Opinie o Maersk Polska Sp. z o.o. w Warszawa Postępu 18

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maersk Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maersk Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maersk Polska Sp. z o.o. w Warszawa Postępu 18

Niech już będzie

Dobre pieniądze… i na tym pozytywy się kończą. Targety są kosmiczne (a już mam pare lat doświadczenia w korpo). Benefity słabe, o Multisporta nie da się doprosić. Każą chodzić do biura 3x tyg a zwrot za prąd jest żenujący… 3 pln za dzień. Recepcjonistka chodzi z aplikacja do rezerwowania miejsc i sprawdza, czy ludzie są w biurze. Ludzi mili. Procesy to jeden wielki chaos

Była.pracowniczka

Takiego (usunięte przez administratora) w życiu nie widziałam. Tam się nie da pracować. Pracowałam w życiu w 4 korpo, tak koszmarnie nie było nigdzie. Omijać szerokim łukiem. Mimo że odeszłam to nadal brużdżą, nawet PITa nie raczyli przysłać xd

Była.pracowniczka Nowy wpis

Agent Celny

Kiedy @Pracodawca zainteresuje się sytuacją panującą w Łodzi w @Mlog Agencja Celna? Ogłaszacie nabór na CHB Agent jako Maersk bez wspominania że praca jest w Mlog Agencja Celna. Niestety łódzki oddział nie ma nic wspólnego z wartościami które przedstawia Maersk. Proponuje lekturę opinii na Gowork i podjęcie stosownych kroków.

Asystent Agenta Celnego Łdz Nowy wpis
@Agent Celny

Aplikowałem tam. Na szczęście się nie dostałem. Szukają kogoś za 200/300 zł więcej od minimalnej krajowej. Praca bezsensowna, głównie jako kurier do agencji celnej z papierami. Dziwna kierownik.

Tolek Nowy wpis
@Asystent Agenta Celnego Łdz

"jako kurier do agencji celnej z papierami"? - aplikujesz do agencji celnej i masz być "kurierem do agencji celnej"???

Obecny Nowy wpis

Trochę słaby jest wizerunek firmy na projekcie Ikea, Marta magazyn doprowadziła do nędzy i rozpaczy. Generał gdzieś nawiał, to trochę wstyd. A opinia idzie w świat i nikt nie przyjdzie do pracy, chyba za na długie L4.

Niech już będzie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Maersk Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Pracownik_1

Dzień dobry , Do Maersk w łodzi to odradzam się zatrudniać , w porównaniu do innych firm to Maersk w łodzi ma niewiele do zaoferowania. Dużo mówi się o wartościach Maersk i na mówieniu się kończy. Na rozmowie słyszy się że firma jest konkretna że konkuruje z BSH , prawda jest taka że Biedronka jest lepszym pracodawcą.

Stary
@Pracownik_1

Magazyny w łodzi to słabo działają, Maersk dla Ikea to naprawdę nie polecam . Daleko i socjal lipa , wszystko lipa

Ciekawa

Customer Experience Agent, jak przebiega rekrutacja, jaką atmosfera, co z zarobkami, realna możliwość rozwoju?

Też jestem ciekawa
@Ciekawa

Do mnie też pisał rekruter z tą ofertą na linkedin. Odnośnie widełek nie może udzielić informacji, dopiero na rozmowie z osobami z biura !??? Po co musimy tracić swój i ich czas jeśli można odrazu podać widełki w ogłoszeniu... No i z tego co udało się dowiedzieć to 100% praca z biura.

odpowiadacz
@Też jestem ciekawa

czesc, praca na pewno nie jest zdalna, sa juz rozmowyo powrocie do biura, teraz trzeba minimum 2 dnia na tydzien, zarobki sa jakie sa nie wiem czy mozna tu liczbami rzucac

zainteresowany
@odpowiadacz

Chętnie się dowiem ile może zarobić Customer Experience Agent w Maersk, więc jak możesz na jaką kwotę brutto można tam liczyć to byłbym wdzięczny. A odnośnie trybu pracy to za jakiś czas ma wejść 100% pracy z biura? Skoro obecnie jest 3 dni w domu, a 2 dni w biurze? Pozdrawiam.

agent
@zainteresowany

zalezy ile wynegocjujesz i jakie doswiadczenie, ale mysle ze 9 k brutto jest realne, co do pracy z biura tego nikt nie wie jak bedzie

zainteresowany
@agent

Dzięki za odpowiedź, będe się musiał jeszcze zastanowić. Mam jeszcze jedno pytanie czy w pracy używany jest na co dzień język angielski w jakimś zaawansowanym stopniu? Czy raczej sporadycznie się go tam używać. Pytam tylko z ciekawosci, pozdrawiam.

Odp
@zainteresowany

Angielski używany codziennie, jeśli nie wladasz nim w miarę płynnie to się nie dostsniesz

Pytacz
@Odp

Ja również zastanawiam się nad wysłaniem zgłoszenia do tej firmy na stanowisko customer experience agent. Czym dokładnie zajmuje się osoba na tym stanowisku w tej firmie, bo z opisu oferty ciężko konkretnie wywnioskować jakie obowiązki czekają na pracownika. Chciałbym też się dowiedzieć czy pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon) bo o tym w ogłoszeniu też nie jest nic napisane. I ostatnie pytanko jaka w biurze panuje atmosfera i czy pracuje się tam w open spacer czy raczej każdy ma troszkę prywatności? Bardzo bym prosił o odp :) pozdrawiam

Artur

Zarobki spoko a i atmosfera gitara i te dziewczyny!

HRMaersk

Witam, firma korzysta z badan wynagrodzen rynkowych dla poszczegolnych stanowisk, benchmarkiem jest rowniez rynek kandydatow podczas rekrutacji. Wynagrodzenie zalezy od wielu czynnikow takich jak dotychczasowe doswiadczenie,stanowisko oraz kwalifikacje.

Irena
@HRMaersk

Ma sens.

Rekrutacja - przebieg

Asystent A.C. w Łodzi Rekrutacja 2 etapowa. 1szy: rozmowa z działem rekrutacyjnym Maersk z Krakowa. Około 25 minut. Typowe pytania typu gdzie aktualnie pracuję, poprzednia historię zawodową, jakie plany na przyszłość, prawo jazdy, znajomość aplikacji i dokumentów celnych, znajomość excela, jak sobie radzę że stresem (najlepiej z przykładem), kontakt z klientem/ludźmi, okres wypowiedzenia itditd... Rozmowa po angielsku na już luźniejsze tematy/prywatne. I na sam koniec oczekiwana stawka brutto. 2gi: rozmowa z 3 paniami na teamsach jakoś 40 min. Rekruterki zrobiły wstęp o firmie, czym się zajmuje firma, lokalizacja, system pracy, benefity noi przeszły do pytań, 3/4 powtórzyło się z pierwszej rozmowy. Nie sprawdzano tu języka angielskiego. Na koniec pytanie o szczere oczekiwania finansowe. Na odchodne powiedziano że w ciągu 3 dni "na pewno" zostanie przesłana oferta, odezwano się po półtora tygodnia, że kierowniczka wybrała kogoś innego. Dziwne bo podobno szukali kilku osób a ogłoszenie dalej wisi. Jeżeli chodziło o oczekiwana stawkę - 5tys brutto (wyczułem lekkie zakłopotanie na 1szej rozmowie). Generalnie miło wspominam rekrutację. Pozdrawiam

@Rekrutacja - przebieg

Kurcze aż teraz jestem ciekawa czy coś im się pomieszało i dlatego to ogłoszenie wciąż jest czy asertywnie nie umieją powiedzieć, że po prostu szukają innego typu kandydata. Bo teraz to zastanawiam się czy byłby sens, żeby jeszcze raz próbować? Tak właściwie to można?

Rekrutacja
@Karolina

Ciężko powiedzieć kogo szukają w Łodzi. W ogłoszeniu na Asystenta wspominają o doświadczeniu i znajomości Huzara natomiast na Agenta celnego jest pozycja "• poczucie humoru i pozytywne podejście do zadań pracy", wychodzi na to że prościej na Agenta Celnego:) Pytanie jakim Ty chcesz być agentem? Wystarczy Ci odprawa samych kontenerów, jeśli tak to próbuj ponownie, jeśli chcesz robić jak najwięcej się da, to nie, w Łodzi są agencje szukające Asystentów i to nie małe.

Nikt i ktoś ;)
@Rekrutacja

Nie polecam wcześniejszej Pani sprzedawczyni ale za to bardo polecam Panią Kierownik :)

@Nikt i ktoś ;)

A tak z ciekawości, bo też tak wtrącasz, za co polecasz? ;)

Agent Celny/Asystent A.C

Witam, jakie są widełki zarobków w firmie na stanowisku Agenta Celnego i Asystenta dla kogoś bez doświadczenia, np w Łodzi lub Wawie? Pozdrw

Weronika
@Agent Celny/Asystent A.C

Nie wiem, ale myślę, że ktoś da znać. Ja mam pytanie, co do rozmowy. Byłeś na niej może? Jakie pytania zadawali?

Agent Celny
@Agent Celny/Asystent A.C

Również interesują mnie widełki płacowe w firmie. Jeśli ktoś ma rozeznanie ile teraz płacą komuś kto dopiero zaczyna jako Agent Celny bedziemy wdzieczni za info.

@Agent Celny

Niestety widzę, że brak odzewu. :( A tak z ciekawości tylko ile byś oczekiwał na start?

Bartek

Hejo. Rozglądam się za nową robotą, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Podejrzewam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Maersk? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Bartek

Katarzyna
@Bartek

Witaj Bartku. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Katarzyna.

Weronika
@Katarzyna

Piszesz, że benefitów mogłoby być więcej czyli jakieś są. Możesz napisać jakie są konkretnie?

grzegorz

A może to zapowiedź większych zmian @zgredek dlaczego piszesz, że awansować nie można wydaje się, że jak jesteś ogarnięty i znasz języki obce to jak znalazł możesz się tutaj piąć w górę no ale jeśli z takim nastawieniem przychodzisz to nie dziwię, się, że jesteś na niższym stanowisku

no
@grzegorz

To idź i spróbuj, zobaczymy czy będziesz tak się wymądrzać gdy łykniesz tego g...a po same uszy.

Marzena

Firma świadczy usługi w zakresie kontenerowego transportu morskiego, spedycja morska. Maersk isteniej na rynku od 2001 roku. Obenie nie ma żadnych ofert pracy. Powiedzcie proszę, co jaki czas są rekrutacje, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Aga
@Marzena

(usunięte przez administratora) Jest sporo ofert

Former CS employee

Nie polecam, brak Work- Life Balance, Kadra bez zdolności interpersonalnych, haos! Nigdy w życiu nie byłem tak źle zarządzany. Niskie zarobki, nie proporcjonalne do nakładu pracy.

Bartosz
@Former CS employee

Wspomniałeś, że firma ta oferuje niezbyt wygórowane zarobki. Będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz, ile dokładnie można zarobić za pracę w tym miejscu? Nie ukrywam, że bardzo interesuje mnie ta kwestia.

Former CS employee
@Former CS employee

@Bartosz, Nie napiszę Ci ile ja zarabiałem, natomiast jeżeli masz doświadczenie w TSL, dobrze posługujesz się językiem angielskim i jesteś operatywną osobą to powinieneś ubiegać się o minimum 6500-7000 zł brutto. W innym wypadku zwyczajnie nie warto bo pracy jest dużo.

Tomasz
@Former CS employee

To dosyć dobre zarobki, jednak zastanawia mnie jeszcze, czy firma ta poza podstawowym wynagrodzeniem oferuje ewentualne dodatki do pensji podstawowej w postaci benefitów? Są jakieś opieki medyczne i inne tego typu rzeczy? Odpowiedz, proszę.

ciekawski

podajcie jakieś konkretne kwoty zarobków proszę.

zgredek

Firma jest mocno nastawiona na outsourcing w Indiach - właśnie skasowano całe lokalne finanse, a i w innych działach także dominuje kooperacja z Hindusami wykonującymi poszczególne taski. Po ostatnich reorganizacjach regionu całe szefostwo jest teraz w Rosji (koniec z wcześniejsza niezależnością). Ze względu na płaską strukturę ciężko gdziekolwiek awansować. Czyli można tylko zatrudnić się tam po studiach, aby zdobyć doświadczenie do CV, po czym trzeba czym prędzej zmykać dalej na rynek...

trzeźwa

customer service to (usunięte przez administratora) choć zarobki dobre.

korposzczur

2000 na reke?! za taką cieżką prace? to jakis zart?

ciekawski

Misiek, a operacja/customer service? :)

ciekawski

Cześć, może się ktoś wypowiedzieć na temat realnych zarobków w maersk? tzn. stanowisko - kwota? z góry dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Maersk Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Maersk Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maersk Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maersk Polska Sp. z o.o.?

Maersk Polska Sp. z o.o.