Opinie o Green Talent w Steenberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Green Talent. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Talent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Talent w Steenberg

Jp

Jak jest na pieczarkach

Dzieñ dobry, wybieram sie do pracy na pieczarki, czy ktos moze mi napisac cos na temat tej pracy i zarobkow.

G
@Monika

Ja również się tam wybieram od kolejnego tygodnia. Mogę się z tobą jakoś skontaktować?

MONIKA
@G

Dzieñ dobry ja mam wyjazd na 19/04 ze Slaska

MONIKA
@MONIKA

Pewnie najlepiej na emaila i potem podam númer telefonu monikazubek6@gmail.com.

Kamila
@Monika

Hej i jak tam jest? Też szukam pracy. Będę wdzięczna za info.

Tago

Green Talent ,na początku zgrywa fajna mila atmosfere..a tak to ma ma gdzieś..?! Zero szacunku pracownikowi,nie ważne jak tam pracujesz i ile czasu,jak nie jesteś pupilkiem tzn.danej pracy np.papryki,czy sortowni itp.pracy przez Green Talent to patrzą krzywym okiem..jednym słowem mają wyj..ba..ne!! Tam tylko praca dla (usunięte przez administratora)

ANONIM
@Tago

Zgadzam się z Tago. Sam tam pracowałem przez jakiś czas. I nie jestem zadowolony z pracy w tej agencji. A dlaczego? Ponieważ też doświadczyłem nie miłej sytuacji w pracy przy ścinaniu papryki. Jeden z teamliderów czepiał się o byle co bez powodu. Mimo to, że wszystko robiłem tak jak mi pokazali. Ale i tak się czepiali. Nie tylko mnie to spotkało, ale inne osoby tak samo. Miejsce miało podczas likwidacji szklarni. Zgłaszałem ten problem do agencji Green Talent, ale nic sobie z tego nie robili. Powiem wprost. Do d**y z taką agencją co mają w nosie pracowników i to jak są traktowani przez przełożonych. Jednym słowem odradzam współpracę z Green Talent.

Luka
@Tago

Potwierdzam kilka lat w tym bagnie przerobiłem

Kamila

To ile tego marnego grosza wychodziło miesięcznie?

Czy kandydat na stanowisko Operator wózka widłowego bocznego - reachtruck w firmie Green Talent ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jak wygląda praca na ścince papryki ? Jakieś normy trzeba wyrabiać czy na spokojnie bez pośpiechu. Tak samo z zakwaterowaniem i wypłatami na konto. Są to jakieś normalne warunki do mieszkania i pieniądze ?

Panczo
@Adam

Są normy do wyrabiania. Na początku nikt nie będzie tego od Ciebie wymagał. Grunt żebyś nie niszczył papryki. Po jakimś czasie będą chcieli żebyś zbliżał się do normy. Choć są tam osoby, które pracują latami, a nie wyrabiają norm. Spokojnie. Co do mieszkania to zależy na kogo trafisz. warunki są ok. ale wszystko zależy od ludzi. Jeśli przyjeżdżasz z kimś to warto wynająć mieszkanie samemu, we dwie albo trzy osoby. Cenowo wyjdzie podobnie a komfort trochę wyższy. Pieniądze są zawsze na czas. Kiedyś miałem jakieś niejasności, ale kontakt z biurem jest ok więc mi wszystko wyjaśnili.

@Panczo

Czyli rozumiem, że jeżeli ktoś chce zarobi to polecasz u nich pracę? Ile mniej więcej można zarobić? Jest jakaś podstawowa kwota?

