Opinie o Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia w Włocławek

Michał Walczak Nowy wpis

Czy w ARGUS jest możliwość podjęcia innej pracy

Ile jest zmian w Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia?

Pracuję ponad 5 lat , nie narzekam. Wyplata zawsze pierwszego na koncie, dobry posterunek.

Eliza Nowy wpis

Potwierdzam opinię

Mietek

Odradzam zawierać z tą firmą jakichkolwiek umów, na początku niby chcą ładnie zaprezentować firmę, ale po okresie próbnym zaczynają szukać ślepych lub czubków.

Iwona Janiak Wroblewska
@Mietek

Dlaczego taka opinia ...to oczywiście nie jest prawdą .Ludzie są bardzo złośliwi...szkoda słów. ????Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Eliza Nowy wpis
@Mietek

To kłamstwo

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Andrzej Kubicki

FIRMA GODNA POLECENIA I NA WYSOKIM POZIOMIE .

Eliza
@Andrzej Kubicki

Zgadzam się w 100 %

Heniuś

Nie tak dawno spacerując w Toruniu ul Skłodowskiej zauważyłem że Tofame ochrania inna firma, czyżby Argus stracił ten obiekt?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia?

......

Z tego co wiem imprezy i spotkania integracyjne są organizowane, np w mieście gdzie urodził się Kopernik jest taki zakład na Elanie który ochrania ta firmę, z tego co kojarzę to est tam taki pracownik który wyróżnia się swoimi gabarytami, on notorycznie spożywa alkohol na nockach, śpi ale zakład nic takiemu nie zrobi bo ma to schorzenie specjalne, a dla Argus Włocławek ważniejsze jest to aby doić pieniądze z państwa niż reputacja firmy.

Bartek

Dzień dobry ja mam pytanie i szukam pracy

Mariusz Brzozowski

Nie polecam, powodów jest kilka ale najważniejsze jest to że najchętniej biorą ludzi ze specjalnym schorzeniem P lub O stopień umiarkowany, wręcz biją się o takich ludzi.a jak wybierzesz w międzyczasie inną ofertę pracy, z lepszymi warunkami to atakują Cię telefonami i smsami abyś tylko do nich przyszedł. O premiach można zapomnieć, nędzna najniższa krajowa plus ten dodatek za nocki, "dopiero zaczął być płacony jak weszła ustawa" wcześniej za poprzedniej władzy wszystko było wliczane w najniższa krajowa” więc nie polecam.

Ewaryst Jabłoński

Tą firmę ochroniarską polecam Wszystkim!!!!!Pracownicy ochony na wysokim poziomie chcę podziękować pracownikowi Ochrony Pani Iwonie Janiak za udzielenie informacji kiedy pełniła swoją służbę .

Dzidek
@Ewaryst Jabłoński

Prawda jest inna, firma chce wygrywać przetargi a jak już im się uda to na szybkiego zatrudnia nawet kogoś z trzecia grupa, aby pokazać jacy to oni są wspaniali. Mają później trzy miesiące aby szukać zawzięcie kogoś kto ma schorzenie specjalne najlepiej symbol P lub O. ( przypuszczam że jesteś osobą która takie orzeczenie posiada) no i po trzech miesiącach zwolnią tego kto nie ma specjalnego schorzenia, a wezmą tego kto te schorzenia ma. Ale co się dziwić, lepiej doić od państwa 2100 niż 1200

Fabiola Janiak

Firma godna zaufania i polecenia.

Fabiola Janiak

Firma godna zaufania i polecenia. Tę firmę ochroniarską polecam Wszystkim.!!!!!❤❤❤

Iwona Janiak Wróblewska

Profesjonalna ochrona osób i mienia. Firma godna polecenia.

Następna ,,firma,, pasożyt,nie ważne kwalifikacje,nie masz grupy-szkoda czasu na telefon o pracę. Kiedy PFRON przestanie rozdawać pieniądze?.

Zostaw merytoryczną opinię o Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia - Włocławek

• Jak się pracuje w Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia?

Zobacz opinie na temat firmy Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia?

Argus Biuro Ochrony Osób i Mienia