Opinie o Green Talent w Steenberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Green Talent. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Talent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Talent w Steenberg

Jaka jest kultura pracy w Green Talent?

Agnieszka

Pracowałem w uprawie papryki zarówno w Sint-Annaland jak i w Steenbergen i w obu miejscach atmosfera pracy była na najwyższym poziomie. Jeśli jesteś początkujący, zawsze znajdą się ludzie, którzy chętnie Ci pomogą i udzielą dodatkowych wyjaśnień. Na początku mieliśmy pewne problemy w naszym domu (przecieki), ale zostały one rozwiązane w ciągu 3 dni. Z biura również chętnie służą pomocą. Myślę, że to również w dużej mierze zależy od własnego nastawienia...

Asia Dulnikiewicz

Polecam to biuro. Kazdy może znaleźć odpowiednie zajęcie. Kontakt z biura na bieżąco. Panie pomocne w załatwieniu każdego problemu. Dodatkowe kilometry dla jeżdżących samochodem.( duzy atut w takim kraju). Wyplaty na czas. W pracy dobra atmosfera. Polecam.spróbować każdemu.

Odradzam każdemu tą agencje pracy, jeżeli chcecie cokolwiek zarobić. (usunięte przez administratora) ludzi z wypłat. Tygodniówki, które nam przychodziły to był jakiś żart. Za 5 dni pracy po 8 godzin przychodziło nam 220-240 euro!. My tam zostaliśmy 3 tygodnie i od razu uciekliśmy. NIE POLECAM.

jkkl;jkl;j
@Karolina

przy stawce minimalnej kwoty zgadzają się jak najbardziej za 40h, teraz pewnie +20 euro netto więcej po "podwyżce" od stycznia 2023,

Olga
@jkkl;jkl;j

Podwyżce? A gdzie szukać potwierdzenia, że właśnie na taką kwotę została ona przydzielona? Czyli reasumując jak z kasą się wychodzi?

Czesc , czy ktos w marcu wybiera sie na scinke papryki? Fajnie byloby kogos szybciej poznac, zawsze to razniej ;) zostawiam email - smartam1@wp.pl

Czy kandydat na stanowisko Operator wózka widłowego bocznego - reachtruck w firmie Green Talent ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Daro

Dzień dobry wszystkim chce wyjechać do pracy z narzeczoną ale jak tak czytam to niewiem co myśleć . Może ktoś powiedzieć więcej na temat jak Teraz się pracuje ?

Jak jest z pracą przy kwiatach, jakie wynagrodzenia tygodniowe wychodzą i jak jest tam z pracą ?

Ela

Czy pracuje ktoś na kwiatach? i może powiedzieć jak ogólnie wygląda praca ? zakwaterowanie ?

@Ela

Hej ,ja pracowałam na kwiatach w tamtym roku ,Praca moim zdaniem lekka sortowanie, czyszczenie sadzonek doniczkowych ,zakwaterowanie Ok .Pozdrawiam

Nowa
@Marta

Witam. Wybieram się właśnie do tej pracy. Napiszę mi pani coś więcej? Jak wygląda zakwaterowanie i td

@Nowa

Jeśli chodzi o zakwaterowanie to mieszkałyśmy w hotelu na jednym piętrze same dziewczyny które pracowały na kwiatkach ale wiem też że dziewczyny mieszkają też na domkach. Moim.zdaniem bo miałam okazję mieszkać i I w domku i na hotelu mieszkania są naprawdę w porządku. Jeśli chodzi o pracę sortowanie i czyszczenie kwiatków, przygotowywanie ich na sprzedaż .Każdy ma inne oczekiwania i podejście do pracy. Najlepiej słuchać poleceń i wykonywać to jak najlepiej..Powodzenia

Stefan
@Marta

Dzięki za info bo bardzo mi pomogłaś swoją opinią. Napisałabyś jeszcze ile można było zarobić? Bo rozumiem że praca nie bardzo ciężka i wymagająca ale chociaż płaca za nią dobrze?

grey
@Stefan

Płacą dobrze, nie będziesz narzekał

Ola
@grey

A mogę wiedzieć ile wychodzi przykładowo za tydzień pracy po odliczeniu kosztów związanych z kwaterą i td. Boję się że znów trafię tam gdzie nie trzeba.

Xxx
@Ola

Ok 200e na więcej nie licz

Ktos
@Ela

Nie polecam, zealniaja ludzi, (usunięte przez administratora) w pracy krzyki i popędzenie.