Ola

Green Talent polecam z całego serca. Byłam w wakacje 2019 przy sortowaniu papryk. Po przyjeździe zostałam miło przywitana w biurze przez panią Wiolę, (z którą się od początku kontaktowałam przy załatwianiu pracy) również przez panią Anię. W ten sam dzień miałam załatwione wszystkie papiery, bez żadnych problemów. Mieszkałam w pięknym dużym domu, zaraz obok pracy, wiec nie miałam styczności z transportem od GT. Co do pracy to nie mam żadnych zastrzeżeń, solarisy były na czas, pieniądze się zgadzały. Gdy mieliśmy jakieś problemy w domu, to odrazu dzwoniliśmy do biura i do końca tygodnia nam załatwiali, czy to był internet czy nowe meble do domu jak i na ogród, czy rowery którymi mogliśmy się poruszać po mieście jak i na zakupy. Pan Patryk nam też dużo pomagał:) Bardzo chciałabym polecić całe Green Talent za cała opiekę podczas mojego pobytu ????

hahaha
@Ola

Widać , ze ten jak i dwa komentarz pod spodem pisała jedna i ta sama osoba , prawdopodobnie poproszona przez biuro o napisanie pozytywnej opinii , to norma w GT , ze prosza pracownikow o napisanie pozytywnych komentarzy . NIE DAJCIE SIE ZWIEŚĆ.

Monia
@Ola

Hej ja też załatwiam z p Wiolą zamierzam jechac na pieczarki i tak czytam te opinie i już niewiem czy zmienić czy jechac?

@Monia

Hej, Pracowalam w green talencie przez wakacje i bylo fajnie, wyplaty ok. Z Pania Wiola zawsze dobry kontakt wiec nie ma sie czego bac, polecam i sama tam wroce za rok :)

Tosiek
@Ola

A Były w tej bajce smoki, i ogrzyce ?? Widać, że pisała to jakaś laska z biura.... ????????

On
@Ola

To kto pisze Ania Wiola czy Frania z biura? Hahahaha Same bajeczki, omijać szerokim łukiem. Istnieje wiele lepszych biur pracy

Pracownik...

NIE POLECAM TEJ AGENCJI ,ludzi mają za nic ,człowiek zachorował nikt się nie interesował a na koniec choroby ,zwolnili z pracy i kazali opuścić zakwaterowanie w ciągu trzech dni . Kłamali ludzi i traktowali jak psy ,mimo chęci do pracy . Nie polecam

@Pracownik...

Potwierdzam, wiele takich sytuacji było w tym biurze jak pracujesz to pracujesz zaczną się problemy zdrowotne to do zwolnienia. Prędzej czy puźniej każdemu człowiekowi zaczną się problemy zdrowotne! Więc wasz wybór

qwer

Słabe zarobki...Za 45 godzin 200 euro...Nie polecam tej agencji...

@qwer

Sortownia papryki ze stawką 9.54 ?

Karol
@qwer

Praca przy paletach 190-210 euro 40 godzin/tygodniowo na rękę po wszystkich potrąceniach kosztów ubezpieczenie zakwaterowania dojazd do pracy bez wakacyjnego byłoby 30E mniej????????

....
@Karol

To ile odciaga z wypłaty agencja że tak mało. 210E/40h z wakacyjnym ? To nie możliwe

Karol
@....

Możliwe ! Nie wiem jakie kwoty dokładnie są pobierane na ten czas ale mniej więcej za mieszkanie 100E +ubezpieczenie 20-25E no i dojazd do pracy 20-30E tygodniowo ! Jest dobre 150E kosztów tygodniowo czyli zgadza się 200E netto zostaje. Oczywiscie jeśli są nadgodziny to wówczas będzie 40-50E netto więcej no ale jaki podatek wysoki. Jeszcze sporo można mówić o dodatku ET ale szkoda mi na to zdrowia.

....
@Karol

210E/40H plus 30E wakacyjnego . To z samych godzin 190E porażka. Ale jak koszty 150E to możliwe :(

Justa

Aż takie małe

Rafiki
@qwer

A (usunięte przez administratora)się cieszą aby robota była nawet za 8.86 brutto ????????????

jhljkhjh
@qwer

dziwne, bo ja za 38 godzin 297 euro (wiadomo z wakacyjnym) co oceniam bardzo dobrze jak na za prace na szklarni

Profesor C.

Omijać szerokim łukiem tę agencję i zakwaterowanie w Tilburgu na (patrz na nick). (usunięte przez administratora) ćpuny, alkoholicy i damskie boksery.

Jakie godziny pracy obowiązują w Green Talent?

To zależy od tego, dla jakiego klienta pracujesz.

