Opinie o AB Industry S.A. w Macierzysz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AB Industry S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AB Industry S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Industry S.A. w Macierzysz

Janosik

Niestety nawet dobra firma nie jest w stanie zadowolić wszystkich. Może źle wybrana praca jest powodem niezadowolenia bo dla mnie firma ok!!!!

Czy w AB Industry S.A. panuje luźna atmosfera?

Dzień dobry, Pracownicy AB Industry to zespół młodych, ale doświadczonych inżynierów. Praca w każdym dziale umożliwia szybką naukę w przyjaznej atmosferze, między pracownikami atmosfera jest luźna, jednak zawsze najważniejsze jest poprawne i terminowe wykonanie projektu. Pozdrawiam, Michał Tobiś , specjalista ds. Marketingu

Irek

Co się stało z oddziałem Wrocław ? nikt nie odbiera telefonów od miesiąca. Czy zamknęli ten oddział ?

Stefcio
@Irek

Z tego co się orientuję to jak się zwalniałem to mieli zamknąć wszystkie oddziały a zostawić jeden w Macierzyszu, przynajmniej pozamykać działy realizacji

@Stefcio

Dzień dobry, Pracownicy oddziału Wrocław przenieśli się do centrali w Macierzyszu, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 22 212 89 22 oraz adresem mailowym biuro@abindustry.com Oddziały Poznań, Puławy działają bez zmian i nie ma w planach ich zamknięcia. W razie pytań zapraszam do kontaktu - michal.tobis@abindustry.com - Michał Tobiś Specjalista ds. marketingu Pozdrawiam serdecznie.

mixx

Witam czy pracował ktoś na stanowisku magazyniera, jakie są zarobki oraz atmosfera

Teresa
@mixx

Niestety nie wiem, ale też z chęcią czegoś się dowiem na temat tej pracy. Planujesz aplikować? Jeśli tak, to powodzenia!

Automatyk

Firma średnio zorganizowana, mój rekruter średnio miał czas na mnie, choć podobno specjalnie został dłużej w pracy. Nazwa stanowiska nieadekwatna do obowiązków - w praktyce to raczej "elektromonter terenowy".

Padło kilka pytań które paść nie powinny m.in. o stan zdrowia, czy palę. Techniczne: programowanie PLC, schematy elektr., pseudo-logiczne. Nie wiem po co to skoro moja praca miała się ograniczać do łącznia kabli na obiekcie. Jakieś HR-owe g**** czy jestem uczciwa, czy gotowa to ciężkiej pracy, słabe, mocne strony, jaki powinien być mój szef / współpracownicy - niezadowolenie przy próbie udzielenia dokładnych odp. i wchodzenia w szczegóły. Zrezygnowałam z dalszych etapów.

Janek

@Rangus Cóż nam po opinii osoby, która miała kontakt z firma parę lat temu? Ważne, że obecnie jest dobrze!!

Teresa
@Janek

To świetnie, że jesteś zadowolony z pracy w AB Industry S.A. Od Twojego komentarza minęło już sporo czasu, dawno nikt nie wypowiadał się na temat sytuacji w firmie, szkoda. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Rangus

Parę lat temu byłem na rozmowie we Wrocławiu. Po krótkiej rozmowie z "(usunięte przez administratora)" można stwierdzić, że to głąb. Dokumentacja porozwalana na podłodze, w starej fabryce, propozycja pracy za 2 000 brutto. Szkoda czasu. Jeżeli chodzi o naukę dla młodych, jest wiele innych firm - na poziomie i nie obrażają takimi propozycjami.

mlah

czy ktoś aplikował na kierownika budowy? Ile płacą?

ASDFDSA

Pracowałem więc opowiem jak to wyglądało. Nie powiem gdzie i na jakim projekcie, ale jeśli chodzi o zarobki to nie ma co liczyć na kokosy, chociaż czym dłużej pracujesz tym więcej dostajesz. Perspektywa awansu jest bardzo prawdopodobna, bo jest spora rotacja. Jeśli chodzi o pracę to będzie ona odpowiadała osobom młodym, bez rodziny i dzieci. Praca na wyjazdach to nierzadko 12-14 godzin w pracy. Bardzo częste wyjazdy. Na pewno da się dużo nauczyć, bo będziesz musiał przyswajać bardzo dużą ilość wiedzy w krótkim czasie. Jeśli chodzi o zarobki to na początku jest niewiele. Co to oznacza? Najniższa krajowa dla ludzi młodych zaraz po studiach za podstawowe 160 godzin. Rzadko się zdarza żeby pracować tylko tyle więc stąd też wyższa wypłata. Wtedy zatrudniają na zlecenie, a jak się sprawdzisz to przechodzisz na umowę o pracę. Wtedy zarobki nie są już zależne od ilości godzin. Masz po prostu miesięczną pensję i tyle. Ile? Podobno ktoś z większym doświadczeniem może wyciągnąć w okolicach 3800 na rękę jeśli ma trochę doświadczenia. Jako KP można zarobić jeszcze więcej, a zostanie nim nie wymaga niebotycznych umiejętności, ale musisz się wtedy pożegnać ze swoim czasem prywatnym. Wtedy praca wymaga zaangażowania na 100%, bo rzadko prowadzisz tylko jeden projekt. Polecam pracę na początek, dla ludzi zaraz po studiach. Można cholernie dużo się nauczyć ;) Ja sam nie żałuję czasu spędzonego w AB. Poznałem dużo miłych i pomocnych ludzi. Ktoś kto lubi pracować na pewno nie będzie narzekał na brak rozwoju. Mam nadzieję, że opinia była przydatna. Pozdrawiam

Luizito

Jak wygląda praca w tej firmie w Poznaniu lub w innym mieście na stanowisku technologa? wiem mniej więcej jakie pieniądze są w okresie próbnym, a jak później z pieniędzmi i co najważniejsze godzinami pracy? W biurze podobno nie więcej ni po 8h ale na wyjazdach 12h. Duże jest tych dni w miesiącu gdzie pracuję się po 12 godzin?

poldek

z tych ofert to powiem Wam, że u nich jest praca jako Projektant AKPiA i Przemysłowych Instalacji Elektrycznych i nawet nieźle to wygląda, bo jednak są i benefity i też szkolenia wewnętrzne na pewno. Widać od razu, że u nich stawaja na rozwój pracowników.

emil

Co się stało z oddziałem Katowice ? kiedyś był i rekrutowali . teraz niema ani ofert pracy do Katowic ani informacji w zakładce kontakt. Czyżby zamkneli ten oddział ?

Tom

Rotacji nie ma bo wszyscy pouciekali, a o niewolnika z każdym dniem gorzej.

AB Industry S.A.

Opinia zarchiwizowana Szanowni Państwo, W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększaniem naszych oddziałów i coraz większą ilością dużych projektów stale szukamy odpowiednich kandydatów na różne stanowiska. Zapraszamy również do odbywania u nas praktyk, stale współpracujemy z Politechniką Warszawską i Wojskową Akademią Techniczną. Wszystkie oferty pracy i praktyk znajdują się pod poniższym linkiem. http://www.abindustry.com/pl/oferty-pracy Zachęcamy do wysyłania CV

Misiek

Firma sie rozwija , nie jest źle stawki tez ok idzie ku lepszemu

Mirek

Fajna rzetelna firma, wiadomo są pewne nie dociągnięcia,ale spokojnie polecam

Jony

A tam strasznie , już bez przesady ;-) prezentują się całkiem ciekawie spróbuje

franio

widzę, że firma nie zatrudnia też byle kogo.. Mają spore wymagania, ale oferty które właśnie przeglądam, z samej nazwy brzmią groźnie. Poszukują projektanta AKPiA i przemysłowych inst. elektrycznych. :)

Ralpf

No tak, ma tą wiedzę i nie tylko, ma też masę innych, praca odpowiedzialna i wymagająca, ale jak wiadomo nie z takimi rzeczami sobie te chłopaki na codzień radzą przecież

jaki

Przecież Programista Automatyk, zarabia wiecej niż 2000tyś, przede wszystkim taka osoba posiada wiedze z zaresu oprogramowan,sterownikow, baz itp , wiec moze przez 3 miesiace moze ma tyle ale pozniej wiecej.

indo

tolek, nie chcę się wymądrzać, ale takie szczegóły to raczej będą ustalane na rozmowie rekrutacyjnej. Słyszałem, że można negocjować (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o AB Industry S.A. - Macierzysz

• Jak się pracuje w AB Industry S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AB Industry S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AB Industry S.A.?

Kandydaci do pracy w AB Industry S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AB Industry S.A.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.