Mala
@Ela

Bardzo pszyjemna super praca w dodatku muzyczna polecam z całego serca

Xxx

Nie wie ktoś czy może do kwiatów w Molenschot przyjmują też mężczyzn ???

Mściwy gość

Cześć, nie polecam biura nikomu szkoda czasu ja straciłem 6 lat. Ogólnie będzie toczona sprawa w sądzie przeciwko nim, jest nas czwórka mamy pełno dowodów wiadomości email, rozmowy telefoniczne codzienny mobbing wyzywanie, zastraszanie, szantaże poganianie przez brygadzistów wszystko dyktafon "macie kurw** robić szybciej bo wszyscy do polski wrucicie" itp. Itd. Brygadziści współpracuja z biurem niewygodnych ludzi szybko się pozbędą wszystko jedna (usunięte przez administratora) biuro i szklanie jeden właściciel wiele takich sytuacji widziałem przez 6 lat, więc szukam osób które zostały również źle potraktowane przez GreenTalent im nas więcej tym lepiej. Kontakt SMS what's up 0657910340

Beti
@Mściwy gość

Pracuj 5 lat i nie narzekam na Greet talent Zawsze pomagają ludziom Ola Wioleta i Ania można na nich liczyć Tak samo brygadzisci Ilona Piotr i Wojtek

Temida
@Mściwy gość

A to chyba zapomniałeś dodać Łukaszu, że wywalili Cie za groźby karalne pod adresem innego pracownika. Twoim hobby było codzienne (usunięte przez administratora) innych. No bo jak się ma 6 lat doświadczenia to Ci się wydaje że można innych bezkarnie gnębić i grozić. A niewygodni ludzie to wiecznie pracownik z manią prześladowczą i 2 starsze Panie które 50% czasu spędzają na chorobowym. Jest mocna ekipa. Powodzenia.

@Mściwy gość

nie jestem i nie byłem pracownikiem ale jeśli było tak źle jak piszesz to po diabła siedziałeś tam 6 lat ?

Ja i ty
@Temida

Ideologia niewolniczej Holandii, czy wiecie że Holandia jako ostatni kraj zdelegalizowała niewolnictwo? Pracować puki dajesz radę, a jak już coś się dzieje co twojego WŁADCĘ będzie kosztować zaangażowanie, pieniążki i brak rąk do pracy przestajesz być potrzeby.

Pako

To jesteś (usunięte przez administratora) jak jest taka lipa a robiłeś 6-lat

@Mściwy gość

Może nie znam tej firmy dobrze,ale twój komentarz jest trochę zaskakujący.Zapyta ktoś dlaczego,otóż skoro firma jest taka kiepska to co robiłeś w niej 6 lat.Ja po 2 tygodniach miałbym obraz sytuacji a tobie zajęło to aż 6 lat,litości.Mam jako takie doświadczenie jeśli chodzi o agencje,śmiem twierdzić że to ludzie tworzą na zakładach pracy przyjazną lub kiepską atmosferę.To samo tyczy się lokacji,jeśli natomiast mieszkasz z ćpunami,alkoholikami,złodziejami nie należy obwiniać o to agencji tylko zgłaszać problem.Znam takich i też potrafią napisać bzdury z żalu tak naprawdę do siebie.Pozdrawiam

Andrzej Świtacz
@Andrzej

Nie polecam tej firmy ze względu na kiepskie wynagrodzenie 208 euro za 37 godzin pracy.Pracowałem na pakowaniu papryki niedaleko miasta Roosendal.Firma w której pracowałem normalnie traktowała pracowników,włącznie z Paniami z agencji,lokum spoko. Co kuje w oczy to tylko zarobki.Pozdrawiam Panią Wiolettę zawsze była pomocna pomimo że pracowałem tam 2 tygodnie nie spotkało mnie żadne rozczarowanie oprucz kiepskiego wynagrodzenia.

Karhuh
@Mściwy gość

Nie polecam agencji, traktują ludzi jak śmieci, gdy chłopak poszedł zapytać czy jest możliwość zmiany stanowiska wyrzucili nas z pracy za nic ???????? tydzień czekałam na wynagrodzenie do dziś nie zobaczyłam wynagrodzenia na koncie bankowym po czym gdy zadzwoniłam do agencji pani powiedziała ze nie wypłacą mi wynagrodzenia ponieważ na solarisie jestem na minusie 32€ śmiechu warte. Przyjechaliśmy do pracy w czwartek w agencji zapewniali ze w wtorek pójdziemy już do pracy , wyszło jednak ze 3tygodnie siedzieliśmy na (usunięte przez administratora) bez pracy agencja mówiła ze wypłacą nam po 200€ na osobę ponieważ z przyczyn nie naszych nie poszliśmy od razu do pracy miała to być nasza rekompensata lecz do dziś nie wypłacili nam tego po czym gdy dzwoniliśmy do agencji powiedzieli nam ze nam tego nie wypłacą???????? Totalna żenada. (usunięte przez administratora) nic więcej ….

