Opinie o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG w Fulda

RÜBSAM Personalvermittlung GmbH & Co. KG jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z ponad 25 letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające. Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG w Fulda

Pracowałem

Nie ma sensu pisać forum czyszczone jest zaraz po wpisaniu prawdy zostaje tylko (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Czy ktoś z pracowników lub osób korzystających z pośrednictwa może coś wpisać?

Ciekawy2
@Ciekawy

Super pytanie!!! Ja też tak myślę, że 90% wpisów pochodzą od ludzi którzy nawet nie wiedzą gdzie ta firma jest!!! Pozdrawiam i też czekam.

@Ciekawy2

To się zatrudnij i sprawdź skoro twierdzisz że 90% to nie prawda.

@Ciekawy2

To jedz i spróbuj bedziesz jezdził pociągiem i autobusami po 200 km 300 km do miejsca pracy z narzędziami to napisz co stwierdzasz ok ?

Ciekawe czy nadal pracujesz :P

RÜBSAM Team

Pani Alicjo, wszystkie firmy, dla których zatrudniamy pracowników, cechuj ą się profesjonalizmem i uczciwością. Zatrudnione osoby pracują w godnych warunkach, wynagrodzenie otrzymują zawsze na czas, a z ka żdym problemem mogą się zgłosić do przedstawicieli firmy a także do nas, do R+S Group. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań drogą mailową lub telefoniczną. +48510720013 +48 518102029 +49 66150080804

@RÜBSAM Team

Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań drogą mailową lub telefoniczną.] Zatrudnij sie i zadzwoń to zobaczysz jak odbierają kiedy chcesz swoje pieniadze.

Mondraliński

Takie firmy jak RÜBSAM Fachkräfte GmbH same bronią się swoimi działaniami. Mają super ofertę, wymagaj od pracowników umiejętności ale dają dobrze zarobić.

@Mondraliński

Zobaczymy ile za ile juz 15 tego miesiaca.Juz jestem w innej pracy tak na marginesie.

Hydraulik

Rozmowa przebiegała bardzo profesjonalnie,był sprawdzian z wiedzy praktycznej,następnie rozmowa w obecności koordynatora oraz osoby opiekuna w języku polskim.

Pytania dotyczyły znajomości zawodu.

logo firmy KUCHARZ / KUCHARKA (m / k) w hotelu pięciogwiazdkowym (047)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Operator maszyn CNC - Tokarz/ Frezer
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Operator wózka widłowego magazyn przeładunkowy
Old School Industries
logo firmy Pracownik Ogrodnictwa
Hrappka.pl
Malkon

Wprawdzie bardzo mało jest wpisów na forum ale niektóre faktycznie nie nadają się do czytania. Niestety poziom niektórych osób jest straszny i właśnie tacy ludzie oceniają firmę. Przecież te opinie czytamy żeby dowiedzieć się czegoś , nowe osoby chcą informacji.

@Malkon

Dzień dobry. Firma RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co jest odpowiedzialną, profesjonalną organizacją, której głównym celem jest dobro pracownika. Każdego traktujemy indywidualnie, staramy się rozwiązywać problemy i zapewnić dogodne warunki mieszkaniowe oraz warunki pracy. Przez wiele lat budowaliśmy zaufanie w śród naszych pracowników. Jako odpowiedzialna i stabilna firma zawsze mamy na uwadze dobro innych osób. Po szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia, zapraszamy pod numerem (+48) 510 72 00 13.

@Malkon

Jesli jesteś Polonistą to zle trafiłes tu tylko monterzy ktos pisze jak pisze inteligentny zrozumie.Szukasz pracy czy pisownie sprawdzasz to nie dyktando.

Dolniak

Miałem nadzieję, że na forum agencji dowiem się coś o firmie ale każdy pisze zupełnioe coś innego.

@Dolniak

Dzień dobry, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdzie Pan tam wiele istotnych i rzetelnych informacji. Oczywiście służymy także pomocą i chętnie odpowiadamy na różne pytania. Można śmiało dzwonić lub pisa ć wiadomości e-mail.

@Dolniak

@40 letni doświadczony chlop

Rano masz być na 07:00 w wolnym czasie zamiast odpoczywac .

