Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Obserwatorka

Dziwi mnie tylko jedno- jak na podstawie incydentow mozna oceniac cala firme albo kadre kierownicza. Skad masz wiedze o wynagrodzeniu kierowniczki, ktora zaczyna prace o 8? Przeciez zarobki zalezna sa od regionu i jego specyfiki np. Idac tokiem Twojego myslenia mam prosbe- przypomnij sobie moment, w ktorym poczynilas komus najwieksze swinstwo. Niech ten wlasnie moment bedzie Twoja wizytowka. Jestes wiec swinia czy prostaczka? Inny przyklad? Dzien w ktorym wygladalas makabrycznie- jestes brzydka i nieatrakcyjna. Latwo jest patrzec jednotorowo i jeczec ze swiat jest taki zly, prawda? W innym razie trzeba by bylo uzywac mozgu intensywniej niz dotychczas. Cos poszukac, poczytac.. Nie. Nie jestem pracownikiem dino ale w przeciwienstwie do Ciebie wiem, jaka maja misje, od kiedy maja fundacje ile nagro zdobyli i co im zrobili w sadzie przedstawiciele ZSP we wspolpracy z PIP wlkp. I jak to sie przeklada na obecne warunki pracy. KRYTYKA MA SWOJA WARTOSC A NIE KRYTYKANCTWO. Pozdrawiam zyczac w pracy samych powodow do usmiechu...tylko ze najpierw ktos musi chciec z Toba współpracować (bo to akurat transakcja wymienna i trzeba dac duzo od siebie )

realistka
@Obserwatorka

Popracuj z miesiąc na kasie i mięsnym, zobacz ile jest do zrobienia, ile obowiązków ,najczęściej w trzy osoby na zmianie ,przeżyj ze trzy kontrole bo pracujemy tylko pod kontrole a nie dla klienta to pogadamy a nie pociskasz jakieś dyrdymały o incydentach i wydaje Ci się że jesteś taka mądra i pewnie wykształcona. Na mój nos to pracujesz w Dino pewnie jako KR. Nie ma drugiej takiej firmy w Polsce z tak lekceważącym stosunkiem do swoich własnych pracowników.

wiola

jakbyście zarabiały tyle co kierownik też od 8 bylibyście na pełnych obrotach, a dodam jeszcze że za kierownika to przyjmują osoby, które z innych zakładów wyleciały za mobbing. Najlepsze z tego wszystkiego to fakt, że KR o wszystkim wiedzą, ale one uwielbiają takich kierowników, którzy pracownikami zamiatają podłogi. Pozdrawiam wszystkich szaraczków z tego obozu jakim jest sieć DINO.

sisi

Totalna porażka jeszcze jakieś ze dwa lata temu było w miarę normalnie a teraz w szkoda słów.

sara

Ludzie co wy tu wypisujecie za bzdury, sami sobie robicie syf na markecie. Pracuje w Dino o 3 lat, kierowniczka ostra ale pracuje z nami na równo dzisiaj rano przed 8 sprawdziła gazetkę, zrobiła zamówienie, sprawdziła mięsny zrobiła zamówienie i wróciła i rozłożyła pół nabiału, zrobiła sama dzienna, cześć kroczącej i rozłożyła do 14 pół palety drobnicy, więc zastanawiam się czy ja pracuje w tej samej firmie. A wczoraj z dziewczyną przerobiła całe paletowisko przy kasach bo są do odwrócenia. A i przy okazji jesteśmy obrotowi mamy premię na wysokości 200zł, więc pracy jest bardzo dużo. Ale ratuje nas to, że jesteśmy zgrani, i praca sama się układa.

aglak
@sara

Od kiedy kierownicy w dino pracują przed 8??

sara
@aglak

nasza kierownik o 7:45 jest już w pracy nie wspomnę, że przez telefon o 7 robi z dziewczyną drób. Zna wszystkie daty na mięsnym wie co i kiedy się kończy dzisiaj od rana kontrolowała frankfurterki bo do dzisiaj był termin. Więc aglak po moich wpisach widzisz, że jestem pracownikiem Dino. Więc problem na marketach to ludzie i kierownicy, co nie zaprzeczam są i tacy, którzy nic nie robią, nie pomagają i stąd problemy.

pacownik
@sara

dokładnie! zawsze "pracują" od 8:00!

adda
@pacownik

Kto wie jak pracujemy w Wielką Sobotę?

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

mm

najgorsza firma nie liczą się pracownicy tylko dzienny utarg, a te premie to nie wiem skąd macie pracuję rok i nie widziałam większej wypłaty niż 1350 dodam że jestem funcyjną, która w mrozie i śniegu w deszczu i upale przygotowuje miejsca paletowe.Ciągle żle i mało , a kierownikom kasa odwala do głowy, to samo z regionalnymi tylko pyskiem pracują bez żadnej konkretnej wiedzy

Rybka

Okradanie kasetek to na porzadku dziennym w Dino ! Zenada totalna, wstyd takiej kadry kierowniczej, ktora na to wszystko patrzy a nie reaguje.

taka ja

wszystko prawda u nas kolejne zwolnienia zostało nas 10 zapierdziel taki ,że nie masz czasu na nic . Kierownik pupilom swoim daje większą premię a nie widzi kto tak naprawdę dobrze pracuje , jeden przez drugiego kapuje ,parodia co się w tym markecie wyrabia ,pora zwijać żagle

;ojiiiju

przez przypadek dziś dokonywałem zakupów w takim przybytku jak dino w m. siekierczyn , obsługa bardzo nieuprzejma .

nowy

witam,wcześniej pisałam na forum odnośnie pracy w Potworowie w woj.mazowieckimale jakoś nikt nie dal żadnej odpowiedzi jak tam się pracuję,bo podobno kierowniczka jest nie bardzo,a poza tym ktoś skasował mój ostatni wpis.. Ciekawe dlaczego ,czyli coś musi być na żeczy

Paula
@nowy

Odnośnie tego potworowa, to ta kierowniczka moim zdaniem jest miła, z uśmiechem do klienta. A jak piszesz że "podobno kierowniczka jest nie bardzo" to albo jesteś z konkurencji, albo oceniasz ludzi którzy nie mają pojęcia co mówią. Może czas samemu wyrabiać opinie o ludziach? :)

kaja
@nowy

bardzo trafna opinia - regionalni umieją sprawdzić tylko porządek na socjalu, tym się zajmują

mirka

Niestety firma nie traktuje pracowników poważnie wystarczyło by regionalne czy też liderki przyjrzały się dokładnie grafikom pracy i zainterweniowały w odpowiednim momencie ale one wolą sprawdzać porządek w szatni lub socjalnym-porażka.

mirka

Podpisuje się obydwoma rękoma pod postem

Niunia

@Jacek, PRACOWNICY NIE MAJĄ ŻADNYCH RABATÓW NA JAKIEKOLWIEK PRODUKTY Z MARKETU! Tak samo jak nie ma żadnych talonów na święta. Wiem, to jest przykre ale niestety prawdziwe. Ciągle tylko wyzwiska i ciężka harówa. Zero poszanowania dla pracownika. Wyzysk na każdym kroku i jeszcze to zostawanie za friko po godzinach aby ogarnąć swoje tzw. półki - mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli. Stres, stres, raz jeszcze stres. Ludzie głodują na świecie a w Dino marnuje się tony jedzenia, od pieczywa począwszy na mięsie kończąc. Ludzie to wszystko jest chore ! Czy nikt nie moze zrobić z tym wszystkim porządku ?!

nicol

Tak to prawda co pisze @Niunia.jacek-pracownicy nie mają żadnych rabatów na zakupy.

dinuś

Może ktoś mi wyjaśni jakie obowiązki w dino mają funkcyjni

kluska
@dinuś

Osoba funkcyjna, jest osobą odpowiedzialną za zmianę którą w danym dniu prowadzi.Jeśli jest to zmiana ranna to do jej obowiązków przede wszystkim należy otwarcie sklepu aktualizacja cen zrobienie zamówień jeśli zajdzie taka potrzeba.Jeśli jest to zmiana druga to również jej prowadzenie zakończenie,zamknięcie sklepu rozliczenie kasjerów i na tym koniec. Odpowiada po prostu za wszystko co dzieje się w sklepie.

Niunia

@kajuchna , jakie warunki socjalne masz na mysli? Zero talonow na swieta, czasem nie bylo czasu na przerwe bo niby kontrol tuz tuz. Urlop dostaje sie odgornie a nie wtedy gdy sie potrzebuje, szefostwo chamskie, zero kultury, zero poszanowania dla pracownika. Podkreslam, ze pracowalam w dino i dlatego wiem co pisze. Ludzie nie dajcie sie wykorzystywac a niecenzuralne slowo w moim poprzednim wpisie brzmialo dino to oboz pracy. Kazdy kto mi nie wierzy niech sie zatrudni w dino a przyzna mi racje.

Niunia

Czytam i oczom nie wierze. Pracowalam w dino i na reke moznadostac max 1500 zl i to juz jest z premia. Porazka totalna. Pracuje sie za pieciu a zarobki znikome. Dino to (usunięte przez administratora) Nikomu normalnemu nie polecam.

kierasek

Wszystko zależy od lokalizacji lub premii, moi pracownicy mają +1800 netto (bo zawsze parę nadgodzin wpadnie. A po 3 miesięcznym okresie rozliczeniowym zdarzają się i 2 z przodu. "Klient nasz Pan"??? - buehehehe bzdura z PRL'u. Klient to kontrahent w wymianie, dostaje towar a my pieniądze, im więcej kultury włożymy w wymianę tym więcej to zaprocentuje, ale nigdy klient nie będzie "PANEM". Niejednokrotnie osobiście wypraszałem grzecznie lub też nie tzw "PANÓW".

OnaCoTamRObiła

Ja pracowałam w Dino mieszczącym się w Bojszowach (śląskie), Kadra cwanakiów, i jeden zarozumiały facet, pracujesz za dwóch i jeszcze kazują Ci kasę ogarniać w wolnej chwili.wkurzało mnie to, że zmiana się kończy 14:15 a zmieniają cię o wpółdo..., i to nie raz sie zdażyło, tylko monotonnie... Miałabym być szczera do końca, to powiem wam że zarobiłam 1370 zł + oddali mi pieniądze za badania lekarskie ( doświadczenie miałam, 7 lat stażu miałam w innym sklepie..), Ogólnie nie polecam, jeśli macie samochód, Idźcie na tereny przemysłowe w Tychach a nie w takim sklepie robić. Tam przynajmniej macie godne zarobki i godziny pracy które nie idzie oszukać. Porażka, nie polecam, to moja opinia oczywiście.

Ja takze sie nie zgadam z czuczu...z tego co wiem to aby byc kierownikiem dino trzeba przejsc kurs egzamin i to nie jeden a z drugiej strony robie zakupy w dino od samego otwarcia sklepu i nigdy nie mialam problemu z fv czy zamowieniem towaru ( przede wszystkim miesa ) a malo tego obsluga kasjera czy kierownictwa jest bardzo mila. Pozdrawim i proponuje ochlonac.

@ja

A zapomnialam dodac ze pisze o dino w słońsku :-) a klient nasz pan oczywiscie kiedy ma sie tych klientow, bylam kiedys kelnerka i z tego jak mnie uczono do restauracji przychodza ,,goscie.. M.Gessler chyba przekazywala o tym ??

czuczu

DINO SŁOŃSK Nie wiem jakie macie zasady odnośnie klienta w waszym markecie i czy kierujecie się ogólnie przyjętą regułą - klient nasz pan- (tak jak jest u mnie w restauracji), ale wasze kierownictwo (chyba zbyt młode i niedoświadczone) niewiele ma wspólnego z tymi zasadami. Swoją niekompetencję nadrabiają opryskliwością i chamstwem w sytuacjach przerastających ich skromną wiedzę na temat, nawet tak prostych czynności ,jak wystawienie faktury . Nie mówię tu tylko o sobie , ale też o innych konkretnych klientach (np. szkoła , bar, itd.) których straciliście . Mała rada - wyślijcie co jakiś czas "tajnego klienta" a się przekonacie co Panie kierowniczki potrafią . Z drugiej strony, to wasza regionalna , czy jak tam zwiecie osobę odpowiedzialną za werbunek ludzi ,zapewne sprawdziła wcześniej doświadczenie zawodowe mianowanej pani kierownik i wie dlaczego musiała zwolnić to samo stanowisko chociażby w markecie Polo . tak czy inaczej prosiłabym o wysłanie tych pań na jakiś kurs "Savoir vivre" gdyż nie można wyzywać klientów od kur (usunięte przez administratora) itd ,tylko dlatego , że się czegoś nie umie . Prośbę kieruję wyżej bo ponoć regionalna to znajoma albo ... przez kierownictwo w Słońsku. DINO -SŁOŃSK

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.