Łukasz
@Temida

Widzę że nie znasz prawdy, ''wywalili" mnie za grożenie NOŻEM! co nigdy nie miało miejsca powód z palca wyssany a dlaczego dlatego że miałem stała umowę i z byle powodu nie mogli mnie zwolnić natychmiastowo, podszkol się na temat prawa pracy w Holandii droga koleżanko. To jest właśnie greentalent. Pozdrawiam

@Mściwy gość

Masz całkowitą rację, ludzie którzy tam pracują, (o ile w ogóle, można to nazwać pracą, raczej nie) w ogóle nie znają się na tej robocie.

@Beti

,,,?
@Mściwy gość

Tak tylko zapytam? Przez 6 lat tolerował i przyglądał się Pan jak biuro źle traktuje pracowników tymczasowych a teraz kiedy sam ma problemy to szuka współczucia i ludzi którzy się do pana przyłącza,,cytuje,,Im nas więcej tym lepiej,,????(usunięte przez administratora)

Pracowalam na pieczarkach, praca bardzo przyjemna mile towarzyatwo, wspaniala liderka zespolu Pani Danusia, czego nie mozna powiedziec o Pani Ani najlepiej traktowac ja jak powietrza. Praca od poniedzialku do niedzieli niestety malo godzin pracy zadko wychodzi na tydzieñ 30 godzin, wiec zarobki kiepskie. Albo wyrobisz norme i natniesz nadkilogramy zeby zarobic, jak nie to z godzin przepracowanych wystarcza na ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyzywienie. Odnosnie zakwaterowania jest to roznie sa lepsze i gorsze warunki. Ja trafilam niestety nie trafilam za dobrze odradzam wszystkim hotel Port of Moerdijk okropnie, koordynator hotelu niemily niesympatyczny problematyczny burak, zero szacunku i jakiejkolwiek pomocy z jego strony. W hotelu sa robale, pluskwy, brud itd. Pogryzly mnie pluskwy i innych mieszkancow tez, jedyne co robia przenosza cie z jednego pokoju do drugiego zekomo czystego a zarobaczony poddaja dezynfekcjii. Zanim przeniosa cie do innego pokoju musisz wyprac wszystkie swoje zeczy w temp. Mínimo 70 st. wszystkie zeczy ktorych nie mozna uprac musza zostac w pokoju do dezynfekcjii. Walizki Ktore zostawilam w pokoju nie zostaly zdezynfekowane do mojego wyjazdu, burak hotelowy powiedzial ze odda mi je godzine przed moim wyjazdem i ze mam sie pakowac przed hotelem w nie zdezynfekowane walizki, powiedzial ze jesli ich nie zabiora zostana wyrzucone, wiec tak stracilam 2 walizki, nie dosc ze sciagaja 79euro Za gowniane warunki mieszkalme to jeszcze zostalam pogryziona i bez walizek, mysle ze firma green talent powinna zwrucic mi wszsytkie szkody i straty poniesione odnosnie tego zakwaterowania. Wszystko jest pieknie opisane w reklamach firmy green talent a potem w zeczywistosci roznie to wyglada. Osobiscie nie polecam tej agencjii pracy.

Stefan
@Monika

Trochę słabo ze nie można dobrze zarobić bo w końcu po to tam się jedzie. Pisałaś że praca przez cały tydzień. To po ile godzin dziennie że tak mało wychodzi?

Zainteresowana
@Monika

Pani Moniki ,proszę o więcej informacji,dlaczego tak mało godzin w pracy było?

????
@Monika

Witam No, niestety od tamtej pory nic się nie zmieniło,tyle tylko że P,Danusia już nie pracuje,za to jest P.Ania która niestety nie szanuje pracowników.Godzin faktycznie nie ma na zakładzie pracy.i nie ma co się łudzić i słuchać pan z długim stażem pracy że za tydzień będzie lepiej bo to wszystko są klamstwa.Bonus jest tylko dla zasłużonych stałych pracowników,których nie obowiązuje jakość pracy.A sama firma Green Talent ....pozostawia dużo do myślenia.

Wjwkw

Może ktoś wie jak wygląda urlop macierzyński w tej agencji pracy? Po jakim czasie sie dostaje, na jaki okres czasu oraz ile % wypłaty?

