Pak-Gum FHP

Opinie o Pak-Gum FHP

Czy jest możliwość w Pak-Gum FHP pracy na część etatu?

Ciekawi mnie, czy są także przyjmowani studenci na staż lub praktyki. Napisz proszę więcej informacji na ten temat.

Aneta

Istnieje, istnieje. Jednak jak kondycja i pozycja Pak-Gum na rynku to już nie mam pojęcia. Ktoś wie i napisze?

Aneta

Czy jako były pracownik możesz powiedzieć coś o szczegółach pracy w tej firmie? Co w Pak-Gum FHP było tak bardzo negatywnego? Jest tutaj mnóstwo emocjonalnych i personalnych wpisów, widać, że pracownicy mieli jakieś problemy, ale o wiele mniej tutaj konkretnych informacji, bez nich ciężko sobie wyrobić opinie.

Nie wiem skąd tak ostre opinie o tej firmie. Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i muszę przyznać że panuje w niej bardzo ciepła, przyjazna i miła - wręcz domowa atmosfera. Wszyscy są bardzo życzliwi i pomocni. Każdy każdego wspomoże w ciężkiej sytuacji, nie ma mowy o żadnym dogadywaniu; dogryzaniu i donoszeniu na siebie nawzajem. Naprawdę bardzo miła obsada. Co do Pana (usunąłem nazwisko by nie męczyć zbytnio administratora strony, który by je i tak usunął) nie wiem skąd tak ostre słowa, muszę przyznać że jest to prawdziwy gentleman. Pan (wszyscy wiedzą o kogo chodzi) jest naprawdę bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Bywają momenty że czasem sam proponuje zmęczonemu pracownikowi chwilę oddechu i wtedy sam zastępuje go przy stanowisku pracy. Co do załatwienia urlopu nie ma najmniejszego problemu, chce się jeden dzień a przymusowo dostaję się np. 2 - 3 w celu zregenerowania sił i odpoczynku. Nie ma najmniejszego problemu z załatwieniem czegokolwiek. Podwyżki na świetle dziennym. Jestem bardzo ale to bardzo, zadowolony że mam zaszczyt pracować w tej firmie, bo moim zdaniem możliwość pracy w tymże zakładzie prawdziwy zaszczyt wręcz. Mam ogromną nadzieję ze będę pracował w tej firmie do końca moich dni, lub chociaż minimum do emerytury. Polecam każdemu.

Pracownik8

Zgadzam się to co kolega napisał.Co do podwyżki to prosiłem o 3zl A dostałem 8zl (polecam chodzić i tylko prosić o podwyzke).Co do warunków pracy to( szaleństwo sex i zabawa).Urlopy kiedy chcesz i ile to bierz.Naprawde polecam tą firmę.

Aneta

Unikajmy podawania imion i nazwisk pracowników - to niezgodne z regulaminem serwisu. Jeśli pracujesz w Pak-Gum FHP, to może powiesz coś więcej na temat tej pracy? Ciekawi mnie, w jakim systemie pracujecie i czy można liczyć na premię.

prę lat już tam pracuję i znam układy ale to co piszesz to bzdury i lecz się

Firma Pak-Gum FHP prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik serwisu wulkanizacji taśm/wulkanizator. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Sonia

Czy ma ktoś z was informacje jak wygląda wynagrodzenie w firmie? Czy rekopensuje ono nieprzyjemną (z tego co piszecie) atmosferę w Pak-Gum?

Kolo

pracowałem tu kiedyś, fajna ekipa była.

wit
@Kolo

tu sie akurat nic nie zminilo, chlopaki nadal spoko

donatan

szukam pracy na produkcji, wiecie cos?

Szkji

Imponujące referencje

qebec
@Szkji

fakt, ciężko temu zaprzeczyć

Calculon

Nadal aktualne jest to ogłoszenie na specjalistę ds kalkulacji, bo już dosyć długo wisi?

Może nowy

Startuje na konstruktora, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Sporo tu komentarzy ale stanowisko brzmi konkretnie i firma rozpoznawalna więc zobaczymy

Woody

Odpowiedzialne stanowisko Powodzenia

Pafnucy
@Może nowy

Niby nie wymagają ale masz jakieś doświadczenie?

@Pafnucy

W tej konkretniej dziedzinie nie ale myślę że podołam

Qaz
@Może nowy

a w czymś podobnym robiłeś, czy w ogóle inna bajka? ale jak sam uważasz, ze podołasz, to pewnie dasz sobie rade

Dawaj Dawaj
@Może nowy

jak w ogłoszeniu nie wymagali to nie wymagają, każdy gdzieś tej praktyki nabierał, a ze studiów może coś wyniosłeś więc tylkko mobilizacjia

@Qaz

Trochę inna bajka ale będę próbował. Dzięki wszystkim za odpowiedzi

p0p0
@Może nowy

to powodzenia w takim razie, daj znać jak sie coś rozwinie w temacie i powiedz jak ci poszło

7eb4
@Może nowy

ja sie tylko zastanawiam czemu ktos minusuje smutną buźką komentarz o potencjalnym zatrudnieniu się...to, ze komus nie odpowiada (bo nie ma tak, zeby wszystkim odpowiadalo, nigdy i nigdzie) to nie znaczy, ze trzeba zniechęcać

konstrukt
@Może nowy

ta oferta na konstruktora to nadal aktualna? ktoś wie?

