Pak-Gum FHP

Opinie o Pak-Gum FHP

zainteresowany

Witam, a jak sytuacja w biurze z konstruktorami, czy warto się tam zatrudnić na to stanowisko?

Iza

Dużo już czasu minęło od dodania przez Was na tym forum ostatniej opinii o Pak-Gum FHP. Z uwagi na to, że nadszedł nowy rok, powiedźcie czy zaszły w tej firmie również jakieś nowe ważne zmiany. Jak w tym momencie przedstawia się sytuacja, w jakiej znajduje się ten pracodawca? Czy warunki zatrudnienia pozostały takie same jak do tej pory, a może już nie?

tymek

Jeśli uczciwie się pracuje to właściciel potrafi docenić. Niestety obserwuje, że to (usunięte przez administratora) i syf tworzą sami pracownicy. Zastanawiające w jakim celu przychodzą do pracy - robić zamęt i nisczyć wszystko na swojej drodze... Najwięcej mają do powiedzenia ci co niewiele potrafią a mniemanie o sobie mają wysokie. Dużo beznadziejnych pracowników działających na szkodę firmy się przewija sama firma nie jest zła.

Iza

@Były pracownik, każda praca na swój sposób jest ciężka, jednak coś decyduje o tym by ją wykonywać? Czy w firmie panują dobre warunki zatrudnienia? Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Operator Dźwigu, Opalarki , ktoś aplikował?

Firma Pak-Gum FHP prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik serwisu wulkanizacji taśm/wulkanizator. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Talib

Pozdrawiam cały pak-gum

Wydaje mi się, że negatywne opinie wychodzą głównie od osób, którym nie chce się lub nie chciało się pracować. Jeśli ktoś rzetelnie wykonuje swoją pracę to nie ma powodu do narzekań. Zarobki w porządku, atmosfera też ok, a z szefem można się bez problemu dogadać. Dla chcącego nic trudnego, niestety mentalności niektórych ludzi nie jest w stanie nic zmienić. Nie dochodzi się każdemu, jeśli ktoś myśli, że w jakiekolwiek pracy będą go na rękach nosić to się myli.

derf

W sumie taki dyspozytor w transporcie krajowym może liczyć na na prawdę wysokie zarobki, zwłaszcza, że i premie się trafiają do podstawy zarobków, więc nie jest tak źle.

Olek

a skąd posiadasz takież informacje o zarobkach? proponuję Ci zatrudnienie w agencji pracy tymczasowej, tam zarobisz kokosy i zbijesz majdan, po co siedzieć w pakgum i narzekać na wszystko! Firma nie zatrudnia na czarno, każdy ma umowę o pracę, wypłaty są w terminie, ubezpieczenia też. Nadgodziny są płacone a poza tym płaci się za pracę a nie za włóczenie się po placu i wystawanie po kątach. Jak ktoś się stara i wykonuje pracę rzetelnie to premia też się znajdzie. Zapraszam do innego prywaciarza to zobaczysz jak płaci tygodniówki z łapy po 100 zł, żeby Cię trzymać, ma Twoją kasę i mu nie zwiejesz, o ubezpieczeniu zapomnij. A jak Ci nie pasuje, to nikt Cię na siłę tu trzymać nie będzie, powodzenia w szukaniu luksusów

lUTEK

fIRMA porządna nie mam nic do zarzucenia płacą w terminie i dobrze a najlepiej na produkcji jeżeli się tylko chce to można zarobić

Dokładnie zgadzam się z ostatnią opinią, zawsze odradzają , a zwolnić się nie mają zamiaru, firma jak każda inna ,niech szukają miodu w korporacjach za najniższą krajową i umowa na miesiąc przez pośrednika.

obiektywny

Firma jak każda inna, kadra zarządzająca do bani to cały minus, gdyby robili co do nich należy to i kasa by była lepsza. Ogólnie warto spróbować.

tetete

tokarz , spawacz maja okolo 11 12zl na godzine a nadgodziny to tyle ile za zwykla stawke .Premi tam jeszcze nigdy niedostalem a pracuje juz jakies 4 lata .

przyszły pracownik

mam pytanie ile zarobi tokarz lub spawacz w 8h czy są nadgodziny i jak płatne ;dzieki za odpowiedz

zainteresowany

może ktoś podać jakieś konkrety, fakty ...? Dlaczego jesteście niezadowoleni ?

obecny pracownik

Pragnę przestrzec potencjalnych kandydatów, że w/w informacje są nie prawdziwe. Nie znam żadnego pracownika (byłego lub obecnego) firmy Pak-Gum który byłby zadowolony z pracy. Pracownicy zmieniają się jak w kalejdoskopie. W ciągu kilku ostatnich lat dyrektorzy zmieniali się wielokrotnie – na przestrzeni roku kilku! To samo dotyczy konstruktorów.

obecny pracownik

Pak gum nadal poszukuje pracowników… Firma z czołową pozycją na rynku produkcji maszyn i urządzeń górniczych poszukuje pracowników na stanowisko… Oferujemy: Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Umowę o pracę na pełny etat Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie Przyjazną atmosferę pracy Możliwość rozwoju zawodowego (usunięte przez administratora)

zadowolony pracownik?

omijajcie szerokim łukiem tą firmę!

zadowolony pracownik?

"pod jednym warunkiem ze pracuje sie uczciwie" pojęcie uczciwości jest obce (usunięte przez administratora)

zadowolony pracownik?

"Jeżeli chodzi o zarobki nie mam tutaj nic do zarzucenia wręcz przeciwnie mało w której firmie tak płaca" (usunięte przez administratora)

zadowolony pracownik

Bardzo dużo tutaj negatywnych opini. Ja mam zupełnie inne odczucia wobec tej firmy. Przepracowałem tam kilka ładnych lat oczywiście jak w każdej firmie znajda sie plusy i minusy ale ja ta firmę oceniam zdecydowanie na plus pod jednym warunkiem ze pracuje sie uczciwie i w pełni wypełnia sie swoje obowiązki. Jeżeli chodzi o zarobki nie mam tutaj nic do zarzucenia wręcz przeciwnie mało w której firmie tak placa

Zostaw merytoryczną opinię o Pak-Gum FHP - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Pak-Gum FHP?

Zobacz opinie na temat firmy Pak-Gum FHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pak-Gum FHP?

Pak-Gum FHP