Opinie o Media Choice Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Media Choice Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Media Choice Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Choice Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Specjalista ds. administracyjnych ma opcje na podjęcie się pracy hybrydowej zaraz po okresie wdrożenia. Jaki przy tym może występować docelowy układ dni? i czy zawsze ma się co do ich wyboru dowolność?

123abc Nowy wpis

Typowy, nowobogacki Januszex z ambicjami na korpo. Ciągła rotacja pracowników. W jednym dziale klimaty (usunięte przez administratora) w innym czepianie się wszystkiego, w kolejnym "żartobliwe" pytania o wiarę i stan matrymonialny. Brak reakcji na feedback. Wyraźna faworyzacja media planerów kosztem innych działów. Wymyślanie i wprowadzanie nowych zasad na poczekaniu, w stylu zmiana systemu wynagrodzenia na niekorzyść pracowników, z korzyścią dla firmy. Brak kultury organizacji. U kluczowych klientów wszystko ma być na już albo na wczoraj, niezależnie od istoty potrzeb. Nie polecam. Polecam za to lekturę firmy Mediaverse, gdzie o fundamentach moralnych szefostwa można się wiele dowiedzieć. Smaczne ciastka i kawa

Były Semita Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Nie polecam czemu? Prowizje są, ale trudno do nich doskoczyć przez pierwsze miesiące. Spoko jest menago, ale zarząd... Ofertowanie jest trudne i wymagające, dużo nadgodzin. Lepiej do korpo, mniej pracy i spokojniej.

Amelia Nowy wpis

Akurat ktoś napisał, że administracja to fajni ludzie a mam zamiar do niej aplikować. :) powiecie mi jeszcze tylko prócz atmosfery jak zarobkowo się wychodzi? nie wiem czy prócz podstawy są jakieś premie

Aplikowałeś do Media Choice Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Senior SEM & Paid Social Specialist? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Były pracownik 2024

To tak pozytywy: - ładne biuro - administracja fajni ludzie - zarobki rynkowe (po środku) - managerowie starają się dbać o pracowników - poziom wiedzy wysoki Negatywy: - mikro zarządzanie przez zarząd - podejście do pracowników zdalnych (gorsze) - brak zaufania zarządu - nielogiczne działania jedna osoba z zarządu to 2 to - brak konsekwencji w działaniu - nadgodziny - dużo ich jest

Hej, wiem już ze wygasła mi oferta dla media plannera dosłownie z parę dni temu, nie wiecie czasem czy nie będą jeszcze tego wznawiać? Interesują mnie wstępne warunki oraz to na jakie wynagrodzenie za pracę się wychodzi. wpasowuję się w profil ale kiedyś tu pisali o słabej kasie...

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 4 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Media Choice Sp. z o.o. sp.k.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Media Planner. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Rocky

- Praca zdalna ale na spotkania trzeba przyjeżdżać, więc z praca zdalna to nie ma nic wspólnego, - Kasa słaba, - 3 etapy rekrutacji gdzie na każdym musisz udowadniać że nie jesteś kłamcą, - Główne skrzypce w rekrutacji gra pani z HR, która o specyfice pracy nie ma pojęcia

All

Jaki czas temu było mi dane wziąć udział w rekrutacji. Dzieliła się na trzy etapy, co już w branży się nie zdarza tym bardziej mając doświadczenie z innych rekrutacji można to zauważyć, że takiego przeciągania nie ma. Praca zdalna tak ale na spotkania trzeba przyjeżdżać a jak wiadomo klient nasz pan wiec takie spotkania mogłyby pojawiać się bardzo często, wiec z praca zdalna to nie ma nic wspólnego. Wrażenie o firmie negatywne, jest sitwa osób żerująca na pracy innych, co zreszta widać w innych komentarzach. Aplikując tracicie tylko swój czas, który moglibyście przeznaczyć na porządne firmy a nie tzw. januszexy :))))

Wie ktoś jakie zarobki proponują podczas 3-miesięcznego stażu? Czego mogłbym oczekiwać na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Kandydat

2 tysiące zł brutto na miesiąc w okresie stażu ;)

Iza

No i jak obecnie taki staż tu przebiega za takie pieniądze, o których piszesz? Zawsze tyle oferowali? rok temu podobnie? Każdy stażysta ma identycznie czy są podstawy do negocjacji?

@Iza

Obecnie w firmie zatrudniane są tylko osoby z doświadczeniem. Nie ma i nie wiem czy będą planowane kolejne programy stażowe? Staże o których chyba była mowa skierowane były do totalnie "zielonych". 2000 zł brutto przy stażu wychodziło na rękę.

Iza

o dzięki. nawet jeśli ich nie ma to i tak ciekawa jestem potencjalnego efektu. to przypuszczając, że jestem zielona to po jakim czasie i z jaką wiedzą stąd wyjdę? chyba, że mnie przyjmą? to wtedy jaka perspektywa na zarobki?

Chcęwiedzieć

Firma rekrutuje na kilka stanowisk, opinie są różne a ja chciałbym wiedzieć jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy wynagrodze ie jest jawne na poszczególnych stanowiskach czy ile sobie wynegocjujesz na rozmowie tyle dostaniesz? Czy są w firmie jakieś podwyżki? Np. inflacyjna? Jak rozliczane są nadgodziny? Czy jest jasna ścieżka awansu? Czy trzeba się o wszystko rozpychać łokciami? Czy rekrutacja wynika ze zwolnień niezadowolonych pracowników czy rozwoju firmy?

@Chcęwiedzieć

Firma zmienia się i rośnie, dlatego zatrudnia. Potrzebne są teraz osoby z oświadczeniem do różnych zespołów. W niektórych zespołach wynagrodzenie składa się z podstawy i premii. Kasa jest ok.

Natalia

Jestem zainteresowana ofertą na digital media plannera, która wisi na stronie firmy. Jest tam bardzo dużo myślników z wymaganiami, aż zaczęłam się bać że może nie sprostam w rekrutacji. Czy jak się czegoś nie zna to można liczyc na jakąś pomoc? I biorą pod uwage takich ludzi?

11-nastka
@Natalia

Nie musisz wszystkiego wiedzieć bo są szkolenia. Tylko przygotuj się że potem dostaniesz projekty do samodzielnego prowadzenia i jak nie będziesz czegoś wiedzieć to będziesz miała przechlapane bo tam nie ma mijsca na błędy. Jest za to miejsce na siedzenie po godzinach i fochy szefów.

pracuje
@11-nastka

Szkolenia to czasem i dużo powiedziane, najczęściej to spotkania prowadzone przez pracowników, zdarzało się nawet, że z niewiele większym stażem od twojego. Potem oczekuje się, że po takim szkoleniu wiesz już wszystko. Starsi stażem zazwyczaj nie mają na nic czasu, nie mówiąc już o jakiejkolwiek pomocy, którą trzeba sobie wręcz "wywalczyć" dopytując się o nią po kilka razy, przy okazji słuchając kilku westchnięć niezadowolenia i tego, że wszyscy kiedyś robili coś po raz pierwszy, z sugestią żeby radzić sobie po prostu samemu.

@pracuje

W Media Choice funkcjonuje ustrukturyzowany proces onboardingu nowych pracowników, który obejmuje szkolenia z udziałem kolegów/koleżanek z innych zespołów z różnych obszarów niezbędnych do wdrożenia na danym stanowisku. Jeśli dane szkolenie jest niewystarczające, pojawią się pytania/wątpliwości jest ono powtarzane. W zespole Media Planningu zdecydowana większość pracowników ma łączny staż 3+ lat, więc posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, by przeprowadzać tego typu szkolenia. Poza wewnętrznymi szkoleniami w ciągu roku są szkolenia z zewnętrznymi dostawcami, część z nich kończy się certyfikacją. Aplikując na ofertę nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Po to jest spotkanie rekrutacyjne aby określić, jaki zakres szkoleń będzie wymagany do wdrożenia. Od wiedzy i doświadczenia kandydata uzależniany jest też poziom stanowiska, który jest oferowany w przypadku rozpoczęcia współpracy.

@Natalia

Szkolenia otrzymasz stworzone przez kolegów/koleżanki z innych działów. Wsparcie i pomoc niekoniecznie - z uwagi na ogrom zadań, jaki mają pracownicy. Team work i wspólna praca nad zadaniami nie występuje, każdy ma swoich klientów. Na okresie wstępnym media plany będą przed wysłaniem dokładniej lub mniej przez kogoś sprawdzone.

Olga

Czyli z tego co piszesz to na początku nie muszę się bardzo stresować bo i tak ktoś mnie będzie sprawdzał? A jak to technicznie wygląda? Skoro team nie ma czasu pomagać to kto ma czas na sprawdzanie?

Byłypracownik

Niestety praca w tej firmie wiąże się z ogromnym stresem, nadgodzinami (praktycznie codziennie, przez ilość pracy jaka jest zrzucana na jednego pracownika) i co najważniejsze przełożonymi, którzy są toksyczni. Obecni pracownicy mimo tego, że dostrzegają masę problemów, nie mówią o nich (te sprawy pozostawiają między sobą), a kiedy już ktoś odważy się odezwać to nie ma absolutnie żadnej siły przebicia, a pracodawcy wiele rzeczy argumentują w irracjonalny sposób, co odstrasza pozostałych przed mówieniem o swoich bieżących problemach czy przemyśleniach. Stała, ogromna rotacja, ponieważ niewiele osób decyduje się na pozostanie dłużej w tej firmie. Załoga jest praktycznie cały czas taka sama, a Ci, którzy pracują najdłużej są w baaardzo widoczny sposób faworyzowani, w szczególności w jednym dziale ;) Chyba tylko zarobki trzymają tych ludzi w takim środowisku, chociaż nie w każdym dziale uda się tutaj dobrze zarobić.

aktualny pracownik
@Byłypracownik

Czy firma Media Choice Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

HR Specialist

W chwili obecnej w firmie zaczynamy pracę o 8:00 lub 9:00.

Zofia
@HR Specialist

Czyli pracownicy sobie wybierają pomiędzy tym przedziałem kiedy zaczną pracę czy to zależy od stanowiska o której się startuje z obowiązkami? :)

@Zofia

W większości działów pracownik wybiera, czy zaczyna pracę o 8 czy o 9. Deklaracja wyboru jest w miarę możliwości stała, ponieważ obsługujemy Klientów i muszą oni wiedzieć w jakich godzinach jesteśmy dostępni. Szczegółowych informacji zawsze udzielamy na spotkaniu rekrutacyjnym.

Natalia
@HR Specialist

Wolno Was zapytać o wynagrodzenie Senior SEM & Paid Social Specialista? (chyba wciąż aktualne, bo nie usunięte). 60.000 - 100.000 brutto, netto? W jakim wymiarze, miesięcznym, rocznym? Bardzo to enigmatycznie podajecie w ogłoszeniu.

@Natalia

@Natalia Proszę podaj link do ogłoszenia, do którego się odnosisz.

@HR Specialist

100 tys? jeśli da radę tyle to sama bym kandydowała. ;) aktualne chyba jest na Digital Media Plannera, prawda? Fajnie, że na 100% zdalnie można, a jeśli o stawkę chodzi to jak ona by wyglądała?

Media Choice Sp. z o.o. sp.k. właśnie rekrutuje w mieście Wrocław. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

HR Specialist

Każda oferta pracy zawiera informacje o możliwość pracy hybrydowej i/lub zdalnej. Jeśli oferta zawiera informację wyłącznie pracy hybrydowej, oznacza to, że oczekujemy 2 dni pracy z biura, dlatego nastawieni jesteśmy na kandydatów z Wrocławia i okolic.

@HR Specialist

A jeżeli kandydat pasuje do profilu poszukiwanej osoby na to stanowisko ale niestety mieszka daleko od Wrocławia to jest możliwość dogadania się na pracę zdalną?

@Iza

@Iza to uwzględniamy już na poziomie profilu, czyli rozpatrujemy możliwość pracy zdalnej w przypadku takiego stanowiska i jest ona zawarta w treści oferty.

kjlnkjb

Nie polecam! Sporo pracy i dużo stresu za marne pieniądze. Do tego toksyczni przełożeni..

@kjlnkjb

To jakie Ty warunki i zarobki miałeś oraz na którym stanowisku, że takiego stresu się najadłeś?

Czy pracownicy Media Choice Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

HR Specialist

Tak, co 3 miesiące organizowane są spotkania dla wszystkich osób zatrudnionych w firmie. Mają one różny charakter. Osobom zatrudnionym zdalnie opłacamy na ten czas koszt dojazdu i noclegu.

Wiecie, czy Media Choice Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ofkorses

A to już nie standard?Tak dostajesz laptopa, monitor, telefon.

@Ofkorses

No jak się okazuje to nie wszędzie. ;) A jeśli chodzi o jakieś dofinansowanie do energii? Bo tego to często też jeszcze nie ma

HR Specialist

Dzień dobry, każdy pracownik zatrudniony w trybie zdalnym otrzymuje od firmy sprzęt potrzebny do pracy (laptop, myszka, telefon, monitor).

Jak się pracuje z ludźmi z Media Choice Sp. z o.o.?

Deza

Bez zbędnego rozpisywania się bardzo fajna, młoda ekipa z którą przyjemnie się pracuje.

Niki999

Z perspektywy osoby, która była na stażu mogę powiedzieć, że bardzo dużo można się od nich nauczyć. Otwierają oczy na to jak szeroki jest obszar marketingu reklamy. Z mojego doświadczenia teoria w jakimś tylko stopniu była odzwierciedleniem praktyki. Miejsce dla tych którzy szukają wiedzy w zakresie reklamy digital, billboardy itd.

Teresa

Fajna i przejrzysta strona internetowa, znalazłam nawet idealną dla mnie ofertę pracy na stanowisku Analityka Internetowego (https://mediachoice.pl/aktualne-oferty-pracy.html). Podpowiecie jakie trendy przejawia Media Choice i czym wyróżnia się na tle konkurencji? Takie informacje przydają się na rozmowie kwalifikacyjnej, będę więc wdzięczna za pomoc.

Niestety młodzi pracownicy nie przywiązują się do firm lecz zmieniają pracą. Myślę, że teraz to się ukróci.

Marzena
@Piotr

Hej! Czemu teraz się to ukróci? Coś się zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Media Choice Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Media Choice Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Choice Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Media Choice Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Krakowska 29
    50-424 Wrocław

Media Choice Sp. z o.o. sp.k.