Opinie o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG w Fulda

RÜBSAM Personalvermittlung GmbH & Co. KG jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z ponad 25 letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające. Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG w Fulda

Beduin

Podfirma się stara, część osób w biurze czy w kadrach, ale jak już człowieka złowią to próbują lojalke wciskać na siłę żeby za ryj trzymać i podejście jest olewające. Nic tylko się języka uczyć i bezpośrednio pracować przez firmę niemiecką albo agencję w pełni niekiecką bez polskiej cebuli w zarządzie.. płacą na czas i można się o tygodniówki dogadać ale generalnie podejście mają olewające i złodziejskie jak to pośrednicy.

Krzysztof
@Beduin

Piszesz o niezbyt przychylnym podejściu firmy a podasz jakieś przykłady, które to bardziej rozwiną i przedstawią o co chodzi? Bo piszesz też o możliwości dogadania się, co do tygodniówek. Ogólnie, ile teraz oferują tak średnio dla nowego pracownika? Jest opcja się dogadać na miesięczne rozliczanie? Ja w poprzedniej firmie miałem na tygodniówki i wiecznie mi brakowało.

Paulina

Szukają teraz montera klimatyzacji, coś w sam raz dla męża bo on już od lat w tym siedzi. Tylko, że trzeba mieć swoje auto. Nie zapewniają jakiegoś służbowego? A czy wypożyczenie auta to się kalkuluje czy raczej to droga impreza? W ogłoszeniu napisali, że jest możliwe ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny oraz dofinansowanie do przedszkola 30€ miesięcznie. Czy to tylko na terenie Niemiec czy również w Polsce? Czy tylko wtedy kiedy rodzina pracownika wyjedzie razem do Niemiec?

@Paulina

Witam Prosze zadzwonić i dopytać o szczegóły Zapewniamy ubezpieczenie dla członków rodzin także na terenie Polski jeżeli małżonek jest u nas zatrudniony a zona w raz z dziećmi przebywa w Polsce Dotyczy to również dofinansowania do przedszkola czy żłobka, Pozdrawiam

ooo

W jakiej wysokości to dofinansowanie? Trzeba przedstawić rachunek z przedszkola czy żłobka i na tej postawie jest wyliczane czy to jakaś stała kwota?

@ooo

Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola jest do 6 roku życia dziecka i jest w stałej kwocie miesięcznie 30 Euro Wystarczy przeslac rachunek za żłobek lub przedszkole

Zofia

Męża zachęcam by do nich aplikował na Monter instalacji zraszaczy przeciwpożarowych, bo wrzucili ogłoszenie. W sumie nie mam za dużo pytań, bo bardzo szczegółowo wszystko jest opisane, chciałabym tylko dowiedzieć się o te polecenie znajomego do pracy, czy jest jakiś określony czas ile musi u nich na przykład znajomy męża przepracować w firmie by dostać tą premie?

Monia

Cześć, mój mąż myśli nad aplikacją do nich na stanowisko Montera klimatyzacji. Oferta jest dość obszerna i napisali co dają i czego oczekują, ale ja chciałabym się dowiedzieć apropo tego dofinansowania do powrotów w weekendy do Polski, czy te dofinansowanie pokryje koszty biletów do Polski i później z powrotem? Czy ta premia za polecenie nowego pracownika jest od razu dawana, czy dopiero jeśli znajomy jakiś czas u nich popracuje?

Hydraulik

Rozmowa przebiegała bardzo profesjonalnie,był sprawdzian z wiedzy praktycznej,następnie rozmowa w obecności koordynatora oraz osoby opiekuna w języku polskim.

Pytania dotyczyły znajomości zawodu.

logo firmy ELEKTRYK BUDOWLANY (m / k) (024)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Operator maszyn CNC - Tokarz/ Frezer
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Pracownik Ogrodnictwa
Hrappka.pl
logo firmy Operator wózka widłowego magazyn przeładunkowy
Old School Industries

Witam wystarczy do ksiegowoscu napisac maila z prośbą o przesłanie rozliczenia wyplaty Lohn@ruebsam.de

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG na stanowisku Elektryk? 31 stycznia pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.pl.

Przemysław

Mają teraz ofertę pracy dla hydraulika. 45 eur za dzień i dają zakwaterowanie. Tylko trzeba mieć własne auto. Nie podali miasta w którym będzie się pracować więc pewnie będą przerzucać na różne lokalizacje. Ktoś był ostatnio na takim wyjedzie i powie mi jak warunki i czy takie przenoszenie się nie jest bardzo uciążliwe.

ksis
@Przemysław

Mnie też to ciekawi jak z dojazdami {odległości } dojazdu dla hydraulika. Ktoś pracował to może powie o tym jak z za kwaterowaniem

ksis
@Przemysław

Tylko trzeba mieć własne auto. Nie podali miasta w którym będzie się pracować więc pewnie będą przerzucać na różne lokalizacje. Ktoś był ostatnio na takim wyjedzie i powie mi jak warunki i czy takie przenoszenie się nie jest bardzo uciążliwe Czy ktoś pracował ile trzeba było dojeżdżać {km} jak z noclegami bo to jest ważne.

