Opinie o Dringenberg Polska Sp. z o.o. w Żagań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dringenberg Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dringenberg Polska Sp. z o.o. w Żagań

Lelum

Firma naprawdę spoko. Ludzi z biura którzy próbowali ukraść sprzęt o dużej wartości przesuwa się na montaż na stanowisko lidera grupy. Ciche przyzwolenie zakładu do takich rzeczy? To ma być kara?

@Belmondo

W sumie to nie jesteście pomiędzy działami jakoś zintegrowani, że nie wiesz? Wiem, że indywidualnie może nikt nikomu do kieszeni nie patrzy ale sądziłem, że o średnich stawkach jednak się rozmawia. Heftaniem czemu to nazywasz? To trudno się dostać? na rozmowie robi się próbki? Dałby ktoś inny znać?

Czy w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jurny
@Koledzy z działu KWB

Fakty. Korektor mógłby się się zabrać do roboty

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Dringenberg Polska Sp. z o.o.?

Zzz Nowy wpis

Niestety nie są sprawdzane kwalifikacje i umiejętności , zazwyczaj jest przyjdziesz to się nauczysz , ludzie przychodzący na giętarki nie potrafią odczytywać wymiarów z suwmiarki ,nie mówiąc już o rysunku technicznym , no ale co zrobisz biorą jak leci bo już nie zabardzo ludzie chcą na tym dziale robić .

Małgosia Nowy wpis
@Zzz

To w jaki sposób teraz wygląda właśnie praca przy tych giętarkach od samego początku? Gdyby mój chłopak przyszedł to kto go będzie teraz uczył? I tak na marginesie to czemu ludzie nie chcą na nich pracować? coś nie tak się dzieje? Jak ta praca wygląda?

Zzz Nowy wpis
@Małgosia

Praca na gietarkach jest najbardziej wymagającym działem na produkcji wszystko musisz wiedzieć no i robić ,,normy,, bo jak nie zrobisz to się przyczepiają , więc mało ludzi chce tu robić bo stawka też nie jest adekwatna do wykonywanych czynności na tym dziale niestety .

Monter Nowy wpis
@Małgosia

Niech przyjdzie na montaż, praca łatwa przyjemna. Zawsze wpadną w kieszeń jakieś narzedzia :D

Czy w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownik produkcji

Nie ma . Zostajesz przeszkolony na stanowisko na którym pracujesz i to wszystko

Edward
@Pracownik produkcji

Szkoda bo myślałem że będzie można zrobić jakieś uprawnienia. A jak z benefitami? Zapewniają prywatną opiekę medyczną albo inne dodatki z socjala?

pedro
@Edward

Nic nie dają, żadnych benefitów.

syn Edwarda
@Edward

prywatna opieke? nawet bym nie chciał z poprzedniej pracy wiem ze przez ta "prywatna" opieke gorzej traktują jako pacjenta

Wiktoria
@Pracownik produkcji

A jak są awanse pracowników to wtedy też nie ma dodatkowych szkoleń choćby wprowadzających na lepsze stanowisko?

Wsppolpracowjik
@Wiktoria

Awanse są i to szybkie :) Teraz np dwóch pracowników awansowało na dział orsy bull ????

Lila
@Wsppolpracowjik

Szybki awans to ile mniej więcej może trwać w języku firmowym? I jeszcze odnośnie kwestii awansów to są może także równoległe? Ludzie przechodzą swobodnie pomiędzy działami czy raczej nie ma na to większych możliwości?

Grześ

Gdy ja pracowałem na spawalni zorganizowali nam kurs spawacza. Tyle mogę Ci podpowiedzieć.

@Lila

Zależy co chce się ukraść z firmy... I większa wartość tym większy awans. U nas chcieli ukraść zestawy kluczy na 40 tyś to z biura przenieśli ich na grupowych działów.Tak u nas dbają o "swoich". Całe szczęście że prezes już wie o całej zaistniałej sytuacji.

Koledzy z działu KWB
@Lelum

Drogi Pawle bardzo prosimy abyś się zabrał za robotę a nie wiecznie chodził po firmie bez celu udając że coś robisz.Jeżeli się nic nie zmieni w ciągu tygodnia zgłosimy problem do dyrekcji pozdrawiamy

Jurny
@Koledzy z działu KWB

Fakty. Korektor mógłby się się zabrać do roboty

Cześć, co o pracy technologa wam wiadomo? Widzę tu po ostatnich opiniach, że ludzie chyba prace odradzają, ale jakoś kandydaci pytają o zatrudnienie. Z czego to zainteresowanie wynika? widziałem tez właśnie, że z miesiąc temu wygasła ta oferta o która pytam a teraz znowu jest. możliwe ze ktoś okresu próbnego nie przeszedł? Jest tu taki?