Olee

Nie ma co porównywać pracy w biurze do fizycznej. W biurze to dobrze jest.

asd321

dokladnie ja tam wole potyrać to taki reset psychiczny dla mnie. wracam do domu i o robocie nie mysle i tak jak mowisz nie musze sie stresowac po godzinach. widze po moim synu ktory ma swoj biznes, ciagle praca praca i praca tak naprawde 24 na 7 nie idzie sie odciagnac

kacz
@asd321

sory ze troche wygrzebane ale kurde zgadzam sie w 100% bo u mnie dokladnie taki sam przypadek

szkoda że na produkcje nikogo nie szukają

dubel

Wisz, jak ci zależy to możesz zapytac, a nuż przyda się dodatkowy zawodnik

Żart

A może jednak do biura chcesz ?

@Żart

heh to raczej nie na moje kompetencje

?
@Żart

a co, szukają do biura?

Daniel

Macie jakiś sklep firmowy czy coś takiego. Chodzi mi o pojedyńcze rzeczy w ofercie macie tylko czy są małe formaty z możliwością kupna na sztuki?

Firan
@Daniel

na stronie jest formularz kontaktowy chyba nawet do każdego produktu osobno, wiec możesz tam zapytać

Reks

Kończę studia w czerwcu, złożyłem już papiery na konstruktora. Wiem, że niewiele osób z biura się tu wypowiada ale może jakby ktoś kto ma wiedzę o atmosferze w biurze albo jakiekolwiek informacje o pracy na tym stanowisku i śledzi to forum byłbym wdzięczny za napisanie mi czegoś o pracy

Kiler
@Reks

biorac pod uwagę ze niewiele biurowych się wypowiada to raczej niczego im nie brakuje

Sagh

Macie powiedziąłbym szeroki zakres rzeczy jakie robicie, macie jakieś osobne hale jak wygląda proces produkcyjny od środka?

ralf

W branży od 20 lat wyrobili sobie marke

Pijuz
@ralf

Ale tez dobra branza

X

Pracuje i nie narzekam

Karol

mimo tego co tu się piszę, gadałem z gościem od was i nie narzekał, a ja na etapie zmiany pracy jestem bo u mnie już zalegają z wypłatami od jakiegoś czasu więc teraz na szybko się rozglądam za czymś innym żeby nie zostać na lodzie jak to się mówi stąd prośba podpowiedzcie czy nie szukają u was kogoś albo gdzie znaleść ogłoszenia z góry dzięki

Karol
@Karol

aha zapomniałem spytać jeszcze ale to przy okazji jak u was z socjalem ale bardziej istotne to co myślicie może podejść do nich osobiście i spytać tylko nie wiem czy jest ktoś do kogo można zagadać na miejscu od ręki

salam
@Karol

Karol jak sprawdzalem na stronie to potrzebuja konstruktora nie wiem czy o to ci chodzilo ale jak masz taka sytuacje to moim zdaniem najlepiej bedzie jak wydrukujesz sobie CV i po prostu przyjdziesz osobiscie i wyslesz cefałke nie zaszkodzi ci. Jesli chodzi o prace to firma z zalozenia powazna wiec ile wyplata sam sie dowiesz ile na rozmowie ale na pewno dostaniesz. Plajta raczej nam nie grozi. Powodzenia

Iza
@Karol

Oprócz wspomnianej pracy na stanowisko Konstruktora, poszukiwany jest kandydat jako Specjalista ds. Kalkulacji i Ofertowania. Do obowiązków takiej osoby będzie należeć między innymi sporządzanie kalkulacji i ofert dla klientów na podstawie dokumentacji technicznej oraz założeń projektowych. Tutaj znajdziesz więcej informacji: http://pakgum.pl/praca/

Iza

Zachęcam Ciebie do napisania, jak Tobie pracowało się w Pak-Gum FHP. Porównaj swoje doświadczenia z firmą związane z jej aktualną sytuacją. Dzięki temu użytkownicy zainteresowani zatrudnieniem w niej, będą mogli wyciągnąć wnioski na temat zmian w Pak-Gum FHP zachodzących.

M.P

Co wy pierd...licie ja Waclawowi bardzo dużo zawdzięczam.Zycie mi uratował.

Zostaw merytoryczną opinię o Pak-Gum FHP - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Pak-Gum FHP?

Zobacz opinie na temat firmy Pak-Gum FHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pak-Gum FHP?

Pak-Gum FHP