Opinie o Szajna Laboratorium Optyczne w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szajna Laboratorium Optyczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szajna Laboratorium Optyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu fotograficznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szajna Laboratorium Optyczne w Gdynia

mati

zobacz to z jzo he he

ambitny

Jeśli chcesz zdobyć dobrze wyglądające doświadczenie, masz grubą skórę i silną psychikę, potrafisz manipulować i nabywać cenne kontakty, jesteś mega asertywny (lub jesteś desperatem) to być może się tu odnajdziesz. W przeciwnym razie na prawdę nie ma sensu. Szajna Laboratorium Optyczne nie jest dla ambitnych ludzi - to zakład dla tych którzy nie mają wyboru, mają kredyty, rodziny... Jesteś inteligentny? masz wiedzę? jesteś pełen zapału? chcesz dać coś dobrego z siebie? jesteś optymistą? wierzysz że można lepiej? - (usunięte przez administratora) Smutne ale prawdziwe...

ambitny

Z boku wygląda na porządną nowoczesną firmę, ale gdy wejdzie się w jej stróktury to nasuwa się jedno określenie - obóz pracy. Wszelkie sprawy załatwia się krzykiem. Pracodawca nie zapewnia wody choć to jest jego %$#^&@% obowiązek (15 litrów/2tygodnie dla 15 pracowników). Od kierowniczki można usłyszeć jedynie narzekania jak to źle wszyscy pracujemy, jaki tu mamy syf i ogólna tragedia... hehe momentami to aż śmieszne było "to jest apogeum tragedii!" "...a ponieważ jest tragedia zaczniemy od początku" lol myślałem że parsknę ze śmiechu. Kierowniczka zwykła upatrywać sobie co jakiś czas nowego kozła ofiarnego i na nim wyrzucać swe frustracje. Współpracownikom nie można ufać. Układy, obmowa i kombinowanie jest na porządku dziennym - kadra fizycznych jest podzielona na frakcje - jak się nie wkręcisz pomiędzy odpowiednimi pracownikami to jest bardzo ciężko. W firmie Szajna panuje jakaś dziwna paranoja - jeśli ktoś mi w czymś pomoże to to będzie oznaczało że się nie nadaje (nie ważne że on w tym momencie nie ma co robić); jeśli komuś przydarzy się jakaś usterka przy maszynie - lepiej mu nie pomagaj bo możesz być posądzony że to ty byłeś winny lub współ winny tej awarii. Generalnie pracowników nie mam sumienia źle oceniać - oni po prostu dostosowali się do nie pisanych zasad które panują w tym chorym zakładzie. Praca jest bardzo ciężka - czasem nawet nie ma czasu by pot z czoła zetrzeć - a tu słyszysz że gdzieś szafka brudna czy jakiś koszyk pochlapany. To wszystko by się przeżyło gdyby nie ten mobbing. Umowę (zlecenie) dostawałem co miesiąc z opóźnieniem dwumiesięcznym a na umowie zamiast technolog produkcji to "prace pomocnicze w spedycji". A teraz o plusach: *zarobki nie najgorsze, choć za te warunki... *pieniądze na czas *takie doświadczenie w CV może robić dobre wrażenie *gdy zmienisz pracę na inną to na 95% atmosfera będzie lepsza ;) Jeśli chcesz zdobyć dobrze wyglądające doświadczeni

cała prawda

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Sebastian Braniecki

Zamierzam aplikować na stanowisko Optyk Okularowy. Ogłoszenie znalazłem na stronie. Jeśli ktoś tam pracował to może napisze od jakiej stawki się zaczyna? Jak warunki? Jak ludzie? Macie jakiś social, np paczki dla dzieci? Jakieś zniżki na okulary? Pytam bo to niewymierne korzyści o których pewnie mi nie powiedzą na rozmowie, a warto znać takie szczegóły.

jarząbek

Wypowiedzi te tam sa tendencyjne. Lubu dubu niech zyje nam i tak dalej bo my go kochac i dla niego umierac.Rabotac nie budziesz dziengow nie uwidzisz :) polecam wszystkim , tam ci pomoga odmienic nedzne zycie. Praca nada sens twojemu istnieniu a w zamian poczujesz sie jak na lonie matki natury bo prawie wszystkim sloma z butow wystaje :)

było mineło

Duża firma gdzie ludzie znają się tylko w granicach działów. Rotacja jest duża ale wydaje się że dotyczy to niższych pięter gdzie pracuje się fizycznie. Pensja zawsze na czas i nie jest najgorzej.(usunięte przez administratora).

A

Odradzam!!!!!!! Umowa o prace? taaak, wybłagana (czywiscie na rekrutacji wersja była inna), po otrzymaniu umowy o pracę zaczęło się piekło. (usunięte przez administratora)Dlaczego niektórzy pracownicy pracuja po 3 lata? Bo maja zaciągnięty kredyt firmowy i wyzwiska są dla nich chlebem powszednim :)

Jedyny plus tej firmy to wynagrodzenie płacone na czas.Cała reszta to prawda (usunięte przez administratora)ODRADZAM WSZYSTKIM.

soczysty Kazimierz

czyli nic się nie zmieniło :) oby tak dalej to zamiast jeździć Volvo, Passatem i BMW i Dacią :)- haha, zostanie wam bilet metropolitalny, bo sami ciągniecie własną firmę na dno :) szkoda, że widzą to wszyscy oprócz kierownictwa a zapłacą za to pracownicy

niestety pracownik

zgadzam się z opiniami osób piszących powyżej,z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc tzw. góra coraz bardziej szaleje i wymyśla coraz to nowe i śmiałe rzeczy aby jeszcze bardziej poniżyć pracowników,wiecznie czegoś nie ma a nie idzie się doprosić o zakup choćby najmniejszej i najtańszej pierdoły,(usunięte przez administratora),jeśli nie chcesz pracować w typowej fabryce gdzie pracownik to nikt to omijaj tą firmę jak najdalej p.s zapomnij o premiach i podwyżkach:)

mala

popieram wszystkie poprzednie wpisy, wytrzymałam dosyć długo w tej firmie bo musiałam, teraz jak znalazłam coś innego w koncu moge odetchnąć(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Tragiczna atmosfera (usunięte przez administratora)Praca w tej firmie była złem koniecznym. Nie polecam. Omijajcie szerokim łukiem.

taki ktoś

(usunięte przez administratora) żyją w innym świecie, (usunięte przez administratora) bo jak mówią jest tylu chętnych na twoje stanowisko - jak sie nie podoba to(usunięte przez administratora).. szczerze nikomu nie polecam pracy w tej firmie, zrobicie jak uważacie ale szkoda czasu nawet isc na rozmowe

kkkk

a jakie wynagrodzenie proponowali?

kamyla

Prezes opryskliwy i bardzo niemiły. Po rozmowie kwalifikacyjnej ogólne wrażenie negatywne.

kasiula

nie polecam, (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora), nikt normalny nie wytrzyma tam dłużej niż kilka miesięcy, każdy na każdego donosi, atmosfera pracy fatalna

Zostaw merytoryczną opinię o Szajna Laboratorium Optyczne - Gdynia

• Jak się pracuje w Szajna Laboratorium Optyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Szajna Laboratorium Optyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szajna Laboratorium Optyczne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szajna Laboratorium Optyczne?

Kandydaci do pracy w Szajna Laboratorium Optyczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szajna Laboratorium Optyczne