Firma chce iść z rozwojem i ze wszystkim do przodu ale nie bierze pod uwagę pracowników , którym narzuca normy które przez 8godzin często są zawyżane robiąc element jeden przez godzinę a przez 8 godzin jest różnica więc jeśli ktoś rozważa zatrudnienie na dziale produkcji proszę brać pod uwagę ciężkość pracy , ludzie którzy obliczają te normy myślą że przez 8 h pracownik zrobi na godzinę tyle samo co przez jedną godzinę , ogólnie z roku na rok firma chce się rozwijać i robi to ale mniej zwraca uwagę na pracowników produkcyjnych .

Barbara

czyli osoby planujące zakres norm nie miały nigdy styczności z tym stanowiskiem? ktoś podejmował już może otwartą dyskusję w tej kwestii? Ciekawa byłabym odpowiedzi. no to jakie są teraz te przykładowe normy a jakie były za Twoich czasów? dawno to było?

@Barbara

Nie miały styczności z tym stanowiskiem i nie mają pojęcia wogole co i jak się robi na tym stanowisku , dyskusje były podejmowane z tego co wiem ,

ciekawy

czemu bylego pracownika tak bardzo interesuje dalej los firmy ? jakie normy zostaly zwiekszone ?

@ciekawy

Pytanie zadane w ten sposób przez aktualnego pracownika sugeruje, że mogło nieznacznie wzrosnąć i stąd zdziwienie? To co w sytuacji, w której ktoś faktycznie może mieć trudności z wyrobieniem normy, można wtedy jakoś na ten temat rozmawiać? Dodatkowe szkolenie na prośbę mogłoby pomóc jakkolwiek? Zorganizowaliby?

Grześ
@ciekawy

Też jestem byłym pracownikiem i gdyby nie mój wypadek zapewne w dalszym ciągu pracowałbym w Drin...u. Nigdy nie narzekałem na warunki pracy w tej firmie i po kilku latach do dnia dzisiejszego w dalszym ciągu interesuje mnie jak firma się rozwija , jakie udogodnienia wprowadza itd. Wyłapuję z internetu , z lokalnych gazet jakieś informacje, dopytuję kolegów , którzy pracują do dziś. Także nie dziw się, bo takich osób jak kolega wyżej czy ja jest więcej. Nie wszyscy byli pracownicy to malkontenci stworzeni tylko do narzekania.

Grzegorz
@ciekawy

Dlaczegóż ? Mi osobiście dobrze się tam pracowało , w pewien sposob utożsamiam sie z ttym zakladem pracy , miło wspominam i gdy spotkam ktoregoś z poznanych tam pracowników zawsze dopytuję co w firmie się zmieniło.

@Grzegorz

No i jak na dzień dzisiejszy warunki pracy mogą wyglądać? zauważyłam, że właśnie jest dostępna oferta podpisana jako „atrakcyjna praca operatora giętarki”. :) rozwinie ktoś albo najlepiej uzasadni czemu jest teraz postrzegana za tak atrakcyjna? może chłopakowi podeślę ale chce się upewnić

zrezygnowany

atrakcyjna to raczej nie jest - inne działy ok, można pościemniać ale na gięciu robisz od dechy do dechy i jeszcze mało

Pracownik produkcji

Tak atrakcyjna, że jak jest ogłaszane zapotrzebowanie wewnętrzne na dział gięcia to nikt tam nie chce iść. A kandydaci po jednym dniu próby już nie przychodzą, czasem nawet zdążą się, że już rezygnują po przerwie ????

