Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1209 w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1209. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1209 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1209 w Polkowice

eferalgan12 Nowy wpis

Bardzo polecam! Obsługa stacji bardzo miła i profesjonalna. Pan Zbyszek rewelacyjny!!!

Jestem bardzo zadowolony Nowy wpis

jadąc z wybrzeża przez Polkowice na początku września byłem na ulubionej stacji Orlenu 1209 i zostałem mile obsłużony w tym dniu przez całą załogę stacji zarówno w sklepie jak i na zewnątrz były proponowane mi również różne produkty jak i oferta sprawdzenia płynów i oleju silnika przez Pana Zbigniewa co nie zawsze się zdarza i dla tego bardzo polecam tę stacje jest bardzo mile

Anna Nowy wpis

Najlepsza stacja w Polkowicach POLECAM! Zachęca mnie do tego: miła obsługa, ciepłe słowo, sprawdzony i uzupełniony płyn do wycieraczek, wypolerowane lampy :) Dziękuję za to panu Zbyszkowi ;) Pozdrawiam przemiłą obsługę kas Olę i Dorotę. Ania

Dzień kobiet Nowy wpis

Dziękuję za bardzo miło rozpoczęty dzień ????za serdeczne życzenia oraz dolanie płynu do spryskiwaczy ????Pozdrawiam Pana Zbyszka

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1209? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Lider ds. Celnych
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
Edyta

Witam, chcę tylko zapytać o warunki zatrudnienia w PKN Orlen i bardzo proszę o odpowiedzi, bo niestety bardzo mało tutaj informacji na forum. W jakim systemie się tam pracuje? Są nocki?

@Edyta

Są nocki, tydzień dniówek 07-19, tydzień wolnego i tydzień nocek 19-07 później znowu tydzień wolnego itd. ;)

Arczi

Dziękuję za profesjonalną i sympatyczną obsługę przez Pana Zbyszka i Panią Dorotę w dniu 23-11-2020. Zadowolony stały klient.

siostra

Bardzo dziękujemy za życzliwą i miłą obsługę jaka nas spotkała 25.09.2020 r. na stacji Orlen w Polkowicach 1209. Pracownicy zmiany Pan Zbyszek i Panie Maja, Wiloa, Martyna i Klaudia bardzo życzliwe nas obsłużyli i udzielili pomocy.

admin

Pracujesz w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1209? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1209 - Polkowice

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1209