strony pracowników jest wręcz rażący . Kumoterstwo ,(usunięte przez administratora), hamstwo , brak szacunku do człowieka . Jedyne z czym tą agencja mi się kojarzy . Ale drogie Panie łatwo o awans (dziewczyna syna jednego z prezesów była wielka kierowniczka na HoolandCrop) wstydź się awans za (usunięte przez administratora)bo mądrości w tobie za grosz ....

Jakie są warunki zatrudnienia w Laudam?

Justyna

Poczytaj komentarze to wszystko będziesz wiedział ????

Potyrala Magda

Bylam krutko w Rosendalu i praca byla dobra. palcili dobrze ale mosialam wyjechac bo wzilismy slub w Polsce. Polecam te firme. Pozdrawiam wszystkim znajomych z Laudamu.

Jprd
@Potyrala Magda

Patrząc na sposób w jaki się wypowiadasz .... Nie obrażając świadczy to troszkę o tobie . Ocaly szkopół polega na tym im pracownik głupszy i prosty jak ty tym lepszy . Przecież nie mądry człowiek nie ma nic do powiedzenia ???????? SORY ????????????????

Ivi

Szkoda czasu na tą agencje , nic się nie zgadza z informacjami podanymi podczas rekrutacji . Domki zajechane strasznie , większość pracowników to alkoholicy i ćpuny co za tym idzie nigdy nie ma spokoju wiecznie coś . Kradną nawet jedzenie z domowych lodówek . Próba kontaktu z koordynatorem skończył się fiaskiem ... Czasem była reakcja SMS .... Kpina

@Ivi

Pracowałem dla Laudam i mieszkałem w domku. Trudno wymagać, żeby firma wychowywała ludzi i pilnowała co kto robi i jak się zachowuje po pracy. Reagują w ostrych wypadkach, można poprosić o zmianę domku lub dogadać się z lokatorami. Do pracy przyjeżdżają ludzie z różnych środowisk i trzeba jak wszędzie dogadywać się. Ja sobie chwaliłem pracę.

Justyna
@Marek

Czytaj ze zrozumieniem kolego .... Widzisz co Pani napisała że próby kontaktu z koordynatorem były podjęte ale nie stety nie doszły do skutku ???? czy ja coś nie zrozumiałam ????

Jarek

Bezsensowna ciężka praca na tel za 6-7€ za 1h . Zero organizacji osób pracujących w biurze . P.Tomasz to zwykly wsiowy cwaniaczek do tego z poważnym problemem alkoholowym, który często gęsto odbija się na pracownikach . Przestrzegam strasznie przed tą agencja to zwykli wyzyskiwacze ... Szkoda czasu i nerwowo bo o zarobku też można zapomnieć .

AgA

Pracowałam u nich jakis czas temu . Nie wspominam dobrze .... Lokacje okropnie zaniedbane nie wyposażone . Samochód dostaniesz ale zbierasz ludzi i nie płacą ci za to ani grosza , gdzie często sama zbiórka to dobre 40 minut . Ogólnie nie polecam .

Rita

Mieszkałam w Bergen op zoom , warunki i towarzystwo jedna wielka patologia . Właściwie nic o czym mnie informowano ,przed przyjęciem się do pracy kompletnie się nie zgadzało . Zarobki na poziomie 7€ za godzinę . Zbieranie i wożenie ludzi to nie porozumienie ponieważ poświęcasz swój czas ale niestety nikt za to nie płaci .

Łukasz

Właśnie przez takie agencje jak wy normalny człowiek nigdy nie przyjedzie pracowac . Rekrutacja przez tel , jedyne co mnie powiedziano to że będą to lekkie pracę produkcyjne wraz z kwaterunkiem w którym jak mnie zapewniano jest wszystko wyposażone . Po przyjeździe na domek po za dwoma zalanymi paskudnymi brudnymi materacami na metalowej pryczy nie było nic . Dwa tygodnie dzwoniłem prosiłem o kołdrę i poduszkę. Aż w końcu przywieziono mi tylko kołdrę. Kontakt z koordynatorem właściwie żaden. Codziennie dzwonili czy idę do pracy czy nie , natomiast nic co masz do powiedzenia nikogo nie obchodzi. a jedyne co potrafią powiedzieć to proszę o kontakt z koordynatorem . Płaciłem za tą norę 100 € tygodniowo a drogie tylko dawało Państwo . Doba hotelowa kosztuje 25-30€ w 1000 razy lepszych warunkach (tv meble, łóżko ) niż ich domki . Bezsensowna praca na tel zadzwonią ci 2 h przed startem pracy i masz iść . Co jest równo znaczne z tym że nie masz w ogule życia , nigdzie nie wyjdziesz nie pojedziesz bo może zadzwonią . Co do pieniążków też słabo po odliczeniu wszystkich śmiesznych kosztów często wyssanych z palca wychodzi że pracujesz za 6-7 € na h . Z całego serca nie polecam i proponuje omijać szerokim łukiem .

Tomasz

Pracowałem u nich 4 miesiące . Trafiłem na domek w miejscowosci Hoogerheide .... W domu 8 chłopa .... Na dole mieszkało dwóch starych zaćpanych alkoholików (jeden z typów czół się jak ojciec chrzestny hacjendy) . Domek i warunki dramat .... Stół w jadalni był 4 osobowy wiecznie na nim polane posypane i skręcone . Nie było możliwości funkcjonować tam normalnie ciągła libacja i smród alkoholu , papierosów i THC . Brak jakiego kolwiek kontaktu z koordynatorem , po trzech tygodniach udało mi się wyprosić przeniesienie .... Było troszkę lepiej co prawda towarzystwo mieszane wiekowo ale dało się znieść . Problemem był pewna starsza Pani która brała prysznic tylko w sobotę ... Nos wykręcało już we wtorek ,na szczęście wyjechała po 2 tygodniach . Pozdrawiam cudowna Panią Halinke.

Kinga

Pracowałam na sezon wakacyjny z chłopakiem . Kpina , skandal i śmiech na sali .... Domki o ile w ogule można tak to nazwać .... Chlewik czasem jest czystszy i ładniejszy . Trafiliśmy na domek w Roosendalu .Domek 5 osobowy (dwie pary i jeden chłopak ) Tragedia , brak ciepłej wody , materace , meble , ściany , podloga ....brudne poplamione okropne wręcz ... Kontakt z koordynatorem właściwie żaden .... Dwa tygodnie czekaliśmy na sofie .

Wojtek

Pracowałem jakiś czas temu i wszystko było proste i przejrzyste. Pracujesz, dostajesz kasę na czas, umowa, transport do i z pracy, kontakt z biurem itd. - wszystko OK. Domki nie luksusowe ale było TV, lodówka, Wi-fi, pokój 2 osobowy, łazienka itd. - wszystko co trzeba i przyzwoicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Laudam - Roosendaal

• Jak się pracuje w Laudam?

Zobacz opinie na temat firmy Laudam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laudam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laudam