Agata
@Pracownik produkcji

Na gietarkę do teraz właśnie szukają z tego co widziałam. Myślałam, że chłopakowi ofertę wyślę, bo świeża ale piszecie, że coś ciężko jest? on akurat wytrzymały, może dalby rade? Co się dzieje konkretnie w tym pierwszym dniu? Opowiecie? :D

UM
@Agata

Z tego co wiem to na kazdym stanowisku jest 2 dni dla pracownika. każdy nowy jest oprowadzony po dziale i jest mu przedstawione co będzie robił. Dwa dni jest dla kandydata na poznanie pracy, co bedzie robił, czym sie bedzie zajmował no i jak się w tym odnajduje. Niektórzy sami rezygnują a jak się zdecydują to na okresie próbnym rezygnują. Dobrzy kandydaci nie szukają pracy tylko spadochroniarze co po 3 miesiace pracują w 10 zakładach.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żagań
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Żagań
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

@Lelum

To jest właśnie polityka naszej firmy, szeregowy pracownik za taką akcje dostał by wypowiedzenie, bądź sam by się zwolnił ze wstydu. Niestety nasza firma nie mogła sobie pozwolić na utratę dwóch wysokiej klasy specjalistów od niczego, więc dostali w nagrodę inne stanowiska, zapewne z możliwością powrotu na wcześniejsze jak o sprawie zrobi się cicho i wszyscy zapomną.

@Lelum

(usunięte przez administratora) firma stwarza bardzo dobre warunki. Zamiast być zwolnieni to awansują. Dodatkowo jeden ze (usunięte przez administratora) dorabia na produkcji na nadgodzinach. Żyć nie umierać hahaha

@Belmondo

Ta sytuacja, do której nawiązujecie to została jakoś jasno przedstawiona na forum w zakładzie czy to tylko domysły? I przechodząc do tych bardziej szarych pracowników to właśnie wisi oferta dla spawacza. Wstępnie zarobki mnie interesują a najlepiej już perspektywy odnośnie tych przyszłych. Kiedy będziecie wiedzieć jak sytuacja od nowego roku będzie wyglądać względem kasy i tak dalej?

Belmondo

Tak. Sprawa wyjaśniona niedoszli (usunięte przez administratora) pracują na innych działach (nie w biurze)nomen omen awans, bo zarządzają ludźmi.... . Co do spawaczy to trudno mi powiedzieć ponieważ to nie mój dział. Z tego co wiem to kokosów nie ma, ale nie ma też typowego spawania jak w innych firmach. Bardziej heftanie

Dragon

Witajcie, Szanowni koledzy i Koleżanki, Rynek pracy jest w naszym regionie bezlitosny dlatego rozważam powrót do Was bo moja obecna firma rozpadła się z powodu nieporozumień w zarządzie... żarło i zdechło. Mam do was pytanko.. Koniu dalej pokazuje że wolałby być osłem, czy już go ktoś sprowadził po godzinach na właściwy kurs ?, wasza opinia jest dla mnie kluczowa do podjęcia decyzji bo tyle krwi mi ten gość zepsuł że szkoda gadać. Pozdrawiam serdecznie i myślę do zobaczenia

rolnik
@Dragon

bez zmian, dobrze się pasie

kolega
@Dragon

Na Żaganiu świat się nie kończy.

@rolnik

Aha, no cóż.xd A generalnie to na luzie od tak można tu do firmy wracać? Jak wtedy wygląda rekrutacja czy biorą z marszu?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Dringenberg Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Mikołaj

Dlaczego jesteś już byłym pracownikiem, zwolnili Cię, czy sam odszedłeś? Napisz, jaki to pracodawca? Pytam bo szukają ludzi do pracy, a interesowało by mnie, ile mogę zarobić, jako magazynier, i co wchodzi w skład socjalu?

Szczery
@Mikołaj

Szukają bo ludzie się co chwilę odchodzą. Patrząc na ostatnie przyjęcia to dostaniesz najniższą. Pakiet socjalny? Dostaniesz na święta i urlop.

@Szczery

Urlop w sensie, że grusza? Co wchodzi dokładniej w ten pakiet socjalny ?

@Mikołaj

Złożyłem papiery na jedno stanowisko a wcisnęli mnie na inne Po 3 miesiącach jak nie pójdę tam gdzie chciałem to odchodzę. Do Iłowej składam papiery, ponoć lepsze zarobki.

@Nowy

A to na jakim jesteś a na które chciałeś? I jak po takim czasie Ci idzie?

@Nowy

Gdzie złożyć te papiery w Iłowej? Powstaje drugi Dringenberg?

mp
@Karolina

nie, moze chodzi o ten nowo wybudowany kompleks logistyczny, badz o inna firme ktora ma siedzibę w Żaganiu.

@mp

O co chodziło z tym nowym kompleksem? Po tylko miesiącach można na spokojnie znaleźć tam pracę? ktoś się przenosił już?

Danuta

Co wchodzi w skład pakietu socjalnego na stanowisko elektromechanika? Nie piszą, a chcemy z mężem wiedzieć czy dobry socjal :)

gcrfdk

a temu Minionkowi co sie stalo? Podwyzki nie dostal? hehehe

Edward
@gcrfdk

Kogo nazywasz Minionkiem? Były dla wszystkich podwyżki? Powiesz w jakiej wysokości? Procentowo czy każdy dostał inaczej?

gcrfdk
@Edward

ponoc byly ale dla wyzszych szczebli a nie dla roboli

Belomondo
@Edward

Tego podwyżkami nie można nazwać. A minionek to (usunięte przez administratora) nie facet.

Łucja
@gcrfdk

A w jakiej wysokości te podwyżki dawali?

Tadzik

Hejt na marne podwyżki, jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie deszczówkę pić zamiast wody, nie pozdrawiam

Tadeusz

Witam.Chciałem to umieścić na stronie naszej firmy ,ale nie ma takiej opcji. Po pierwsze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH PAŃ A ZWŁASZCZA TYCH PRACUJĄCYCH W FIRMIE. Po drugie dziś tj. ósmego marca wypadają urodziny naszego zmarłego kolegi Seweryna. Dziś miałby 47 lat, przepracował w firmie kilkanaście lat nie szczędząc sił i zdrowia dziś jest tylko statystyką w aktach. Pamiętajcie że w dzisiejszych czasach świat pędzi wszyscy chcą więcej, szybciej,mocniej! Praca jest ważna nawet bardzo ważna ,ALE nie NAJWAŻNIEJSZA. Są rzeczy których za pieniądze się nie kupi!!! Pozdrawiam wszystkich !

syn Edwarda

kogo sie tyczyl ten komentarz?

Zniesmaczona sytuacją

Może w końcu ktoś zainteresuje się działem modułów. Dwóch panow kompletnie nic nie robi. Jeden przy komputerze, drugi w kibelku. Ten drugi już dał swój popis, kiedy był naszym niby zmianowym. Na 2 zmianie to po 2-3 godziny go nie było, telefonów nie odbierał. Pewnie spał. Jeśli ktoś ma pracować na ich wypłaty to jestem na nie. Weekendy w pracy a pracy nie widać.

Ta
@Zniesmaczona sytuacją

Oczywiście najlepiej obsmarować innych, tylko ciekawe jak wyglądał by moduł po twoim złożeniu, pewnie jak karmnik dla ptaków. Ale nie o to chodzi, zastanów się jaka masz korzyść z takiego pisania.

Chyba ty
@Ta

A Minionek to kolejny samozwańczy kierownik, że w ciuchach firmowych nie chodzi? Czy w czerwonym nie do twarzy?

Rebus
@Zniesmaczona sytuacją

Ty dzbanie, kapusiu zasrany, zazdrość męczy? Co za debil z Ciebie ????‍♂️.

Wilczur
@Rebus

Dzbana sobie znajdź w rodzinie. Dobrze ktoś napisał,lakiernicy też wku### jak na 4 przychodzom i w ciula grajom bo nikogo na montazu nie ma tak rano. Zzdziwia się jak zrobi kto fotki jak nóżki na nóżki założone

@Zniesmaczona sytuacją

Przestańcie przejmować się opiniami w necie. Uważać trzeba na państwo K ???? tam regularnie na niedzielnych obiadkach u pani... omawiane jest co się dzieje na montarzu. Gościu wozi się jak Cygan po mopsie a wiedza zerowa ????wiadomo skąd, cytuje "ja wiem wszystko co się dzieje na montarzu, nawet w soboty"

@Bullshit

Uprzejmie proszę omijać mnie i mojego męża w Państwa zagrywkach.Trzeba mieć odwagę by powiedzieć w oczy co kogo boli a nie się w bezczelny sposób obsmarowywac .Ktos tu mierzy nas swoją miarą, smutne...

@Sylwia

Dodam -jestem po ciężkiej operacji ,nie ma mnie około 3 miesięcy w pracy,staram się o powrót do sprawności i to jest moim priorytetem,pomimo tego jestem mieszana (zawsze byłam)w Państwa intrygi,bo tak Wam wygodnie.Obrażacie bez mrugnięcia okiem kazdego nie przebierając w słowach pod pseudonimami. Cóz za odwaga.

@Sylwia

Niestety tak już jest w tym zakładzie. Nikt nikomu nie odpuści i zawsze widzi się problem. Ogólnie śmieszna sytuacja bo komuś ewidentnie brakuje jaj, aby powiedzieć prosto w twarz co kogo boli.

@Kfzg

Dokładnie,nie dosyć że mija się z prawdą to jeszcze nie przedstawi.

@Sylwia

Za długo lat tutaj pracuje aby się głupotami zajmować a tymbardziej przejmować. Najlepiej olać temat i nie karmić trolli tutaj na stronie. Zdrowia życzę.

CENNA UWAGA,DZIĘKUJĘ.

Montażysta
@Sylwia

Czarna chyba nie pamiętasz jak groziłas innym pracownika swoimi znajomościami Tak samo jak biegasz i bronisz Żurka jak mu braknie odwagi

Bez jaj
@Kfzg

Sam nie masz jaj, piszesz o braku odwagi a nie podpiszesz się pod postem w którym wchodzisz komuś w tyłek... Żal

@Bez jaj

Tutaj nie chodzi o wchodzenie komuś w tyłek, tylko śmieszą mnie takie komentarze w necie. Moja anonimowość nie ma nic wspólnego z brakiem jaj, bo uwierz, że potrafię powiedzieć komuś co myślę.

Ten od polerki
@Montażysta

Albo jak chciała zwolnić Wieśka jak była w zastępstwie za Iw. Wesoła brygada nietykalnych. Niedługo zrobią zakład emerytów i rencistów. Dźwigać nie można, ale na fuszki l4 się znajdzie.

Montażysta
@Ten od polerki

Żurek a jak tam twoje skarpety?

@Montażysta

Wróciło małżeństwo i już kitłaszą, spiskują i oczerniają innych pracowników.

shadowoftheshames
@Bullshit

kitłasić się, kitwasić się 1. pot. «tłoczyć się w ciasnym pomieszczeniu» 2. pot. «długo coś robić lub zwlekać z czymś

@shadowoftheshames

Różne są pojęcia tego słowa w różnych regionach Polski

Lucio
@Zniesmaczona sytuacją

Dużo w tym prawdy. Nieroby i tyle!

@Zniesmaczona sytuacją

Na montażu brakuje twardej ręki. Iwonka jaka była taka była, ale mogłaby wrócić z powrotem. Telefony latały by na wysokości lamp a minionek to już z 2 lata bez pracy by był. Chyba że na giętarkach lub lakiernii.

Dnumjar

Hejt na firmę,dają mi ciężką pracę,a później jestem zmęczony..stanowczy hejt!! Za komuny tyle nie pracowałem.

prosbadowas

ludzie kochani, to jest portal o merytorycznych opiniach na temat pracodawcy, wiem ze nie kazdy sie lubi, ale chyba to nie miejsce by jakies brudy wyciagac.... roznimy sie od siebie tak bylo, jest i bedzie. Sa fachowcy, sa spadochrony, sa koale, sa meczennicy, sa tez tacy co maja wszystko gdzies, ale jakos musimy dac rade.

Dnumjar

Hejt na brak barszczyku w automacie

@Dnumjar

Za komuny było lepiej, barszczyk lał się strumieniami

Na jakie wsparcie w Dringenberg Polska Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Bullshit

Tak. Są przestrzegane, jeśli pracuje się w biurze. Nawet żeby rodzina była razem to zatrudnia się męża, aby za dalego do Lubania nie musiał jeździć. Super firma.

Nie wiem od kogo to zalezy ale dziwi mnie to ze zaklad jeszcze funkcjonuje. W czasie pandemii gdzie jest tak wielkie ryzyko zachorowania nadal pracujemy. Wszelkie srodki ochrony stosowane w zakladzie mogą nie wystarczyć. Bo wystarczy ze jeden obok drugiego przejdzie i kichnie. A pracownicy na hali nie są w stanie izolowac sie od siebie przez 8godz. Tylko Pracownicy biurowca pozamykani i zakaz wstępu do nich. A więc czekamy na pierwsze zachorowania i kwarantanne calego zakladu. Pytanie czy gra jest warta świeczki? Pozdrawiam

Też pracownik

Pracować trzeba i pieniądze z powietrza się nie biorą. Ciesz się, że tą pracę jeszcze masz, bo wiele firm i zakładów się zamyka, a ludzie lądują na bruku. Jeżeli chodzi o zabezpieczenia i podjęte przez firmę działania to, z tego co rozmawiam ze znajomymi, świetnie to u nas funkcjonuje i tylko zazdroszczą aż takiego podejścia i zaangażowania. Cieszę się również, że wprowadzone zostały pomiary temperatury bo wiele osób przychodzi chorych do pracy bo żal dodatku stracić. Nie liczą się z tym, że zarażą innych (mowa tutaj o okresach grypowych). Co do samego wirusa to nie jest kwestia czy, tylko kiedy ktoś to przyprowadzi do zakładu. Ogólnie odpowiedzialność jest zbiorowa w tym przypadku. Każde nieodpowiedzialne działanie, każdego z nas, w życiu prywatnym, skutkować może przymusowym 14 dniowym wolnym. Co do zabezpieczeń dodał bym jeszcze jedną rzecz. Obowiązek noszenia maseczki przez osoby, które kaszlą lub kichają. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Niezłomny
@Też pracownik

Pomiary temperatury hahaha Termometr raz działa raz nie , jednemu pokazuje 34 drugiemu 38 a wszyscy wchodza . Nie wspomnę o tym , że niektórzy przechodzą bez sprawdzenia temperatury

Odpowiedzialny
@Niezłomny

Dziękujemy za informację, bardzo prosimy o kontakt pod numerem 87 562 64 71 i zgłoszenie problemu.

Załamany..

@Ubot oni czują sie jak rybki w akwarium z dyrektorką,chronieni,zawsze mają swoją opinię,którą dyrektorka uważa za sluszna chociaż jej nie ma na hali (No chyba,że dyrektor ma urlop)nic tylko pracować + tak jak wspomniałeś obiadki i kawki u dyrektorki w domu i obrabianie pracownikom (usunięte przez administratora)

Czy często w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

mp

tak, jest sporo przypadków, gdzie z produkcji osoby trafiają do administracji.

Hahaha
@mp

Albo przyjmuje się swiezaka, daje mu się stanowisko brygadzisty a doświadczonych pracowników olewa. Wystarczy mieć chody i pracować na górnym piętrze aby załatwić mężusiowi pracke.

MyRiot
@Hahaha

Wiadomo na czym będzie polegała jego praca. Na kablowaniu. Mam nadzieję że chłopaki z wycinarek ustawia go do pionu.Wielka rodzinna atmosfera się robi. Mąż, przyjaciółka MB córka, wujek etc etc. Układy układziki co by rodzinka miała dobrze.

A czemu ludzie nie mają pisać prawdy??? Mówić nie wolno pisać nie wolno to co najlepiej przyklaskiwać tej żenadzie???? Źle się dzieje w firmie zdaniem pracowników, a dyrekcji nikt już nieufa i nie wierzy. Opinie mówione do was są zlewane i traktowane jak coś złego. Chcem wszystkiego dobrego dla naszej firmy ale jak widzę patologie to mam prawo reagować a nie morda w kubeł i zapierd... przydałby się zmiany tam na górze ale prędzej ta firma padnie i pociągnie wszystkich na (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla wytrwałych.

ahahaha
@Nowy

buahahahahahahaha ale dzban, wiesz ze przyjmują do policji, z takim podejściem się tam nadajesz, buahahahahahahaha

Kz
@Nowy

Ja bym zmienił podejście. Przede wszystkim nakręcanie się jeden na drugiego nic nie zmienia. Po drugie w każdej pracy trzeba pracować i czasy są takie, że wszędzie się od człowieka wymaga. Po trzecie jeśli chce się jakiejś zmiany to się rozmawia z odpowiednimi osobami i podaje konkretne rozwiązania, nie wierzę, że druga strona Was nie wysłucha i nie przedstawi swoich wniosków. Firma nie padnie bo należy do bogatego koncernu, który jej paść nie pozwoli. Jeśli grupowo nie idzie czegoś załatwić to może warto zastanowić się co sam możesz zmienić żeby było Ci lepiej? Zmienić pracę choćby jeśli w obecnej czujesz się źle?

Zostaw merytoryczną opinię o Dringenberg Polska Sp. z o.o. - Żagań

• Jak się pracuje w Dringenberg Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dringenberg Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dringenberg Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dringenberg Polska Sp. z o.o.