Opinie o Dringenberg Polska Sp. z o.o. w Żagań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dringenberg Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dringenberg Polska Sp. z o.o. w Żagań

Czy często w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

mp

tak, jest sporo przypadków, gdzie z produkcji osoby trafiają do administracji.

Hahaha
@mp

Albo przyjmuje się swiezaka, daje mu się stanowisko brygadzisty a doświadczonych pracowników olewa. Wystarczy mieć chody i pracować na górnym piętrze aby załatwić mężusiowi pracke.

MyRiot
@Hahaha

Wiadomo na czym będzie polegała jego praca. Na kablowaniu. Mam nadzieję że chłopaki z wycinarek ustawia go do pionu.Wielka rodzinna atmosfera się robi. Mąż, przyjaciółka MB córka, wujek etc etc. Układy układziki co by rodzinka miała dobrze.

A czemu ludzie nie mają pisać prawdy??? Mówić nie wolno pisać nie wolno to co najlepiej przyklaskiwać tej żenadzie???? Źle się dzieje w firmie zdaniem pracowników, a dyrekcji nikt już nieufa i nie wierzy. Opinie mówione do was są zlewane i traktowane jak coś złego. Chcem wszystkiego dobrego dla naszej firmy ale jak widzę patologie to mam prawo reagować a nie morda w kubeł i zapierd... przydałby się zmiany tam na górze ale prędzej ta firma padnie i pociągnie wszystkich na (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla wytrwałych.

ahahaha
@Nowy

buahahahahahahaha ale dzban, wiesz ze przyjmują do policji, z takim podejściem się tam nadajesz, buahahahahahahaha

Kz
@Nowy

Ja bym zmienił podejście. Przede wszystkim nakręcanie się jeden na drugiego nic nie zmienia. Po drugie w każdej pracy trzeba pracować i czasy są takie, że wszędzie się od człowieka wymaga. Po trzecie jeśli chce się jakiejś zmiany to się rozmawia z odpowiednimi osobami i podaje konkretne rozwiązania, nie wierzę, że druga strona Was nie wysłucha i nie przedstawi swoich wniosków. Firma nie padnie bo należy do bogatego koncernu, który jej paść nie pozwoli. Jeśli grupowo nie idzie czegoś załatwić to może warto zastanowić się co sam możesz zmienić żeby było Ci lepiej? Zmienić pracę choćby jeśli w obecnej czujesz się źle?

Kamil

Jestem zainteresowany kupnem wózków które produkujecie w tej firmie. Czy są sprzedawane takie które nie przeszły kontroli jakości?

@Kamil

nie ma takiej mozliwosci

Już sobie kupiłeś
@Kamil

Kontroli jakości? A co to jest? Monopol na wszystkie produkty w tej firmie ma już jedna osoba, która nie pozwoli aby inni pracownicy coś kupili. Temat do poruszenia z prezesem, ale to już tak prywatnie mailowo.

@Już sobie kupiłeś

no prosze, jeszcze nic nie zostalo ustalone, nic po nowemu nie funkcjonuje, a juz ktos ma monopol, ktos nie pozwala czegos kupic. Pozdrawiam bardzo serdecznie

@mp

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Tam gdzie Klakier wtyka swój nos zawsze kończy się tak samo.

@..

;) bardzo serdecznie Ciebie pozdrawiam

@mp

Dziękuje i również przesyłam serdeczne pozdrowienia ????

Kamil
@Już sobie kupiłeś

Można jakiś na priv pogadać ?

Taki lekko wku...

Ma ktoś maila do zarządu?

Mail
@Taki lekko wku...

Napisz na maila tomix85@onet.pl udzielę informacji. Tutaj nie można ☺️

Czy w Dringenberg Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

gobacktorealwork

no prosze, administracja GoWork stara sie generowac jakis ruch czy co ?

Pracownik produkcji

Luźna atmosfera zależy na jakim dziale i wgl.

Widocznie nie są tak doświadczeni jak on ;) :D

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żagań
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Żagań
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Ola

Wie ktoś mzoe w jakich godzinach pracują?

@Ola

domyslam sie ze chodzi o administracje, wiec w godzinach 7-15, jednak sugeruje sie trzymac godzin 7-14.

Rybak

W tym roku podwyżki co rocznej nie będzie

Grzybiarz
@Rybak

Po ile masz Pan karpie?

Ryba
@Rybak

Ale normy zostaną zniesione. Nie będzie trzeba tak naginać

Hababa

Wiekszego (usunięte przez administratora) od dyrektora nie spotkałem.

