Opinie o DELHAN w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DELHAN. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DELHAN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELHAN w Leszno

Leszczynianin

Firma Delhan Dziwi mnie jedna rzecz. A mianowicie firma ogłasza się od dłuższego czasu na portalu elka.pl że szuka pracowników na stanowisko magazynier a ostatnio też kierowcy i kierowcy z własnym busem. Czy w Lesznie mieście 70 tysięcznym plus okolice nie mogą nikogo znależć do pracy, nikt z kandydatów im nie dpowiada czy raczej nikt na dłużej nie chce u nich pracować? Wielce jest to zastanawiające.

@Leszczynianin

Dziękujemy za opinie oraz że zauważył Pan iż firma DELHAN na przestrzeni lat bardzo dynamicznie rozwija się, co za tym idzie zwiększa zatrudnienie w firmie. Cały czas mimo pandemii rozwijamy się, tak więc zapraszamy osoby ambitne które chcą podjąć współpracę a dalej rozwijać swoje umiejętności w naszej firmie.

Z Leszna

Firma DELHAN z takim tokiem myślenia jaki stosuje w rekrutacji to nigdy nie znajdzie pracowników na magazyn.

Komentarze negatywne uzasadnie

Nic dodać nic ująć ale te wszystkie negatywne komentarze o firmie Delhan są jak najbardziej uzasadnione. Dotyczy to 5ak jak i pracujących byłych tam pracowników jak i osoby ubiegające się o pracę w tej firmie. Napiszę od siebie że kiedyś procesują się z pewną Leszczyńska firmą Referent z (usunięte przez administratora)w Lesznie dał mi taka radę żeby przed podjęciem pracy sprawdzać opinię o pracodawcach na Gwork !!!! Dziwne ale prawdziwe coś w tym musi być.

@Komentarze negatywne uzasadnie

Trudno nam odnieść się do Pana/Pani komentarza, ponieważ jest on lekko chaotyczny i nieczytelny. Szanujemy każdą opinie na temat DELHAN, ale najważniejsze są dla nas opinie klientów i pracowników tworzących organizację. Są one bardziej wyważone i jeśli nie są pozytywne to na pewno nie odzwierciedlają tego co wybrzmiewa z Pana/Pani wpisu.

Nie polecam

Również nie polecam tego pracodawcy.

@Nie polecam

Dziękujemy za opinię, życzymy Panu/Pani pracy w firmie, którą będzie można polecać.

Magazynier

STO PYTAŃ DO, CO JAK I DLACZEGO , NIE POLECAM !!!

ostatnie miejsce zatrudnienia , co jak i dlaczego

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marketing menager

Sami nie wiedzą czego chcą i kogo szukają do pracy. Firemka bardzo słaba pod każdym wzgledem. Co do wymagań i jakości prowadzonych rozmów to muszą zejść na ziemię bo z takim podejście nikogo nie znajdą do pracy !!!!

@Marketing menager

Dziękujemy za opinie, pozwoli Pani/Pan że utrzymamy poziom wew. standardów i oczekiwań w stosunku do kandydatów. Życzymy powodzenia na drodze zawodowej.

Wielbiciel wpisów

pracuje tam ktoś jeszcze teraz?

Żelazna kadra
@Wielbiciel wpisów

Każdy pracownik jest ja w stanie wymienić.

Do Weroniki

Weroniko, co do możliwości awansu to każdemu przedstawicielowi który pracuje było obiecane stanowisko kierownicze, po to aby np. wyciągnąć handlowca z firmy konkurencyjnej. Jak to wygląda teraz musiałabyś się spytać ludzi którzy pracują ponad rok i awansu nie widzą. Co do podejścia do ludzi ze strony szefa tej firmy wygląda to tak: tych których zwolnił sam traktuje jako nieudaczników którzy nie podołali jego wymaganiom; ci którzy sami odeszli uważa za ludzi którym się nie chciało pracować" bo przecież wszystko było wspaniale tylko im się robić nie chciało:) ogóle właściciel żyje w "zakrzywionej rzeczywistości" powtarzając sobie ciągle w duch "kiedyś będę"... tyle, że nie będzie... firma ogólnie nie stwarza warunków do rozwoju tylko do ciężkiej pracy przerzucając wszystkie swoje błędy na handlowców którzy muszą później płaszczyć się przed klientem aby ponownie zamówili towar na który czekali np. tydzień.

Tytus
@Do Weroniki

A przepraszam jak ci handlowcy przechodzili z innych firm to nie wiedzieli,że to firma "wizjonera",nie czytali opinii,nie słuchali tego co mówią klienci?Przecież chodziło tylko o stworzenie bazy klentów Delhanu.Przekazali adresy i kontakty i tyle firma od nich oczekiwała .Trzeba być ograniczonym żeby się w tym nie połapać.Teraz handlowcy odchodzą a baza klentów zostaje i o to chodzi.

