Opinie o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG w Fulda

RÜBSAM Personalvermittlung GmbH & Co. KG jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z ponad 25 letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające. Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG w Fulda

A.Glosz

Dzień dobry, pracowałem w firmie 18 miesięcy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Firma była mi zawsze pomocna. W przypadku jak nie było dla mnie zlecenia firma wysyłała mnie na szkolenia i miałem je zapłacone jakbym, do pracy chodził. Moim zdaniem Firma RÜBSAM jest Firma lojalna i godna zaufania i nie przez przypadek pracują w niej już monterzy od ponad 20 lat, którzy by nie zamienili tej firmy na inna. Ja osobiście odszedłem z firmy zmuszony przez sytuacje rodzinna i jak tylko sie wszystko ureguluje to ponownie wrócę do Firmy RÜBSAM. Ten post nie pisze jako osoba anonimowa ponieważ się nie wstydzę tego ze pracowałem dla firmy RÜBSAM. Andrzej Glosz

jeszcze pracuje

wszystko pieknie i umowa niemiecka i stawka jako taka tylko teraz coraz wiecej rumunow i slyszalem o (banderowcach )ukraincow jest przez takie zatrudnienie firma sama siebie zaczyna topic najglupsze rzeczy jakie tam slyszalem to t ze firma Rubsam placi ludziom trzeba to wyjasnic to nie Rubsam placi ludziom bo bez nich firma by nie istniala to ludzie swoja praca i tym co wypracuja placa tym co siedza w biurach to ludzie pracujac w cieple i zimnie wykanujac swoja prace zarabiaja pieniadze nie ci co siedza tam za biurkami a poprosic o cos to najlepiej zeby od razu czolem bic , jak juz sie zwolnie to napisze wiecej to juz nie za dlugo i podam e mail gdzie bedzie mozna sie dowiedziec wiecej mam ponad 400 fotografii kwater co do ktorych jest mnostwo zastrzezen ale ocene zostawie tym co beda chcieli je obejrzec

Elektryk

Pracuję w firmie juz prawie 6 miesięcy i nie narzekam. Początek był ciężki ale po miesiącu pracy wiedziałem ze zostanę tutaj dłużej. Wszystko zależy od tego jak się na początku wykażesz. Pieniądze tez są ok. Pracowałem przed tym w podobnej firmie ale tam wytrzymałem tylko 3 miesiące. A po miesiącu zacząłem się rozglądać za czymś innym. Wiem ze tutaj zostane dłużej.

Pit

Wszystko w porządku

Hydraulik

Rozmowa przebiegała bardzo profesjonalnie,był sprawdzian z wiedzy praktycznej,następnie rozmowa w obecności koordynatora oraz osoby opiekuna w języku polskim.

Pytania dotyczyły znajomości zawodu.

logo firmy ELEKTRYK BUDOWLANY (m / k) (024)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Operator maszyn CNC - Tokarz/ Frezer
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Pracownik Ogrodnictwa
Hrappka.pl
logo firmy Operator wózka widłowego magazyn przeładunkowy
Old School Industries
RÜBSAM Fachkräfte

Witam, naszych pracownikow nie zwalniamy przez okres zimy. Zapewniamy im stale zarobki oraz ubezpieczenie zdrowotne dla nich oraz ich rodzin. Pracownik ma zapewnione bezpieczenstwo socjalne. Oczywiscie zdarzaja sieokresy, kiedy nastepuja przestoje, ale staramy sie, aby pracownicy mimo wszystko pracowali przez caly rok i otrzymywali comiesieczne wynagrodzenie. Pozdrawiam RÜBSAM Team

RÜBSAM Fachkräfte

Witam, Nasza firma najzwyczajniej informuje o tym, ze oferuje prace na niemieckiej umowie, gdyz jest wiele firmy, ktore niekoniecznie zatrudniaja na niemieckich warunkach, lecz na polskich, przez oddelegowawanie lub tez zachecaja pracownikow do zakladania wlasnych dzialalnosci gospodarczych. Co jest bardzo istotne, nasza firma nie zwalniach pracownikow na okres zimowy, co ma w zwyczaju wiele firm, wrecz przeciwnie zatrudniamy pracownikow przez caly rok i zapewniamy prace na stale. Pozdrawiam RÜBSAM Team

@RÜBSAM Fachkräfte

no może i nie zwalnia na okres zimowy , ale czemu siedzimy w okresie zimy na postojowym w domu ? ha ha zatrudnienie przez cały rok .

Koksu

Szanowny team rubsam, niemiecka umowa jest prawie wszędzie, a poza tym w teoria jest pięknie, a w rzeczywistość całkiem inna.

Martyna

Witam, nasza firma dziala bez polskich posrednikow, poniewaz zalezy nam na tym, aby Nasi pracownicy od poczatku do konca mieli kontakt z pracownikami naszej firmy, ktorzy moga odpowiedziec i wyjasnic wszystkie ich pytania. Nie chcemy, aby kandydaci przechodzili z rak do rak. Chcemy od poczatku jak najlepiej zatroszczyc sie o kazdego z kandydatow. Umowa o prace na warunkach niemieckich jest duzym plusem dla pracownika. Poza tym na dniu zapoznawczym w naszej firmie (dofinansowujemy koszty dojazdu kandydatow do naszej siedziby) kazdy z kandydatow ma czas, aby zapytac o wszystkie szczegoly zatrudnienia i umowy. Dodatkowo pomoca sluzy polskojezyczny koordynator, ktory rowniez jest na miejscu w firmie. Zaprzaszam do kontaktu RÜBSAM Team

olo

Pomyśl, skoro bez polskich pośredników to dlaczego stawki mają takie jak wszędzie ? a jeżeli chodzi o umowe , to jak jesteś zatrudniony w niemieckiej firmie to umowe tez masz z niemieckim pracodawcą a nie z kilkoma i też na niemieckich warunkach ,więc nie rozumię dlaczego ta firma wszędzie podkresla że umowa o pracę na niemieckich warunkach, teraz w wiekszości takie umowy sie dostaje jak trafisz do porządnej firmy.

Riki

"Hghh" no napewno ci wszystko zapewnia, auto paliwo i bedziesz sobie mogl za free do polski jezdzic i w polsce na zakupy tez :D hehehe. Pomysl gosciu troche. Kurde gdzie sie P.U.T. Tech-Export Sp. z o.orodza tacy ludzie naiwni. A po drugie rubsam to nie ta firma co byla wczesniej. Duzo bym mogl opowiadać.

hghh

@ RÜBSAM Fachkräfte to jeśli ktoś nie ma własnego środku transportu to zapewniacie auto służbowe ??

RÜBSAM Fachkräfte

Witam, oczywiscie prawo jazdy bedzie duzym plusem, aczkolwiek rowniez zatrudniamy pracownikow, ktorzy nie posiadaja wlasnego srodku transportu. Pozdrawiam RÜBSAM Team

RÜBSAM Fachkräfte

Witam, tak oczywiscie poszukujemy monterow klimatyzacji. Pozdrawiam

RÜBSAM Fachkräfte

Witam, wszystkie oferty pracy oferowane przez nasza firme sa aktualne. Jesli chodzi o zwolnienie lekarskie, to nalezy przeslac je do naszej firmy. Nie ma koniecznosci przybwania na terenie Niemiec, jesli jest Pan chory. Pozdrawiam

RÜBSAM Fachkräfte

Witam, kazdy pracownik otrzymuje umowe o prace na warunkach niemieckich na czas nieokreslony z dniem rozpoczecia pracy. Pozdrawiam RÜBSAM Team

RÜBSAM Fachkräfte

Witam serdecznie, Naszych pracownikow zatrudniamy w naszej firmie na niemieckiej umowie o prace na czas nieokreslony. Jesli interesuja Pana kontretne oferty i warunki pracy, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam RÜBSAM Team

RÜBSAM Fachkräfte

Witam serdecznie, jeśli jest Pan naszym pracownikiem, to doskonale Pan wie, że wszystkie drzwi w firmie stoją otworem i może Pan porozmawiać na temat Pana niezadowolenia. W Firmie pracuje 5 osób, znających język Polski, które są zawsze gotowe do pomocy. Nasz dział zakwaterowań stara się, aby zakwaterowanie znajdowało się jak najbliżej miejsca pracy, aby jego standard byl odpowiedni, a pracownik zadowolony. Działamy na rynku niemieckim od 27 lat i zatrudniamy pracowników nie tylko z Niemiec i Polski, ale również z Węgier, Rumunii, Chorwacji. Nasz team stara się, aby każdy z pracowników był zadowolony z pracy i warunków jakie oferuje mu firma. Jeśli Pan nie jest z nich zadowolony, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam RÜBSAM Team.

P.kancik
@RÜBSAM Fachkräfte

Wcale nie prawda. Od ok pol roku prubuje sie dostac do firmy jestem po prubach i co. ? Nic ostatno dzwonili za posrednictwem wroclawia ze jest dla mnie miejsce i praca dla nich zrezygnowalem z pracy bo naobiecywali dozo teraz jestem bez pracy i perspektyw. Mialem ich za warta uwagi firme a zostalem z reka w nocniku. Teraz trace czas i pieniadze na szukanie nastepnej pracy co obecnie nie jest latwe.

sempre

Kiedyś dojazdy do pracy z miejsca zamieszkania wynosiły max 10 km teraz minimum 20 km bo im dalej od Frankfurtu tym firma płaci mniej za mieszkanie i to są dodatkowe koszty jakie ponosimy a firma od kilkudziesięciu lat ma taką samą stawkę diety 8 Euro za dzień. Takich "lajfirm" co mają umowy na czas nieokreślony są dziesiątki tysięcy i też płacą na konto i w czymś pomagają więc to żadny dodatkowy atut tylko podstawowy standard firm działających w Niemczech. Firma niczym szczególnym się nie wyróżnia wobec innych "lajfirm" jest po prostu podobna do innych które też szkolą "dbają o pracowników" , zapewniają zakwaterowanie, ma podobnie niskie stawki. Czy coś ją szczególnie wyróżnia wobec innych firm? szukałem ale nic nie znalazłem

RÜBSAM Fachkräfte

Firma RÜBSAM działa na niemieckim rynku pracy od 27 lat. Od samego początku zarówno dla firmy R+S jak i firmy RÜBSAM najważniejszy jest pracownik i jego rodzina. Jako jedna z nielicznych firm na niemieckim rynku pracy zapewniamy umowę o pracę na czas nieokreślony. Zapewniamy odpowiednia klasę podatkowa, pomagamy w założeniu konta bankowego oraz przy wypełnieniu wniosku o Kindergeld. Zapewniamy pracownikom bezpłatne kursy językowe i fachowe, w celu podwyższenia kwalifikacji. Troszczymy się o sprawy pracownicze zarówno pracowników z Polski jak i wszystkich innych pracowników zatrudnionych w naszej firmie. Nasza firma działa bowiem również na obszarze Węgier, Rumunii i Chorwacji. Od samego początku staramy się, aby zakwaterowania dla pracowników spełniały jak najlepsze standardy. Jeśli standardy są nieodpowiednie, nasz dział zakwaterowań szuka dla pracownika innego zakwaterowania. W każdej chwili służymy pomocą i wsparciem. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam RÜBSAM Team

sempre

kiedyś w firmie pracownik i rodzina była najważniejsza teraz gdy firma jest w grupie R+S liczy się tylko kasa jaką firma zarobi na pracowniku. Problemy pracownika to jego problemy a problemy firmy to i problemy pracownika. Jak zabrali fargeld 270 Euro, skończyły się kursy sobotnie we Frankfurcie to w zamian nic nie otrzymaliśmy. Stawki i podwyżki są małe więc więcej jest minusów niż plusów. Poza tym standard wynajmowanych mieszkań strasznie spadł i ciągle widać że firma bardziej dba o swoich kolegów ze wschodu niż o Polaków którzy nawet jeśli się starają to zawsze są traktowani jak Polacy

Zostaw merytoryczną opinię o RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG - Fulda

• Jak się pracuje w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG?

Kandydaci do pracy w RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RÜBSAM Fachkräfte GmbH Co. KG