Maria
@Hababa

Twój wpis został zmieniony zapewne ze względu na wulgaryzmy. Proszę na przyszłość pamiętać aby nie używać ich na forum bo regulamin tego zabrania. Po Twojej wypowiedzi za wiele też nie można się dowiedzieć. Czy możesz napisać co skłoniło Cię do dodania takiej opinii?

Czym Dringenberg Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dodatkowo mozesz zrobic wiekszą produkcje

R

Przedsiębiorstwo oferuje na pewno bardzo stabilne warunki zatrudnienia. Bardzo ceniłem sobie indywidualne podejście do każdego pracownika ze strony najwyższego kierownictwa, ludzi traktuje się z należytym szacunkiem, a nie zero jedynkowo jak w podobnych, dużych grupach kapitałowych. Sporo negatywnych emocji wywołały wprowadzone normy. Norma jest fakt faktem innym rodzajem polecenia służbowego ale ma na celu dążenie do stabilizacji spływu produkcji co w tak dużych firmach jest kluczowe choćby przy określaniu planów operacyjnych i finansowych na najbliższe lata. Zmiany, podyktowane aspiracjami bycia konkurencyjnym na rynkach globalnych to zawsze drażliwy temat - głównie wewnętrznie w firmie. Nie dotyczy to tylko firmy Dringenberg ale każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Przy danych wymaganiach jakościowych firma dysponuje na prawdę bardzo dobrą technologią, złożoność procesów technologicznych pozwala się rozwijać. Wielu z pracowników jest specjalistami w swojej dziedzinie i są jedną z największych wartości tej firmy, pomimo niekiedy gęstej atmosfery zawsze widoczne było wasze zaangażowanie. Szczerze polecam zatrudnienie w Dringenberg Polska, miło wspominam całą załogę. Sugeruję pracować zespołowo i dążyć do porozumienia na chłodno, bez chamstwa i zbędnych emocji.

Przyjaciel z festynu

Czyżby P. Andrzej ????

eReRka
@R

Spadłem z krzesła :D dawno się tak nie uśmiałem :D chyba odgórnie poszło polecenia na napisanie tak "genialnego" komentarza :D Firma obraca milionami a nie ma żadnego systemu informatycznego do zarządzania produkcją. Przepraszam, zapomniałem jest Excel :D :D :D

R
@eReRka

Obroty liczone w milionach złotych nie świadczą o możliwościach budżetowych przedsiębiorstwa w danym okresie rozliczeniowym, od obrotów odejmuje się koszty dzielone na stałe i zmienne. W odróżnieniu od budżetu domowego, budżet firm się planuje w ujęciu rocznym i dąży się do jego realizacji. Jeśli plan finansowy zostanie zrealizowany z nadwyżką, wtedy pracodawca może podjąć decyzję o podziale tych środków między pracowników - stąd dostajecie m.in. premie noworoczne. To samo dotyczy m.in. wdrożenia systemu klasy ERP o którym wspomniałeś. Warunkiem wdrożenia systemu klasy ERP, choćby samego modułu planowania produkcji jest wprowadzenie standaryzacji - m.in. po to są normy, po to załoga ma możliwość zgłaszania swoich pomysłów lub sugestii poprzez formularze dostępne na każdym dziale, po to mierzono czasy i po to pracuje się nad wprowadzeniem standardów - każde działanie musi mieć określoną profilaktykę procesową krok po kroku.

eReRka
@R

Ale powiedz, tak szczerze, czy nie jest dziwne że firma, która zatrudnia ponad 200 osób, chwali się czym może: premie, 500+, frekwencja. Nie posiada żadnego systemu? Nawet małe prywatne firmy posiadają różnego rodzaju systemy a tutaj co? NIC! Także nie pisz mi wypracowań ściągniętych z neta nt. budżetowania bo za 5lat znowu będziesz się bronić, że są ważniejsze sprawy niż system ERP i że dalej mierzone są czasy aby mieć jeszcze lepsze dane. A co do pomysłów racjonalizatorskich, kiedyś jeden z pracowników złożyć taki wniosek i dostał.. tabliczkę czekolady :D ile do tej pory wpłynęło takich wniosków??

Stabilny
@R

Stabilne warunki? Może tyle że umowa jest... Ale czy zarabianie 2tys zł miesięcznie może zapewnić stabilność? Życzę powodzenia. Pozdrawiam

G.
@R

Gdyby prowadził przez prawie 20-a lat własny biznes po kilku latach już tylko interes a po upływie kolejnych kilku już tylko działalność gospodarczą - inaczej by gadał. Gwarantuję.

@eReRka

Najlepsze są pomysły które dają (dawali na specjalnych wnioskach) pracownicy. Najpierw mówi się im, że to nie da rady wprowadzić/ nie ma sensu, następnie po upływie kilku mies..... Wprowadzają dany pomysł tylko okazuje się, że pomysłodawcą już jest ktoś inny:D

Jak wygląda podstawa w Dringenberg Polska Sp. z o.o.?

Froterowany beton. Dosyc solidny mozna śmigać paleciakiem

Maria

Czy Dringenberg to Waszym zdaniem dobra firma? Nie jestem pewna, czego się spodziewać. Dobrze traktują ludzi?

Kz
@Maria

Jest ok, kierownictwo sympatyczne. Nie dać się tylko wciągnąć w plotki bo zdarzały się sytuacje gdy o normalnych, miłych osobach ktoś zmyślał bzdury. Firma jest w porządku.

Czy pracownicy Dringenberg Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak.

Woźny

Nie polecam :/ Pracowałem w wielu firmach , ale tak złej atmosfery jak tu to nigdzie nie było . Kierownik lata na skargi do Dyrektora jak do nauczyciela w podstawówce i to za jakieś głupstwa . Wspomnę jeszcze , że na hali gdzie znajduje się lakiernia jest pełno pyłu do około a ludzia wciskają kit, że to jest nie szkodliwe ????????????

Powiem coś od siebie Praca sama w sobie nie jest zła warunki również nie są złe jak na Żagań ale od jakiegoś czasu jest duży nacisk żeby robić więcej i więcej a co za tym idzie powinny być większe pieniądze jeżeli pracownik ma robić więcej to niech pracodawca da zarobić więcej to i pracownik będzie zadowolony i pracodawca tak to działa Są ludzie którzy lubią robić od dechy do dechy coraz więcej za takie pieniądze jakie mieli robiąc mniej i tym samym mniej się narobić pracować spokojnie Ale skoro komuś bardziej zależy żeby być robionym w (usunięte przez administratora) za marny hajs niż więcej zarabiać to spoko ale niech nie nakłania do tego ludzi którzy mają bardziej rozwinięty umysł. Tyle odemnie dziękuje dobranoc

Jaka macie atmosferę w pracy? Na jakie zarobki można liczyć na produkcji?

@Zainteresowany

zarobki to kwestia indywidualna, zalezy od umiejetnosci, doswiadczenia i stanowiska, ja sie nie wypowiem, ale chyba zle nie jest jak na Żagań. co do kwestii atmosfery, staramy sie... ale nigdzie na swiecie nie ma tak, by wszystkim dogodzic, wydaje mi sie ze to kwestia osoby podejmujacej prace, jezeli polubisz ta firme, to firma polubi Ciebie.

Dino

Czy trzeba znać język obcy żeby zostać przyjętym? Jakie mają wymagania?

@Dino

na produkcji nie, w administracji jezyk ang lub niemiecki mile widziany, jednak nie wszedzie jest wymagany (w zaleznosci od dzialu) mozliwe doksztalcenie z jezyka obcego dla pracownikow administracji.

prac
@Dino

spokojnie, u nas nawet kierownicy nie znają żadnego języka obcego.

bps

Ludzie, przestańcie narzekać. Wszędzie trzeba pracować i wykonywać obowiązki, po to się przychodzi do pracy. Doceńcie to co macie, bo większość firm tego nie oferuje a tym bardziej w Żaganiu. Zawsze możecie się zwolnić i iść do prywaciarza to wtedy docenicie to co mieliście. W każdej firmie są plusy i minusy. Trzeba robić swoje i z uśmiechem iść przez życie :) nie spinać się, a rzeczy które was denerwują niech wlatują jednym uchem a drugim wylatują :) przytaknąć, jak trzeba zacisnąć zęby i dalej robić swoje. pozdrawiam :) i życzę samych sukcesów zawodowych :)

CyberMarian

Soboty wracają... Czyzby produkcja spadla? Ojoj

Norbert

Tak cicho zrobiło się na forum ale skoro dobrze wam się pracuje to wszystko wyjaśnia.

Blabla
@Norbert

Cicho się zrobiło bo szkoda słów na to co się tu od jakiegoś czasu wyprawia

Malarz

(usunięte przez administratora) i tyle. Ciągłe dokladanie obowiązków, człowiek robi na granicy możliwosci a dyrekcji wiecznie mało. Jeżeli ktoś chce przyjść do pracy w tej firmie szczerze odradzam. (usunięte przez administratora) debila debilem pogania

Zostaw merytoryczną opinię o Dringenberg Polska Sp. z o.o. - Żagań

• Jak się pracuje w Dringenberg Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dringenberg Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dringenberg Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dringenberg Polska Sp. z o.o.