Pomarańcza

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć od byłych i obecnych pracowników jak wygląda praca na szklarni przy ścince papryki? Ile godzin dziennie/tygodniowo się pracuje? Ile wynosi tygodniówka od której do której się pracuje? Proszę o prawdziwe odpowiedzi :)

Bartek
@Pomarańcza

Pracowałem na papryce średnio 45h/50h w sezonie poza po 32/33h w sezonie tygodniówki słabe po 260 euro a poza sezonem tragiczne po 190/200 ogólnie jak chcesz zarobić to nie polecam. Praca sama w sobie lekka i spoko leci czas

Pomarańcza
@Bartek

A kiedy jest sezon???

@Pomarańcza

Zarobki o które pytasz są śmieszne,czy na sortowni,szklarni na pakowaniu,ja na pakowaniu za tydzień pracy włącznie z sobotą wziąłem 240 euro na 2 giej zmianie 43 godziny,włącznie z dodatkami.Powyżej 35 h nie odciągają za mieszkanie.Ale jak policzysz 35x2.80 to i tak wyjdzie im że normalnie płacisz za mieszkanie.Na pakowaniu nie jest lekko,ale robota jak robota.Za dojazd autem służbowym płacisz tygodniowo 10-20euro tygodniowo,zależy ile osób wozisz i ile masz do pracy.Ogólnie mieszkania spoko,są wyposażone.Minus to wypłaty,bieda z nędzą!Opinie na temat wypłat innych pracowników nie są zmyślone tylko są szczerą prawdą, a ja sam osobiście się o tym przekonałem.

Promyczek
@Pomarańcza

Ludzie piszą tu straszne bzdury, jak ktoś chce pracować to pracuje. Kasa jest dobra, złe opinie tworzą tu ludzie którzy przyjechali lezec (usunięte przez administratora) do góry w domu i żeby euro im na konto wpływało, porazka narzekają na wszystko nic nie dają od siebie a wymagają cudów haha. Praca na papryce jest fajna nikt nie gania, każdy pomoże, polscy kierownicy na 4evergreen są bardzo życzliwi, zawsze można na nich liczyć. Godizny się zgadzają, pieniążki też, wykażesz się to i oni docenia i dadzą podwyzszke proste. Ogarnijcie się i piszcie prawdę a nie wymyślacie cuda .

Mundrk
@Promyczek

Ja już sam nie wiem czy jechać z żoną czy nie bo tę opinie są rozbieżne

Mundrk
@Promyczek

Proszę o szczegóły mieszkanie zarobki mieszkanie

@Mundrk

Też pracowałem na papryce. Mieszkanie moze i ok wszystko na miejscu ale wypłaty serio słabe za 45h brałem po 250euro co moim zdaniem jest bardzo słabym pieniądzem jak na prace za granica

Dawid
@Pomarańcza

Nie polecam trzeba robić normy po dniu lub dwóch dniach inaczej cię zwalniają i karzą opuścić miejce zamieszkania

Maniek0002982
@Pomarańcza

Cześć ogl byłem sprawdziłem i nie polecam (usunięte przez administratora) więcej odtrąceń jest za hate transport buty itp niż człowiek zarobi na szklarni przy ścince po 9godz się pracuje i do ostatniej minuty trzeba robić przerwy niby 15min a 7minut idzie się z hali zanim człowiek wyjdzie zapalić papierosa i spowrotem musi wracać (usunięte przez administratora) i nic więcej człowiek poci się jak świnia a oni i tak cie gonia i przytrzymują tydzień na hotelu wmawiając ze nie ma pracy dopiero po tygodniu jak człowiek się wypłucze z kasy i jedzenia idzie się pracować wypłaty (usunięte przez administratora) ogl lipa nie polecam nikomu

@Bartek

260 euro to za 50h?, tak? to XD

Green Talent
@Pomarańcza

For information you can send the email to info@greentalent.nl or call to 0031 167 745022, see you!

