MAT DANIA Sp. z o.o.

Opinie o MAT DANIA Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w MAT DANIA Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Czy pracując w firmie MAT DANIA Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Wiktoria Nowy wpis

pierwsze 3 miesiące to pewnie za mało? :) chyba, że mu o okres próbny chodziło czy coś, wtedy pewnie przy przedłużeniu można wyższą stawę? ale wracając do awansów to na jakie stanowiska są tu opcje czy raczej trudno z tym?

Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie. Każda osoba na etapie rekrutacji może poznać ścieżkę rozwoju przewidzianą dla stanowiska na jakie aplikuje. Mamy wdrożony system zarówno awansów wewnętrznych jak i drabinki stanowisk, do każdego stanowiska są jasno przypisane umiejętności, które pracownik musi posiadać żeby awansować.

Inż.Rumcajs

O ile mi wiadomo to używanie personaliów jest niedozwolone w związku z Regulaminem ! Nie możesz po prostu podejść pod bramę i zapytać ludzi, którzy kończą, albo zaczynają zmianę ?!

Anonim Nowy wpis

Niestety nikt taki tu nie pracował

Lelum

Czy myślicie że ludzie się zmieniają ? Pewnie że nie bo DNA nie zmienne jest u Ludzi i os w ulu. Rybka psuje się od głowy, zawsze. To jest wasz cenny czas i nie wróci się żadna sekunda. Ryzyk fizyk, nie warto.

@Lelum

Nie ,,nie zmiennie" tyko ,,niezmiennie" bo to jest przymiotnik odpowiadający na pytanie ,,jak ?", a w ogóle to to że już tu nie pracujesz nie upoważnia Cię do dyskredytowania Firmy, Twoje odczucia mogą być subiektywne- nie odzwierciedlające rzeczywistości, natomiast potencjalni kandydaci do zatrudnienia mogą to wziąść za dobrą monetę. W ten sposób zaszkodziłeś Firmie, w której pracowałeś, ale mam nadzieję, że nie wszyscy kandydaci będą tacy wybredni i podejmą pracę, pozdrawiam

Lelum
@Inż.Rumcajs

Prawda obroni się sama. Nie deskredytuję firmy (czytać miedzy ...) ponieważ to potencjał na miarę nr.1 w okręgu, chociażby. I ktoś najwyraźniej posiada opinie "nie zmienne". Hmmm, opinia subiektywna :-) nie ma znaczenia teraz czy inne :-) wstecz bo to zawsze DNA to samo, nieprawdaż + kierowniki (gadata coś czy nie ) ? Jeden za wszystkich a wszyscy za jednego, działa ?

Wiktoria
@Inż.Rumcajs

Nadzieja na podjęcie się tu pracy z czego tak naprawdę wynika? Możesz powiedzieć coś więcej o firmie ze swojej perspektywy, że mieć jasność odnośnie dwóch perspektyw tutaj?

@Wiktoria

Nie będę nikogo agitował ani namawiał, każdy jest dorosły, ale chyba lepiej jest pracować w dużej firmie niż na przykład siedzieć bezrobotnie na czterech literach w domu

Anonimus

Witam Widzę mnóstwo negatywnych opinii jednakże z okresu wstecz, chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda zarzadzanie, praca i atmosfera w firmie na dzień dzisiejszy. Czy warto podjąć pracę w tej firmie czy nie? Pozdrawiam

Hanna
@Anonimus

Podbijam pytanie bo szukają brygadzisty produkcji i zastanawiam się czy aplikować. Ogłoszenie jest od września i w sumie zastanawiam się, czy nikt się do tej pory nie zgłosił czy rekrutacja taka ciężka, dajcie znać jakby ktoś coś wiedział. Oferują atrakcyjne wynagrodzenie może wiecie ile to może być, jakieś widełki?

@Anonimus

Czy warto podjąć u nas pracę? Na to pytanie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć jednoznacznie, wszystko zależy na jakie maszyny trafisz i jakie do tej pory zdobyłeś umiejętności, w pracy tak jak w życiu- są dobre i złe strony, w każdym razie nie słuchaj malkontentów, jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz, pozdrawiam

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w MAT DANIA Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Specjalista Hr, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 17 stycznia.

Nowszy

Hej. Podbijam. Dawno nikt nie dzielił się opiniami o firmie.

Aneta
@Nowszy

Też w zasadzie podbijam ale konkretniej, bo z ogłoszenia to wynika, że mają opiekę medyczną, zajęcia sportowe i ubezpieczenia na życie. I teraz żeby ktoś to jeszcze potwierdził (albo zaprzeczył). :3

Sprawdzam, nie podbijam bo po
@Nowszy

Jest super, a będzie jeszcze bardziej superowo. Wszyscy pracujemy na wynik, no w szczególności ja i Ty. Na produkcji ilościowe normy, normy i normy - i jest cel znany. Produkujemy i wysyłamy. Reklamacje: jak to, to nie może być. No cóż...akcja i reakcja. Przy tym wszystkim zarządzamy... sprawdzam i podbijam, rotacji pracowników nie ma - moja kochana - i nie będzie.

Starszywielmożny
@Sprawdzam, nie podbijam bo po

Czyli co ? Bez zmian w Ulu?

Tomasz
@Sprawdzam, nie podbijam bo po

Jak normy do zrobienia to pewnie jak się komuś uda jest premia? Co? Ile dają tej dodatkowej kasy? Kilka setek się zgarnie?

@Tomasz

Kilka setek to mozesz sobie kupic w monopolowym ,napewno w tej firmie tego nie zaznasz,bonusiki tylko dla bylego alkoholika

Tomasz
@colo

Haha, dobre :D A tak na poważnie? "Normalny" pracownik nie może liczyć na żadne dodatki, premię, nawet jak normy są wyrobione?

@Tomasz

Bonusy tak dopracowane ze nie wiem ile bys zrobil to nie dostaniesz poprostu lipa

Inż. Rumcajs
@colo

Alkoholik pewnie już dawno wyszedł z nałogu, chociaż to nie jest łatwe, ale ty chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś, skoro piszesz takie głupoty. Nie można obgadywać innych, ale skupić się na sobie

@colo

To są jakieś wytyczne ile faktycznie trzeba zrobić żeby dostać bonus jakiś?

A.co.tu.dużo.gadać
@Małgorzata

Dokładna liczba wyliczona z norm, warunki przyznania premii, brak L4,Uż, brak reklamacji i brak nadgodzin w weekendy (innych premii w firmie nie ma, takich jak frekwencja itp.)

Mariusz
@A.co.tu.dużo.gadać

Na ile realistyczne i możliwe do spełnienia są warunki przyznania premii? I na wszelki wypadek zapytam, ile płacą bez niej?

A.co.tu.dużo.gadać
@Mariusz

Są do spełnienia, jeśli trafisz na dział na produkcji który ta premię posiada a ile się zarabia bez niej nie mogę Ci powiedzieć bo nie wiem na ile byś się umówił podpisując umowę wszystko zapewne zależy od Twojego doświadczenia.

@A.co.tu.dużo.gadać

A te nadgodziny są przymusowe czy dodatkowe ?

@A.co.tu.dużo.gadać

To który dział produkcji posiada tę premię? I czemu nie wszystkie?

Hej, Co powiecie o pracy w tej firmie? Warto tu pracować? Czego można się spodziewać?

Inż. Rumcajs
@Nowy

Tu u nas w firmie można się spodziewać, że trzeba będzie pracować

Nikt
@Nowy

Chłopie szukaj innej roboty. Jak nie skłamią to prawdy nie powiedzą. Wysoka premia tylko dla "byłego" alkoholika ale już niestety nie byłego. My jesteśmy tylko słupkami i pionkami i jeszcze żeby te słupki były prawdziwe, he he

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MAT DANIA Sp. z o.o.?

colo

za mala kase nawet kelnerzy aby sztuka czlowieka

Dawny pracownik

Hej, Czy coś zmieniło się na dobre w tej firmie? Prosiłbym o komentarze. Dziękuje

Tr
@Dawny pracownik

Pewna pani odjechała i trochę się zmienia

Kamil
@Tr

Co konkretnie zmienia się w ostatnim czasie w Mat Danii? Jak oceniasz atmosferę w pracy i co możesz powiedzieć o wysokości wynagrodzenia? Ile można tu dostać na początek? :)

Czy Dania Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Kacperny

Nie ale są owocowe czwartki. A nie, czekaj - też nie ma.

zartujesz

Kamil
@colo

A co jest dziwnego w tym pytaniu? Pracujesz w Mat Dania skoro tak zareagowałeś? Jeśli tak, to może powiesz jaka panuje atmosfera w firmie i jakie są relacje z szefostwem? To ważny czynnik, więc fajnie jeśli coś o tym napiszesz.

Maria
@Kacperny

A czy kiedyś były owocowe czwartki, że o nich wspominasz? Czy na jakieś inne benefity lub dodatki można liczyć w Mat Danii? Np. na prywatną opiekę medyczną lub ubezpieczenie?

Tr

Maja być karty multisport

Witam, Cudowna firma, ucząca elastyczności i dbająca o kondycje i tężyznę pracowników. Od bardzo dawna nie dostałem solidnych zakwasów od tego przeskakiwania z maszyny na maszynę. Tak samo wypowiem się o strefach w tej firmie: Logistics-Gibony(choć nie wszyscy) Technology-planowanie na zasadzie ,,Polak mądry po szkodzie'' Quality-Strażaki, no bo jak robić coś nowego i innego skoro wokół sam pożar? Izba wymiarowa: żółwie, post FSO generalnie, ...a poza tym ok Prodution: jakby to ująć, to jak królowa Ula narzekająca na zdychające pszczóły robotnice, która dowiedziała się, że jest Osą Poza tym jak będziecie wcinać marchew, to dostaniecie ciuchcie służbową. To tyle.

Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do Działu Kadr, chętnie wysłuchamy opinii w jaki sposób rozwijać umiejętności zespołu i poprawiać zadowolenie pracowników. Pozdrawiamy Zespół MAT DANIA SP. z o.o.

colo

glowny technolog kupuje narzedzia za tysiace jak juz detal jest nie produkowany,kasa w bloto

aaaa

Dzień dobry, czy to prawda, że Pani HR Manager odeszła z firmy ? Taka strata! ?

Operator CNC
@aaaa

Ciekawe czy powróciła do rodzinnego Jasła (Blachy RJA)???

aaa
@Operator CNC

Osobiście uważam, że powinna. Jest osobą, która ma problem z kontaktami z innymi ludźmi, na Podkarpaciu mniejsze zaludnienie więc łatwiej jej będzie funkcjonować.

nieznany
@Operator CNC

RJA to Jaroslw a nie Jasło......

xxx

najgorsza firma w jakiej pracowałem przez pół roku dorobilem się bólu kręgosłupa którego do tej pory nie mogę wyleczyć. zwalniają bez powodu bo mają mniej zamówień A później powrotem szukają. Ustalanie norm jest chore. Jeśli robisz tyle sztuk co inni to (usunięte przez administratora)ma pretesjie czemu tak mało jeśli zrobisz więcej współpracownicy mają pretensje po co robisz więcej. więc i tak źle i tak nie dobrze bo zawsze ktoś nie zadowolony jest. Atmosfera do kitu jest przez to . No i praca na 3 zmiany. Zarobki różne na tym samym stanowisku możesz mieć 3000 netto A inni 4200 za to samo prace.

Jaka jest kultura pracy w Dania Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pomocny

Kto w ogóle zaczyna te wątki? Pytania o dress code, o benefity, o dogadywanie się. Pytania automatycznie raz na kwartał wrzuca komputer tylko po to żeby zacząć dyskusję o niczym. Może Go work wreszcie nie nauczy że firma zmieniała nazwę kilka lat temu. Żenada.

Magda

@Kacperny to pewnie prezentów urodzinowych też brak ?

Czy pracownicy w Dania Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Bezduszny Romek

Atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia. Firma zarządzana metoda strachu. Brak narzędzi i systemów ułatwiających prace. Na produkcji normy normy normy. W biurze presja związana z wymaganiami Pani dyrektor. Stresująca praca! Nie polecam pracy w tej firmie. Zwalniają następnie mija kilka miesięcy później zatrudniają. Zależnie od liczby zamówień. Brak stabilizacji. Firma ciagle w potrzebie.

brygada

Firma rekrutuje na stanowisko brygadzistę, proszę o informację jaka jest sytuacja w firmie, atmosfera pracy i warunki. Czy coś się poprawiło ? Zainteresowany ciekawą pracą

Rozwielitka

Witam, Widzę, że firma szuka kierownika logistyki. Co się stało z poprzednim? Sam uciekł czy mu podziękowano?

@Rozwielitka

Nie ma iii nigdy nie było. Jest co robić. Ambitny, młody, doświadczony potrzebny. Siekierka i motyka jedyne narzędzia.

Jak jest z pakietem medycznym w Dania Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

ODP

Tak, można dołączyć. Są 2 rożne warianty. Dopytaj o szczegóły w kadrach.

Zzz

Wszystko co tu pisze to szczera prawda. Zarobki jakby 10 lat wstecz (kasjerzy zarabiają więcej), brak szacunku do pracowników, wyzysk maksymalny, praca na kilku maszynach bez jakiegokolwiek dodatku. Upomnienie się o podwyżkę przyprawia przełożonych o zawał serca. Firma udaje wielką międzynarodową korporację, jakieś wizytacje na kiju, kontrole Bóg wie czego, a wygląda jak skansen lub warsztat u Pana Tadzia. Strata czasu i nerwów gwarantowana.

Katarzyna
@Zzz

Szukają do Dania kierownika produkcji. Jakieś większe zmiany się szykują? Coś wiesz?

helmut tokarz
@Katarzyna

To lepiej niech znajdą bo obecnie to jakaś abstrakcja jest. Szkoda, że Edvard Munch nie żyje bo to na hali to by mogło inspiracją być dla niego

jeden
@helmut tokarz

Dziękuję za pomocną odpowiedź.

Van halen
@Katarzyna

Zmiany zapewne są takie, że obecny kierownik obiecał ludziom złote góry po czym zorientował się, że jego słowa nie mają żadnej mocy wykonawczej (niestety kasą w tej firmie obracają tylko znane wszystkim dwie panie) po czym wyżej wspomniane dwie panie prawdopodobnie podziękowały mu za współpracę, bo zwykły robotnik ma zasuwać za miskę ryżu, a nie jakieś bonusy mu w głowie ;)

Malutki
@helmut tokarz

Ale powiedz czy raczej napisz konkretnie co Ci nie odpowiada? Abstrakcja? Zaproponuj rozwiązanie.

@Malutki

Czyżby Pani dyrektor? Proszę tak nie eskalować...

Zastał Danie drewnianą...
@Katarzyna

Zmiany na stanowisku Kierownika Produkcji wynikają z poziomu jaki reprezentuje centrala w Danii oraz Pani Plant Manager. W przeciągu około 2 lat trzeci kierownik zrezygnował z tego stanowiska. Po przyjściu Pani dyrektor i ciśnieniu jakie wytworzyła jej wizja zrezygnował długoletni kierownik produkcji. Abstrakcyjny poziom kierowania firmą i zatrważające tempo zmian jakie chciała wprowadzić Pani dyrektor oraz brak narzędzi i zrozumienia że tak nie da się pracować spowodowała że odszedł kierownik który był od początku relokacji firmy do Polski. Pani dyrektor dość szybko zatrudniła nowego kierownika którego epizod pominę. Dodam jedynie że z samej Danii przyjechał Prezes który z dniem w którym pojawił się w Polskim oddziale pożegnał Pana M. Był to kilkumiesięczny epizod. Następnie po około roku działalności firmy bez kierownika został zatrudniony doświadczony Kierownik mający ogromną wiedzę techniczną oraz wielkie doświadczenie managerskie w branży obróbki skrawaniem. Miał pomysł wizję oraz brak narzędzi i pieniędzy do realizacji założonych celów. Ludzie chcą więcej zarabiać i pracować w odpowiednich warunkach. Dodatkowo mieć wszystkie narzędzia pod ręka by ich nie szukać po całej hali oraz porządek który z racji dużej ilości pracy i wyśrubowanych norm produkcyjnych ciężko utrzymać. Myślę że pluł sobie w brodę ponieważ trafił do firmy w której nie spodziewał się tak absurdalnego poziomu firmy która mając olbrzymi potencjał nie wykorzystuje go przez nieudolne zarządzanie i ciagle oszczędności tam gdzie ich nie powinno być. Zrezygnował po około roku. Firma z odwiecznym problemem rotacji ludzi oraz mało stabilna przez nieudolne kierownictwo i kombinacje ze strony Duńskiego zarządu narzucające zwalnianie ludzi wtedy gdy zamówienia są mniejsze a gdy wzrastają to na łeb na szyje zatrudniają wszystkich jak leci aby miał ręce i nogi. Resztę nauczy się przy operatorze który ma 2-3 maszyny na głowie oraz 3-4 uczniów do nauki. Polecam prace w tej firmie osoba które maja silne nerwy i są w stanie wytrzymać olbrzymia presję jaka wywiera dyrektorka na ludziach każdego dnia. Spotkania operacyjne oraz spotkania indywidualne na porządku dziennym. Wywoływanie strachu ale za to brak pomysłu by pojawiające problemy eliminować u źródła za zamkniętymi drzwiami.

korona
@Malutki

Oto kilka usprawnień dla firmy: 1. Zmiana osoby na stanowisku HR Manager (podstawa) 2. Więcej szacunku dla Pracowników 3. Traktowanie się na równi, nie patrzenie tylko w jedną stronę, a w około 4. Słuchanie innych ... ..... ..... P.S mnie jeszcze nigdy dotąd tak obrzydliwie Pracodawca nie potraktował jak MAT DANIA

Malutki
@Bezduszny Romek

Nie, nie dyrektor, ale nadal brak szczegółów, a jakie rozwiązanie byłoby lepsze? Zwolnienie kilku osób? Ciebie? Dlaczego sam nie odejdziesz?

Zostaw merytoryczną opinię o MAT DANIA Sp. z o.o. - Słupno

• Jak się pracuje w MAT DANIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAT DANIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAT DANIA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAT DANIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAT DANIA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAT DANIA Sp. z o.o.