Opinie o Prowema w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prowema. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prowema o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prowema w Rzeszów

slaw

Firma dopiero się rozwija. Szef jest wymagający, ale atmosfera jest ok i myślę, że dłużej tutaj popracuję. A co do kasy to jeszcze nie miałem problemów z wypłatą. Dodatkowym atutem są zaliczki:)

krzysiek R.

Podzielę opinie poprzednika. Pracowałem w tej firmie 5 miesięcy i tylko ze względu na wyjazd za granicę zrezygnowałem. Szef jest młody, to fakt i czasem potrafi się zdenerwować, lecz musze przyznać, że nie miałem problemów ani z nim ani z pieniędzmi. Wiadomo czasem był poślizg, ale gdzie teraz nie ma. Ludzi pracowitych potrafi docenić. Poprzednicy, którzy piszą głupoty to prawdopodobnie te dzieciaki jak jeden M....n, wielki kibic Resovi, który nie potrafił dobrze przeciąć rurki pod kątem 90 stopni a jak poszedł na budowę, bo też prowadziła firma budowę to jako pomocnik wielki mięśniak, pół godziny wytrzymał. Z tego co teraz wiem przyjął jakiś majstrów, kierowników i teraz wygląda to całkiem dobrze.

men

Ja pracuję od kilku miesięcy i nie ma żadnych problemów. Szef jest jaki jest ale szanuje dobrych pracowników a co do leserów to ma racje. Przychodzą pseudo fachowcy a później wystawiają ręce po kase. Chamstwo z waszej strony.

Na jakiej podstawie oceniasz czlowieka skoro spedziles tam tylko jeden dzien? Nie bronie goscia ale sam kiedys padlem ofiarą pomówień takich cwaniakow jak Ty, co mysla ze wszystko im się nalezy... Zal mi Ciebie.

spawacz
@pracownik

nie czytsz chlopie ? ocenil na podstawie jednego dnia ,fachowiec który się zna na robocie stanie z boku i widzi jaki syf jest w danej firmie nie trzeba lat robic proste niee? jak ktoś reki używa zamiast młotka to chyba nie z przyjemności tylko ze nie ma wyjścia bo nie ma czym robic :)))

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prowema? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
P.O

Ale ja was nie nawidze

heheh

Ten wpis to chyba sam Wlasciciel napisal;) hehe on moze ma wyplate na czas a moze i wczesniej to jest jeden wielki przekret czyli pan K...

@heheh

wlascicielem nie jestem, po prostu napisalem ze nigdy nie mialem problemow z wyplata pracujac u tego goscia. tyle w temacie.

wg mnie wszystko w porzadku. wyplata zawsze na czas, dobry kontakt.

byly pracownik

wszystko sie zgadza nigdy nie bylo pieniedzy na czas tylko zawsze trzabylo sie upominac to dawal po 200 zl bo nie mial wiecej nie polecam tego goscia jako pracodawcy bo dolozycie do interesu

myk

nie idzcie do typa bo robi w wAŁA z kasą,potwierdzam poprzedników. (usunięte przez administratora)

pikus

Macie racje nie płaci na czas nie polecam pracy u tego goscia rotacja cały czas zamieszanie brak wypłaty obcinanie wypłaty za byle gówno praca w niedziele za damski huj kazda sobota też typowa świnia powodzenia!!!!!!!

Joj

Potwierdzam,praca na czarno na budowie,i problemy z kasa. To co produkuje to szajs,niema narzedzi. Przyjmuje mlodych zeby ich oszukiwac na kasie. Co tydzien nowi ludzie pracuja. Zastanowcie sie dwa razy zanim zaczniecie z tym typem.

@Joj

Nie zgodze sie z Twoim zdaniem, chociaz pracuje tu od kilku miesiecy to nie miałem dotychczas zadnych problemow z kasa. Praca czasam ciezsza czasem lzejsza, ale za siedzenie przed telewizorem nikt mi nie zaplaci.

mar

ŚWINIA NIE WYPŁACA KASY LUB ROBI W KONIA NA STAWKACH,OBIECUJE COŚ I NIE DOTRZYMUJE SŁOWA,UWAŻAĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o Prowema - Rzeszów

Prowema
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Williama Heerleina Lindleya 16
    02-013 Rzeszów