Nie polecam, małe zarobki dużo wolnych dni ,że nie opłaca sie wyjeżdżać za granicę bo więcej się wyda niż zarobi, praca po kilka dni i zmiana na następną, wysokie normy , że codziennie kogoś zwalniali, naprawdę jest wiele innych agencji, które doceniaja wysiłek ludzi

Ana
@Kasia

Racja

Potwierdzam
@Kasia

Ja pracowałem na kwiatach przez inną agencję, nie dosyć że mieszkanie bardzo przyzwoite to jeszcze za 45h miałem 340e, a praca nie była wymagająca.

Kk
@Potwierdzam

Możesz napisać jaka to agencja na tych kwiatkach?

Ciekawy

A na sortowni papryki Ile za 40 godzin na czysto po opłaceniu mieszkania, ubezpieczenia i dojazdu Może ktoś napisze ?

240E czy mniej ?

@ciekawy

Coś koło 240 euro za 6 dni pracy,na więcej nie licz.

@Ciekawy

Stawka na ściance jest 10.25 obecnie ludzie pracują po 9 h dziennie,odlicz sobie mieszkanie 2.80 za przepracowaną godzinę,ubezpieczenie 25 euro tygodniowo,za dojazd do pracy około 20 tygodniowo.Na sortowni to za przepracowane 37 h wziąłem w zeszłym tygodniu 208 euro,czyli na czysto za godzinę pracy masz 5.5 euro w zaokrągleniu bo był dodatek wakacyjny w wypłacie czy urlopowy,nie chce przekręcić żebym nie wyszedł na kłamcę.

digi

260e

Sprawiedliwa

Nie polecam tej agencji mało godzin mimo że sezon niby pełną parą jest, niska stawka. Wypłaty niecałe 200 euro. Ludziom poszkodowanym nie z własnej winy każą iść do pracy pomimo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. A po 2 dniach zwalniają. Masakra poprostu. Ogólnie nie polecam

Prawdziwa

Jak możesz Rafał Ch. Dodawać tak nie prawdziwe opinie???wyrzucili cię za poniedziałki nie obecne w pracy ,za picie....nie pamiętasz!!!nie oczerniaj ludzi którzy są wporzadku kiedy sam jesteś zwykłym menelem . Nie masz honoru .pozdrawiam

Nik
@Prawdziwa

Dobrze napisane Potwierdzam

A tak se

Ogólnie praca spoko Rejon Westland Hoek Van Holland nie Polacam Kapitelland 17 i Bagijneland 33 tam pracuję Pani kierownik na drugiej szklarni jej mąż chłop ma coś nie tak pod czapką bo non stop jest stres w pracy w rajki przychodzi co chwilę nic mu nie pasuje czepia się byle czego w biurze też grubo się dzieje zadzwoniłem do biura w Poniedziałek rano że potrzebuje wolne pani z biura zapytała czy będę we wtorek w pracy odpowiedziałem że tak po czym otrzymałem telefon od drugiej pani z biura poinformowała mnie że jeżeli dziś nie przyszedłem to mam już więcej nie przychodzić i mam jechać do Polski Jedyna spoko szklarnia i kierownictwo to Kapitelland 20 Pan Wojtek i Pani Weronika bardzo w porządku kierownictwo u nich praca na ścince bez stresowa fajna atmosfera. Wypłaty było dobre fakt że było trzeba (usunięte przez administratora) po 58h w tygodniu od poniedziałku do soboty. Gdzie w sobotę pracowało się od 6-do 17 i w niedzielę nie raz to już kur...aa przesada pracowałem od marca 2020

Niemiła
@A tak se

Rafał Ch Dlaczego nie napisałeś naszym czytelnikom za co wyleciałeś z pracy?!!Może za te poniedziałki!!! I nie psuj opini ludziom ktorzy pracują wiele lat. Powinieneś brać z nich przykład Tyle w temacie

Xxx
@Niemiła

Brać przykład? Hahaha dobre, jak dają się wykorzystywać i trzymają palca w (usunięte przez administratora) e komu trzeba, podpierdala..,to im tak dobrze. Z resztą tam ludzie którzy pracują wiele lat to tacy co do emerytury muszą dociągnąć.Zero szacunku do nich a oni i tak się cieszą i są zadowoleni.