@Wjwkw

W pierwszej kolejności do zwolnienia, moja kobietę zwolnili podczas choroby

Dziwię się tym wszystkim wpisom tutaj ,pracowałam na papryce w Steenbergen i bardzo sobie chwalę. A najmniejszy solaris jaki dostałam to 330 € .Jak się komuś nie chce pracować no to sorry.Pozdrawiam

J23
@Marta

Kobieto tu nie chodzi że komuś się nie chcę pracować ja pracowałem w Analandzie najwyższą wypłata za 49 h to 392 Euro tyle że potem było mniej godziny i mniej kasy na paprykę nie polecam srobuja chore normy oczywiście Polacy to tacy idioci i za 10 euro więcej podnoszą normy w dodatku konfidenci i buraki z nadętym ego sama agencją to porażka ciężki kontakt, mieszkania też żałosne które są sauna nie do mieszkania za wszystko biorą kasę obcinają też wypłaty dużo by pisać tyle że nic nie robią na plus pracownikowi już lepiej jechać do Niemczech lepsza kasa pozdrawiam

Aja
@Marta

Po oplatach co Ci zostalo skoro pokoj 110 i jeszcze ubezpieczenie? 100euro na jedzenie?

Marian

Przestrzegam wszystkim żeby pod żadnym pozorem nie nawiązywać współpracy, z tym biurem pracy

jon
@Marian

dlaczego?

Czy firma Green Talent w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Green Talent

Dziękuję za pytanie! Z pewnością istnieją możliwości szkolenia w ramach Green Talent i klientów, z którymi współpracujemy. Jednak w przypadku każdej pracy i klienta jest inaczej. Jeśli myślisz o jakimś konkretnym kursie, prosimy o e-mail info@greentalent.nl & oni mogą wspólnie dopasować odpowiedni dla ciebie. Życzymy Wam kolejnych wspaniałych dni! Dotyczy, Green Talent

Byly

Uważajcie na ta agencje (usunięte przez administratora) ludzi bezprawnie odciągają kase same kary... omijać długim łukiem.

Olga

A te kary to za co?

Jarek
@Byly

Niestety to prawda ponad 80 euro za tydzień i innym też obcieli atmosferą w pracy fatalna nie można rozmawiać oko przymyka się na starych pracowników którzy bawią się w ścigaczy a nie dokładne ścinanie papryki ich się nie sprawdza nowych zawsze generalnie omijajcie tą agencję dużo Polaków i Rumunów odchodzi po jednej dwóch wypłatach smutna to prawda

@Byly

Jak się nie ogarnia i odwala akcje to się ma kary. Widziałam już setki osób które przychodzą i nie dając nic od siebie oczekują cudów. Pracuje w tej agencji długo , na scince papryki i polecam z czystym sumieniem każdemu komu chce się ruszyć (usunięte przez administratora) z fotela żeby zarobić. Ludzie gadają takie bzdury a nie mają czystego sumienia i albo was wyrzucają albo sami rezygnujecie bo wam np kontakt z teamliderem nie pasuje.... Nie chcecie mieć kar to szanujcie mieszkania i samochody firmowe!!! Dramat.

Operator Widlaka

Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś pracował jako operator widlaka przez tą agencję. Jeśli tak to jak zarobki ?

Potwierdzam, omijajcie tą agencje. Przyjechałam do pracy a pracy nie było.

Rok temu

Nie polecam pakowni papryki w steenbergen. Kierujący zmianą raczej zaszkodzi niż pomoże, znajomości robią swoje i osoby które są blisko kierowników mają luzy a inni muszą za nich pracować. W tym miejscu jeśli coś Ci nie wychodzi to będą cie straszyć wyrzuceniem, a jeśli się nie nauczysz tego czego chcą to cie wyrzucą. A greentalent? Raczej ci nie zaszkodzi, ale pomóc też nie pomoże. Najlepiej być pracownikiem, który robi wszystko jak maszyna przy czym jest super miły i nie rozmawia z nikim bo to też jest zabronione. Także radziłabym omijać to miejsce.

Omijać szerokim łukiem.

Kamila
@Piotr

A czemu polecasz by omijać ? Rozwiniesz?

King

Kanał Spinky Holand na you tube podsumował tą firmę złodzieje , oszuści i naciągacze . Omijajcie szerokim łukiem tą agencję !!!

Ollo
@King

Dokładnie miałem jechać za tydzień z nimi. Ciekawe co powie dziadek zawieszony bo tak ich chwali od 8 lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Talent - Steenberg

• Jak się pracuje w Green Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Green Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Talent