Opinie o Dringenberg Polska Sp. z o.o. w Żagań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dringenberg Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dringenberg Polska Sp. z o.o. w Żagań

MKP

jak na zagan narazie najlepsza firma

@MKP

Specjalnie pisze ten komentarz żebyście barany szukali gdzie nowe głupoty są wypisywane

Tadeusz Norek

Cześć Ala jest Karol ?

Grzegorz

Ja osobiście nie narzekam. Jest jeden grupowy w naszym dziale , który potrafi być wredny ale wychodzę z założenia , że nie można narzekać na szefa swego , bo ...... -może się jeszcze "dotrzemy". Z resztą nie ma zakładu , w którym wszyscy wszystkich uwielbiają. Ponadto tak już bardziej w temacie : Firma wypłacalna , nie robią problemów z chorobowym , nawet dlugotrwałym - oczywiście jeżeli ktoś choruje nie haus remontuje , raczej dbają o pracownika co w dzisiejszej sytuacji na rynku pracy nie powinno dziwić. Zapewniają odzież roboczą , wodę gazowaną oraz n....ą , potrafią w skrajnie gorące dni zapewnić każdemu pracownikowi lody , każdy pracownik w prezencie urodzinowym dostaje bon do wykorzystania w jednej z wybranych restauracji i wiele innych. Ogólnie narzekać nie można. Moje sugestie dla Dringenberg Polska Sp. z o.o.: Zróbcie 2 dodatkowe przerwy po 5 min na papierosa - mniej czasu zmarnują palący na tych przerwach niż na kombinowaniu jak tu czmychnąć na pół papieroska. Lubię atmosferę w Dringenberg Polska Sp. z o.o. za: Min. fakt , że zwykły "robił" ma problem , idzie brudny do Pani dyrektor i Ta naprawdę robi wszystko aby pomóc mu go rozwiązać.

@Grzegorz

I odpowiem sam sobie uprzedzając wypowiedzi bezmuzgich malkontentów. Nie , nie pucuję się do góry , bo góra miałaby głęboko w (usunięte przez administratora)gdyby taki pajac w brudnej koszulce jak ja próbował cokolwiek osiągnąć w ten sposób. Chcę żebyście otworzyli oczy , bo czytając ostatnie wypowiedzi dochodzę do wniosku , że trzeba będzie założyć : " ZWIĄZKI ZAWODOWE PRZY DRINGENBERD POLSKA W ŻAGANIU BRONIĄCE PRAW PRACOWNIKÓW PRZED NIMI SAMYMI. Parakur..a noja.

Ciekawski

Doctego tria dorzucił bym jeszcze rudego jegomościa z giętarek i mamy piękny kwartet. Zastanawiam się tylko o jakie oszustwo procentowe chodzi? O normy na zgrzewarkach, które macie tak zaniżone, że bez problemu wyrabiacie po 110, 120, czy 130% produkcji i na nockach po 4, czy też na drugich zmianach po 20 u Was już ruchu nie widać i wszyscy sobie siedzą? O pierwszych zmianach nie wspomnę bo po 12 do toalety się nie dostaniesz ponieważ nie macie co z sobą zrobić i tam siedzicie. Jak to jest, że chłopaki z giętarek zajewaniają szybko jak mogą, robią taką produkcję, że na placu miejsca nie ma, a Wy musicie przychodzić na nadgodziny i mają ledwo po 80 kilka procent? Chyba gdzieś tutaj jest to procentowe i nie tylko, (usunięte przez administratora)...

@Ciekawski

Przyjdź na zgrzewarki i sprubuj wykonać 100 procent chociaż to dopiero zobaczysz co to znaczy zaiwaniać. Na gietarka Ch macie lekkie elementy i czysto to sobie możecie deptac 8h. I ruchy macie jak Mucha w (usunięte przez administratora). Jakoś znalazły się osoby które robią 100. Czyli jednak da się... Słyszałem że specjalnie wolno robicie żeby weekendy mieć pracujące.

Ten co pracuje obok Ciebie ma

Wykończyli... Pff, przecież to (usunięte przez administratora)i ludzie go unikają ~ buja się po dziale jak cygan pod mopsem. Radzę zmienić swoje zachowanie, podejście do pracy i używać mydła(usunięte przez administratora)

Obserwator
@Ten co pracuje obok Ciebie ma

Cha,cha oj oj (usunięte przez administratora)był na dywaniku za chodzenie się kąpąć parę minut przed dzwonkiem.Ludzie go unikają chyba ty.Zkażdym pogada nigdy nie burka chyba do (usunięte przez administratora).Odwarzny w necie (usunięte przez administratora) w swiecie powiedz mu to w twarz cha cha Mops baranie on ma 2 mieszkania a nie wiem czy nie3.on normalnie robił tyle.

@Obserwator

Ma 3 mieszkania a w żadnym prysznica niema

Grzegorz

Po jaki .... ferment siejesz i podjudzasz ???? Jeżeli Tadziu będzie chciał się wypowiedzieć , zapewne to zrobi. Zobacz co się (usunięte przez administratora) dzieje !!!! Giętacz "pluje" na zgrzewacza - ten mu odpowiada ogniem seryjnym. Sami kopiecie dół pod nami wszystkimi. Ty masz rację i Ty masz rację. Są w obu działach prace , które można wykonać ponad normę a są i takie , że nie każdy cisnąc do oporu normy nie wyrobi. W ogóle po cholerę to plucie jadem ???? Zamiast (usunięte przez administratora)współpracować między działami pogrążacie sami siebie i swoich kolegów.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żagań
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Żagań
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
PS3450

Ta firma wykorzystuje pracowników nie szanują ich narobili kierowników którzy nie mają żadnego pojęcia zrobili dział optymalizacji gdzie siedzi sobie osoba i pierdzi w stołek i nic nie robi tylko chodzi i mierzy czasy pracowniką bezczelnie siadają przed nim na stołeczku a pracownik zapiernicza i biorą za to nie małe pieniądze za co się pytam!

@PS3450

Przyjdź do działu optymalizacji produkcji i zapytaj, pokażemy :) czy tylko kozak w internecie ?

KI
@PS3450

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Przyjdz i zobaczymy co potrafisz - plakac jak mala dziewcznka kazdy potrafi, chusteczke ?

Alvaro
@PS3450

trzeba było się uczyć!!!!!!

hr
@Alvaro

Czytając te komentarze da się odczuć, że z nauką to na bakier jesteś! Wykształcenie o niczym nie świadczy poza tym, że masz papier. Dzięki niemu nie staniesz się inteligentny, a ludzi trzeba szanować nie zważając na jakim pracują stanowisku.

twoj stary
@PS3450

ta osoba co siedzi na stołeczku i mierzy czasy to kiedys przez nią ludzie na montażu nie wyrabiali psychicznie i sie zwalniali... po konflikcie z kierownictwem została przeniesiona własnie na obecne stanowisko gdzie też innym zatruwa życie. :/

aaaa
@twoj stary

widocznie do tego została stworzona :)

Pora wykorzystać zaległe L4

@Miszcz

To nie ulega wątpliwości. Jednak Twój komentarz ma mało wspólnego z tym, z czym mieć powinien. Nie mamy już żadnych wątpliwości co do tego, że jesteś pracownikiem firmy Dringenberg Polska. I dlatego też z wielką niecierpliwością czekamy, aż przedstawisz Nam warunki pracy, jakie stwarza Wam ten pracodawca. Jakie macie w tej firmie możliwości rozwoju zawodowego?

Żadne

A Idź Pan w chuj
@Maria

Nie dadzą zarobić. Obecne ilości jakie rabia pracownicy całkowicie eliminują nawet myślenie o pracy w weekend. Bo nie ma takiej potrzeby. Bez weekendów zarobki jak w przeciętnych firmach... Premie za produktywność są tak śmieszne że aż żałosne. Tracę szacunek do tej firmy. Pozdrawiam

Miszczmożebyćlepszy
@Miszcz

Osoby które się starają, mają możliwości awansu. Przykład osoby z giętarek, montażu. Czy Miszcz nie miał żadnego szkolenia ? Jak nie miał to znaczy, że żaden Miszcz...

Realia
@Miszczmożebyćlepszy

Osoby które się starają nie są w żaden sposób doceniane. Zero możliwości awansu w tej firmie. Chyba że się z ucha strzela i ma się kolana zdarte. W ten sposób to tylko przychodzisz do firmy i już zostajesz kierownikiem. A ci co zasowają dostają śmieszną premie. I weź się człowieku z tego ciesz. Pff

PR
@Miszczmożebyćlepszy

Dziwne, że tylko osoby z giętarek i montażu awansują. Czy na innych działach nie ma osób, które chciałby się rozwijać? Bo wiem, że wykształcenia (poza średnim) to nikt tam za dużego nie ma więc w czym problem? Czy po prostu awanse odbywają się po znajomości i jak ktoś wyżej napisał kto lepiej daje z ucha ten ma więcej.

Nie rozumiem..

twoj stary
@Realia

a na kogo ty chcesz awansować? co to wojsko? to jest firma produkcyjna

Pracownik 35790413

Pani z hetalu kabluje ludzi Że palĄ w kiblu po czym idzie zapalić w kiblu

Xxx
@Pracownik 35790413

Cyknąć jej zdjęcie i do dyrektora

Bob

Praca sezonowa a wymagają tempa pracy pracowników zatrudnionych po 8 lat , pracowałem razem z kimś kto miał rodzine w biurze wszystkie skargi były skierowane do mnie mimio ze robiliśmy razem. Pani która nadzorowalA wmówiła sobie coś czego nie powiedziałem po czym poszła na skargę do biura. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować każdych ludzi a nie tylko tych którzy maja rodzine wysoko postawiona w biurze

Robol

Super zakład

Śmiech na hali

Jak tam niewolnicy? Zadowoleni z wypłaty? Normy wyrobione i kasy aż po uszy, co? Może teraz, co niektórym, otworzy to oczy, za jakie pieniądze chyrają oraz jakimi niewolnikami są, że aby cokolwiek zarobić i starać się godnie żyć, muszą chyrać po 8 godzin przez 7 dni w tygodniu, zaniedbując przy tym życie prywatne, bo inaczej dostaną jałumużnę, a nie wypłatę, za swoją pracę.

Alek
@Śmiech na hali

Najlepiej pieniadze dostawac za darmo co siedziec nic nie robic i wyplata na konto czlowieku obudz sie wszedzie trzeba pracowac dla rodziny mylisz pojecia

Maria

@Śmiech na hali, proszę Cię, abyś nie obrażał innych użytkowników. Jest to naruszenie regulaminu tego forum: https://www.gowork.pl/regulamin @Yyy, pracujesz w Dringenberg Polska czy dopiero masz zamiar aplikować?

Yyy
@Maria

Pracuje gługo... Ale już nie długo...

Yyy

Zadowoleni z wypłat?

Nerwowy
@Yyy

Bardzo więcej robię mniej zarabiam marzenie każdego pracownika. Byle do wiosny i wypad z tego gówna....

Ciekawski

Dużo spawacz zarabia w tej firmie? Warto robić kurs spawacza?

nick papagiorgio
@Ciekawski

Nie warto Powiedzą że się nie spawa tylko szczepia i stawkę dostaniesz jak na montażu, a będziesz najgorszą robote robił i będą normy od ciebie wymagali. Lepiej składaj papiery na montera~kasa taka sama a robota lżejsza

Monter
@nick papagiorgio

Prawda Produkcja a montaż stawki bardzo zbliżone. Lepiej w czystym robić z mniejszą odpowiedzialnością i spokojem Miałem wybór, jeden dzień próbny na produkcji i jeden na montażu i cieszę się że montaż wybrałem...

Heftacz

3500 brutto

Zgrywać
@Heftacz

Powiedz najpierw po jakim stażu Bo na pewno świeżo po kursie tyle nie dostanie i jako nowy pracownik też

Dringen- sringen
@Ciekawski

Kurs robić warto ale nie warto pracować tu jako spawacz. Kasa może i jest o te 200-300zl brutto wieksza ale co sie nadźwigasz i namęczysz to twoje. A system premiowania w obecnej formie spowoduje tylko tyle że więcej ludzi zacznie "padać" na kręgosłup i przepuchlinę.

Srubarabaraba

Tyle mln obrotu a ludzie się łaszą na kilka zł premii... (usunięte przez administratora)podejście. Kto chciał mógł zarobić za weekendy konkretne pieniądze

Maria

@Shdjajd, na forum niedozwolone jest opisywanie i obrażanie konkretnych osób. Mówi o tym regulamin tej strony, który zaakceptowałeś dodając komentarz: https://www.gowork.pl/regulamin Ponadto Twoja wypowiedź nie jest pomocna dla innych. Nie zawiera żadnych przydatnych informacji o pracy w Dringenberg Polska, więc jeśli chciałeś się podzielić swoją opinią to proszę dodaj ją jeszcze raz i pamiętaj przy tym o regulaminie.

stokrotka

Chcecie pogadać o absurdach; -dyrektor uczy pracowników jak korzystać z papierowych ręczników w toalecie ,maks 2 listki :) o jego kompetencjach niech świadczy dwóch na szczęście byłych sektorowych obaj lenie nie potrafiący wykonać najprostrzych detali na swoich działach ale z ucha dobrze dawali to ładnych parę lat się utrzymali -kierownik produkcji nie rozróżnia detali ,to co odstawiał jako planista pomine minutą ciszy(kradzież (usunięte przez administratora) taśmy to pikuś) -dział optymalizacji produkcji bodajże 4osoby praca ich polega na gonieniu pracowników brakuje im tylko pejczy,zero udogodnień technologicznych,macie robić więcej i więcej...to już lepiej za mniejsza kasę wynająć paru karków z bejsbolami do poganiania ludzi napewno zrobia to za mniejsze pieniądze P.s. palenie fajek przez panią od stołeczka i stopera -dział planowania pfh zakład pracuje na 3 zmiany planistów 4+ kierownik ?! Co daje pięć osób dwie chyba do parzenia kawy :) chodzą do pracy jak chcą... -plotki: była plotka o giętarkach teraz poszła o zgrzewaniu i spawaniu ,lakierni,w normalnym zakładzie pracownika rozlicza się z wykonanej pracy a nie z plotek... -wycieczki dla wybranych( Kraków,Gołębiowski,ogniska integracyjne w ośrodku,wycieczki do Niemiec) ,dla ludu wódka i kiełbasa -konstruktorzy -4 osoby a rysunków brak popytajcie ludzi ze zgrzewania i spawania -obecni kierownicy przed awansem byli jednymi z większych obiboków, palili,grali na telefonach,niektórym z nich nie odmawiam kompetencji ale wymaganie od pracownika tego czego samemu się nie robiło? -piszecie o zmianie pracy jak komuś się nie podoba ?sami zmieńcie tylko z waszymi kompetencjami i lenistwem gdzie dostaniecie lepszą robotę za takie pieniądze?złapaliście Pana Boga za nogi!!!!Wporządku tylko pracujcie uczciwie! -temat nadgodzin 11 godzin przerwy?35 godzin weekendowych? Ta tak obgadywana,leniwa produkcja zapie....la i nic nie gada ,ludzie chcą zarobić a administracja? 5dni pracy,wszystkie przerwy między świętami wolne,ciekawy jestem ile osób z kadry średniego i wyższego stopnia będzie teraz w piatek w pracy? -temat pieniędzy ,nikt nie wie jakie sa zasady przyznawania podwyżek jakie kryteria należy spełnić? -Gadacie że produkcja się obija? Nie ona normalnie pracuje(wszędzie sa wyjątki) ale ludzie nie chca po przyjściu z pracy padać na twarz ze zmęczenia To co popiszemy jeszcze o graniu w piłkę i jedzeniu zupki? ;) Firma chce zwiekszyc zyski ?Może niech każdy dział i pracownik zacznie od siebie zaczynając od góry?

Monterwagonow
@stokrotka

Ahh wszystko fajnie mozna ocenic, nie majac pojecia jak to wyglada.....Co z Toba nie tak, skoro masz wyzsze i pracujesz na montazu?

Spawacz 2018
@stokrotka

Co do braku części rysunków na spawanie - zgrzewanie w pełni Cię popieram , sam wielokrotnie się wkurzałem , co do reszty nie będę się odnosił - może do jednego - Pan od papieru do twarzy albo zmieni zachowanie i podejście do ludzi albo niech lepiej zmieni pracę , bo tylko psuje atmosferę. Pozdrawiam.

Zmęczony Sytuacją...

No to może ja coś od siebie. Jeżeli chodzi o płacę, to zostało już tutaj wiele powiedziane, ja napiszę tylko, że pieniądze są zawsze w terminie i nie ma z tym problemów. Kolejne plusy to dostęp przez cały rok do wody pitnej, fakt, że ochydnej, ale nikt z pragnienia nie umrze. Firma zapewnia ciuchy robocze oraz pranie tych rzeczy, tak więc kolejna rzecz, jaką człowiek ma z głowy, a w wielu firmach pozostaje to w sferze marzeń. Niestety zrobiło się wiele minusów, atmosfera zrobiła się wręcz fatalna i jeżeli ktoś nie podejdzie do pracy na zasadzie "zrobię swoje przez 8 godzin i do domu" to niech odpuści, bo mu się to udzieli. Jest duża i zauważalna różnica oraz podział między pracownikami administracji, a "robolami". Źle to się odbija na wzajemnych relacjach, a szkoda, bo wszyscy pracujemy w jednej firmie i gramy do jednej bramki. Tak więc, po prostu pisząc, pracownicy fizycznie są ble i są gorsi i to też pokazuje się w wielu sytuacjach. Kolejny problem to nieodpowiednie osoby na pewnych stanowiskach. Niekompetentne i bez wiedzy, a mgr. mają chyba z hodowli buraka pastewnego. Znów szkoda, bo to powoduje kolejne złe relacje, nerwowe sytuacje i spięcia. Pewni kierownicy nigdy nie zyskają szacunku i uznania swoich podwładnych, a powodów jest kilka. Idelaną osobą do prezentacji w/w kwestii jest, wspomniany wcześniej, kierownik z działu obróbki blach. Nie znam ani jednego pracownika, który wypowie się o nim pozytywnie i go pochwali, napewno nie za podejście do ludzi i zasób wiedzy. Cóż... Myślę, że pewne mądre głowy "na górze" mogły by przysiąść nad pewnymi problemami, a ludzie tam pracujący, mogli by pewnych kwestiach mówić otwarciej i szczerzej. Niestety do słuchania prawdy, jak i jej mówienia potrzeba odwagi i po hamowania nad zbędnymi emocjami. Wierzę w to, że w firmie może być lepiej, ale postarajmy się o to wszyscy, bo każdy z nas, z osobna jak i wspólnie, tworzy tą firmę. Pozdrawiam ciepło wszystkich. PS Wielu tematów nie poruszyłem, bo tylko napisał bym to, co już tutaj napisane zostało.

Spawacz 2018
@Zmęczony Sytuacją...

Co do naszego wspólnego przyjaciela - Konia czy Wonga - przyznaję Ci rację w pełni z resztą. Też nie darzę go sympatią - celowo napisałem go małą literą , ponieważ na Go trzeba sobie niestety zasłużyć. Wody bym się nie czepiał , mi nie smakuje , więc przywożę swoją - jest to gest ze strony pracodawcy zwłaszcza w okresie niskich temperatur. Dodałbym tylko od siebie , że moim zdaniem chorym pomysłem jest wprowadzanie tych niekiedy naciąganych norm - uciekamy od jakości w ten sposób a goniąc za nadproduktywnością nabijamy kabzę Łukaszowi Galasiakowi. Oberwuję kosze na złom od momentu , gdy owe normy zostały wprowadzone i produkcja złomu wzrosła wraz z produkcją towarów gotowych. Ale ok. Jeżeli już są te normy , niech będzie ta śmieszna , żałośnie niska premia ale żeby naprawdę zmotywować ludzi do pracy , pozwólcie tym najlepszym ciągnąć soboty - nadgodziny , bo jak zabierzecie soboty a nie pójdą za tym konkretne podwyżki , sami zobaczycie ilu fachowców Wam spier...i do Żar, Nowogrodu czy Nowej Soli. Firmy zewnętrzne zaczynają być coraz bardziej konkurencyjne. Ponadto mi i kilku innym kolegom po fachu bardzo leży na sercu sposób rozliczania owych norm. Otóż dlaczego wrzucacie do jednego wora tych , którzy napierniczają tylko szufladki , LBR-y VIP-y i ewentualnie wagony w lini z tymi , którzy robią zarówno wczesniej wymienione jak i szafy , podstawy jezdne trójkątne , szafki gazowe , belgę stal oraz alu , zostanie sam na dziale i potrafi wyspawać przyżąd, itd. Dlaczego rozliczacie człowieka , który chce się rozwijać , uczy się w błyskawicznym tempie, dąży do samodoskonalenia , walczy o to . żeby być jak najbardziej samodzielnym , precyzyjnym , prosi dajcie mi coś nowego , trudniejszego , co wymaga skupienia , zaangażowania i myślenia na równi z tymi , którzy z lenistwa sami się ograniczają do wykonywania prostych czynności - jak koń z klapkami na oczach wstawi się go z pługiem w bruzdę i bedzie szedł prosto.... I co najbardziej boli - jak P. dyrektor powie na zebraniu , że pracownicy , którzy pracują 3 m-ce potrafią tyle a .... A tak naprawdę g...o potrafią , bo ograniczają się do kilku prostych czynności. Jeszcze mało tego -wśród tych brzydko mówiąc dobrowolnie ograniczonych jest typ , który gdy tylko coś zepsuje , mówi mu się weź to napraw potrafi odparować - ja nie będę nic k...a naprawiał , ja nie mam czasu i albo któryś z kolegó naprawi co ten (usunięte przez administratora) albo wyrzuci na złom. I tu jest kuźwa sprawiedliwośc. Sam nie pracuję zbyt długo ale staram sie być jednym z lepszych , dążę do tego , żeby koledzy starsi stażem prz\ychodzili do mnie po radę a tu klasyfikuje się nas w ten sposób - ROBOL TO ROBOL , NIE WAŻNE CZY ROZGARNIĘTY , CZY NIE , CZY WYKAZUJE CHĘĆ SAMODOSKONALENIA , CZY NIE , WAŻNE - NAJWAŻNIEJSZE , ŻE ROBI DUŻO A ŻE POTRAFI WYKONAĆ TYLKO NAJPROSTSZE CZYNNOŚCI - W (usunięte przez administratora) ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ DRUGI , KTÓRY BĘDZIE MĄDRZEJSZY I BĘDZIE DĄŻYŁ DO SAMODOSKONALENIA SIĘ ALE NA TYLE GŁUPI , ŻE BĘDZIE SIĘ SPUSZCZAŁ DLA ZASADY I DLA IDEI , ŻEBY BYĆ LEPSZYM OD TEGO OGRANICZONEGO. Suma sumarum w oczach zarządu i księgowej i tak będzie gorszym -NIESTETY. Mam szczerą , głęboką i nieskrywaną nadzieję , że P. Maciej przegląda to nasze forum , zapozna się z moją wypowiedzią i przemyśli kwestie , które poruszyłem. Ponadto wybacz kolego , ze podpiąłem się pod Twoją wypowiedź ale sam wiesz jak jest. Chciałem tylko potwierdzić Twoje słowa lecz niestety błyskawicznie czara goryczy się przelała i było za późno aby zaczynać nowy post. Z pozdrowieniami dla wszystkich współpracowników. YOGI.

Prawda, dyrektorowi wiecznie wszystkiego malo, wzoruje się tylko swoimi chorymi obliczenjami.

Maria

@Spawacz, co według Ciebie jest do poprawy w firmie Dringenberg Polska? Czy widzisz jakieś pozytywy pracy w tym miejscu? @Zmęczony Sytuacją..., mógłbyś jeszcze napisać czy można liczyć na premie do podstawowego wynagrodzenia? A może pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Nerwowy

Robi się coraz gorzej. Dwóch prezesów dwóch dyrektorów w (usunięte przez administratora) Kierowników a ty rób za grosze na nich. Szkoda kiedyś fajna firma a teraz to powolny upadek żal. Dobrze że doszedłem powodzenia

Spawacz
@Nerwowy

Masz całkowitą rację a dodam że zajmują sie nie tym co trzeba. Zamiast polepszyć warunki pracy żeby przyciągnąć ludzi i faktycznie zwiększyć zyski. Ale jak widać człowiek się tam nie liczy tylko to że np. Element ułożony na palecie jest bardziej na boku niż po środku lub to że paleta wystaje 5 cm no jaja się dzieją.

Zostaw merytoryczną opinię o Dringenberg Polska Sp. z o.o. - Żagań

• Jak się pracuje w Dringenberg Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dringenberg Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dringenberg Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dringenberg Polska Sp. z o.o.