Opinie o PPU PIOMET Piotr Adamczyk w Świerklany

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPU PIOMET Piotr Adamczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPU PIOMET Piotr Adamczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPU PIOMET Piotr Adamczyk w Świerklany

Ja tam pracowalem pare lat , pozniej sie zwolnilem i teraz mysle czy nie wroce. O ile mnie wezma he. Jedno musze stwierdzic zaklad dla ludzi mocnych to fakt ale pracuje obecnie w firmie gdzie glaskaja po glowie i jest milo ale co z tego jak sytuacja jest w kratke raz jest zarobek bo jest robota a raz nie. Piomet ma ten plus ze jest stabilny jest to firma gdzie idzie planowac cos na dluzsza mete. Szef ma tam jaja. Zeby ocenic ta firme trzeba isc popracowac tez gdzie inndziej wtedy czlowiek ma porownanie.

Dominika

Pisał ktoś, że poleca pracę tutaj tym, którzy chcą się rozwijać i uczyć, a czy ta nauka to jest przez doświadczenie i podpatrywanie innych, czy także można liczyć na kursy, szkolenia i inne takie?

Dzolo
@Jerzy

Nigdy żadnych szkoleń nie było pomijając incydentalne przypadki "szkoleń" włączonych w cenę nowych maszyn. Tu się pracuje jak robot a nie rozwija. Pracownik nauczy się tyle i sam chce bo warunki kiedyś ku temu były.

Ale nie ma aktualnych ogłoszeń, poza tymi ze strony int. co nie wiadomo, jaką mają ważność. Czyli skoro wg Was programista CNC też nie ma możliwości rozwoju w firmie, to czemu nie ma rotacji? Ile się w ogóle zarabia jako programista, bo może rozwoju i nie ma, ale za to stabilizacja jest i brak lęku o kasę do pierwszego..

Dominika

Ilona
@Dominika

Wtedy co pisałem swoją opinię to była prawda ale od tego czasu naprawdę Duuuzoo się zmieniło niestety na gorsze :-(

Jerzy Nowy wpis
@Ilona

Czyli co? Nie ma już szkoleń dla pracowników i trudno o rozwój czy chodzi o wypłaty? Możesz doprecyzować co konkretnie się pogorszyło?

Dzolo Nowy wpis
@Jerzy

Ufo Nowy wpis

Jaka jest zmianowość na produkcji

Ilona

Pracuję tu kilka fajnych lat i mimo wszystko jestem zadowolony. Moje zdanie jest takie że ci co najbardziej narzekaja najmniej robią i nie wiele umieją. Ja osobiście polecam tę pracę ludziom którzy chcą i pracować i rozwijać się bo nauczyć można się bardzo dużo ale trzeba tego chcieć

Firma PPU PIOMET Piotr Adamczyk prowadziła rekrutację na stanowisko Tokarz CNC. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Hanna

@Marcin, próbowałeś już kontaktować się z PPU PIOMET Piotr Adamczyk w sprawie Twojego ewentualnego powrotu do pracy? Jak dostaniesz jakąś propozycję od tego pracodawcy, to proszę Cię o zamieszczenie na tym forum informacji na ten temat.

@Hanna

Też chętnie się dowiem

@Marta

i ja też :P

Hanna

@nick @Marta widzę, że wiele osób jest zainteresowanych ponowną współpracą z PPU PIOMET Piotr Adamczyk. Co powoduje w Was tę chęć powrotu do tej firmy? Proszę o podzielenie się Waszymi opiniami na temat tego pracodawcy.

nick

Też chce wrócić do pracy. Myślicie, że mam szansę?

Zosia 81

Szef bezczelny, bo mąż przyjechał wymienić obejmy na plot które okazały się za ciasne przez to że szef wydał niewłaściwe. Betony ozdobne przywiedli za długie: Szef twierdził że we wszystkich sklepach mają długość 250 cm po czym się okazało że ten próbny u nas na podwórku miał 245 cm i wszystkie trzeba było przycinać! Nie polecam sklepu stanowczo!

@Zosia 81

Pomyliła Pani naszą firmę z inną, PIOMET Piotr Adamczyk nie zajmuje się produkcją ogrodzeń.

Kot

Witam, ile zarobi spawacz na rękę w tej firmie?

wujek

@student powiem Ci z własnego doświadczenia - nie warto. Jeśli jednak się zdecydujesz to i tak po pewnym czasie nie będziesz chciał tam pracować i sam się przekonasz dlaczego.

Hanna

@student, a pracę na jakim stanowisku rozważasz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera mogą się różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

student

Hmm zastanawiam sie nad praca w tym zakladzie ale widze ze opinie sa rozne. Jak jest na prawde? moj kolega pracowal tam chyba rok za 8.5 zl niby mogl godzin robic ale zeby 2500zl zarobic to musial orac po 220h kurde powiedzcie jak jest czy warto starac sie tam o prace? a jakie dodatki socialne tam sa? jakies szkolenia?tez? dajcie znac bo nie chce wtopic.

Mazi

No właśnie - robic trzeba wszędzie - urlop trzeba uzgodnic odpowiednio wczesniej to wtedy nie ma problemow. I oczywiscie dbac o zdrowie :) :) :). To chyba dobrze, że można dorobic w nadgodzinach? A ja mam umowe o prace, pieniadze na koncie w terminie. Czego chciec więcej? A w innych firmach to jest tak różowo?

York

To idźcie do Biedronki. Zarobicie całe 1500zł. I będziecie zadowoleni.Prawda jest taka ze ci co nie chce się im pracować zawsze będą narzekać. I nigdzie nie zagrzeją miejsca patrząc tylko kiedy z nieba im skapnie. Ja pracuje w Piomecie 9 lat i nie narzekam. I nie wiem skąd stawki 10zł??? Umowa o pracę od początku i wypłata na czas a to najważniejsze. Pracować wszędzie trzeba. Z urlopem tez nigdy nie miałem problemu. No chyba ze z dnia na dzień to czasem problem jest, jak wszędzie. Taka juz jest mentalność nierobów że potrafią tylko narzekać.

Hanna

A jakie dodatki do pensji oferuje PPU PIOMET Piotr Adamczyk osobom zatrudnionym w firmie?

fajowo

Dlatego opłaca się pracować najwięcej ile się da o ile zależy komuś na dobrych zarobkach @Hassan. Firma jest dobra, kaska jest dobra i umowa o pracę też jest.

jedynak

A jak zarobki??

Ja tam nie narzekam, wypłata na czas a pracować trzeba jak wszędzie. Szef wymaga dyscypliny jak kazdy inny, bo by mu pracownicy na głowe weszli...

Zostaw merytoryczną opinię o PPU PIOMET Piotr Adamczyk - Świerklany

• Jak się pracuje w PPU PIOMET Piotr Adamczyk?

Zobacz opinie na temat firmy PPU PIOMET Piotr Adamczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPU PIOMET Piotr Adamczyk
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.