Hej ja chciałbym zapytać o sytuację przy sortowaniu papryki lub czekoladek na ten moment. Jak wyglądają zarobki zakwaterowanie i wszystko związane z przyjazdem

Olowia

Podpinam się do pytania ponieważ nie wiem czy jechać czy nie :/

@Olowia

Kiedy wyjeżdżasz?

Olowia

Właśnie nie wiem czy w ogóle jechać najpierw chcielismy się dowiedzieć jak wygląda tam sytuacja. :)

@Olowia

No właśnie ciężko się dowiedzieć i się troszkę martwię jak to będzie :/

A kiedy wyjeżdżasz?

Agata

A kiedy jedziesz i na co?

SZCZUREK

Agencja NIE wypłacała zwrotu kosztów dojazdu, dodatkowo pobierała opłaty za transport do pracy, pomimo tego, że klient Płacił za transport swoim pracownikom. Co jest niezgodne z CAO 2021;Art. 16, Pkt. 1, Podpunkt E w związku z Art.36, Pkt. 9, Podpunkt B.

@SZCZUREK

Nie wypłaca bo w umowie jest jasno zaznaczone że nie wypłaca,można auto z firmy wziąć firmowe.Dostajesz wtedy kartę na paliwo,możesz też zrobić parę km dla własnych potrzeb w ciągu tygodnia.Jak jest dokładnie z całą resztą w tej agencji nie jestem w stanie powiedzieć bo nie mam wiedzy praktycznej.

Xxx
@Andrzej

Greentalent to (usunięte przez administratora)non stop coś jest nie tak jak się nie będziesz z nimi kłócił o swoje to zrobią z Tobą co chcą. Na każdym kroku trzeba uważać w szczególności sprawdzać salarisy. Nie zwracają za kilometrówkę bo sam podpisujesz papier co jest nie zgodne z prawem pow. 10km mają obowiązek zwracać koszty dojazdu. Człowiek pracujący kilka lat jest gorzej traktowany niż świeży pracownik. Kasa szału nie ma za tyle godzin pracy to śmiech na sali. Na domkach mieszkasz z patusami którzy podpieprzaja do biura o wszystko. Godziny to zależy od ilości pracy wiesz na którą idziesz ale o której wrócisz nigdy nie wiesz. Ogólnie jak przyjeżdżasz zarobić to nie polecam. Jesteś kierowca wyjeżdżasz godzinę albo i więcej wcześniej żeby pozbierać ludzi a płacisz tyle samo co reszta co jest żałosne bo za czas w którym jeździsz po ludzi nikt Ci nie zapłaci.

Andrzej Świtacz
@Xxx

Przerobiłem to wszystko w ciągu 2 tygodni,włącznie z tym że myślą że jestem głupi i nie pozwoliłem sobie wcisnąć mandatu za przekroczenie prędkości w miejscu zabudowanym.Tacy są zdolni,ale szkoda mi na nich energii.

Xyz
@Xxx

Ogólnie jako agencja w porządku, duży minus to ludzie, zwłaszcza ci na domkach, mieszkało się np z para gdzie chlopak nie korzystal z lazienki tylko sikał do umywalki a kupę do worka w pokoju robil, masakra;/

Axel

Robię obecnie na paprykach w szklarni green talentu o nazwie 4evergreen i jest spoko .. nie cisną, nie trzeba robić kosmicznej normy. kasa jakaś tam jest, za dom dalem raz 65 eu, raz 80, bo to zalezy odgodzin. Mam dom przy szklarni wiec nie płace kierowcy. Polecam. Dwie wyplaty juz przyszly i jest w porządku , raz sie źle czułem i zadzwoniłem do biura i nie mieli pretesji zwykla agencja.

Axel
@Axel

Zapomnialem dodac ze praca jest- raz siedzialem dwa dni w domu, ale potem już normalnie codziennie robota . A jak siedziałem w domu to mniej za domek

@Axel

Ile konkretnie wynosiła wypłata na paprykach?

Rafiki

250 dostaniesz i się cieszysz biedaku z pl

Mam pytanie ile mozna zarobić na papryce za 40h bp chce tam jechać

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Myślący

Nie zawsze dostają od 1go dnia,bywało że po tygodniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Talent - Steenberg

• Jak się pracuje w Green Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Green Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Talent