@40 letni doświadczony chlop

A i czeka na Ciebie w RUBSAM i R S Gruppe wypisywanie papierków co powinni robić w biurze rób to w drodze,bo jak nie to nie zapłacą za pełen tydzien jeszcze pamietaj pierwsza strona i ostatnia dla Ciebie i naucz sie niemieckiego przed tym wyslij przez Post Bank cetle i poczta na email zrób zdiecia moze zaginą w drodze.Piekna sprawa ogólnie.

Marian

Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć czy agencja organizuje dla pracowników mieszkania i generalnie dojazd? Czy zarobki są w miarę godziwe? Po raz pierwszy chciałbym skorzystać z takiej agencji i nie znam procedur.

@Marian

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie http://www.rs-ag.pl Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania :)

@Marian

Mieszkanie z pakolami wspólne wszystko poza Lożkiem.

@Marian

Mieszkanie z pakolami wspólne wszystko poza Lożkiem.

Smiech

Dziady obsługa biurowa dno

@Smiech

Zrwya się kontakt z Toba po zapytaniu o kase , ktora sie należy diety czy nawet marne 10 euro dziennie. R+S Gruppe

hug

Jestem swiezo po rozmowie z konsultantem i mam nie dyskretne pytanie,ile mozna zarobic w tej firmie jako spawacz?

Nie pytałeś?

hug
@hug

Nie tyle pytałem co mi zaproponowano ...chciałem porównac poprostu stawki bo u mnie sytuacja wyglada troche inaczej.Ja mieszkam w DE i pracuje normalnie na umowe na czas nieokreslony zreszta w tej samej firmie co 7 lat temu kiedy przyjechałem ,ale wybieram sie po podwyzke do szefostwa zaległą zreszta i chciałbym miec jakas podkladke gdyby szefowie nie wzruszyli sie moim odejsciem.Jestem spawaczem z zawodu i tez w tym kierunku jestem zatrudniony ponadto jestem takze operatorem cnc (nie frez ,nie tokarz) Nigdy nie szukalem tutaj pracy ,mozna powiedziec ze to praca mnie znalazła a na w/w firme trafiłem ze strony niemieckiej a dopiero pozniej znalazłem opinie po polsku( to b.dobrze ze mozecie sie tu wymieniac swoimi doswiadczeniami)Z tego co widze to firma ta pomaga w znalezieniu pracy osobom nie mieszkajacym w DE zatem to troche ułatwia sprawe w kwesti języka ,mieszkania itd.Znalezienie dobrego zatrudnienia tutaj w DE to skomplikowana sprawa(powyzej 20 e brutto) bo to w 99 % tyczy sie z zeit firmami a te z kolei dziela sie na kilka grup b.dobra to taka w ktorej bedziesz zatrudniony na czas nie okreslony oddelegowany gdzies na okres 1 rok lub wiecej a po tym czasie jesli bedziesz dobry w tym co robisz zostajesz przejety,zła firma to taka ktora cie wysle ale jesli sie zorietuje ze pasujesz dla firmy to cie szybko przeniesie .Nie wiem jak jest z ta RÜBSAM czy oni maja jakos dziwnie skonstruowane umowy ze pomimo ze pasowac bedziesz do firmy to nie beda mogli Cie przejąć bo wsumie na tej mojej rozmowie kwalifikacyjnej odnioslem wrazenie ze zrzeszaja naprawde ludzi ktorzy znaja sie na rzeczy.No gdyby bylo inaczej to ci wszyscy fachowcy by im pouciekali direkt do firmy. Wracajac do tematu mojej rozmowy to trwala ok godz oczywiscie w j niemieckim ,cos tam wspominal o jakichs probkach w Fuldzie ale w trakcie rozmowy wymieniałem firmy dla których robiłem częsci i po usłyszeniu pewnej firmy x zaproponowal mi zatrudnienie najszybciej jak sie da bez jakichkolwiek probek .Zaproponował mi kwote Y plus 1 euro od firmy X plus fahrgeld OK plus 1 e czyli łacznie dozo po nizej moich oczekiwan to by wychodzilo ze nie tyle co z deszczu pod rynne bym trafił co z deszczu w kaluze. Drugą sprawą jest fakt ze zaczynalem tu kariere jako spawacz a po 3 latach przeszlem na cnc gdzie pracuje do dzis z malymi przerwami bo kiedy niema za wiele roboty na cnc to idzie na 2 zmiany a ja ide na spawanie.Z drugiej strony firma ma w sumie b.dobrze ze mna bo potrafie pracowac tu i tu a niema drugiej takiej osoby ktora ogarnia spawanie i cnc.To drugie bardziej mi pasuje moge powiedziec ze troche sie rozleniwiłem ale jak płaca tak praca nie bede wchodzil w szczegóły bo to nie ma znaczenia fakt faktem w ze w polsce zasówałem ciezko jako spawacz (za dobre wynagrodzenie jesli porownac pl standardy ok dobra wyplata tez przez nadgodziny była )ale niepotrafil bym juz tak pracowac chyba ciezko.Pan konsultant czeka do wtorku na moja odpowiedz ,nie powiedzialem mu odrazu bo bylem po 5 dniu nocek(troche zakrecony) a poza tym jego oferta mnie zamurowala....a wlasnie sprawdzilem firme X do ktorej chcial mnie wyslac i wyszlo ze szukaja spawacza czy spawaczy od miesiaca wiec mozna sie tam dostac besposrednio pozdrawiam wszystkich kolegow pracujacych w DE

@hug

Raczej nikt tutaj nie napisze ile zarabia. Nie jest źle, ale nie jest też tak pięknie jak co niektórzy opisują.

@hug

Dzień dobry, nasi konsultanci są otwarci na wszelkiego rodzaju pytania, proszę śmiało pytać o wszystko, jeśli czegoś Pan nie zrozumiał w trakcie spotkania. W naszej firmie zapewniamy stały, dobry zarobek, pieniądze są wypłacane terminowo, a ponadto panuje u nas bardzo przyjemna atmosfera pracy. Zapraszamy do kontaktu: wroclaw@rs-ag.net lub telefonicznie: (+48) 510 72 00 13

Pilot
@RÜBSAM Team

Miła atmosfera hehehe gdyby taka była to nie spieprzyła by Pani Martyno do Polski I z tamtąd szukała kolejnych frajerów. Obiecuję pani cuda aż chłopaki w fuldzie i Frankfurcie żądają sobie pytanie czy i kto tu kogo robi w balona bo nasze umowy mają się nie jak do obiecanek.

Harper
@hug

Jako spawacz jaki bo stawki zaczynają się od17do24€zależy gdzie trafisz i po ile godzin będziesz mógł pracować wtedy wychodzi wypłata tyle w temacie apropo tych komentarzy to są wyssane z ... I tyle nam ludzi którzy pracują po 5lat i jest git sam też nie mam do czego się przyczepić

@Harper

Od 17 do 24? Haha. Może jeszcze na dzień dobry jak przychodzisz? Obudź się człowieku i nie pisz takch bzdur.

Tomaj
@Harper

Daj spokój

Hektor

Dostaniesz tyle na ile się zgodzisz, ja w zeszłym roku wywalczyłem na początek 18 (osiemnaście)...

Pani Marysia

Prawda jest taka, że dziady kradną pracowniom pieniądze. Ciężka praca w metalu. Siwy dym. Przepisy bhp pracodawcy nie znają. Wykorzystują polskich pracowników w ciężkiej pracy, a potem z pensji ucinają. Z całego serca nie polecam :)

Tomaj
@Pani Marysia

To samo u mnie robię na wysypisku odpadow robota katastrofa wata szklana azbest śmieci masakra i co miesiąc 400 500 za mało i walka co miesiąc o pieniądze oddadzą A za miesiąc zabiora

Bogdan
@Tomaj

Jaki jest oficjalny powód ucinania pensji przez pracodawcę? Napisz więcej na ten temat. Są jakieś pozytywne strony zatrudnienia w RÜBSAM?

ArTek

Witam,opinie rozne jak widac. Ja zaczynam u nich prace i poki co wyglada wszystmo ok. Wszystko kreci sie tutaj wokol poeniedzy wiec z czasem sie okaze. Tutaj sa bardzo ciezkie probki spawalnicze. To nie byle co pospawana pachwina. Zaproponowano mi doksztalcenie w postaci zdobycia nowych certyfikatow co wiaze sie z lojalka na rok co nie zbyt mnie dziwi. Kwatera az mnie zaskoczyla czysto schludnie moze trochę spartansko jesli chodzi o meble ale standard wysoki. Lazienki czysciutkie. Ubrania robocze wysokiej jakosci maska spawalnicza Speedglass ad flo nowa ze tak powiem z metka. Czas pokaze i na pewno sie odezwe.

Bartek

Podpowiedzcie jak dostać się do pracy w firmie?

Hektor
@Bartek

Najlepiej czekać aż sami zadzwonią...

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

R+S Group Polska

Dzień dobry, większość informacji znajdzie Pan na naszej stronie https://www.rs-ag.pl/#/ jeśli będzie miał Pan więcej pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zido

Witam. Ja znalazłem świetny sposób na rekruting ale firma nie chcę wykorzystać tego pomysłu. Więc będę bo sam realizował w niedalekiej przyszłości.

Henryk

Podpowiedzcie jak firma organizuje warunki na miejscu pracy?

Filip

Może ktoś podpowie jakie mają prace?

R+S Group
@Filip

Wszystkie oferty pracy w Niemczech znajdą Państwo na stronie R+S Group w zakładce oferty pracy https://www.rs-ag.pl/oferty-pracy

Bergowa

Witam Moi drodzy piszę w imieniu męża.Pracuje od jakiegoś czasu w rubsam i powiem Wam że pOki co rewelacja.Był 2 tyg w Monachium faktycznie musiał dojechać z innej miejscowości.Bilety opłaciła firma,pokój mmiał sam.Wczoraj dotarl na nowe zlecenie też będzie musiał dojechać Ale dostal auto służbowe.Za zjaZdy do pl dostaje zwrot.Także na ten mmoment nie ma co narzekać.Ps pani z polskiego biura bardzo miła.Koordynatorzy na miejscu Bardzo pomocni ograniaja nawet przy weekendzie

Olek

Podpowiedzcie jak się współpracuje z agencją?

Wikary
@Olek

Olek tak jak widzisz, nikt Ci nawet nie raczy odpowiedzieć, i tak samo jest jak się zatrudnisz, póki pracujesz jest ok bo się nie odzywasz, ale jeżeli tylko coś bedziesz chciał to cię zleją ....... ale w momencie gdy zagrozisz odejściem nagle są znowu skłonni do rozmów generalnie mają ludzi w (usunięte przez administratora) Dla nich ludzie to cyferki

Dobra Rada

Szukaj innej agencji .

Christopher
@Olek

Jak się pracuje no cóż coraz gorzej choć widziałem gorsze ale zawsze możesz spróbować podstawa to być twardym w negocjacjach i postawić na swoim przecież jak coś będzie nie tak to takich firm jest w Niemczech pewnie koło 1000 i wszystkie oferują podobne stawki i diety

No jednak w tym miesiącu pieniążki nie będą na czas.

RÜBSAM Team

Nasza firma zawsze wypłaca pieniądze na czas, w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Każdą sytuację rozwiązujemy indywidualnie. Pozdrawiam serdecznie

Christopher
@RÜBSAM Team

nie no kasa jest na czas ale jak np 15 wypada w sobotę to są w piątek ale jak jest pech i 15 wypada w niedzielę to kasa jest zawsze w poniedziałek przynajmniej ja tak zawsze miałem i nie jest to problem ale trzeba sprawdzać wypłaty bo teraz zdarzają się nagminnie pomyłki

Smiech

Dziady zero komunikacji

R+S Group Polska
@Smiech

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że ma Pan takie odczucia. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy pod adresem wroclaw@rs-ag.net

Life
@R+S Group Polska

Szkoda czasu na pisanie i dzwonienie

Witold

Podpowiecie jak się pracuje z nim za granicą? Słyszałem o firmie dobre opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG - Fulda

• Jak się pracuje w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Kandydaci do pracy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG