Poczta Polska

Włocławek

Opinie o Poczta Polska

efrgt

to uwazam ze spory plus jest..jednak widze ze wlasnie glownie listonoszy szukaja jest oferta miedzy i nymi do Krakowa tylko trzeba miec wlasny samochod

baja

Niektórzy pracownicy administracji Centrum Poczty są niekompetentni. Gdy brak im argumentów straszą Panią Dyrektor lub mamą zajmującą wyższe stanowisko. Wydawać by się mogło że winni oni nieść pomoc placówkom w rozwiązywaniu problemów - nic bardziej mylnego, z reguły wrzeszczą na współpracowników jak na śmieci. A w wypadku niedociągnięć karę ponosi pracownik bo wszyscy inni umywają ręce. Takie traktowanie rodzi frustracje i niechęć do całych działów. Należy im przypomnieć że nie są bogami a z ludzmi należy się liczyć.

monopolowa jeszcze panstwowa instytucja martwiaca sie bardziej o posady w biurach a nie o min. zwyklego pracownika dzieki ktoremu corocznie odnotowuje gigantyczne zyski

Zostaw opinię o Poczta Polska - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska