Opinie o PARKER LANE POLSKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PARKER LANE POLSKA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PARKER LANE POLSKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PARKER LANE POLSKA w Warszawa

Skądinąd wiem, że asystent nie zarabia tu więcej niż 5 K brutto. Ktoś pracuje jako sales assistant i mógłby to potwierdzić? Płynny angielski, multitasking i cała reszta skilli chyba zasługuje na więcej, niż minimalna krajowa z kawałkiem :3 Może premie to niwelują skutecznie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jaka atmosfera panuje w firmie PARKER LANE POLSKA? Są ogłoszenia na Nuzle.pl z 16 maja. Czy jest rotacja?

Karolka

Znalazłam na podanej stronie, że jest taki wakat jak arabski asystent sprzedaży i ogłoszenie jest w języku angielskim czy codzienna praca również? Pytam, bo może w obcym języku odbywa się tylko komunikacja z klientami. Znajomość arabskiego to spore wyzwanie, ile więc można spodziewać się wynagrodzenia?

Gość Nowy wpis
@Karolka

Nie licz na więcej niż 7000-8000 w tej firmie

Barbara

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalistki ds. rekrutacji i HR. Zarobki, które są oferowane wahają się od 7 tys. do 8 tys. brutto. Co zrobić, aby zarabiać tę górną granicę widełek? ;) Czytam, że po okresie próbnym można okazjonalnie pracować zdalnie. Po pierwsze - ile trwa taki okres próbny? Po drugie - co to znaczy "okazjonalnie"? Wyjaśnicie? ;) Z góry dzięki.

Gość Nowy wpis
@Barbara

Trzeba się wykazywać ogromną wiedzą(usunięte przez administratora) prezesa. Uwierz wiem o czym mówię w tej firmie tak jest. Po drugie nie daj się zwabić na "okazjonalne" pracę zdalne. Jest to uwaga 24 DNI które możesz wykorzystać w ciagu ROKU. I słowo "możesz" jest kluczowe bo szefowa po prostu może się nie zgodzić na dany dzień zdalny(i tak jest zazwyczaj) ;) Szczerze Ci odradzam aplikowania tam, teraz były HR już odchodzi bo strzelam że też miał dość tego wszystkiego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Al

aplikowałem na stanowisko asystenta sprzedaży (arabski), czego mogę się spodziewać? i czy pracują zdalnie czy hybrydowo? Nie przejmuję się nastawieniem czy innymi rzeczami, firma ma wady i zalety. Pracowałem już w firmie, gdzie było dużo negatywnych komentarzy, ale okazało się, że jest świetnie. A jeśli ktoś wie, jaka jest skala wynagrodzeń w porównaniu do innych korporacji? Dzięki

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Pomoc Kuchenna w firmie PARKER LANE POLSKA? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie, jednakże nie prowadzimy i nigdy nie prowadziliśmy rekrutacji na stanowisko Pomocy Kuchennej. Będziemy wdzięczni za nie wprowadzanie czytelników forum w błąd oraz rzetelne zapoznanie się z profilem naszej działalności. W celu pozyskiwania sprawdzonych i prawdziwych informacji o naszych wakatach, zachęcam do korzystania z oficjalnej strony firmy: https://www.parkerlanegroup.com/company/careers/ oraz do śledzenia naszych publikacji przez Parker Lane Polska Sp. z o. o. na portalu pracuj.pl. Jeżeli natomiast nie znajdują Państwo w danym momencie wakatów odpowiadających oczekiwaniom, zachęcamy również do spontanicznego aplikowania na adres e-mail: rekrutacja@parkerlanegroup.com Aktywnie monitorujemy naszą bazę Kandydatek i Kandydatów, wracając do wybranych osób w przypadku dopasowania ich kompetencji do aktualnych ofert.

W PARKER LANE POLSKA trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Pracownika Produkcji. W celu pozyskiwania rzetelnych informacji o naszych wakatach, zachęcamy jedynie do korzystania z oficjalnej strony firmy: https://www.parkerlanegroup.com/company/careers/ oraz do śledzenia naszych publikacji przez Parker Lane Polska Sp. z o. o. na portalu pracuj.pl. Jeżeli natomiast nie znajdują Państwo w danym momencie wakatów odpowiadających oczekiwaniom, zachęcamy również do spontanicznego aplikowania na adres e-mail: rekrutacja@parkerlanegroup.com Aktywnie monitorujemy naszą bazę Kandydatek i Kandydatów, wracając do wybranych osób w przypadku dopasowania ich kompetencji do aktualnych ofert.

Nie znalazłam polskiej strony internetowej firmy,jedynie wersję angielską. Czy to oznacza że biuro/logistyka na codzień porozumiewa się z innymi oddziałami w tym jezyku ?

@Karolina

Dzień dobry. Zgadza się. Mamy międzynarodowe środowisko pracy, a nasza centrala znajduje się w Londynie.

Wanda

można się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej współpracy z centralą? jak są zaangażowani w tę relację czy bywają jakieś niezgodności / problemy pod tym względem? istnieje może szansa, żeby po stażu tutaj tam się przenieść?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PARKER LANE POLSKA?

Dzień dobry. Zależy to oczywiście od stanowisk na które aplikują nasi Kandydaci i Kandydatki, ale odpowiadając na pytanie - tak, osoby bez lub z niewielkim doświadczeniem mają także szansę otrzymać u nas pracę. Dzieje się tak na stanowiskach juniorskich np. w dziale sprzedaży. Oferujemy także stabilne zatrudnienie pracownicom i pracownikom fizycznym na produkcji, gdzie nie stawiamy wielu wymogów poza punktualnością, dobrą frekwencją, skrupulatnością, uczciwością oraz zaangażowaniem w pracę.

Zespół rekrutacji PLP

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Operatora. W celu pozyskiwania rzetelnych informacji o naszych wakatach, zachęcamy jedynie do korzystania z oficjalnej strony firmy: https://www.parkerlanegroup.com/company/careers/ oraz do śledzenia naszych publikacji przez Parker Lane Polska Sp. z o. o. na portalu pracuj.pl. Jeżeli natomiast nie znajdują Państwo w danym momencie wakatów odpowiadających oczekiwaniom, zachęcamy również do spontanicznego aplikowania na adres e-mail: rekrutacja@parkerlanegroup.com Aktywnie monitorujemy naszą bazę Kandydatek i Kandydatów, wracając do wybranych osób w przypadku dopasowania ich kompetencji do aktualnych ofert. Zespół rekrutacji PLP e. rekrutacja@parkerlanegroup.com w. www.parkerlanegroup.com

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w PARKER LANE POLSKA? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Zespół rekrutacji PLP

Dzień dobry, Nasze procesy rekrutacyjne są zróżnicowane w zależności od stanowiska, dlatego też przyjmujemy różne metody. Zazwyczaj jest to pogłębiony wywiad z Kandydatem w celu poznania doświadczenia zawodowego oraz dokonania oceny, czy pod tym względem osoba jest dobrze dopasowana do roli i środowiska pracy. Elementem niezbędnym w przypadku rekrutacji do biura jest rozmowa w języku angielskim. Jest on wymagany z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy i charakter świadczonych przez firmę usług. Chcemy mieć zawsze pewność, że ten aspekt nie stanowi dla naszych potencjalnych Pracowników stresującego czynnika podczas codziennych obowiązków. W procesach prowadzonych do Zespołu sprzedaży należy z kolei nastawiać się na zadanie praktyczne pod okiem doświadczonego handlowca. Rekrutacje na stanowiska zarządcze i wyższego szczebla będą wymagać dodatkowo opracowania zadania – studium przypadku w uzgodnionym wspólnie formacie. Zespół rekrutacji PLP e. rekrutacja@parkerlanegroup.com w. www.parkerlanegroup.com

Renata
@Zespół rekrutacji PLP

Ciekawi mnie czy osoba komunikująca się w języku angielskim w stopniu podstawowym ma szanse na pracę w firmie?:) Czy rekrutowane są osoby tylko na poziomie zaawansowanym? Co do studium przypadku - jakie formaty/opcje są do wyboru?

@Renata

W dziale operacyjnym (produkcja/magazyn) nie jest on wymagany, a na stanowiskach koordynatorów w tej jednostce i na poziomie o jaki Pani pyta będzie z pewnością dodatkowym atutem. W biurze natomiast znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym i płynnym stanowi niezwykle istotny czynnik w codziennej komunikacji z centralą firmy, jak i partnerami/dostawcami biznesowymi oraz międzynarodowym Zespołem. W tym obszarze organizacji nie da się uniknąć tego aspektu, a dynamika pracy i tempo komunikacji oraz wymaganych na bieżąco odpowiedzi przy znaczących brakach językowych, nie pozwoli na bezstresowe działania i może stworzyć poważne ograniczenia w codziennej pracy. Jeśli chodzi o studium przypadku to w dużej mierze pozostawiamy decyzje o jego formacie naszym Kandydatkom/Kandydatom. Liczymy w tym względzie na kreatywność i inicjatywę, które mogą bardzo pomóc w toku procesu. Najczęściej wybierany format to prezentacje Power Point uzupełnione zestawieniami Excel lub dokumentami Word. Zdarza się jednak, że nasi kandydaci sięgają po alternatywne, bardzo ciekawe narzędzia. Zespół rekrutacji PLP e. rekrutacja@parkerlanegroup.com w. www.parkerlanegroup.com

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Spedytora. W celu pozyskiwania rzetelnych informacji o naszych wakatach, zachęcam do korzystania z oficjalnej strony firmy: https://www.parkerlanegroup.com/company/careers/ oraz do śledzenia naszych publikacji przez Parker Lane Polska Sp. z o. o. na portalu pracuj.pl. Jeżeli natomiast nie znajdują Państwo w danym momencie wakatów odpowiadających oczekiwaniom, zachęcamy również do spontanicznego aplikowania na adres e-mail: rekrutacja@parkerlanegroup.com Aktywnie monitorujemy naszą bazę Kandydatek i Kandydatów, wracając do wybranych osób w przypadku dopasowania ich kompetencji do aktualnych ofert. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, poruszamy się w ramach zaplanowanych dla stanowiska widełek (zgodnie z polityką firmy informacje o zarobkach nie są podawane do wiadomości publicznej), ale ostatecznie wynagrodzenie ustalane jest po rozmowach z kandydatami i zależy od kilku czynników, m.in. od doświadczenia i wiedzy merytorycznej osoby, której składamy ofertę. Maciej Szymczak HR Manager | Dział Personalny

Robert

Dzień dobry wszystkim zrobiłem zamówienie w tej firmie i dwa razy mnie (usunięte przez administratora)kłamią na potęgę nie polecam nikomu zakupów w tej firmie zamówienie nie zgadza się w 80% porażka. Pokazują ubrania na zdjęciach które Cie interesują a pod spodem niespodzianka ubrania które maja być na zimę są na lato i jeszcze wmawiają ze w podkoszulkach się chodzi teraz w Polsce bo to jest odzież na zimę !!!!! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Jasiek

Firma z całą pewnością należy do dobrych pracodawców ale żeby tak było potrzebuje dobrych pracowników a z tym jest czasem problem.

lilia
@Jasiek

a czy mógłbyś bardziej rozwinąć swą wypowiedź i uzasadnić dla czego uważasz ze ta firma zasługuje na miano dobrego pracodawcy ? i jaki problem mają według Ciebie pracownicy?

lilia
@Jasiek

Pracując obecnie w "dobrej" firmie nie zauważyłam jakoś aby miała ona problem z brakiem odpowiednich "dobrych " pracowników a raczej wręcz przeciwnie - dobra firma może przebierać w kandydatach jak w ulęgałkach właśnie dlatego ze jest dobra i od lat cieszy się dobrą opinia, ale żeby dostać sie do takiej firmy to trzeba posiadać odpowiednie kwalifikacje i wykształcenie bo tam miernot nie przyjmują. Natomiast firma Parker Lane ponieważ jest jaka jest może mieć pracowników co najwyżej na twoim poziomie którzy piszą tak inteligentne opinie. Każdy skutek ma swoją przyczynę może raczyłbyś zauważyc.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PARKER LANE POLSKA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zespół rekrutacji PLP

Dzień dobry, Kandydaci aplikujący do Parker Lane Polska przechodzą przez 3 etapy rekrutacji: 1/ rozmowa telefoniczna na podstawie wyboru CV, 2/ spotkanie w formacie videokonferencji z funkcją HR i właściwym pracownikiem biura, 3/ spotkanie w biurze w Dyrektorem Zarządzającym Spółką w Polsce. Na każdym etapie staramy się udzielać na bieżąco rzetelnej informacji o procesie i informacji zwrotnej. Maksymalny czas oczekiwania na informację zwrotną na każdym etapie wynosi od 2 do 7 dni. Uprzejmie informujemy iż zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zespół rekrutacji PLP e. rekrutacja@parkerlanegroup.com w. www.parkerlanegroup.com

Zespół rekrutacji PLP

@Pytanie Dzień dobry, Kandydaci aplikujący do Parker Lane Polska przechodzą przez 3 etapy rekrutacji: 1/ rozmowa telefoniczna na podstawie wyboru CV, 2/ spotkanie w formacie videokonferencji z funkcją HR lub HR i dedykowanym odpowiednio pracownikiem biura, 3/ spotkanie w biurze z Dyrektorem Zarządzającym Spółką w Polsce. Na każdym etapie staramy się udzielać na bieżąco rzetelnej informacji o procesie i informacji zwrotnej. Maksymalny czas oczekiwania na informację zwrotną na każdym etapie wynosi od 2 do 7 dni. Uprzejmie informujemy iż zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zespół rekrutacji PLP e. rekrutacja@parkerlanegroup.com w. www.parkerlanegroup.com

Mery

Nie polecam nikomu tej firmy. (usunięte przez administratora) marne zarobki a praca odmozdzajaca.

ACCA

Byłam na rozmowie do pracy w biurze. Pani Olga nie poinformowała mnie o wyniku rozmowy o pracę, co uważam za bardzo nieprofesjonalne jak na dzisiejsze czasy. Ogólnie wrażenia słabe.

hdd
@ACCA

Zadna Pani Olga tu nie pracuje :)

ACCA
@hdd

To tzw kierowniczka jak wolisz :)

aaa
@hdd

OLA, ALEX jak zwal tak zwał

Jaka jest kultura pracy w PARKER LANE POLSKA? Obowiązuje typowy dress code?

omni

kultura pracy w PARKER LANE to totalny brak kultury jakiejkolwiek (usunięte przez administratora) Praca dla osób (usunięte przez administratora) typu przekładanie kartonu z jednej kupki na drugą i tym podobne, czasami trzeba policzyć do 30 (słownie trzydziestu), żeby umysł zbytnio się nie zastał (zresztą jest to weryfikowane podczas rozmowy kfalifikacyjnej podczas której sama już osoba rekrutująca takimi pytaniami jak np. to " czy umie Pani liczyć do trzydziestu" wystawia świadectwo zarówno sobie jak i tej firmie).Obowiązujący dress code to dres, najlepiej jakiś znoszony, który możesz przeznaczyć do wyrzucenia ze względu na panujący tam brud (usunięte przez administratora) brak higieny.

Emilia

Z tego co widzę, obecnie PARKER LANE POLSKA nie szuka nowych osób do pracy, ale co jakiś czas można zaglądać tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/parker-lane-polska-sp-z-o-o,13679. Być może w najbliższym czasie coś się pojawi. Ktoś wie, jak wygląda obecna sytuacja w firmie?

hhh

To są bardzo powazne oskarżenia. Człowieku, jeżeli oskarzasz osobę o takie rzeczy to podaj swoje dane. Nie wiem czy mamy zadzwonić na policję i prosić o sprawdzenie ID użytkownika, który dodał ten komentarz z takim oskarzeniem?

ffs

Powinien być podpis: "powiedział neandertalczyk". Bardzo elokwentna osoba dodała ten komentarz. Whiskas zamiast mózgu-prawda? Wiem, że to boli ale na bezmózgowie jak narazie nie wymyślili lekarstwa. Zresztą osoby tego pokroju powinno się selekcjonować naturalnie.

SSSS
@hhh

W firmie Parker Lane cały czas są ostrzeżenia i zastraszania, to norma na poczatku dziennym

Zostaw merytoryczną opinię o PARKER LANE POLSKA - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PARKER LANE POLSKA?

Kandydaci do pracy w PARKER LANE POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PARKER LANE POLSKA
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Posag 7 Panien 1
    02-495 Warszawa