Opinie o PARKER LANE POLSKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PARKER LANE POLSKA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PARKER LANE POLSKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PARKER LANE POLSKA w Warszawa

Była

Jeżeli biuro nie ma sobie nic do zarzucenia to moze wypowie sie w sprawie sprzątania WC przez pracowników. Czy to jest zgodne z przepisami KP?

pracownik 8
@Była

Nie jestem pracownikiem z biura ale TAK. Przytocz punkt z kodeksu że nie masz po sobie sprzątać albo spuścić wody świniaku jak wyjdziesz z kibla.

z
@pracownik 8

Niki nie mówi o spuszczaniu wody czy posprzataniu po sobie po wyjsciu z toalety. W Londynie wszyscy sprzatli i PL wprowadziło to samo w Polsce. Skandal, żeby nie stac było firmy na wynajęcie ekip sprzatającej.

dddd

Kto zostaje na nadgodzinach? hmm jedynie magazynierzy albo....ich przełożony jeżeli jest to konieczne. Jak to łatwo dojść do tego kto dodaje wszystkie negatywne komentarze. Czy mamy zgłosić wszystkie komentarze wulgarne, obraźliwe i rasistowskie do odpowiednich służb? Chyba firma nie będzie miała innego wyjścia. Przykro mi ale nie można zostawić wszystkich bezpodstawnych oskarżeń bez odpowiedzi i bez odpowiedniej interwencji. Tak przy okazji firma zawsze płaci na czas i wszystkie premie są wypłacane, chyba że ktoś swoim brakiem działania i podejściem do pracy na na taką nie zasłużył. Dziwne żeby pracodawca wypłacał premie za nic.

YWIS
@dddd

...hmm...moze najprosciej bedzie podobnie jak w UK zatrudnialiscie polakow i bylo im "dobrze"... w Polsce zatrudniac Ukraincow tez bedzie im "dobrze" .Skoncza sie wulgarne komentarze niezadowolonych polakow...

zz
@dddd

Proszę zgłosić do odpowiednich służb - chetnie podziele się z innymi poza firmą jakie praktyki stosuje Parker Lane.

aaaa

Ale to jest niedorzeczne, że każdy boi się cokolwiek zrobić, bo zaraz lecą kary, upomnienia, nagany itp. Kobiety pracują, wyrabiają normę, a i tak jest złość i pretensje, że za mało...

UWAGA!

Zanim pomyślicie o pracy tutaj to przeczytajcie wszystkie opinie!!!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Frank

Dużo jest nieprawidłowosci ze strony firmy. Osoba pracująca na umowe zlecenie za 1 miesiąc ma 13 zł brutto , 2 miesiąc jak przepracowała dostaje 15 zł brutto wiec . Wypłata miesięczna ok 1880 zł netto. Nie jest źle , lecz po 2 miesiącach przechodzi na umowe o pracę i dostaje 2100 brutto . W tym 2100 jest wliczone 400 zl brutto za frekfencje. Na ręke ok 1600-1700 zł. A bez 400 zł brutto to 1540 zl. Wiec gdzie tu logika. Zamiast dawac wiecej dają mniej. Nie oplaca sie pracowac na umowe o prace. Tragedia

sdfdas
@Frank

Ponownie mówię jeżeli ktoś nie wiem proszę się nie wypowiadać. Co to za głupoty, że 2100 ma już wliczoną frekwencję ??? jeżeli wyrobisz 100% frekwencji i dodatkowo normę kilogramów to możesz zarobić nawet 2100+400+200 czyli daje to łączną kwotę 2700 brutto. Ponownie nie wiem po co wypowiadają się obocy, które nie mają o tej pracy zielonego pojęcia. Jeżeli nie wiesz jak naliczane jest Twoje wynagrodzenie podejdź do swojego kierownika i się dowiedz, a nie piszesz takie głupoty albo zapytaj kogoś mądrzejszego. Więc nowe osoby zapraszamy i nie słuchajcie osób, które chcą was zniechęcić bo ewidentnie nie wiedzą o czym piszą.

luk

Witam, jakiego rodzaju jest to odzież? Nowa czy używana

ccc

Ja nie zostałam zwolniona, sama sie zwolniłam, więc nie dałam ci tej satysfakcji.

ccc

No tak Parker Lane wyrzucać z pracy można, ale jak się wyrzuca co drugą osobę, z każdą osoba coś jest nie tak, każda jest zła, i rotacja ludzi bardzo duża. Ponadto nie ma stałych pracowników, tylko każdy trochę i ucieka, to przepraszam coś z firmą musi być nie tak, a nie z pracownikami.

xxxx

Ludzie, kultury trochę, co to za wyrażenia, kto was tego nauczył? Jeżeli nie umiecie używać bardziej kulturalnych zwrotów to w ogóle się nie wypowiadajcie. Za zasób słownictwa szczere gratulacje.

N

W mojej poprzedniej pracy zostałam karana za spóźnienia, jest to normalne. Jesteśmy dorosłymi ludzmi jeśli spóznienia są nagminne - powinno się za to karać. Po samej sobie wiem że to dyscyplinuje pracownika. Gdyby pracownicy się 'umówili'? Przy zleceniu pracodawca ma prawo odmówić. Zresztą, co to jest za podejście, przedszkole- chodzmy na wagary ? Nikt nikogo nie oskarża - firma która kilkukrotnie została w ten sposób potraktowana przez pracowników ma ograniczone zaufanie. To chyba normalne? Jeśli potrafisz tak opisac miejsce pracy jakim jest ta firma, może powinienieś podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem? Taki jesteś odważny?

aaa
@N

Nie mam takiej potrzeby i nie będe się podpisywać. Tak jak wszystkie opinie, moga byc wyrażane przez pracowników lub byłych pracowników. Każda osoba może wyrazić sowją opinie, ale Parker Lane nawet nie jest w stanie zaakceptowac tego faktu. Znam sie na przepisach, dokształca się trzeba całe zycie, więc też to robie. Jak sie traktuje ludzi jak przedszkolaków to rzeczywiście poźniej tak jest.

xx
@aaa

Tobie również przedstawienie się przychodzi z trudnością... Ja przedstawię się ale w PIP-ie, gdzie chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Co do kradzieży, to oczywistym jest, że to nie jest normalne i jest to zwyczajnie łamanie prawa, ale niech pracodawca zastanowi się i wdroży jakieś procedury, które nie będą pozwalać na takie sytuacje a nie obraża wszystkich pracowników i zakłada ze wszyscy kradną. Jeśli sobie z tym nie radzą, niech sami staną przy tych ciuchach i nikogo nie zatrudniają.

Polecam pracę w 100% ! Pracuję krótko ale na głowę mi nie pada, jest nawet ciepło. Pracowałam kiedyś w magazynie w którym trzeba było chodzić w czapce i w szaliku i nikogo nie interesowało, że marzniemy. Zarobki jak na tą pracę w porządku. Jeżeli w ciągu miesiąca pracownik na sorcie się postara to nawet 2700 pensji można wyciągnąć. Wymagania są jasne i proste, czasem się uda, a czasem nie ale jak już się uda to nie wstydze się chociaż pensji. Przeciwnie wolę zarabiać tyle w takiej pracy niż 1300 pracując w sklepie. Dodatkowo jak się kogoś poleci do pracy można ekstra zarobić po jakimś czasie co też w moim przypadku się sprawdziło. Polecam i nie słuchajcie tych hejterów, zazdrośników nie brakuje. Może im ktoś płaci za leżenie i jedzenie.

cc
@pracownik

A ten post to chyba przez jakąś laske z biura napisany?

dhf
@cc

nie wiadomo przez kogo ale cała reszta na pewno przez osoby, które zostały wyrzucone bo nie nadawały się do pracy. Jeżeli chodzi o PIP to był i nie wykazał żadnych nieprawidłowości. Przykro mi. Co również świadczy o tym, że wszystkie negatywne komentarze są wyssane z palca.

xxxx

4. Nie płacenie ludzion za spóżnianie się do pracy ODP: to chyba normalne??? :) 2. Brak udzielania urlopu na żądanie -wbrew przepisom prawa pracy ODP: urlopy zawsze są udzielane, chyba że przekroczony jest dzienny limit nieobecności w pracy. Niestety gdyby wszyscy wzięli urlop tego samego dnia, nie byłoby komu pracować. 6. Brak szacunku do pracownika - każdy jest zły, każdy chce okraść. Rotacja ludzi na poziomie 60% to nie jest normalne w żadnej firmie nawet na magazynie. ODP: ostatnio rotacja zmniejszyła się znacznie. Tworzymy zespół. Nie wiem czy kazdy chce kogoś okraść ale pracownicy kradną. Okradają siebie nawzajem i mają lepkie rączki do towarów składowanych na magazynie-to chyba nie jest wina pracodawcy co kto wyniósł z domu? Podziekujcie kolegom, którzy okradali firmę. pozdrawiam i życze powodzenia w szukaniu nowej lepszej pracy, oby tam płacili 10tys za leżenie i Broń Boże nikt nie śmiał powiedzieć złego słowa. A cytując: może ktoś tam będzie płacił za spóźnianie się do pracy heh :)

xxx
@xxxx

ODP: to chyba normalne??? :) no właśnie nienormalne, to nie jest zgodne z przepisami pracy aby potrącic pracownikowi za spóźnianie sie do pracy z pensji jaki dzienny limit - gdyby nawet wszyscy pracownicy tego samego dnia się umówili i zażadali urlopu na żadanie - pracodawca musi im udzielic Kradzieże są wszedzie - ale oskarżać pracowników można tylko na złapanym uczynku. Nie szukam pracy, bo juz mam, a praktyku jakie były stosowane w PL w moim obecnym zakładzie pracy są po prostu nie na miejscu.

@xxx

Za spóźnienia nie, aczkolwiek za notoryczne spóźnienia jak najbardziej. To jest pierwsza kwestia-kłania się czytanie ze zrozumieniem osobo. Gdybyś był/a osobą znającą przepisy wiedziałbyś/abyś, że pracodawca ma pełną możliwość odmówienia pracownikowi urlopu na żądanie. Radzę sobie poczytać jaką lekturę na ten temat. Oskarżani są pracownicy właśnie przyłapani na gorącym uczynku. Sprawdzani są pracownicy żeby uniknąć podobnych sytuacji. Proszę najpierw się dokształcić, a potem wdawać się w dyskusję.

cichoo

Jeżeli ktos nie wie czym zajmuje się dział sprzedaży albo pozostalo prcownicy biurowi niech nie mówi. Informacje są wyssane z palca i odbiegają w 100% od stanu rzeczywistego. Kim jest ksiegowa Ola??? nie znam takiej osoby :D księgowość jest zewnętrzna podobnie jak kadry i płace. Wypowiadanie się o właścicielu firmy w sposób rasistowski również nie jest w porządku, aż zakrawa pod żenadę. Gratuluję osobie, która wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia.

xxxx

Zastanawia mnie również tak duża znajomość pracowników biurowych, jeżeli opinie pisane są przez pracowników magazynowych. Zamiast zajmować się plotkami trzeba zająć się pracą. Opinie pisane są albo przez osoby, które siedzą właśnie w domu i się nudzą, zostały zwolnione, nie miały przedłużanej umowy bądź po prostu nie nadawały się do piastowania swojego stanowiska. Cóż ludzie czasem są omylni tak jak i każda firma czasem popełnia błędy zatrudniając niewłaściwe osoby na dane stanowiska. Więc jeżeli komuś nie podoba się praca, może znaleźć inną-nikogo nikt nie zmusza do pracy w PLP. Jeżeli jednak są osoby, którym zalezy na umowie o pracę, na stałej pracy to niech śmiało aplikuje do PLP. To, że komuś się nie udało nie znaczy, że ma zniechęcać innych którzy np nie nadawali się albo do przerzucania ubrań albo do innych prac zleconych. Niektórzy chyba naprawdę się nudzą na tym forum i nie mają swojego życia. Współczuję :)

Parker Lane

Jako firma liczymy sie ze zdaniem pracownika, robiliśmy anonomiwe ankiety i nikt nie poruszył tematow jak w powyższych komentarzach. Zatrudniamy ponad 50 osób i jeżeli ktos nie zdaje sobie z tego sprawy to przeważnie rotacja na stanwiskach magazynowych jest wyskoka bo taka jest natura. Wypłaty są na czas więc niektóre opinie są wręcz niestosowne. Limity sa osiągane i podobnie jak inne firmy produkcyjne nie możemy sobie pozwalać na to aby pracownicy się spóźniali. Praca jednej osoby zalezy od drugiej i dlaczego zatem 90% pracowników jest na czas a 10% notorycznie się spóźnia. Spoznienia to brak poszanowania dla pracodawcy. Płacimy więcej niz na tego typu stanowiskach w innych miejscach.

vv
@Parker Lane

Placenie pensji na czas jest obowiązkiem pracodawcy a nie przywilejem pracownika!!!

LUDZIE CZYM WY ŻYJECIE?

aaaa

Widzę, że Ola się uaktywniła. Ola ma za zadanie sprawdzać opinie, narzekać na pracowników i ich krytykować. Witać jak właścicielom prawda w oczy kole. Ola ciebie też się pozbędą:) haha Poczekaj chwilę!

ghj

Grzesiek chyba sam sobie te pochlebstwa o sobie pisze...heheheheh :D żal jakich mało

rudik

a co jest z Grzegorzem.....?kierownikiem magazynu..... czy magazyny beda z gumy....dla Rafiiiiiego..???????

rudik

Marta,kierowniczka ,myślę,że chce dobrze ale nie zawsze się to jej udaje. Jest zamotana przez górę,ale jest w porządku. Stara się o pracowników!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PARKER LANE POLSKA - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PARKER LANE POLSKA?

Kandydaci do pracy w PARKER LANE POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PARKER LANE POLSKA
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Posag 7 Panien 1
    02-495 Warszawa