Lol
@Do Weroniki

Jedyni co mieli jaja to dwóch łysych którzy pieprznęli Wizjonera z dnia na dzień i w siną dal..A Oni byli podstawą budowania wizerunku ówczesnego Delchłamu-dawno to było oj dawno,ale prawdziwie.Lepiej czasami dać na luz niż świecić oczami za kogoś i jego "decyzje".Szacun Ziomki K i T:)

owłosiony
@Lol

co teraz robią wspaniali łysi, jak rozwinęła się ich dalsza kariera ??? ile już zaliczyli firm po drodze

do lola
@owłosiony

Nie ważne co robią, ważne, że nie ma ich w ogródku wodza. Wszędzie lepiej, nawet ty Romku o tym wiesz:)

Mała

Witaj Romku:)))

Pizza za oknem
@Do Weroniki

ej no nie pitol że trwa to już tylko tydzień... to postęp jest widoczny gołym okiem, 3 lata temu czekali 3-4 miesiące...

ROXAna
@Do Weroniki

Widzisz Romku i Arturze, doceniajcie tych którzy dla was wylewają litry potu a w zamian dostają beznadziejną obsługę i zero wdzięczności a może wiadra pomyj nie będą się na was lały strumieniami...

Delham
@owłosiony

Owlosiony chodź bardziej Romku nadal taki sam

Serdeczny
@owłosiony

Owlosiony Stulejarz Atomek Jak Ciebie łatwo rozpoznać. Nadal taki sam słaby itd... itp... Nie pozdrawiam Stulejarzy

Marian
@Do Weroniki

Tydzień? Naprawdę tylko tydzień? Jak ja tam robiłem to normą były 2-3 tygodnie.

@Do Weroniki

A już mialem aplikować. Dzięki za post.

Paweł Jung

Wydawało mi się że już zamieszczałem ale zamieszczę na wszelki wypadek jeszcze raz bo bardzo żałuje. Ja Paweł Jung przepraszam p. Artura Szyszkę i przedsiębiorstwo DELHAN Artur Szyszka z siedzibą w Lesznie za naruszenie dóbr osobistych i wizerunku firmy DELHAN i p. Artura Szyszki spowodowanych wpisem na portalu http://gowork.pl w dniu 27 czerwca 2019 roku i oświadczam, że zawarte w tym wpisie informacje są nieprawdziwe. Paweł Jung w razie kontaktu: 510115055 Bardzo proszę o kilkutygodniowe wstrzymanie się z wypisywaniem komentarzy na temat firmy Delhan. Zostałem bowiem oskarżony o pomówienie firmy a ze względu, że każdy anonimowo mocny jest w gębie ale wyrazić swojego zdania przed sądem nie chciał to byłem zmuszony do zawarcia ugody na mocy której moje przeprosiny muszą widnieć jako post w pierwszej piątce najwyżej wyświetlanych postów aż przez miesiąc. Nie chce mi się co kilka dni wchodzić tutaj i kontrolować czy jest w pierwszej piątce jeszcze czy już nie. Być może jego wysokie utrzymywanie na 1 stronie przez dłużej będą miały Państwa opinie lub komentarze pod postem, z góry dziękuje. Pozdrawiam.

IR@
@Paweł Jung

Bylo

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie DELHAN?

Żenada

Bardzo dobre. Jeśli ktoś w firmie interesuje się np. siatkówką a ty jesteś liderem punktujących w lidze to będzie Cię ta osoba prawie napewno szanowała.

Franz

Normalne. Ogłoszenia co miesiąc na pracuj.pl na wszystkie regiony. Po co szkolić pracowników jak można zatrudnić wyszkolonych?

Pracujący w Delhanie

Tak wszyscy narzekają na tą firmę... to znaczy narzekają wszyscy którzy zostali zwolnieni... ja tam pracuję i sobie radzę, lekko nie jest ale w żadnej firmie z tej branży nie jest lekko. Także moi mili przestańcie wylewać pomyje tylko weźcie się za robotę. A tak na prawdę na na tym portalu nie ma żadnej firmy która by miała dużo pozytywnych komentarzy dlatego każdy inteligentny człowiek zdaje sobie sprawę, że nie wypowiadają się tutaj ludzie zadowoleni tylko sfrustrowani którzy nie potrafią się pogodzić z własną porażką... życzę wszystkim samych sukcesów zawodowych!!!

Krowa Milka
@Pracujący w Delhanie

zgadzam się z Tobą niemalże w 100%... ten portal służy do wylewania pomyj, ale po to żeby przestrzec innych przed wpadnięciem do szamba... jak dobrze poszukasz to znajdziesz dużo znaczących firm, które nie mają ani jednego komentarza a to akurat bardzo dobrze o nich świadczy... a wiecie co sie stanie jak krowa narobi do studni? otóż nic sie nie stanie... ani wody ani gnoju z tego nie ma:) tak się składa, że niemal wszyscy którzy odeszli w ostatnim czasie lub zostali w sposób karygodny zwolnieni w większości świetnie sobie radzą i kontynuują kariery w innych firmach a w Delhanie dalej rotacja jak shakerze z Mc Donalds'a; ja również życzę samych sukcesów !! aha a co do opiekunek to nie roztrząsajmy tego tematu bo to śmiech na sali...

Soltysowa
@Krowa Milka

A co to sie stało z wpisem o haniebnym postępowaniu dyrektora wobec przedstawicieli i donosicielstwa w firmie?

Kumpel zza Buga.

Pracujesz jeszcze?

Nikt nie narzeka
@Pracujący w Delhanie

Ludzie poprostu niektórzy są życzliwi i chcą przestrzec innych przed niezłym bagienkiem i pracą ponad normę za żadne pieniądze. Poza tym jest grono ludzi którzy stamtąd odeszli sami wiedząc jaki los ich czeka wytykając na spotkaniach szkoleniowych błędy firmy.

Żenada
@Soltysowa

Został z moderowany, jeżeli jesteś płatnym użytkownikiem gowork to chyba masz większe możliwości... To naturalne... Ale tolko 2 razy w roku a tu negatywów jak grzybów po deszczu?

Wydawało mi się że już zamieszczałem ale zamieszczę na wszelki wypadek jeszcze raz bo bardzo żałuje. Ja Paweł Jung przepraszam p. Artura Szyszkę i przedsiębiorstwo DELHAN Artur Szyszka z siedzibą w Lesznie za naruszenie dóbr osobistych i wizerunku firmy DELHAN i p. Artura Szyszki spowodowanych wpisem na portalu gowork.pl w dniu 27 czerwca 2019 roku i oświadczam, że zawarte w tym wpisie informacje są nieprawdziwe. Paweł Jung w razie kontaktu: 510115055

ku przypomnieniu

ODRADZAM zatrudnianie się jako PH na działalność, na początku masz obiecane góry złota a później wychodzi! -Urlop 20dni, nawet jak jesteś chory to i tak Ci pociągną z tych 20dni -urlop masz bezpłatny, plan jakbyś normalnie pracował -jak już Cię znienacka przyjadą pod dom zwolnić to wiedz, że masz zostawioną lojalkę bo wodza nic to nie kosztuje! JEŻELI masz nóż na gardle i musisz tam pracować to tylko UMOWA O PRACĘ, NIGDY DZIAŁALNOŚĆ!!! PRZYNAJMNIEJ ZACHOWASZ PRAWA KTÓRE CIĘ TROCHĘ CHRONIĄ!!!

Handlowiec

Rekrutują, odezwą się , ogólnie pozytywnie, a jak się człowiek o szczegóły zapyta to dostaje informację, że rekrutacja zawieszona przez Prezesa po czym na znanym portalu znów wrzucają ogłoszenie. Zero konkretów i brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, wymijające odp.

Całą prawda

Na szczęście, już były PH
@Całą prawda

Popieram nie idźcie tam jak już musicie tam opracować na działalność, tylko umowa o pracę. Inaczej zostaniecie zgnojeni i wypluci na koniec z zostawioną lojalką

?
@Całą prawda

Panie "Nie Cała prawda" może warto uzmysłowić sobie najpierw co kryje się pod pojęciem działalności gospodarczej i umowy współpracy między firmami. Objaśniam: Niestety prowadząc działalność gospodarczą w PL nie przysługuje jeszcze 360 dni płatnego urlopu, wczasy pod gruszą, trzynastka, czternastka, dodatek za wysługę lat, mundurówka, barbórka, zwrot za pranie garnituru służbowego itp. Zainteresowanym polecam porozmawiać najpierw o zasadach z handlowcami pracującymi w firmie lub z osobami zarządzającymi. Forma zatrudnienia jest w firmie dowolna i to handlowiec wybiera w jakiej formie chce współpracować.

Jakiej klasy auto służbowe, jaka podstawa? Komu podlega przedstawiciel ?

Cyrk na kółkach

Jaki wódz taka firma. Nie polecam. Wykorzystywanie, praca ponad normę = zero docenienia, zero jakiegokolwiek awansu. Brak umiejętności przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Samemu trzeba zadawać pytania. Brak informacji jakie będą zmiany, ze trzeba cały czas robic nadgodziny. Jak się nie dostosujesz zostajesz zwolniony. Nie robisz normy zwolniony. Ogólnie nie wiesz czy jutro nie zostaniesz zwolniony bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Premie uznaniowe przyznawane niesprawiedliwie. Osoby które robia mniej normy dostają więcej premii od osób, które przekraczają normy. Jeżeli jest się naiwnym można tam pracować i czekać na lepsze jutro które nigdy nie nadejdzie w tego typu zakładzie. Osoba zarządzająca produkcja nieodpowiednia na swoim stanowisku. Mobbing w pracy. Cały czas gonienie. Nie możesz na chwile przystanąć bo zaraz jesteś jest grozone ze kamery wszystko widza. Jedni mogą nie robic nic inni musza (usunięte przez administratora) ponad siły. Ucinanie premii za wszystko co możliwe. Odradzam w ogóle fatygowania się tam.

Tadek
@Cyrk na kółkach

Wlasnie zostalo dodane ogloszenie na pracuj.pl

Płacą na czas ale firemka słabiutka. Wszystko próbują robić pod własna marką, typowy pośrednik, czy to jest sposób na sukces? Nie mnie oceniać, pies żyje, kot żyje i taka firma też jakoś działa.

Rafał

Pracowałem w firmie DELHAN jako kierowca po czym bez żadnego uzasadnienia zostałem zwolniony z dnia na dzień, trochę mnie to podłamało bo zawsze słyszałem same pochwały i gdy zapytałem o co chodzi to nawet nie uzyskałem odpowiedzi. Kierowcy szarpią po 16h . Wyjeżdżają o 4-5 rano i wracają o 22 - 24 . Zatrudniają dziwnych ludzi i potwierdzam to że nie mają szacunku dla innego pracownika. Pracując tam 8 miesięcy przez magazyn przewinęło się 5 osób. Nie polecam tej firmy i radzę ją omijać szerokim łukiem.

Weronika
@Rafał

Jasne jest to, że chyba każdego z Nas taka sytuacja by załamała. Powinieneś jednak domagać się od Dyrektora firmy DELHAN paru słów wyjaśnienia, bowiem, niezależnie od sytuacji, zawsze trzeba walczyć o swoje. Po jakim czasie postanowiono się z Tobą pożegnać?

Ariel/dla kumpli Zielony/były
@Rafał

Kolego podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko a nie podszywasz się pod kogoś innego.Co do twoje wypowiedzi o firmie Delhan to prawdę napisałeś Chodź zatrudniając się do firmy Delhan jako kierowca każdy dobrze wie ile godzin.bedzie pracował.Im więcej godzin tym więcej kasy.Chodz Kierowcy powinni mieć więcej płacone co niektórzy.Bo jedni robią robotę a reszta ma w (usunięte przez administratora) i robią za te same pieniadze Niestety tak rola kierowcy. Ja akurat dowiedziałem się dlaczego zemną umowy nie przedłużyli i zostawiam to dla siebie i nie będę tego komentował.

Weronika
@Ariel/dla kumpli Zielony/były

Chyba powinieneś spróbować zachować tu spokój. Nie masz bowiem pewności, że ktoś tu się pod kogoś podszywa, a więc proszę, żebyś nie wysuwał pochopnych wniosków. Zdaję sobie sprawę, że już nie jesteś pracownikiem firmy DELHAN, ale może zechciałbyś dodać coś o tym pracodawcy? Mogłeś tam liczyć na pełny pakiet socjalny?

Robber
@Weronika

Ty Werka pseudo moderator jesteś widzę oderwana od rzeczywistości hm.Zadajesz takie durne pytania i poniekąd nie na temat jakbyś była albo robotem albo klikałaś gotowce.Żenada normalnie.Weź "kobito"wirtualna poczekaj,poczytaj,wyluzuj..Ludzie tutaj piszą faktycznie jak jest w realu a Ty non stop w stylu"Pakiet socjalny ","Czy już nie jesteś pracownikiem"itd.Maaasakra jakaś:)..

Weronicka
@Robber

Bo Weronika to chyba wtyka naszego miłościwie panującego Wodza-Wegana :)

@Rafał

Szkoda , że nie brałam pod uwagę tej wypowiedzi . Też mnie to spotkało .

Ewelina

Czyli też zostałaś zwolniona bez żadnego uzasadnienia? Nikt nie przeprowadził z Tobą exit interview? I po jakim czasie Cię zwolniono?

Miłośnik patelni cyganskich
@Weronicka

To przecież oczywiste

nick

czy tu naprawde nie ma przedstawicieli handlowych co pracuje w tej firmie? Bardzo prosze o odpowiedz na pytanie ile zarabia przedstawiciel handlowy , jaka podstawa , jakie auto firmowe , jaka atmosfera w pracy ?

Nie polecam tej firmy. Źle warunki pracy, wyzysk człowieka. Możesz robić ponad normę ale i tak nie będziesz doceniony.

Zostaw merytoryczną opinię o DELHAN - Leszno

• Jak się pracuje w DELHAN?

Zobacz opinie na temat firmy DELHAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELHAN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELHAN?

Kandydaci do pracy w DELHAN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELHAN