logo Maersk Polska

Maersk Polska

Opinie o Maersk Polska

HRMaersk 2015-03-06 09:38:21
Witam, firma korzysta z badan wynagrodzen rynkowych dla poszczegolnych stanowisk, benchmarkiem jest rowniez rynek kandydatow podczas rekrutacji. Wynagrodzenie zalezy od wielu czynnikow takich jak dotychczasowe doswiadczenie,stanowisko oraz kwalifikacje.
ciekawski 2015-03-13 20:10:40
Cześć, może się ktoś wypowiedzieć na temat realnych zarobków w maersk? tzn. stanowisko - kwota? z góry dzięki.
ciekawski 2015-07-12 19:20:05
Misiek, a operacja/customer service? :)
korposzczur 2015-08-15 19:57:25
2000 na reke?! za taką cieżką prace? to jakis zart?
trzeźwa 2015-09-23 21:09:42
customer service to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] choć zarobki dobre.
zgredek 2016-04-06 20:25:23
Firma jest mocno nastawiona na outsourcing w Indiach - właśnie skasowano całe lokalne finanse, a i w innych działach także dominuje kooperacja z Hindusami wykonującymi poszczególne taski. Po ostatnich reorganizacjach regionu całe szefostwo jest teraz w Rosji (koniec z wcześniejsza niezależnością). Ze względu na płaską strukturę ciężko gdziekolwiek awansować. Czyli można tylko zatrudnić się tam po studiach, aby zdobyć doświadczenie do CV, po czym trzeba czym prędzej zmykać dalej na rynek...
ciekawski 2016-04-09 23:06:58
podajcie jakieś konkretne kwoty zarobków proszę.
grzegorz 2016-05-09 13:21:34
A może to zapowiedź większych zmian @zgredek dlaczego piszesz, że awansować nie można wydaje się, że jak jesteś ogarnięty i znasz języki obce to jak znalazł możesz się tutaj piąć w górę no ale jeśli z takim nastawieniem przychodzisz to nie dziwię, się, że jesteś na niższym stanowisku
Zostaw swoją opinię o Maersk Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maersk Polska