MAT DANIA Sp. z o.o.

Opinie o MAT DANIA Sp. z o.o.

Nass

Interesują mnie perspektywy pracy w tym zakładzie. Możliwości rozwoju, awansu, jaka jest kadra zarządzająca??? Na co kładzie się największy nacisk??

Gościom o nicku diaz i szlak coś się pomyliło bo to dział o firmie Dania w PL a nie o pracy w Danii w jakiejś tam szklarni.Ją mogę dodać że z socjalu to jest tu tylko herbata i kawa od firmy.

marek

...rodzaj umowy-umowa o pracę na 3 miesiące socjal- nic, żadnego socjalu tu niema...

Qwerty

Posiedź tam dłużej to sie przekonasz czemu ludzie sie z tamtąd zwalniają...a... i jacy ludzie się z tej firmy zwalniają - lewe ręce zostają z wiadomych względów.Za mojej kadencji przewinęło się tam masa ludzi i ta masa naprawde czaiła robotę a dlaczego się zwolnili??? No przecież nie dlatego że zimno czy gorąco.Garstka czających również została bo pewenie im to pasuje bo mają np. blisko do domu itd., część sie lubi podlizywać kierownictwu i liczy że wyjdą na tym dobrze. A na koniec powiem ci tak: na "początek" jak to ujołeś to i dobra jest praca w biedronce i oj nie wiem czy tam nie jest lepiej- mam na myśli biedronke...

mocarny knur

nie wiem gdzie wy ludzie pracowaliście wcześniej, że dania wam nie odpowiada. Która firma tak zawyża standardy? Dlaczego z niej odeszliście? Jak patrzę na kolegów operatorów - poziom bardzo słaby (1/4 czego zrobią to złom, zero programowania, z ustawianiem bardzo słabo, teksty typu "Ja od tego nie jestem...", "Mi za to nie płacą...", żeby się tylko poopierdalać) to i zarobki nienajlepsze. Wiem, że są i tacy co ładny przelew na koniec miesiąca dostają. Praca na 2 maszynach to standard przy seryjnej produkcji. Składajcie cv do google to będziecie grali w pracy w bilard. W najgorsze upały i mrozy temperatura może rzeczywiście przeszkadzać. Co do biurowych i kierowniczka to nie wiem ile potrafią bo nie są operatorami i robią swoją robotę. Nie znam się to nie komentuję. Widzę, ze kamil na bardzo dużo pozwala, co dla mnie jest plusem. Firma bardzo dobra na początek. Jest kilka (tylko) osób od których można się czegoś nauczyć. Jeśli trafi się coś LEPSZEGO to się zwolnię bo jednak trzeba kombinować. Na razie nic lepszego nie widzę. Jak to ktoś wcześniej napisał - Nie słuchajcie hejtu. Jaki poziom reprezentuje sobą autor komentarza, który śmieje się z wyglądu kierownika. Dla większości tych pseudo-wykwalifikowanych operatorów ta firma to błogosławieństwo. Warto próbować swoich sił w danii - zwolnić można się zawsze.

kolokolo

Aktualnie ludzie na wymowieniu potrzeba ludzi bo na 3 maszynach nie da rady pracowac pozdro hahaha.

kolololo

koledze LVtrzy chyba upał zlasował mózg bo bredzi od rzeczy -hala nowiuteńka??? hyba cie pojebało gościu -hala zaadoptowana po magazynie byłej firmy z blachy, wogóle nie przystosowana do produkcji aż dziwne że te maszyny dają radę.Pozdro dla Kamilka śmiesznego kierownika pożal sie Boże...

dezerter z danii

Hala dobrze wentylowana hahaha dobre:) trzeba było porobić w te upały to byś zobaczył dobrą wentylację :)w tej firmie lepiej już nie będzie, brakuje ludzi to operator ma teraz pracować na 2 maszynach najlepiej jakby nie chciał więcej niż 2 tysiące na rękę

LVtrzy

Jakieś bzdury piszecie byli koledzy, masakra. Typowy hejt. Przykłady - podwyżki były każdego roku, hala nowiuteńka dobrze wentylowana , pracowałem w kilku firmach w takim nowym budynku produkcyjnym jeszcze nie pracowałem, itd, itd., o

dupek

2 tysiące do ręki cieszy? w jakim ja kraju żyję? masakra. Ludzie trochę ambicji! Krzyczcie ze 3k do ręki co najmniej!

puzon

No przecież nie po to przenieśli produkcję z Dani żeby dać polaczkom zarobić...na co wy liczycie? Jak dostaniesz 2 tysie z haczykim na rękę to tylko cieszyć się trzeba-bo tyle się w tym kraju zarabia.

beton

Pracuje tam juz dluzszy czas. Jak wywalczysz na poczatku to bedziesz tyle miał. Podwyzki zapomnij, awanse zapomnij, presja duza. Wypagania troche absurdalne.

zuza

Mam pytanie SA przyjęcia do tej firmy,bo szukam pracy

pracowity

hmmm.., wszystko zależy od tego jakie kto ma wymagania i mniemania. To skoro pracuje się tak źle dlaczego firma znalazła w krótkim czasie aż 70 pracowników. Chyba pierwszego lepszego z ulicy nie brała. Park maszynowy nawet całkiem niezły i cały czas się powiększa więc i nowych osób potrzeba. A że trudno o dobrych i z doświadczeniem to tych słabszych i bez wiedzy zatrudnimy. Trochę mniej zapłacimy więcej zaoszczędzimy. Co do upałów temat jest zawsze gorący latem, lecz zamiera z pierwszymi dniami września. Proszę mi znaleźć halę klimatyzowaną tylko po to żeby pracownikom pracowało się lepiej i żeby nie narzekali. Kamery to norma jak w każdym zakładzie śledzenie każdego ruchu. A zawsze to co ma się w biurze jest przeciwieństwem rzeczywistości na hali.

szczypiorek

...gratuluję dobrego humoru człowiekowi vel "ciekawski" odnośnie podwyżek i premii w tej firmie, przecież ich po prostu niema,poco tu oszukiwać ludzi i samego siebie? A bez doświadczenia też przyjmują tyle że za nędzne pieniądze a z doświadczeniem ciut większe.Co więcej...zero socjalu, upał i zaduch w lato nie do zniesienia bo to hala z blachy i od niedawna wszechobecne kamery na produkcji w połączeniu z chorymi ambicjami kierownictwa.

ciekawski

Przyjmują tylko z doświadczeniem to potwierdzam a co do wynagrodzenia to są jakieś widełki od do premie podwyżki.

jakiś nick

przyjmują tylko z doświadczeniem w obróbce, 2.5k(n) dla ogarniętych, atmosfera ok, kariera operatora :)

Mirek

I jak, coś wiadomo??

lysy
@Mirek

zero podwyzek robota jak w akordzie tylko mniej zarobisz,orka za dwoch

WOLNY
@lysy

Wiecej odchodzi jak przychodzi zero podwyzek nawet po probie i umowie na stale.

zastanawiający się

Interesuje mnie atmosfera, kariera i oczywiście zarobki można bliższe informacje.

jak tam?

Co z tą firmą? Podobno dużo przyjęć? Ile płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o MAT DANIA Sp. z o.o. - Słupno

• Jak się pracuje w MAT DANIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAT DANIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAT DANIA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAT DANIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAT DANIA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAT DANIA Sp. z o.o.