Pak-Gum FHP

Aktualność

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

MAGAZYNIER

Twój zakres obowiązków:
·         Przyjmowanie i wydawanie materiałów, towarów i wyrobów gotowych do /i z magazynu
          zgodnie z ich przeznaczeniem.

·         Prowadzenie kartotek narzędziowych dla pracowników.
·         Prowadzenie ewidencji magazynowych.
·         Prawidłowe oznakowanie wszystkich materiałów i towarów znajdujących się w magazynach.
·         Uzgadnianie stanu zapasów materiałowych zgodne z kartotekami magazynowymi i
          księgowością.

·         Właściwe zabezpieczenie towarów i materiałów przed zniszczeniem, uszkodzeniem,
          kradzieżą i innymi zdarzeniami np. pożarem.

·         Przygotowanie stanu zapasów magazynowych i wszelkich dokumentów potrzebnych do
           inwentaryzacji.

·         Przygotowanie towaru do wysyłki
·         Przyjmowanie dostarczonego towaru
·         Sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z zamówieniem
·         Wprowadzanie i tworzenie dokumentów magazynowych w systemie ( PZ, RW, WZ)
Nasze wymagania
·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie handlowo – produkcyjnej
·         Znajomość obsługi komputera
·         Solidność, dyspozycyjność,
·         Komunikatywność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole
·         Sprawność fizyczna
·         Prawo jazdy kat. B
·         Mile widziane: znajomość programu Comarch Optima , uprawnienia na wózki widłowe,
           zdolności logistyczne.

·         odczytywanie rysunków technicznych
·         wykonywanie i naprawa elementów maszyn i urządzeń
·         montaż/demontaż konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń
·         wykonywanie pomiarów stanowiska montażowego maszyn i urządzeń
·         praca z narzędziami pomiarowymi ( miara zwijana, suwmiarka, kątomierz warsztatowy)
·         wykształcenie minimum zawodowe techniczne
·         aktualne uprawnienia spawalnicze 135,136,111
·         dobra znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
·         precyzja, zdolności manualne, sumienność
·         samokontrola wykonywanych elementów
·         utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym
·         przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
·         znajomość budowy maszyn i urządzeń - przesiewaczy, przenośników, kruszarek,
          linii technologicznych ( dodatkowy atut)

PRACOWNIK SERWISU WULKANIZACJI TAŚM - WULKANIZATOR

·         wulkanizacja taśm przenośnikowych
·         obsługa maszyn i elektronarzędzi
·         wyjazdy służbowe na terenie kraju
·         wykształcenie średnie zawodowe
·         mile widziane doświadczenie zawodowe ( niekoniecznie w branży)
·         prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
·         uprawnienia na wózki widłowe i/lub suwnice
·         dyspozycyjność
To oferujemy
·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, możliwość
         przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia grupowego,

·         niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
·         możliwość przyuczenia

PRACOWNIK

Pracuje w PG juz kilka lat , nie wchodziłem tutaj na forum. Czytając aktualnie wpisy aż włosy stają dęba. Skąd w ludziach tyle nienawiści i złości aby wypisywać takie brednie ??!! Analizując styl pisania mam wrażenie ze jest to bardzo wąskie grono osób piszących. Nawet po pewnych zwrotach jestem przekonany jakie są to osoby. Ps. Uważam ze pewien etap życia należy zamknąć a nie żyć przeszłością. Skoro macie ambicje i umiejętności dlaczego tak ciężko znaleźć inną "LEPSZĄ PRACE " ???

Szkolenia

Niczym się nie chwale przytaczam tylko fakty, które jestem w stanie potwierdzić legalnymi certyfikatami wydanymi między innym przez firmę Autodesk. Ale jak doskonale widać po postach byłego pracownika niektórzy nie mają swojego życia i po odejściu z firmy nadal żyją jej życiem i szkalują ile się tylko da. :D

KONTRAHENT

Kooperujemy z firmą PAK-GUM od kilku lat , owszem zdarzają się lepsze i gorsze momenty jak to w każdej branży. Są sytuacje kiedy przesuwają się terminy ale zawsze zostajemy poinformowani przez osobę koordynującą dane zlecenie. Życzę aby każda z firm działała własnie w taki sposób.

Szkolenia

Ja pracuje od kilku lat i byłem już na trzech szkoleniach. Dla niedowiarków zapraszam do siedziby firmy chętnie przedstawie uzyskane certyfikaty.

F Nowy wpis

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko spawacza - ślusarza. Oczekiwana od kandydata jest gotowość do wyjazdów służbowych. Jak często mają one miejsca? I na jak długo się wyjeżdża? Czy wtedy można zarobić więcej? Jeśli chodzi o umowę o pracę to na jak długo się ją dostaje za pierwszym razem? Napiszcie, bo zastanawiam się cały czas nad aplikacją.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w PG jakiś czas, praca okej, można się dużo nauczyć (usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pak-Gum FHP?

WRÓG

Przez czas działalności tych firm z jednym właścicielem w tle przewinęło się pół tysiąca ludzi, przenoszeni z firmy do firmy wielokrotnie, o czym to świadczy??????????

Firma Pak-Gum FHP prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik serwisu wulkanizacji taśm/wulkanizator. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Nowy wpis

Aktualność

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

MAGAZYNIER

Twój zakres obowiązków:
          zgodnie z ich przeznaczeniem.

·         Prowadzenie kartotek narzędziowych dla pracowników.
·         Prowadzenie ewidencji magazynowych.
          księgowością.

kradzieżą i innymi zdarzeniami np. pożarem.

inwentaryzacji.

·         wykształcenie minimum zawodowe techniczne
·         aktualne uprawnienia spawalnicze 135,136,111
·         dobra znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
·         precyzja, zdolności manualne, sumienność
·         samokontrola wykonywanych elementów
·         utrzymywanie urządzeń w należytym stanie technicznym
·         przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
          linii technologicznych ( dodatkowy atut)

PRACOWNIK SERWISU WULKANIZACJI TAŚM - WULKANIZATOR

·         wulkanizacja taśm przenośnikowych
·         obsługa maszyn i elektronarzędzi
·         wyjazdy służbowe na terenie kraju
·         wykształcenie średnie zawodowe
·         mile widziane doświadczenie zawodowe ( niekoniecznie w branży)
·         prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
·         uprawnienia na wózki widłowe i/lub suwnice
·         dyspozycyjność
To oferujemy
·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
         przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia grupowego,

·         niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
·         możliwość przyuczenia

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Kierowca. Pak-Gum FHP szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Witaj, aktualnie rekrutujemy na następujące stanowiska: 1. Inżynier utrzymania ruchu - Nowiny (pow. kielecki) 2. Konstruktor maszyn i urządzeń - Sosnowiec. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami.

Aneta

Hej, proszę o informację, na jakie zarobki może liczyć to stanowisko z ogłoszenia. Chodzi o ofertę Pracownik serwisu wulkanizacji taśm. Ktoś wie, jak realnie płacą? Interesuje mnie rzeczywistość, nie same obietnice.

Jaka jest kultura pracy w Pak-Gum FHP? Obowiązuje typowy dress code?

Nie, nie obowiązuje biznesowy dress code. Raczej swobodny strój - casual.

PRACOWNIK

Mat

Zgodnie z regulaminem firmy i zapisem w umowie o pracę jest przyznawana premia uznaniowa

Uważam że można się dużo nauczyć oczywiście jeżeli ktoś chce i podchodzi do pracy poważnie. Jeśli ktoś jest osobą pracowitą, podejmuje pracę nie po to, by się obijać, a pracować, to dużo może w firmie zdziałać. Jest fajna atmosfera w pracy.

zgadzam się z opinią

Czy w Pak-Gum FHP są szkolenia zewnętrzne?

Pracowałem tam kilka ładnych lat i nie pamiętam jakiegokolwiek szkolenia organizowanego przez szefa (usunięte przez administratora)

Szkolenia

Oczywiście, że są. Firma dostrzega korzyści z inwestowania w posiadane zasoby ludzkie. W przypadku pracowników umysłowych najczęściej stawiamy na szkolenia podnoszące ich kompetencje miękkie. Pracownicy produkcji najczęściej kierowani są na szkolenia twarde - specjalistyczne, podnoszące kwalifikacje w ramach wykonywanego przez nich zawodu.

Kamil

Ile jest mniej więcej u was zwolnień w roku?

@Kamil

Jak powszechnie wiadomo, rozwiązanie umowy może nastąpić z wielu powodów, jak na przykład: - na mocy porozumienia stron, - rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem, - z upływem czasu, na który była zawarta, - z dniem ukończenia pracy, dla której wykonania była zawarta. W Firmie pracuje młody, prężny zespół, którego skład od wielu lat nie uległ zmianie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Pak-Gum FHP rekrutuje na stanowisko Wulkanizator. Może ktoś planuje aplikować?

Aktualnie prowadzimy również nabór na stanowisko: Spawacz - Monter. Więcej informacji pod linkiem: https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1001516610

KONTRAHENT

Krzysztof

Witam Czy warto aplikować na stanowisko konstruktor?

@Krzysztof

Witam, zawsze warto przyjść i porozmawiać z Szefostwem, z załogą. Zapraszamy.

Ile jest zmian w Pak-Gum FHP?

Pr

Aktualnie 1 zmiana. Ale w planach jest uruchomienie pracy na 2 zamiany.

aplikujesz do naszej firmy? na produkcję? :-)

Dawid

Ile jest pracowników w biurze ? Jest pełen skład ?

Mmm

Witam widziałem ogłoszenie na lakiernię w tej firmie ktoś może się wypowiedzieć jak zarobki i jak wygląda miejsce pracy

Czym dokładnie zajmowałeś się w firmie Pak-Gum FHP? Wspomniałeś o osobie właściciela, więc może napiszesz coś więcej o relacjach, które Was łączyły? Dobre relacje na linii pracodawca-pracownik pomagają pracować o wiele wydajniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Pak-Gum FHP - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Pak-Gum FHP?

Zobacz opinie na temat firmy Pak-Gum FHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pak-Gum FHP?

Pak-Gum FHP