Marmos

Pewnie 100 km w jedną stronę

Jaka jest stawka początkowa w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG? 11 stycznia na Gratka.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Spawacz.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Udzielamy wszystkich informacji o ofertach pracy szczegółowo telefonicznie Tel: 0049 151 68920174

Denis

Ogólnie polecam praca jest pewna. Jak ktoś nie lubi jeździć po różnych miejscach to nie dla niego Nie ma wyboru miejsca czy też nie ma informacji na jak długo się pozostanie w danym miejscu Pozdrawiam

Sebastian
@Denis

Dzięki za opinię, tym bardziej, że jest pozytywna :) Co masz na myśli pisząc, że praca jest pewna? Nawiązujesz tutaj bardziej do formy umowy czy do wynagrodzenia? A może chodzi o jeszcze coś innego? Z tymi ciągłymi wyjazdami, to prawda, że nie dla każdego, ale jeśli się opłaca, to czemu nie?

Aneta

Cześć, mam pytanie w sprawie pracy Hydraulik w Mannheim. Jak wygląda kwestia zakwaterowania? Dajcie znać, czy warunki są w porządku i ile trzeba dopłacać do kwatery, o ile w ogóle.

Bardzo dobra firma nie miałem z nią nigdy problemu każdą sprawe można załatwić przez telefon wypłata zawsze się zgadza i była na czas szczerze polecam tą firmę

Iglo
@Piotr

Zgadzam się w 100% Jak ktoś chce pracować uczciwie to będzie zadowolony z tej firmy Uczciwa firma i bardzo rzetelna Polecam również

Kiki

Jak to wszystko wygląda?

Agata
@Kiki

A co konkretnie jak wygląda? Rozwiniesz? Bo nie wiadomo za bardzo do czego się odnosisz.

Jaka umowa obowiązuje w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na czas nieokreslony od samego początku z pół rocznym okresem próbnym

Przemysław

Dzięki za info. A jaka jest teraz stawka? Można dobrze zarobić? Ty jesteś zadowolony czy mogłoby być lepiej?

driver

Można nie ma obawy.

Aneta
@driver

Super, powiesz coś więcej jaka dokładnie stawka jeśli to nie kłopot rzecz jasna?

jeszcze pracownik

Kiedyś tylko czytałem tutaj opinie ale dzisiaj już nie wytrzymałem. Jeżeli ktoś szuka w tej firmie pracy to odradzam. To co tu wyprawiają w kwestii, żeby zaoszczędzić na pracowniku to już ani komentować się nie da.W tym miesiącu już trzeci raz zmieniam mieszkanie a oni uparcie wmawiają, że szukają dobrego mieszkania. Mały pokoik gdzie czuć stęchlizną, mala łazieneczka po której gonią pająki, lodówka na korytarzu w której trzeba było poszukać miejsca, żeby coś włożyć i to wszystko. Głupiego czajnika do zagotowania wody nawet nie ma a kuchnia to jakaś wspólna w innej części domu. TOTALNA PARANOJA. W takich warunkach naprawdę można mieszkać i pracować - do czasu jak psychicznie da się to wszystko ogarniać. Krótko - ludzi traktują jak podmioty na których się zarabia. To wszystko dzięki wspanialej fuzji z R+S. Jeżeli szukacie pracy to nie TU. Oszukują na każdym kroku. Firma jaka prowadził Erhard Rubsam to już tylko historia.

@jeszcze pracownik

Opowiadasz bzdury czlowieku! Przeczytalem to i nie chce mi sie wierzyc ze firma trzyma wsrod swoich pracownikow takiego kogos jak ty! Jak ci nie pasuje to wypad. odejdz i nie zabieraj miejsca, skoro jest tak strasznie!!! najgroszy sort ludzki to taki, ktory narzeka i marudzi i oczernia firme w ktorej pracuje. Znajdz inna firme i pracuje gdzie indziej, skoro tutaj tak zle, to nara! typowy polaczek jestes zalosny czlowieku

jeszcze pracownik
@pracownik

Widzę ze na wiele Ciebie nie stać. Potrafisz tylko kogoś opluwać. Nie jesteś w stanie nawet zrozumieć, że ktoś może prawdę pisać o firmie, tak się składa że mam to wszystko udokumentowane na zdjęciach i mam dość pociskania kitu przez pracowników tej firmy - jaka to niby ona jest wspaniała. pracuję już w tej firmie trzy lata - jak popracujesz trochę to się przekonasz, mam tu wielu kolegów którzy podzielają moje zdanie. Następny raz czytaj ze zrozumieniem - a wyzywanie od polaczków daruj sobie bo taki komentarz niczego na forum nie wnosi.

Christopher
@jeszcze pracownik

i tu się z kolegą zgodzę choć mieszkania nie są najgorsze tylko trzeba nieraz ich postraszyć i wtedy robi się normalniej ale co fakt to fakt że że Erhard to był gość teraz tylko nazwa została

Bawarczyk
@jeszcze pracownik

Zgadzam się z kolegą w 100% . Omijać tą firmę szerokim łukiem, szkoda ludzie waszego czasu i pieniędzy, jeśli chcecie pracować w Niemczech to tylko w firmie która was bezpośrednio zatrudnia i w tej firmie pracujecie, a nie lifefirma, Ja dałem radę 2 miesiące i znalazłem na szczęście inną normalną pracę .

Spawacz 121
@jeszcze pracownik

Olej tego barana ja ci przyznaje 100%racji pracowałem u nich i mialem jeszcze gorsze mieszkanie tak samo zgnile i stechłe.Typowy Polaczek?To oraj (usunięte przez administratora) jak wół za pare euro i spij na przystanku a wrocisz do Polski to sobie zakupy zrobisz w galerii i bedziesz opowiadal ze jestes prezezem w Niemczech pajacu przez takich jak ty co sie godza mieszkac i pracowac jak bydło to wlasnue tak agencje teaktuja peacownikow swoich ty bucu.

20 letni pracownik z dośw.
@pracownik

Gorszy sort to taki jak Ty który lize tyły i za bezcen pracuje i wszystko jemu gra pierwsza praca za granica i oswiecony.

stoik
@pracownik

ty jesteś żałosny ciemniaku , pewnie byś mieszkał w kartonie pod mostem i nie narzekał

Łucja
@stoik

Takie wpisy łamią regulamin serwisu. Jestem pewna że da się inaczej ująć swoje zdanie w słowa.

J.

Przed podjęciem pracy, przez pośrednika -Rubsam miałem oczywiście wątpliwości ze względu na niektóre opinie. Przepracowałem pól roku i było naprawdę ok. Zawsze zastanawiam się dlaczego ktoś potrafi narzekać jak to źle i niedobrze, a nie potrafi się zwolnić?

Artur
@J.

Czego się najbardziej obawiałeś? To był Twój pierwszy wyjazd?

Z całego serca nie polecam firma bazuje na każdym kroku aby oszukać i nie wypłacać do końca pieniędzy , ciagle zamydlania oczu brak szacunku , jesteś traktowany jak numer który ma jeździć z punktu do punktu nawet do 1000 km osoby w biurze zero jakiej kolejek organizacji w układaniu logistycznego wysyłania pracownika na zlecenia tylko jedna wielka loteria , ciągle ściemnianie ,wypłata fakt na czas nigdy nie policzona tak aby była czytelna tylko wiele kombinacji aby u nich w papierach było Ok , co miesiąc siedzenie i zastanawianie się o co chodzi Szkoda czasu i nerwów jest wiele firm w Niemczech bardziej sumiennych o lepszych stawkach godzinowych itp Stanowczo odradzam

Iglo

Bzdura Brak komentarza na to co ten jak widać anonim pisze Ja polecałem i polecam oraz będę polecal tą firmę wszystkim którzy chcą pracować uczciwie w Niemczech

Szybki bill

Ten pan ma rację w 100 ‰ zgadzam się

Johny bravo

Jak na chwilę obecną wygląda praca dla spawaczy??

Paprykarz82

Prawie 4lata zarabialem z tą firmą pieniądze W pierwszej kolejności warto wspomnieć o poczuciu bezpieczeństwa tzn całodobowe wsparcie koordynatorów, przed doba pandemi obstawieni giganci na niemieckim rynku pracy możliwość awansu i rozwój (dodatkowe uprawnienia) nazbierało się tego na jakieś 11k€ odchodząc z firmy :) Moim skromnym zdaniem najlepszy pośrednik na niemieckim rynku pracy Śmiało można napisać Polecam tego pośrednika! Wyposazenie i przygotowanie do kontraktu mistrzostwo świata rzadko kiedy spotyka się takie podejście do pracownika...

Jaki dress code obowiązuje w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Hektor

Jeżeli "dress" to tylko w paski...

Wujek Dobra Rada

Jak dress to najlepiej w paski...

Shme

Szukają naiwniaków by wydoić na niewiedzy z pracowników kase.

Zostaw merytoryczną opinię o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG - Fulda

• Jak się pracuje w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Kandydaci do pracy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG